Андорра — крихітна, проте неосяжна!

Це карликове князівство, затиснуте між величною Францією та яскравою Іспанією, займає не більше 470 км². І всупереч невеличким розмірам, цей край анітрохи не поступається своїм сусідкам у процвітанні. Тут, в умовах європейського порядку, уваги та поваги до історичних культурних цінностей, стрімко розвивається туризм.

Андорра
Андорра
Андорра

Оскільки уся територія Андорри лежить у горах, однією з візитівок держави є гірськолижний відпочинок.

Але все ж таки серед просто необчислюваної кількості тутешніх курортів варто виділити найкращі: Soldeu el Tarter, Arinsal, Pal, Pas de la Casa, Orlando Arcalis.

Кожен з них відомий якісним сервісом, кваліфікованими інструкторами та, що є не менш важливим — незабутніми краєвидами!

В цілому в країні близько 30 км доріжок для бігових лиж та 140 лижних трас: тож поціновувачам гірськолижного відпочинку однозначно буде де розгулятися!

Просте перебування в горах Андорри із її сухим кліматом та різноманіттям гірських озер гарантують загальне оздоровлення організму.

Але для тих, хто хотів би ще більш ґрунтовно зарядити тіло новими силами та здоров'ям, тут відкрито термальний центр Кальдеа.

На площі 6.000 м² розміщені натуральні гарячі джерела, басейни, гідромасажні ванни, джакузі, бульбашкові чаші, сауни, індо-римські та турецькі бані…

Словом — всілякі варіанти розслаблення, спрямовані на те, аби довести до ладу тіло та думки.

Ніяке інше місце не розкаже про історію країни краще та детальніше, ніж її столиця.

Тому, окрім захопливого відпочинку в горах, в Андоррі також необхідно відвідати її столицю — Андорру-ла-Велью.

Тут, серед високих гір, що оточують місто з усіх боків, знаходиться багато споруд часів Середньовіччя.

Більшість з них розміщується в найстародавнішій частині міста, районі під назвою "Історичний центр".

Тут Ви помилуєтесь Каса-де-ла-Валь — будівлею дійсного парламенту, а також побачите церкву Святого Арменголя, зведену в 9 столітті, яка при цьому чудово збереглась до наших днів.

Аби поглянути на Андорру з різних боків, варто відвідати також маленькі містечка: у багатьох зустрічаються дуже цікаві визначні пам'ятки, унікальні музеї, незвичайні розважальні центри.

До прикладу, в окрузі Ордіно, що на півночі держави, знаходиться "шматочок" України!

Це музей Миколи Сядристого, українського майстра з виготовлення скульптур в мініатюрі, що одержав звання найкращого мініатюриста у світі.

В музеї представлено виключні роботи настільки крихітних розмірів, що їх просто неможливо роздивитися без допомоги потужного мікроскопа!

Андорра — країна затишного туризму.

За чим би Ви не приїхали, що б не робили в цих краях — релаксували в термальних джерелах або ж отримували дивовижні враження від екстремального спуску на лижах — тут все здійснюється на гірській висоті, серед цілющого андоррського повітря.

До того ж, звідси рукою кинути до Іспанії: а з'єднавши обидві країни в одній поїздці, Ви отримуєте від подорожі вдвічі більше!

Вирушаймо в дорогу разом із Феєрією!