42 203 грн
1699
$USD
9 днів
Маршрут

Київ – Бейрут – Еден – Бішарі – долина Кадіша  – Триполі – Бібл – Мліта – Сідон – Тір (Сур) – Тібнін – Кана – Магдуш – Дейр-ель-Камар – Баальбек – Захла – Анжар – Харіса – Бейрут – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Давні фінікійці й імперія Олександра Македонського, перські царі і хрестоносці, єгипетські мамлюки і Османська імперія, Тора, Коран і Біблія - Священий Ханаан, Земля обетована - запрошуємо Вас поринути у світову історію і здійснити подорож до Лівану, країни, вік якої налічує понад 10000 років!

Чарівний, не схожий ні на що куточок Близького Сходу, чия краса і географічне розташування віками обходились країні занадто дорого: Ліван завжди був ласим шматком в киплячому казані культур і цивілізацій. Проте саме це й перетворило Ліван на скарбницю унікальних пам'яток та енциклопедію історії людства. А ще - навчило ліванців справжній толерантності та вмінню відкрито і життєрадісно дивитись у майбутнє.

Саме тут розташоване найстаріше місто на Землі – Бібл, де кожна п'ядь землі дихає старовиною. Ви побачите залишки могутніх стародавніх фінікійських міст Траблос, Сідон і Тір, руїни найбільшого римського храму Юпітера у місті Баальбек, і найбільше зі збережених міст епохи Омейядів - Анжар. І звичайно ж, доторкнетеся й до сучасної історії Лівану. А на завершення подорожі на Вас чекає екскурсія у високогірне місто Харісу, де можна побачити "даму Лівану" – скульптуру "Діви Марії", яка вінчає вежу старовинного монастиря.

Групу супроводжує найфеєричніший гід України Ігор Захаренко!

У вартість входить
Авіапереліт;
22
Проживання в готелі 4*;
22
Трансфери;
Супровід гіда, екскурсійне обслуговування;
Вхідні квитки за програмою.
У вартість не входить
Медична страховка;
Віза - близько 17 доларів
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Особисті витрати.
Витрати, що не передбачені програмою.
Київ – Бейрут – Еден – Бішарі – долина Кадіша  – Триполі – Бібл – Мліта – Сідон – Тір (Сур) – Тібнін – Кана – Магдуш – Дейр-ель-Камар – Баальбек – Захла – Анжар – Харіса – Бейрут – Київ
День 1
Київ – Бейрут

Прибуття до Бейруту. Зустріч з гідом. Трансфер до готелю.

Бейрут - це невеликий шматочок Європи в арабському світі, справжня перлина східного Середземномор'я, "Париж Близького Сходу", місто-фенікс. Сім разів він руйнувався завойовниками, але знову і знову піднімався з руїн. Люди тут оселяються ще з епохи палеоліту. У заснованій тут колись "школі Права" були розроблені основні положення Кодексу Юстініана, який став основою правової системи Європи.

Серед найбільш відвідуваних визначних пам'яток Бейрута - його знаменита Hабережна де Голля, Голубині скелі - символ Бейрута, карстові печери Джейта (верхня і нижня), фортеця Мартир, Національний музей і Собача річка, на скелях поблизу якої залишили свої "автографи" численні завойовники від вавілонського царя Навуходоносора і Рамзеса II до французької армії, що покинула Ліван в 1946 році.

Площа Мучеників - ще одне місце для зупинки туристів. Статуя мученикам була встановлена у 1960 році. Під час громадянської війни через цей район проходила "Зелена лінія". Вона ділила місто на мусульманський і християнський сектори. Тут йшли безперервні запеклі бої. Статуя, поцяткована кульовими отворами і нагадує про страждання ліванського населення протягом декількох воєн 20 століття.

Християнська частина міста і передмістя Джунія вечорами залиті морем вогнів ресторанів, клубів та інших розважальних закладів. Відновлений центр Бейрута можна назвати найбільшим урбаністичним центром в світі. У Бейруті безліч ресторанів і кафе, відвідування яких - улюблене заняття жителів міста і туристів, які можуть відчути тут характер цього народу.

Ніч в обраному готелі.

День 2
Бейрут – Еден – Бішарі – долина Кадіша

Сніданок.

