Балканські пригоди в Сербії!

Країна з багатою історією, казковими природними краєвидами та визначними пам'ятками, смачними національними стравами, словом — усім необхідним (та навіть більше) для захопливої подорожі! Про Сербію в туристичному плані сьогодні відомо зовсім небагато, що дивовижно, адже є ціла безліч причин для відвідання цього краю. По-перше, Сербія розміщена на півдні Європи, недалеко від її центральної частини: можна легко включати відвідання цієї країни до європейських турів. По-друге, тут зібране різноманіття видовищних знакових місць, аналоги яким знайти досить складно. Тому туризм в країні продовжує активно розвиватися!

Що ж особливого може бути в Сербії та що саме є гідним уваги мандрівників? В першу чергу — її несхожість на типові європейські країни й особливий місцевий колорит, котрий важко переплутати із чимось іншим.

Прогулюючись спокійними вуличками Белграду — сербської столиці, можна відчути водночас затишну атмосферу цього міста й характер тутешніх містян: вони завжди по-товариськи налаштовані стосовно туристів (адже не кожне місто могло б похвалитися тим самим!) й раді допомогти у випадку чого.

Однак не тільки люди формують перше враження про Белград, але і його архітектура. Одним з найперших об'єктів у піших екскурсіях цим містом є Калемегдан — парковий комплекс, всередині якого Ви знайдете Белградську фортецю, церкви Святої Петки й Ружиця, воєнний музей та навіть зоопарк.

Туристичні відкриття чекають на мандрівників і за межами столиці: по різних куточках країни розкидані заповідники, де можна помилуватися сербською природою казкової краси, а також — побачити представників місцевої фауни.

Дійсно варто відвідати національний парк Джерап, де під охороною держави знаходиться понад сто ботанічних та геологічних пам'ятників природи.

Каньйони рік Градач та Увач: якщо поглянути на них з височини, лінії цих річок нагадують величезних змій, що звиваються.

Так зване місто Диявола — скельне утворення, яке нагадує шпилі, що ніби виросли прямо з землі й тягнуться до неба. Ресавську систему печер, що нагадує цілий лабіринт утворень підземних порід, підземних рік та водоспадів.

Знайомлячись із природою Сербії, можна також паралельно відвідувати її численні музеї й цікаві історичні місця: музей Ніколи Тесли в Белграді, фортецю Петроварадін, Голубач та вежу Челе-Кула, збудовану з людських черепів — пам'ятник, що нагадує сербам про події першого сербського повстання.

Час вирушати в путь за новими феєричними враженнями на зустріч із чарівною Сербією!