Категорія
Розповіді про мандри

У японців є дивовижна традиція - пошук краси у звичайних речах. І це розумієш одразу, коли перетинаєш кордон країни «сонця, що сходить». Але якщо ви завжди мріяли здійснити подорож у майбутнє, то з «Феєрією» це стане можливим. Разом з нами подорож до Японії стане незабутньою.

А сьогодні ми хочемо звернути вашу увагу на столицю ЯпоніїТокіо. Місто, яке стрімко розвивається, живе в особливому ритмі, але при цьому з повагою ставиться до традицій. Ось цікаві місця, які ми радимо побачити у Токіо:

Монастир Сенсо, або Асакусадера - храм буддійської школи Секаннон в районі Асакуса. Це найстаріший буддійський храм на території Токіо.

Tokyo Tower - телевізійна вежа в районі Суміда, найвища серед телевеж світу. Друга за висотою споруда в світі після «Бурдж-Халіфа». Під час будівництва вежа була відома під назвою «Нова Токійська вежа». Японці пишаються нею так само, як французи Ейфелевою вежею. На вежі є два оглядові майданчики, звідки відкриваються дивовижні види на місто і Токійську затоку.

Розташований в самому серці Токіо Імператорський палац знаходиться по сусідству з багатьма урядовими установами і популярними серед туристів кварталами міста. Ця пам’ятка завжди була не однією спорудою, а цілим комплексом різних будівель, розташованих на значній території.

Роппонгі - квартал спеціального району Мінато, відомий як бізнес-центр і центр нічного життя.

Уено – найстаріший зоопарк в країні, відкритий в 1882 році. На думку Forbes він входить до числа 15 найкращих зоопарків планети.

Токіо - сучасна столиця Японії, яка кілька разів за свою історію була зруйнована і відбудована заново. Найвища гора в країні Фудзіяма - це єдина природна пам'ятка, яку прагнуть побачити і відвідати всі, без винятку. У ясну, безхмарну погоду її можна побачити, не виїжджаючи за межі міста, хоча більшу частину року гора закрита хмарами.

Район Омото-Санд і Харадзюку - центр моди і дизайну. Японці називають її токійськими Єлисейськими полями. Віднедавна тут відкрили свої філії провідні компанії високої моди. Цей район - улюблене місце проведення часу молоді.

13 мостів річки Сумідагави: від Асакуса вниз по річці Сумідагава регулярно здійснюють круїзи прогулянкові пароплави. Через річку перекинуто 13 мостів, кожен з яких має свою історію.

Райдужне місто, розташоване на групі штучних островів у бухті Токіо, відоме як Одаіба, заведено називати токійським узбережжям XXI століття. Ця острівна група є основним пунктом багатьох футуристичних планів забудови, сьогодні тут розташовані офісні комплекси, парки і атракціони для туристів. Архітектура Одаіби здатна вразити будь-кого.

Це лише невеликий список цікавинок Токіо. Подорожуйте до Японії та побачте все своїми очима!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment