68 032 грн
2092
€EUR
13 днів
Маршрут

Київ/Ваше місто – Лісабон – о.Терсейра – о.Сан-Жорже – о.Піку – о.Фаял – о.Сан-Мігел – Лісабон – Ваше місто/Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Запрошуємо Вас у подорож на найзахідніший край Європи – Азорські острови! Архіпелаг з'явився в результаті вулканічного виверження і зараз налічує дев'ять мальовничих островів з дивовижною природою. Це просто вражаюча різноманітність: тут ростуть тропічні і субтропічні дерева, чагарники і квіти, а в складках примхливого рельєфу ховаються озера і водоспади... Піщаних пляжів на островах не дуже багато, зате в прибережних водах граються дельфіни і кити.

У Вас буде можливість відвідати долину Фурнаш, познайомитися з різними формами прояву вулканічної діяльності, поплавати на каное по одному з семи офіційно визнаних природних чудес Португалії – Блакитному озеру.

Давньогрецький філософ Платон вважав, що Азорські острови – це один з уламків Атлантиди. Чому б не провести відпустку в такому дивовижному місці? Швидше в дорогу!

У вартість входить
Проживання в готелях 4*;
22
Трансфери за програмою;
Супровід гіда;
22
Входи в музеї, парки.
22
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
Додаткові екскурсії;
Додаткове харчування;
Входи в музеї та парки;
22
Доплата за одномісне розміщення;
Особисті витрати.

Київ/Ваше місто – Лісабон – о.Терсейра – о.Сан-Жорже – о.Піку – о.Фаял – о.Сан-Мігел – Лісабон – Ваше місто/Київ
День 1
Ваше місто/Київ – Лісабон

Приліт в Лісабон. Зустріч в аеропорту.

Трансфер і розміщення в готелі. Вільний час.

Відпочинок. Ніч у готелі.

День 2
Лісабон – о. Терсейра – Ангра-ду-Ероїшму

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт. Виліт о 09:30 на о. Терсейра. Зустріч в аеропорту з гідом. Трансфер в готель Terceira Mar.

Обід в одному з місцевих ресторанів.

Піша оглядова екскурсія по місту Ангра-ду-Ероїшму.

Історичний центр Ангра-ду-Ероїшму складається з мережива вулиць і провулків, церков, палаців, садиб, пам'яток, площ і садів, які збереглися до наших днів, незважаючи на природні катаклізми.

Звання "благородний, відданий і вірний", дане Ангра-ду-Ероїшму, підкреслює важливість цього міста в історії Португалії та Азорського архіпелагу. ЮНЕСКО включила історичний центр Ангра-ду-Ероішму в список Всесвітньої спадщини за збереження міста як архітектурного комплексу і в якості визнання тієї стратегічної ролі, яку грав його порт в Атлантиці.

Розміщення в готелі. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 3
Ангра-ду-Ероїшму – о. Терсейра

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія по острову Терсейра.

Починається екскурсія з оглядового майданчика на горі Monte Brasil – вулканічному кратері на західній стороні затоки, звідки відкривається найбільш мальовничий панорамний краєвид на місто Ангра-ду-Ероїшму.

Залив Ангра в ХV-ХVI століттях і саме місто мали велике значення в політичному й економічному розвитку всієї країни. У підніжжя гори розташована фортеця Каштелу де Сау Жуао Батіста, споруджена за наказом короля Іспанії за часів іспанського панування. Це одна з найбільш дивовижних фортець Португалії XVI століття і найбільший іспанський форт у світі.

Триває екскурсія по південній частині острова з зупинкою в кафе, де можна спробувати кращий на острові кави та дізнатися, чому його подають саме тут. Потім відвідування готичної церкви Sao Sebastiao, побудованої першими поселенцями і знайомство з однією з візитних карток Терсейри - різнобарвною Імперіуш, де зберігаються предмети релігійного культу для свята Святого Духа.

Обід в місцевому сільському ресторані з типовим терсейренскою м'ясною стравою Alcatra і найвідомішим місцевим тістечком Dona Amelia.

