Турів: 6

Стокгольм: місто в яскравих кольорах 

Про столицю Швеції можна часто чути як про місто, що ніколи не сумує: його яскраві відтінки, виразні форми, привітні люди просто виключають можливість суму! Мандрівка до Стокгольма у літній та осінній час дозволяє насолодитися м'яким теплом шведської столиці, взимку – поглинути тутешній різдвяний настрій, а восени – допомагає сховатися від осінньої хандри! 

Одне з головних питань, що виникають у туристів по приїзду до незнайомого міста – як краще пересуватися ним. І навіть якщо Ви не визнаєте громадський транспорт, у Стокгольму все ж таки варто спуститися у метро. Адже в цьому місті навіть під землею немає місця для сірості й млявості: навіть станції метрополітену яскраво й дуже креативно декоровані сучасними художниками. 

В історичній частині міста знаходиться тутешній стокгольмський Версаль: саме так за вишуканість форм і гармонічність архітектурних елементів називають замок Дроттінгхольм – минулу резиденцію шведських монархів. У тій же частині Стокгольма з оглядового майданчика, що на вершині башти Стокгольмської Ратуші, відкривається один з найліпших краєвидів міста! 

Характер сучасного Стокгольма найкраще відбивається у Глобен-Арена – величезній круглій концертній залі, музей сучасного мистецтва і парку Grona Lund Tivoli, атмосфера, атракціони, розваги й краєвиди якого здатні в думках перенести в дитинство навіть найсерйознішого дорослого. 

Відвідайте шведську столицю разом із Феєрією!