09:00 Екскурсія на північ, через село Еден, де Ви відвідаєте один зі знаменитих історичних монастирів - монастир Святого Антонія Кожая, де знаходиться перший арабський друкарський верстат 16-го сторіччя.

Дейр Мар Антониус Козхая - один з найбільших монастирів Долини Кадіша. Частково він врізаний в скелі. Заснований в 9-10 віках, монастир знаменитий тим, що в кінці 16 ст. тут з'явився перший друкарський прес на Близькому Сході. Сьогодні це один із центрів паломництва.

Переїзд в селище Бішарі, батьківщину ліванського філософа і живописця Джибрана Халіла Джибрана (його знаменита книга «Пророк»), де Ви відвідаєте його музей картин. Звідси відкривається вид на долину Кадіша, святу долину, названою так через ранні поселення християн та їх монастирі 12-го сторіччя.

Долина Кадіша -  Свята Долина, завдяки численним монастирям і храмам, побудованим тут ще в період середньовіччя. Долина визнана ЮНЕСКО Світовим Пам'ятником Культури і знаходиться під їх захистом разом з печерами, і монастирями. Вся вона вкрита зеленню і квітами, зі скель струмують водоспади. 

Екскурсія продовжиться в одному з відомих кедрових лісів у Лівані (125 км від Бейруту і на висоті близько 2100 м над рівнем моря) проходячи через величні старі дерева, які зеленіють цілий рік (деякі з них датують понад 2000 років і мають привабливий гарний запах). Ліванський кедр також називають біблійними деревами.

Повернення в Бейрут. Ніч у готелі.

День 3
Бейрут – Триполі – Бібл

Сніданок.

9:00 Екскурсія до північної столиці Лівану – Триполі, друге велике місто в країні, де на Вас чекає прогулянка справжнім східним містом з його історичними пам'ятками (старі мечеті, турецькі лазні, старовинні крамниці або базари).

Триполі — друге за величиною місто в Лівані (яке не слід плутати з Тріполі, столицею африканської Лівії). У стародавні часи тут був центр Фінікійської конфедерації, до якої входили Тір, Сідон і Арвад, саме тому Триполі з грецької перекладається як «три-місто». Пізніше місто контролювалося персами, римлянами, арабами, хрестоносцями, мамлюками і османами.

Після обіду в місті Бібл, яке вважається одним з найстаріших безперервно заселених міст світу (7000 років). Його назва походить від "Бібліон", тобто книга Біблія.

Задовго до виникнення Рима і Греції, це древнє місто було сильним, незалежним містом-державою зі своїми царями, культурою і жвавою торгівлею. Саме тут був створений перший алфавіт, прабатько сучасного алфавіту і писемності в цілому.

За фінікійської легенди, Біблос заснував бог сонця Ел, який оточив своє місто стіною. Найвідоміша пам'ятка - храми Ваала, пізніше відомі як місце культу бога Адоніса, який звідси поширився й у Греції. А древні єгиптяни вважали, що саме в Біблі Ісіда знайшла тіло Осіріса в дерев'яному ящику.

Ви подивитесь на історичні та археологічні пам'ятки - залишки фінікійських, римських періодів, періоду хрестоносців (храми, королівський Некрополь, вал, Фортеця хрестоносців тощо).

Повернення в Бейрут. Ніч у готелі.

День 4
Бейрут – Мліта – Сідон

Сніданок.

09:00 Екскурсія в музей у Мліті, який розташований на пагорбах Південного Лівану.

Потім відвідаєте замок хрестоносців Бофорт поблизу кордону з Палестиною, а звідти поїдете до міста Сідон, відомого історичного фінікійського міста.

Замок Бофор - одне з найцікавіших, колоритних і красивих місць в сучасному Лівані і унікальний замок з бойовою долею. Побудований хрестоносцями на початку XII століття на місці колишнього римського форту. Успішний вибір місця для будівництва зумовив унікальну долю замку - він досі використовуються за прямим призначенням. Востаннє - вже у 21 сторіччі, під час чергового військового конфлікту.