Далі поїздка в північну частину острова, зупинка на знаменитому оглядовому майданчику острова Serra do Cume, звідки при гарній погоді відкривається захватний вид на внутрішню частину острова.

По ходу екскурсії заплановано відвідання унікального геологічного явища - порожнього вулкана Algar do Carvao. Зупинка в містечку Ponta dos Biscoitos для знайомства з природними морськими басейнами, освіченими застиглою лавою.

По ходу екскурсії передбачені невеликі прогулянки по паркових заповідних зон острова.

Закінчення екскурсії в Ангра-ду-Ероїшму. Ніч у готелі.

День 4
Ангра-ду-Ероїшму – о. Сан-Жорже

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт. Переліт на о. Сан-Жорже. По прильоту зустріч в аеропорту.

Оглядова екскурсія по острову Сан-Жорже.

Екскурсія починається з аеропорту. Сан-Жорже – це одна велика кам'яна коричнева скеля, створена серією вивержень, що просувалися зі сходу на захід. Пейзаж острова вважається унікальним і єдиним у своєму роді серед усіх островів архіпелагу. Своєрідність його полягає в наявності невеликих плоских родючих терас (файжа – faija) біля основи скель. Утворилися вони в результаті зсувів, викликаних землетрусами, або при стіканні киплячої лави в океан. Багато з них люди перетворили на сади, де завдяки особливому мікроклімату ростуть тропічні фрукти, драконові дерева і навіть кава.

На великих зелених пасовищах, які займають 80% від усієї території острова, пасеться більше 20 тисяч корів. Це і визначає основну статтю економіки острова – сир і молочні продукти. Сир Сан-Жорже дуже відомий, відрізняється своєрідним терпко-гострим смаком. Причому це залежить від терміну його витримки. Що «старша» головка сиру, то гостріший її смак.

Обід в місцевому ресторані, де можна буде спробувати сири місцевого виробництва.

Заплановано також зупинки на найпопулярніших оглядових майданчиках (mirado uroda Velas, mirado uroda Fajados Cubres, mirado uroda Fajado Ouvidor). Огляд містичної церкви Urzelina.

Візит на Азорську визначну пам'ятку – сімейну кавову «мініфабрику» – буде особливо цікавим для нашої групи, оскільки належить вона родині нашого гіда на острові Сан-Жорже. Гід розповість нам не тільки історію появи кавового дерева на загубленому в океані острові, а й запросить у домашню майстерню з виробництва знаменитих (не менш ніж кава) вовняних покривал, ковдр та інших виробів, виготовлених на старовинних дерев'яних ткацьких верстатах. В екскурсію, яка проходить на транспорті, буде включено елементи пішого туризму.

Трансфер в готель Sao Jorge Garden. Розміщення в готелі. Відпочинок.

Вільна вечеря. Ніч у готелі.

День 5
о. Сан-Жорже - о. Піку – Мадлена

Сніданок.

Трансфер в порт. Поромна переправа на о. Піку. По прибуттю, трансфер в Мадалену - головний населений пункт острова Піку.

Обід в одному з місцевих ресторанів.

Візит у Grutadas Torres. Це найдовший лавовий тунель у Португалії. Такі тунелі виходять при нерівномірному охолодженні лави, що стікає зі схилів вулкана. Перші 450 метрів тунелю доступні для відвідування з гідом. Тут на Вас чекає зустріч зі сталактитами і сталагмітами, з химерними формами, утвореними застиглою лавою. Справжня спелеологічна пригода!

Розміщення в готелі Caravelas. Вільний час.

На вечір, за бажанням (резервується попередньо), пропонуємо провести час в одному з найкрасивіших у світі барі-ресторані Cella Bar.

Або у найпопулярнішому ресторані острова Ancoradouro з видом на сусідній острів Фаял. Спеціалізація – морепродукти (включаючи восьминога за традиційним рецептом ресторану).

Ніч у готелі.

