16 832 грн
549
€EUR
14 днів
Маршрут

Київ – Мукачево – Лудбрег – Загреб – Національний парк Крка – Макарська (Дубровник; о.Брач – о.Хвар) – Спліт – Трогір – Плітвицькі озера – Лудбрег – Ужгород – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Якщо Ви прагнете пригод і незабутніх вражень, комфортного і затишного відпочинку європейської якості, запрошуємо Вас у мандри до казкової Хорватії. Ця країна по вінця наповнена красою природи, яка може вдовольнити найвибагливіших шанувальників прекрасного. Її старовинні міста зачаровують своїм колоритом, національна кухня і вино насичують гармонією смаків, а сонячна гостинність хорватів довершують відчуття щастя кожного мандрівника.

Місто-курорт Макарська по праву називають однією із найяскравіших туристичних перлин у рясному намисті хорватської Адріатики. Гірський масив Біоково, на схилах якого розкинулося місто, вражає своєю красою і величчю, море - чистотою і лагідністю, береги, затінені чарівними соснами - зручністю для відпочивальників.  

Екскурсійна програма організована з невтомливими переїздами, де море завжди поруч, а задоволення від відпочинку з кожним днем стає все яскравішим. На Вас очікують міста і національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО (парк «Плітвицькі озера», міста Дубровник, Спліт, Трогір), а морська подорож на знамениті пляжі острова Брач - це феєрична казка, де Ви будете одним із учасників захопливого сюжету. Хорватія чекає на Вас!

Вартість по датах виїзду за умови раннього бронювання туру:

04.07 - 499 євро – гід Олексій Скарін
11.07 - 549 євро – гід Цегельник Олександр
18.07 - 549 євро – гід Єлізарова Олена
25.07 - 549 євро – гід Цегельник Олександр
01.08 - 549 євро – гід Анна Пирогова
08.08 - 549 євро – гід Цегельник Олександр
15.08 - 549 євро – гід Єлізарова Олена
22.08 - 599 євро – гід Цегельник Олександр
29.08 - 599 євро – гід Анна Пирогова
05.09 - 599 євро – гід Цегельник Олександр
12.09 - 549 євро – гід Єлізарова Олена

У вартість входить
Розміщення в готелях по маршруту;
22
Харчування;
22
Екскурсії за програмою;
Автобусне обслуговування за маршрутом;
Послуги супроводжуючого за маршрутом.
У вартість не входить
Віза за потреби;
22
Медична страховка;
Факультативні екскурсії, вхідні квитки;
Податок на проживання.

Київ – Мукачево – Лудбрег – Загреб – Національний парк Крка – Макарська (Дубровник; о.Брач – о.Хвар) – Спліт – Трогір – Плітвицькі озера – Лудбрег – Ужгород – Київ
День 1
Київ - Мукачево

Зустріч групи у Києві на Центральному залізничному вокзалі.

Виїзд у Мукачево поїздом №№ 29К, 081 або017 (за розкладом).

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

День 2
Мукачево - Лудбрег

Прибуття у Мукачево (за розкладом).

Посадка в автобус. Проходження кордону.

Транзитний переїзд територією Угорщини. Проходження угорсько-хорватського кордону.

Розміщення в готелі в м. Лудбрег. Ночівля.

День 3
Загреб

Сніданок. Переїзд у Хорватію.

Загреб - політичний, адміністративний і культурний центр Хорватії. Це місто парків, галерей і музеїв, в якому немає метушні, а життя дихає спокоєм і затишком. Старий Загреб зачаровує своєю камерністю і історією. 

Оглядова екскурсія по столиці Хорватії - «Тисячолітній старий Загреб» (складається із автобусної і пішохідної частин): головна площа країни імені бана Єлачича, площа Каптол, Кафедральний собор св. Стефана, церкви св. Марка і св. Катаріни, Єпископський палац, міські ворота й вежа Лотршчак, цвинтар Мірогой тощо.

Переїзд до готелю в районі Національного парку Крка. Поселення. Відпочинок.

День 4
Національний парк Крка - Макарська

Сніданок.

Відвідування національного парку Крка (35 євро).

Один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря. А в озерах парку можна купатися!

Виїзд до м. Макарська.

Поселення у готелі "Rivijera"Для групи з виїздом 04.07 - розміщення в готелі Dalmacija Sunny Hotel 3*.

Вечеря. Вільний час.

День 5
Макарська

Сніданок, вечеря.

Вільний день для відпочинку на морі.

День 6
Макарська (о.Хвар - о.Брач)

Сніданок, вечеря.

Факультативна морська прогулянка на острови Хвар і Брач (40 євро).

Знамениті острови Хвар і Брач знаходяться прямо перед м. Макарська. Морська прогулянка триває цілий день. На кораблі організовані всі умови для зручного, веселого і незабутнього відпочинку. 