Стародавнє фінікійське місто Сайда - Сідон - розташувався в 48 кілометрах на південь від Бейрута. Про Сідон згадується навіть в Біблії, де його називають «первістком ханаанській землі". За легендою, місто засноване сином Ноя — Сідоном. Свою славу здобуло тим, що тут почали видувати скло, яке, до речі, потім стало культурним надбанням Венеції. Серед пам'яток тут також зберігся готель для середньовічних європейських купців Хан аль-Фарандж, морська фортеця хрестоносців і музей мила.

Вважається що на острові, де був побудований замок хрестоносців, раніше розташовувався храм Мелькарта (фінікійська версія Геркулеса). Цей острів також слугував у якості внутрішнього укриття при нападах на місто.

Повернення в Бейрут. Ніч у готелі.

День 5
Бейрут – Тір (Сур) – Тібнін – Кана – Магдуш

Сніданок.

09:00 Екскурсія на південь, щоб побачити знамените історичне фінікійське місто Тір (Сур), яке є об'єктом світової спадщини під охороною ЮНЕСКО, де Ви відвідаєте історичні пам'ятки римського та візантійського періодів (іподром, римська лазня, Некрополь).

Тір - це єдине місто-держава, яке колись не схотіло скоритись Олександру Македонському. Тут проводились «ігри Геракла», сюди з проповідями приходив Ісус, тут правили Річард Левине Серце і Фрідріх Барбаросса. Тепер туристи їдуть сюди, щоб побачити поховання Некрополя із пробитими саркофагами, з яких у давнину витягали цінності, а також гігантський Іподром з трибунами на 20 тисяч глядачів.

Далі  поїздка до міста Тібнін, де розташований знаменитий замок хрестоносців (побудований у 1105 р. н.е.), а потім до ліванського селища Кана, місця, де Ісус завітав на весілля і перетворив воду на вино.

На зворотньому шляху Ви відвідаєте релігійну святиню, присвячену діві Марії, в селі Магдуш, де є природна печера, в якій, за повір’ям, Діва Марія пробула 3 ночі в очікуванні Ісуса, коли він відвідував язичницьке місто Сідон.

Повернення в Бейрут. Ніч у готелі.

День 6
Бейрут – (Барук, палац Байт-ед-Дін) – Дейр-ель-Камар

Сніданок.

08:30 Екскурсія в один з відомих біосферних заповідників у Лівані, кедровий ліс Барук.

Колись цим біблійним деревом, яке також є символом Лівану, було вкрито ледь не всі гірські території країни. Але масові вирубки ще за часів фінікійців, Османської імперії, а потім погіршення екології посприяли тому, що кедрові «острівці» стали справжньою рідкістю.

Після поїздки екскурсія у знаменитий історичний палац Байт-ед-Дін (XIX ст.), який був побудований ліванським князем Еміром Бачіром Чехабом (Bachir II) на початку 18 ст.

Палац Байт-ед-Дін вважається архітектурною перлиною і уявляє собою цілий комплекс білосніжних будівель із зеленими двориками. Всередині знаходиться музей зі знахідками візантійської епохи, мозаїкою, предметами побуту, зброєю. Але розкіш галерей та аркад, гігантських воріт і витончених стін, що будувались колись італійцями, вражають ніяк не менше, ніж артефакти. 

Потім поїздка до історичного села Дейр-ель-Камар, яке протягом 300 років було головним кварталом ліванських князів (князь Фахреддін II), що правили в горах Лівану (16 ст. До 18 ст. н.е.).

Повернення в Бейрут. Ніч у готелі.

День 7
Бейрут – Баальбек – Захла – Анжар

Сніданок.

09:00 Екскурсія в долину Бекаа, найбільшу сільськогосподарську рівнину в Лівані, відоме місто Баальбек - Геліополіс, як Олександр Великий назвав його в 333 р. до н.е., і яке донині є об'єктом світової спадщини під охороною ЮНЕСКО. 

Древнє фінікійське місто манить величними руїнами храмового комплексу часів античності. Місто-храм Баальбек — це навіть не один, а цілих три храми, що були присвячені Венері, Бахусу та Юпітеру. 

До нашого часу дожив храм Бахуса зі стінами і красивою обробкою та 6 гігантських мармурових колон, що височіють нагадуванням про масивну колонаду Юпітера. Цікаво, щоб обійти збережену від Юпітера платформу, на якій стояв палац, знадобиться ціла година.

Після цього Ви відвідаєте місто Захла, яке відоме своїм прізвиськом “наречена Бекаа”.