День 6
о. Піку

Сніданок.

Оглядова екскурсія по острову Піку на автобусі з включенням нескладного пішохідного маршруту.

Знайомимося із «сірим» островом Піку, островом суворої, істинно вулканічної краси. Під час екскурсії Ви відвідаєте музей вина в Мадалені, де дізнаєтеся історію виноробства на острові Піку, який по праву вважається винною столицею Азорських островів.

Трекінг (Trilho Santana/Cabrito) тривалістю приблизно 1 годину. Потім поїздка по мальовничій гірській дорозі до селища Lajes. Відвідування музею китобійного промислу.

Обід у сільському ресторані.

Перетин гірського перевалу із зупинкою в São Roque і do Cachorro, звідки відкриваються приголомшливі краєвиди на океан і природні лавові басейни. Під час екскурсії передбачено зупинки на оглядових майданчиках і прогулянки по місцевих парках. Закінчення екскурсії в Мадалені.

Ніч у готелі.

День 7
о. Піку - о. Фаял

Сніданок у готелі.

Поромна переправа на о. Файал.

Оглядова екскурсія по острову Фаял.

Виїзд з Орти і зупинка на оглядовому майданчику Espalamaca з краєвидом на місто. Продовження шляху з проїздом через Valedos Flamengos у напрямку кратера Caldeira, що оточений буйною рослинністю і є однією з головних визначних пам'яток Фаяла. За сприятливої погоди з оглядового майданчика поряд із кратером можна насолодитися краєвидом на сусідній острів Піку.

Обід у типовому сільському ресторані, де Ви спробуєте вулканічний пудинг, приготований господинею ресторану за власним рецептом.

Далі дорога пролягає до вулкана Capelinhos, одного з найбільш значущих вулканічних феноменів останніх років і головної туристичної пам'ятки Фаяла. Виверження вулкана Capelinhos у 1957 році змінило географію острова. Острів закінчувався там, де зараз стоїть маяк. Маяк під час виверження було засипано вулканічним попелом приблизно по другий поверх. Зараз тут міститься музей – дослідний центр вулканічної діяльності. При відсутності сильного вітру дозволено підйом на маяк.

Завершення екскурсії в місті Орта – одному з найкрасивіших міст архіпелагу, з прекрасними старовинними фасадами, багато з яких є зразками архітектури XVIII-XIX століть. У Вас буде унікальна можливість прогулятися вздовж знаменитої набережної Орти і помилуватися різнобарвним «килимом» із сотень автографів яхтсменів з усього світу. А також зазирнути в кафе Piter Cafe Sport, що стало неофіційним клубом усіх яхтсменів, які перетинають Атлантику.

Поромна переправа на о. Піку. Розміщення в готелі. Відпочинок.

Ніч у готелі.

День 8
о. Піку - о. Сан-Мігел – Понта-Делгада

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт. Переліт на о. Сан Мігел. По прильоту трансфер в готель Camoes.

Оглядова екскурсія по місту Понта-Делгада.

Прогулянка вузькими брукованими вулицями Понта-Делгада з добре збереженими історичними будівлями і красивими парками подарує багато приємних вражень. Під час екскурсії пройдемося тінистою алеєю парку Антоніу Боржеш, який можна назвати справжнім ботанічним садом.  

Обов'язково зробимо фотографію в коренях величезного фікуса. Відвідаємо музей релігійного мистецтва - церкву Всіх Святих.

Гід розповість про місцеві продуктах і гастрономічні пристрасті жителів острова і підкаже, де краще придбати місцеві делікатеси.

Розміщення в готелі.

Обід в одному з найпопулярніших ресторанів Сан-Мігела - рис з морепродуктами, молюсками і рибою, приготований у каструлі з бразильського каменю. Це єдиний ресторан, де можна спробувати їжу, приготовлену таким незвичайним способом.

Повернення в готель пішки по набережній (близько 2 км по океанської набережної, 25-30 хвилин). За бажанням можна замовити таксі.

Ніч у готелі.