Програмою передбачено: перехід до о. Хвар і прогулянка старим містом (без купання); перехід на о. Брач, під час якого відбувається обід на кораблі (риба-гриль, гарнір,  вино та безалкогольні напої; обід входить у вартість прогулянки). На острові Брач - купання на знаменитому пляжі «Златни рат». Повернення до м. Макарська (з танцями та розвагами).

Хвар - найсонячніший острів Адріатики і входить до десятки найбільш відвідуваних туристами островів світу. Краса природи, затишні середньовічні містечка, чудова туристична інфраструктура, п’янкий аромат лаванди,  місцева кухня і чудове вино щороку приваблюють сюди тисячі мандрівників. Лаванда, до речі, є одним із головних туристичних сувенірів приморської Хорватії, а найбільші її поля знаходяться саме на Хварі. 

Брач - острів відомий у всьому світі своїми пляжами (найвідоміший з них – «Золотий ріг») із найчистішою водою на Адріатичному узбережжі Хорватії, а також природною красою та розвиненою туристичною й спортивною інфраструктурою.  Острів з давніх-давен славиться своїм білим каменем, з якого побудовані палац імператора Діоклетіана у Спліті, Білий Дім у Вашингтоні, Парламент у Будапешті. А ще цей камінь називають «каменем любові», з якого місцеві майстри виготовлять неймовірні прикраси та сувеніри.

Ніч у готелі.

День 7-8
Макарська

Сніданок, вечеря.

Вільний день для відпочинку на морі.

День 9
Макарська (Дубровник)

Сніданок, вечеря.

Факультативна екскурсія до м. Дубровнік (50 євро).

Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник - «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Дорогою до Дубровніка мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжах. 

Ніч у готелі.

День 10
Макарська

Сніданок, вечеря.

Вільний день для відпочинку на морі.

День 11
Макарська - Спліт - Трогір - Плітвицькі озера

Сніданок. Виселення з готелю.

Комфортна і невтомлива поїздка мальовничим узбережжям, наповнена чудовими враженнями від знайомства з унікальними архітектурними ансамблями, історією і красотами Середньої Далмації.

Оглядова екскурсія по Спліту і Трогіру.

Спліт - головне місто Далмації, яке часто називають найурочистішим містом Хорватії. "Німа Спліта до Спліта", - кажуть містяни, що значить: немає такого міста, яке б могло зрівнятися із його красою. Головною пам’яткою міста є величний і грандіозний за масштабами палац римського імператора Діоклетіана, на території якого розташувалися собор Святого Домна, римська площа Перістіль, капела Святого Мартіна, храм Юпитера тощо. Увесь палацовий комплекс знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Жодного туриста не може залишити байдужим краса набережної середньовічного міста і торгові вулички.

Трогір - місто-музей, занесене до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Трогір нагадує собою вишукану кам’яну скриньку, яку зробив майстер-чарівник і наповнив її таємницями-прикрасами. А ще старе місто порівнюють з готовим до виходу у море вітрильником і, здається, ось зараз на монастирські та церковні «щогли»-вежі, що височіють над містом, напнуть вітрила - і місто-корабель вийде у мандри...

Трогір заснували ще давньогрецькі колоністи у ІІІ столітті до н. е. У Центральній Європі він вважається найкраще збереженим романсько-готичним містом. Головною пам'яткою є Собор Св. Лаврентія, портал західних воріт якого виготовив далматинський скульптор і архітектор Радован. Хорвати говорять, що аби щезли у країні всі визначні пам’ятки, а залишився лише Трогір зі своїм собором, то цього було б достатньо, щоб про нас знав увесь світ.

Переїзд у готель в районі Національного парку «Плітвицькі озера». Поселення, відпочинок.

День 12
Національний парк «Плітвицькі озера» - Лудбрег

Сніданок.

Відвідування Національного парку «Плітвицькі озера» (45 євро).

Національний парк «Плітвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку. Озера по праву є туристичним об’єктом №1 на території Хорватії.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Виїзд до м.Лудбрег. Поселення в готель. Відпочинок.

День 13
Лудбрег - Ужгород

Сніданок. Виселення з готелю.

Транзитний переїзд територією Угорщини.

Прибуття в Ужгород.

Посадка на поїзд № 029Л. Виїзд до Києва (за розкладом). 

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

День 14
Київ

Прибуття до Києва (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Любовь, дата: 25.06.2019

Тур для непритязательных туристов. Но цена-качество соответствует.

Надіслав: елена, дата: 07.07.2019

тур ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ! остались очень довольны. Хорватия- красивейшая страна. Все было организовано прекрасно! Отдельное спасибо Леночке Елизаровой. Прекрасный гид! Много видавший, много знающий, внимательный и прекрасный человек!

