3800
₴UAH
3 днів

Київ – Херсон – Асканія Нова – Арабатська стрілка – Бірючий острів – Озеро Сиваш – Олешківські піски – Херсон – Київ

Країни:

Опис туру

Південь України вражає багатством унікальних представників флори і фауни. Мандрівка до біосферного заповідника Асканія Нова – гарна нагода потрапити до дивовижного куточку природи, єдиної в Європі первозданної ділянки степу. Тут на власні очі можна побачити звірів у максимально наближених до вільних умовах проживання, почути голоси рідкісних птахів та подивитися на надзвичайно багате зібрання раритетних рослин.

На Бирючому острові вам відкриється дивовижний заповідний світ. Ця перлина Азово-Сиваського національного парку сповнена вільним рухом, сонцем та життям. Тут панує царство благородних оленів, що пристосувавшись до унікальних умов острова. Врешті світ отримав новий вид – бирючий олень. Рідкісних звірів та птахів можна зустріти на кожному кроці.

У вартість входить
Транспортне обслуговування;
Медичне страхування;
Проживання в пансіонаті «Київська Русь»
22
Сніданки та вечері в пансіонаті;
22
Екскурсійний супровід.
22
У вартість не входить
Факультативні програми;
22
Обіди;
Доплата за одномісне проживання;
22
Особисті витрати;
Київ – Херсон – Асканія Нова – Арабатська стрілка – Бірючий острів – Озеро Сиваш – Олешківські піски – Херсон – Київ
День 1
Київ – Херсон – Асканія-Нова – Арабатська стрілка

Прибуття в Херсон поїздом №102, зустріч на вокзалі о 08:00

Залізничні квитки ви можете придбати самостійно, або ж замовити їх викуп в касах організаторами подорожі – ми подаємо заявку на груповий квиток і їдемо всі разом в одному вагоні. Орієнтовна вартість комплекту квитків (купейні, туди й назад) – від 950 грн.

З інших міст можна приєднатись до 10 год, в ході екскурсії по місту.

Коротка оглядова екскурсія по місту.

Трансфер в Асканію-Нову.

Обід (факультативно).

Екскурсія маршрутом зоологічного парку «Новою асканійською стежкою» (3 год, новий розширений маршрут з виходом на зовнішні ставки та спостережний орнітологічний пост).

Один із кращих заповідників Європи - Асканійський зоопарк не схожий на інші зоопарки, адже тварини тут мають набагато більше простору, а більшість з них взагалі утримується в напіввільних умовах в степах Великого Чапельського поду. Птахи вільно перелітають з місця на місце, тримаючись поблизу численних ставків. Рукотворним шедевром став вирощений у спекотному степу дендропарк зі столітніми деревами,  який ми рекомендуємо відвідати навесні в час цвітіння церсісів, катальп та інших декоративних видів.

Трансфер на Арабатську стрілку.

Поселення в пансіонаті “Київська Русь”, неподалік від моря.

Вечеря, вільний час.

День 2
Арабатська стрілка – Бірючий острів – Сиваш

Сніданок.

Факультативна подорож катером на Бірючий острів (Азово-Сиваський національний парк); екскурсія на відкритій машині по острову, вздовж пасовищ копитних (тут водяться олені, лані, кулани, муфлони, фазани, чисельність копитних – кілька тисяч)

Фотосафарі продовжимо на Бірючому острові, що в Азовському морі. Режимна територія, що є частиною Азово-Сиваського Національного парку, перебуває у підпорядкуванні державного управління справами. Потрапити сюди складніше, адже крім отримання спеціального дозволу, потрібно ще якось транспортуватись на острів. Для груп це простіше і дешевше. Орендуємо швидкісний катер і прямуємо до острова.

Тут нас чекає пляж “а ля Багами”. Десятки кілометрів чистих пісків – для нас одних. На острові у вільних умовах (абсолютно вільних, якщо не рахувати сітки на перемичці з Федотовою косою – захисту від непроханих гостей) проживають тисячі оленів, ланей, куланів та муфлонів. Тут вони повноцінні господарі свого острова.

Обід (факультативно).

Екскурсія по Арабатській стрілці.

Найдовша в Україні піщана коса, яка розділяє Сиваш і Азовське море. Ми оглянемо найцікавіші місця стрілки – Генічеську гірку (найвища точка, звідки відкривається панорама коси, численних озер на Сиваші і Азовського моря), протоки і мости над ними, побуваємо в Генічеську, відвідаємо термальні джерела з лікувальною водою (тут можна скупатись як в термальних водах, так і в Азовському морі)

Соляні розробки Сивашу.