День 9
о. Сан-Мігел

Сніданок.

Поєднаний тур (екскурсія та спостереження) в Сеті-Сідадеш.

Екскурсія в Сеті-Сідадеш починається з готелю і дає можливість познайомитися із західною частиною острова. Зупинка на оглядовому майданчику Карвао з краєвидом на центральну частину острова.

Підйом по гірській дорозі до знаменитого Vistado Rei (Королівського краєвиду), звідки за сприятливої погоди відкривається чудовий краєвид на одне з семи офіційно визнаних природних чудес Португалії – Блакитне і Зелене озера.

Далі – трекінг (близько 5 км, посилання на маршрут >>>), який починається від оглядового майданчика Vistado Rei і проходить по найкрасивіших місцях поруч з озерами. Спуск у долину Sete Cidades (Семи міст).

Після закінчення трекінгу – невеличкий перепочинок у сільському будинку з дегустацією місцевих продуктів (місцевий хліб, сир, зелений чай та інше).

На завершення – каноїнг на Блакитному озері. Взяти участь може будь-який новачок. Рівень складності – низький. Видаються рятувальні жилети, з групою працює інструктор. Рекомендуємо мати при собі змінний одяг, зручне взуття, захисний крем і рушник.

Ті, хто не захоче брати участь у цій екскурсії, можуть прогулятися по пішохідних стежках навколо Зеленого і Блакитного озер.

Прогулянка по лісовому парку до одного з найбільш приголомшливих видів - оглядового майданчика Miradouro Lagoa do Canario. Зупинка на оглядовому майданчику Карвай з видом на центральну частину острова.

Ніч у готелі.

День 10
о.Сан-Мігел

Сніданок у готелі.  

Факультативно – спостереження за китами і дельфінами.

Тривалість 2,5-3 години. Вартість 60 євро/особа. Оплата проводиться на місці перед початком екскурсії.

Брифінг про правила безпеки і деяких фактах про життя китоподібних проводиться англійською мовою з перекладом. Супровід на катамарані на англійській мові, без гіда.

При поганій погоді вихід може бути скасований.

Азорські острови вважаються одним із кращих місць для спостереження за китами. Тут вони перебувають у своєму природному середовищі існування. Можна побачити горбатих китів, китів-фінвалів і найбільшого у світі блакитного кита. Крім того, води дарують зустріч з різними видами дельфінів.

Використовуються човни типу «зодіак» або великий катамаран.

Якщо є проблеми із захитуванням, прохання прийняти таблетки за кілька годин до початку екскурсії та багато не їсти.

Варіанти екскурсій:

Прогулянка по Понта-Делгаді, де викладено чорним і білим каменем азорські мотиви на мощених вуличках міста. Можна пройтися по набережній і перекусити в кафе під плескіт океанської хвилі, купити азорські сувеніри.

Взяти напрокат велосипеди або скутери і здійснити прогулянку по прекрасній набережній до піщаних пляжів. Велосипеди – від 2 євро/год, скутери – від 30 євро/півдня.

- Екскурсія в центральну частину острова - Лагоа ду Фогу та ананасові плантації (на автобусі).

Спочатку наш шлях пролягає до озера Lagoado Fogo (Лагоа-ду-Фогу), розташованого на вершині однойменного вулкана на висоті 900 метрів над рівнем моря. Внутрішні схили озера покриті ендемічними рослинами і є одним з основних місць гніздування морських птахів та природним заповідником.Лагоа ду Фогу є природним заповідником. Тому тут заборонена будь-яка діяльність людини і панує природа.

Відвідування ананасових теплиць, де можна побачити весь процес їх росту і дозрівання, продегустувати ананасовий лікер. Єдине місце в світі, де ананаси вирощуються в теплицях в промислових масштабах - острів Сан Мігел!

Ніч у готелі.

День 11
о. Сан-Мігел

Сніданок.

Екскурсія в знамениту долину Фурнаш.