Надіслав: Юлія Василівна, дата: 23.07.2019

Щойно 23 липня повернулась з туру. Все було чудово, починаючи від спілкувавання із Юлією Дворак і, ЗВИЧАЙНО (!!), знайомством з суперпрофесіоналом та пошановувачем своєї роботи Цегельником Олександром. Все пройшло на вищому рівні - виконання усіх пунктів програми, доступне розяснення будь-яких моментів, які можуть трапитись у чужій країні, оперативне реагування на запитання та прохання. Це неймовірно, але склалось враження, що навіть час потрапляння на кордон і тривалість його проходження також підвласні Олександру. Такого швидкого проходження процедур на кордоні я ще не мала, хоча подорожую тривалий час. Була єдина незначна неприємність - одна неврівноважена особа (на імя Олена) постійно старалась зіпсувати настрій як керівнику групи, так і усім туристам. Однак, у цьому випадку і Олександр і група вели себе пристойно, зважаючи на явні пролеми із психічним здоровям туристки. Ще раз дякую колективу Феєрії за продуманий тур, хорошу організацію, уважне ставлення до туристів. А Олександра прошу вибачити і забути про всі негаразди та погані слова, які йому прийшлось вислухати від Олени. Адже нас, хороших людей, було набагато більше. Ви - КРАЩИЙ !!!!

Надіслав: Анонім, дата: 25.07.2019

Хочу подякувати Феєрії за чудовий екскурсійний тур з відпочинком на морі. Макарська - чарівне містечко затиснуте між горами і морем, що потопає у хвойному лісі. Готель Рів'єра (чому лише 2*??) розташованій на затишній околиці (лише 1,5 км до старого міста і порту), над морем у оливковій рощі. Територія та пляж дуже охайні, персонал гостинний. Чудові сніданки, вечері з основною стравою (що замовляють на вибір з 4х) та напоями, а рибацька вечірка - то щось неймовірне! Дякую нашій маленькій але дуже зібраній групі досвідчених туристів: в нас відбулися всі факультативні екскурсії і все дуже чітко, злагоджено та вчасно! Дуже сподобались і Загреб, і Дубровник, і Трогір; морска прогулянка та обід у горах були дуже атмосферими; природа парків Крка та Плітвіцькі озера - вражаюча. Особлива подяка та шана нашому гіду Олександру Цегельнику - це справжній професіонал, ще й закоханий у свою справу. А співає як соловейко! :) З нетерпінням чекаємо нових феєричних турів!

Надіслав: Алла, дата: 05.08.2019

Ще в дорозі додому, але хочеться поділитися враженнями від феєрівського туру в Макарська, Хорватія. Відпочинок на морі поєднався з цікавими екскурсіями. Шикарні пейзажі Андріатики, древні міста Спліт та Дубровнік. Але особливо будуть згадуватися шалені танці на кораблі Каліпсо і душевні пісні під супровід гітари вечорами на березі моря. Велике ДЯКУЮ нашому гіду Олександру Цегельнику за чудову організацію поїздки, за цікаві розповіді, за людяність, душевність, за підтримку відчуття свята!

Надіслав: Алена Чуева , дата: 06.08.2019

Получили огромное удовольствие от тура. Грамотно построена программа. Хоть и автобус, но не так утомительно, как можно себе представить. А всё почему? А благодаря великолепному гиду Александру Цегельник. Этот человек настолько может организовать отдых туриста, что мы находились в настоящеей сказке. Ни одного прокола, интересные рассказы, а вечером песни под гитару. Спасибо вам огромное! Вы лучшие! 😘

Надіслав: Светлана, дата: 19.08.2019

Были в туре с 18.07 по 30.07 2019 с гидом Елизаровой Еленой. Настолько все продумано и организовано! Елена очень любит свою работу и находит подход и внимание к каждому туристу. А свою любовь к Хорватии передала каждому из нас. Очень надеюсь,что и на следующий год мы с Феерией повторим наш отдых в Макарске.

Надіслав: Елена, дата: 04.09.2019

Ездили в тур по Хорватии с 15.08.19 по 27.08.19 Отдохнули от души, тур организован до мельчайших деталей. Отдельная благодарность гиду Елизаровой Елене и водителям за профессионализм, душевность, человечность по отношению к группе- поездка удалась на УРА! Я очень надеюсь, что это не последняя поездка с Феерией!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Розміщення в турі на курорті Макарська:

Виїзд 04.07 - Dalmacija Sunny Hotel 3* (НВ)

Виїзди з 11.07 - RIVIJERA HOTEL 2* (НВ)

Додаткова інформація

Дати, на які необхідно купувати залізничні квитки, відповідно до дати Вашого бронювання: 

(виїзд з Києва - субота, виїзд з Ужгорода - четвер) 

04.07 - 16.07
11.07 - 23.07
18.07 - 30.07
25.07 - 06.08
01.08 - 13.08
08.08 - 20.08
15.08 - 27.08
22.08 - 03.09
29.08 - 10.09
05.09 - 17.09
12.09 - 24.09

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Дворак
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 139
  • e-mail: yulia_dvorak@feeria.ua