Колись тут працював потужний солезавод, сиваська природна йодована сіль завойовувала перші місця на міжнародних виставках та експортувалась за кордон. Вода в цих сиваських озерах має характерний рожевий колір (так зване «рожеве озеро»), завдяки високому вмісту каротиноїдів. Сьогодні ще можна побачити спеціальні чеки, в яких за теплої погоди кристалізується сіль. Друзи кристалічної солі стануть гарним сувеніром, який ви можете повезти додому.

Вільний час, відпочинок на морі.

Вечеря.

День 3
Асканія-Нова – Олешківські піски – Херсон – Київ

Сніданок. Виїзд із пансіонату

Трансфер в Асканію-Нову. Фотозупинка «Заповідний степ».

Найцінніше багатство Асканії – єдина в Європі ділянка заповідного цілинного степу, якої ніколи не торкався плуг. В першій половині травня тут зацвітає ковила, і коли вітер гойдає її білосніжні коси, то наче перекочує хвилі над морем. Лише тут можна побачити справжній український степ, який виглядає саме так, як і кілька століть тому, коли козаки походами ходили на Крим.

Екскурсія “Ретро-фотосафарі” в автомобілі” ** в заповіднику Асканія-Нова. Маршрут екскурсії пролягає через степову ділянку, де тварини утримуються в напіввільних умовах. Ви можете не лише побачити їх зблизька, але й вийти з машини, і зробити собі фотографії на фоні степу, де пасуться численні стада копитних. Ми проїдемо через загони з тваринами, де можна побачити антилоп, коней Пржевальського, оленів, зебр, страусів та через весь дендропарк – стару і нову його частину. По закінченні автомобільної частини гіди проведуть пішохідну екскурсію в старій частині дендропарку.

Обід (факультативно).

Трансфер до Раденська. Екскурсія по Національному природному парку “Олешківські піски”. 

 Екскурсія екологічною стежкою в супроводі наукових співробітників національного природного  парку.
Олешківські піски відомі, як найбільша в Європі пустеля, і пейзажі, які ви тут побачите, вас не розчарують.
Також ви дізнаєтесь, як утворилась ця гігантська смуга пісків, що тягнеться від Нової Каховки аж до морського узбережжя, як на території пісків виріс найбільший в Європі штучно створений ліс (який і зупинив рух пісків, що засипали поля і автомобільні дороги), та чому в самому серці масиву залишилась ця піщана арена, вільна від лісу.

Трансфер до Херсону.

Від’їзд до Києва поїздом №102 о 19:50.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість базової програми:
3800* грн з особи – при двомісному поселенні в номерах пансіонату
3650* грн з особи – при тримісному поселенні в номерах пансіонату
4100* грн з особи – при одномісному поселенні в номерах пансіонату

При поселенні в новому корпусі (великі просторі номери-студії, 2020 р.) вартість базової програми:
4100* грн з особи – при двомісному поселенні
3900* грн з особи – при тримісному поселенні
3750* грн з особи – при чотиримісному поселенні

Додаткова інформація

*Вартість факультативних екскурсій може змінюватись, залежно від кількості осіб, що замовляють екскурсію у всій групі

За умов штормової погоди виїзд катером на Бірючий острів може бути замінено на водну екскурсію по озеру Сиваш з фотографування птахів. Також адміністрація парку має право обмежувати доступ у випадку оголошення карантину. 

Організатори туру залишають за собою право змінювати порядок і графік екскурсій, або замінювати їх на рівноцінні.

Вартість факультативних екскурсій може змінюватись, залежно від вартості пального та кількості учасників в групі.

**Екскурсія «ретро-фотосафарі» може бути відмінена адміністрацією заповідника у пожежонебезпечний період, або ж у випадку дощової погоди. В такому випадку буде організовано пішохідну екскурсію по дендропарку (велике кільце) та відвідування музею.

Залізничні квитки ви можете придбати самостійно, або ж замовити їх викуп в касах організаторами подорожі – ми подаємо заявку на груповий квиток і їдемо всі разом в одному вагоні. Орієнтовна вартість комплекту квитків (купейні, туди й назад) – від 950 грн.

Схема посадки учасників в автобус, розподіл номерів для проживання і поділ на групи під час екскурсій відбувається по черговості бронювання і оплати туру.

Пансіонат «Київська Русь» розташований на Арабатській стрілці в 12 км від Генічеська Херсонської області на березі теплого Азовського моря.
На території пансіонату є їдальня. Майстерні кухарі порадують вас різними кулінарними цікавинками, зокрема стравами азовської рибної кухні, які не залишать байдужим жодного гурмана.
До пляжу вам також не доведеться довго йти пішки, оскільки до нього всього 300-400 метрів. Недалеко знаходиться водолікарня і солоне озеро Сиваш, води якого за своїми цілющими властивостями не поступаються знаменитим джерелам світових здравниць. Недалеко від гостьового будинку знаходиться цілюще йодове  джерело.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Микола Грепіняк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01, (096) 151-88-91
  • Вн. номер: 123
  • e-mail: [email protected]