Поїздка у Фурнаш є, за версією World Travel Guide, однією з п'яти кращих подорожей у світі для знайомства з різними формами прояву вулканічної діяльності.

Подорож продовжується на оглядовому майданчику Санта Ірія, звідки відкривається чудова панорама північного узбережжя острова.

Далі на нас чекає візит на чайну фабрику Гореана (Gorreana), де виробляється чорний і зелений чай. Тут Ви побачите весь процес виробництва чаю, дізнаєтеся історію його появи на Сан-Мігелі та історію самої фабрики.

У Вас буде можливість оцінити смакові якості не тільки чаю, але й морозива з різноманітними добавками, яке виробляють тут же, на чайній фабриці, і воно вважається найсмачнішим на острові.

Зупинка на оглядовому майданчику Піку-де-Ферру з можливістю зробити фотографії Фурнаша з висоти пташиного польоту.

Відвідування Долини Гротів. Це квітучий сад з однойменним озером і дзюркотливими гарячими струмочками в глибині широкого кратера.

Опівдні – візит на берег озера Фурнаш, у Калдейраш, у палючому парі котлованів якого готується знаменита Кузіда (страва з місцевих сортів м'яса і овочів, що перебувала близько 6 годин у землі). У присутності туристів її витягують з надр землі і подають на обід в одному з місцевих ресторанів.

Після обіду за програмою передбачено відвідування ідилічного парку Терра Ноштра, у якому змішалися екзотичні рослини з тропіків та з холодних країн. У Вас буде можливість поплавати в басейні з водою, багатою на залізо і нагрітою внутрішнім теплом Землі. Рекомендуємо використовувати темні речі для купання, оскільки вода збагачена залізом!

Закінчиться екскурсія відвідуванням долини фумарол і мінеральних вод – однієї з найбагатших гідрологічних зон Європи (понад 20 різних за хімічним складом мінеральних вод).

Повернення в готель по південному узбережжю острова.

Ніч у готелі.

День 12
о. Сан-Мігел – Лісабон

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт. Переліт в Лісабон.

По прильоту зустріч в аеропорту. Трансфер і розміщення в готелі. Відпочинок.

Ніч у готелі.

День 13
Лісабон - Ваше місто/Київ

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру:

28.04.2020 - 10.05.2020
вартість 1/2 double - 2092 € включаючи внутрішні авіаквитки.

Доплата за одномісне розміщення - 574 € включаючи внутрішні авіаквитки.

23.06.2020 - 05.07.2020
вартість 1/2 double - 2292 € включаючи внутрішні авіаквитки.

Доплата за одномісне розміщення - 688 €

Готелі:

Лісабон - 3K Barcelona 4 *,

Терсейра - Terceira Mar 4 *

Сан Жорже - Sao Jorge Garden 3 *

Піку - Caravelas 4 *

Сан Мігель - Hotel Camões 4 *

 

Додаткова інформація

Усі авіаперельоти/поромні переправи за маршрутом:

Лісабон-Терсейра-Сан-Жорже, Піку-Сан Мігел-Лісабон.
Квитки на поромну переправу Сан Жорже-Піку, Піку-Файал-Піку.

24 Jun 9:30 LIS 11:00 TER TP 1827
26 Jun 10:20 TER 10:50 SJZ SP 610
30 Jun 9:20 PIX 10:10 PDL SP 431
04 Jul 15:00 PDL 18:10 LIS S4 124

Екскурсії за програмою:

оглядова екскурсія по місту Ангра-ду-Ероїшму на острові Терсейра
оглядова екскурсія на о. Терсейра
оглядова екскурсія на о. Сан-Жорже
оглядова екскурсія на о. Піку
оглядова екскурсія на о. Фаял
оглядова екскурсія по місту Понта-Делгада на острові Сан-Мігел
екскурсія до Лагоа ду Фогу та на ананасову плантацію
екскурсія в долину поствулканіческіх явищ Фурнаш
екскурсія та активності в Сеті Сідадеш

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антоненко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 117
  • e-mail: artnata@feeria.ua