Сюди туристи їдуть одразу з декількох причин. По-перше, щоб спробувати вино Ксара, яке виробляється в льохах, що сховані у справжніх тунельних печерах двокілометрової довжини. Вина тут почали варити ще за часів Середньовіччя, тоді ж ченці побудували тут виноробний завод. По-друге, відвідати найбільше місто регіону — Захла, щоб піднятись до бронзової статуї Діви Марії, висотою з триповерховий будинок, а заодне і подивитись на краєвиди Захла та Бекаа, що відкриваються з цих висот. 

Дегустація вин в історичних виноробнях Ksara (1857 р.).

Далі відправляєтеся до Анжар, знаменитого природного джерела та археологічних пам'яток світової спадщини, що датуються ісламським періодом Омейяд (8 ст. н.е.).

Здавалося б, проїхавши Ліваном і відвідавши стародавні фінікійські міста, вже важко знайти місце, яке дивувало б погляд так само, як Тір або Баальбек. Але долина Бекаа ховає у себе ще не один скарб - славетне місто Омейядів Анжар. 

Місто-палац було обнесене стінами двометрової товщини з 40 баштами. У центрі кожної стіни знаходилися укріплені ворота. Архітектура міста поєднує в собі елементи римської, візантійської і східної. Близько 600 майстерно розміщених торгових точок являли собою цілісну картину процвітаючого міста.

Повернення в Бейрут. Ніч у готелі. 

День 8
Бейрут – печери Джейта – Харіса

Сніданок.

09:00 Екскурсія в печери Джейта, де Ви зможете насолодитися розмаїттям форм сталактитів і сталагмітів, які датуються тисячами років.

Природна пам'ятка Лівану, чудовий витвір природи - Печери Джейта. Потрапляючи туди, ще на вході перехоплює подих від захвату. Здається, що потрапляєш в загадкове казкове царство... Геологічно, печери являють собою "запасний вихід" підземної річки, яка є основним джерелом річки Нахр Аль-Кальб - Собачої ріки.

Подорож до містечка Харіси (600 м над рівнем моря), де Ви побачити старовинну історичну церкву (1904), увінчану статуєю  Діви Марії (місце, добре відоме як Дама Лівану).

Гора Харіса - одна з головних визначних пам'яток Лівану. Високо, над містом Джуні височіє 15-тонна статуя св. Діві Марії. Виготовлена з бронзи у Франції, вона була привезена до Лівану в кінці IX століття. Ліванці називають її на французький манер "Нотр дам дю Ліван" (Ліванська Божа Матір) або по-арабськи "Сеййідатна Харіса" (Наша Пані Харіса).

Харіса є місцем резиденції папського нунція, а неподалік, у містечку Бзуммар розмістилася резиденція патріарха вірмено-католиків.

Потім ви повернетеся в Бейрут, щоб відвідати національний музей та прогулятися вуличками міста.

Ніч у готелі.

День 9
Бейрут – Київ

Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
ТСК "Магігранд", пр. Юності, 43а

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Готель Bella Riva Suite Hotel **** (Beirut, Lebanon)

Готель розмістився на тихій вулиці в районі Манара, всього в 200 метрах від середземноморської набережної. Готель Bella Riva Suite знаходиться в 10 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Рафік Харірі, а також в 5 хвилинах ходьби від торгового і розважального району Хамра.

Тут краще співвідношення ціни і якості в місті Бейрут! У порівнянні з іншими варіантами в цьому місті, гості отримують більше за ті ж гроші.

До послуг гостей просторі номери з балконом і безкоштовна приватна парковка. Усі номери в готелі Bella Riva Suites обладнані кондиціонером, телевізором із супутниковими каналами, міні-баром і сейфом. Деякі номери мають повністю обладнану кухню і власний балкон. У готелі надаються послуги хімчистки та пральні.

У тихому куточку лобі відкритий ресторан готелю Bella Riva, де подають страви європейської та близькосхідної кухні. У готелі також працює кафе, де можна замовити гарячі напої та закуски,  Співробітники екскурсійного бюро надають інформацію про місцеві визначні пам'ятки і організують прокат автомобілів.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Мар'яна Коваленко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 140
  • e-mail: maryana@feeria.ua