Естонія — країна неквапливих та щасливих людей!

У цій загадковій державі є все необхідне для абсолютно незабутньої подорожі: казкові ліси та парки, бурхливі водоспади та ріки, чарівні міста та милі селища. Аби по-справжньому відчути неповторну естонську атмосферу, потрібно тут побувати. Навіть єдина поїздка стане приводом для того, щоб завжди носити спогади про цей прекрасний край у пам'яті та мріяти повернутися сюди знову!

Національні парки краще за все передають казкову красу природи Естонії!

Гарна погода — привід відвідати найбільший естонський національний парк Лахемаа. Його зволожений, місцями болотистий ґрунт — ідеальне місце для буяння густих листяних та соснових лісів. До того ж, парк розташований на півночі Естонії, а тому тут також можна помилуватись мальовничими кам'янистими узбережжями, огорнутими свіжими морськими вітрами, і старовинними валунами часів льодовикового періоду.

Туристичним центром Естонії вважається її столиця — Таллінн. Саме тут знаходиться більшість найважливіших пам'яток країни. Щоб побачити славнозвісну Талліннську Ратушу, церкву Святого Олафа, замок Тоомпеа на власні очі, — прямуйте до історичної частини міста, де найкраще відчувається дух Середньовіччя!

Плануючи подорож до Естонії, обов'язково включіть до програми тутешні острови. Сюди можливо дістатися на паромі, літаку або в зимній період — ще й льодовою дорогою. Острів Сааремаа славиться своїми спа-курортами та відмінним готельним сервісом. Білі пляжі Рухну вважаються найдовшими в країні: зелена лісова середина острова оточена ними з усів боків!

Територія Гійумаа — рай для поціновувачів затишних ресторанів та кафе, а також — гамірного нічного життя. А на острові Вормсі візьміть велосипед на прокат та прямуйте у захопливе турне островом, населеним дуже гостинними місцевими жителями та повним середньовічних пам'ятників!

Естонці цінують змагання та все з ними пов'язане: держава може похвалитися багатьма незвичайними видами спортивного суперництва та народних забав. Національним видом спорту тут вважається катання на гойдалках: техніка, швидкість, та кількість трюків оцінюється не з меншою серйозністю, ніж виступи на Олімпійських іграх!

Естонський народ трепетно береже свою культуру та традиції. Один раз на кожні п'ять років тут проходить свято народної пісні й танцю — привід взяти участь, показати повагу до звичаїв батьківщини та об'єднатися зі своїми співвітчизниками. Це свято є популярним серед естонців різного віку та неймовірно видовищним для туристів!

Щороку тут проходить також зовсім незвичайна, а то й дивна подія — чемпіонат з катання на чоловіках, він же — чемпіонат з носіння дружин. У цьому забігу естонці були першими протягом десяти років: з 1998 по 2008!

В місті Отепяе проводять відомий естонський банний марафон: учасники повинні відвідати якомога більше бань та скупатися у максимально можливій для одного "забігу" кількості ополонок заради перемоги! Тому, прямуючи до Естонії, пам'ятайте: Ви їдете до народу, котрий не вміє нудьгувати!

Прямуймо до неймовірного та дуже самобутнього краю за незабутніми враженнями разом із Феєрією!

 

 

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Оксана Міщенко
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 130
  • e-mail: om@feeria.ua