Дайвінг в Атлантиці і на Карибському морі в Домінікані. Для новачків і досвідчених дайверів. Корали, рифи, тропічні риби і багатий підводний світ. За наявності сертифіката певної категорії можливе відвідування таких локацій, як затонулі кораблі, печери, плавання з акулами і китами (сезонно).

Навчання та отримання сертифікату PADI c досвідченим інструктором (російсько-, україномовний).

Наш інструктор: інструктор-тренер федерації IANTD # 707 і IDC Stuff інструктор PADI # 231 594. Працює в Домінікані з 2001 року, проводить курси рекреаційного, технічного і печерного дайвінгу, організовує технічні занурення в печери по всій території Домініканської Республіки, бере участь у наукових дослідженнях і зйомках художніх та документальних фільмів.

Відвідування локацій залежить від Вашого сертифіката та досвіду. Для новачків можливі занурення першого ступеня (до 10 метрів).

Спорядження входить у вартість. Дайвінг у Карибському морі з поїздкою на весь день включає також обід і напої.

Дайвінг не рекомендується проводити в перший день після прильоту і в останній день перед вильотом; в алкогольному сп'янінні; сердечникам і людям із хворобами дихальних органів. Перш ніж зважитися на занурення, проконсультуйтеся з лікарем.

  • Виїзд із готелю в дайвінг-школу (близько 30 хв) для інструктажу, підбору спорядження та обов'язкового пробного занурення в басейні;
  • У цей або наступний день занурення за обраною програмою в Атлантичному океані;
  • Для отримання категорії сертифікату PADI необхідно пройти низку занурень. Наш інструктор допоможе Вам, підбере програму, супроводить і проведе навчання. Сертифікат буде відправлений офісом PADI на Вашу домашню адресу;
  • Повернення в готелі після програми.

 

Програми занурення в Атлантиці та в Карибському морі, Домінікана:

Тренувальне занурення з інструктором

Тренувальне занурення в басейні необхідне для інструктажу, а також для проби Вас у дайвінгу. Це занурення пройде з інструктором у басейні дайвінг-школи. Тренувальне занурення включено в курси навчання. Тренувальне занурення обов'язкове для тих, у кого ще немає сертифіката.

Вартість: 50 USD

Пунта-Кана Баваро. Два занурення в Атлантичному океані.

Курорт Пунта-Кана спільно з Екологічним фондом регіону витрачає значні сили і засоби на підтримку унікального підводного світу провінції в його первозданному вигляді. Дивовижна особливість океанських занурень: відчуваєш себе "своїм" на кораловому рифі, де живе більше сорока видів риб, лангусти і рідкісні морські тварини. Хвилі кольору сапфіра, хитромудрий рельєф рифової стінки, численні гроти, дослідження яких не завершено досі – це справді те саме місце, куди варто обов'язково пірнути. Особливо допитливих чекає старовинний американський пароплав, уламки якого лежать у трьох кабельтових від берега на глибині від 5 до 14 метрів. У північній частині провінції сучасні судна Astron та Monica сьогодні стали домівкою для сотень тропічних риб, рослин та інших морських мешканців. Рекомендується занурення до іспанського судна Pewter Wreck, що зазнало аварії в 1540 році на шляху із Севільї до колоній Нового Світу. Дослідникам вдалося виявити тут близько 1200 столових приладів.

Вартість: Два занурення: 100 USD

Острів Каталіна. Два занурення в Карибському морі

Острів Каталіна – острів площею всього 12 квадратних кілометрів, у Національному парку, що розташований на півдні Домінікани в Карибському морі. Підводний світ навколо дуже гарний, різноманітний і доступний для дайверів будь-якого рівня підготовки. Програма включає в себе занурення на двох локаціях:

The Wall reef

Кораловий риф "Стіна" протяжністю 500 метрів і завглибшки від 3 до 40 метрів. Величезна кількість м'яких трубчастих коралів, віялоподібні і спіралеподібні корали, всілякі маленькі рибки, чиста і тепла вода. Задоволення від занурення гарантовано!

Aquarium reef

Максимальна глибина локації складає 12 метрів. "Акваріум" здивує Вас красою коралів, строкатістю і різноманітністю риб. Морські їжаки, грайливі різнокольорові мальки і поважні риби-флейти. Це справжній Карибський Акваріум!

Після занурень – відпочинок, обід і напої на острові.

ВАРТІСТЬ ($USD)
ДВА ЗАНУРЕННЯ

ГІД (снорклінг)

ДІТИ (0-6 років) ДІТИ (6-12 років)
 230 90  безкоштовно  45

ОСТРІВ Саона. Два занурення в Карибському морі

Острів Саона розташований на кордоні Карибського моря й Атлантичного океану. Це кораловий острів площею 112 кв. км, з білосніжним піщаними пляжами і безліччю пальм. Підводний світ острова цікавий і різноманітний. Кораловий риф, уздовж якого Ви здійсните два захоплюючих занурення на глибині від 12 до 24 метрів, приховує різних морських мешканців. На шляху Вам можуть трапитися скати, мурени і баракуди. Після занурень на Вас чекає відпочинок на острові, обід і напої. На зворотному шляху ми відвідаємо лагуну з морськими зірками і зробимо зупинку на невеликому кораловому рифі, де можна поплавати з маскою і трубкою.

ВАРТІСТЬ ($USD)

ДВА ЗАНУРЕННЯ

ГІД (снорклінг)

ДІТИ (0-6 років) ДІТИ (6-12 років)
 240 90  безкоштовно  45

Байаібе. Два занурення в Карибському морі

Байаібе – це невелике рибальське селище і туристичне містечко на півдні острова. Місце, що охороняється ЮНЕСКО і приваблює дайверів красою і таємницями підводних локацій. Програма включає в себе занурення на двох локаціях:

Wreck St. George

На дні Карибського моря лежить вісімдесятиметровий суховантаж St. George і чекає на допитливих дайверів, охочих досліджувати його. Зграї риб з барракудами і тунцями обліпляють кормовий відсік і борти судна. Корабель розташований на глибині від 20 до 40 метрів, що дозволяє досліджувати його не тільки досвідченим, але й дайверам-початківцям.

Reef Park

Після досліджень затонулого корабля, другий сайт буде для Вас прогулянкою по кораловому парку завглибшки до 14 метрів. Корали, корабельні гармати і ядра часів конкістадорів, насолоджуйтеся!

Вартість: Два занурення: 240 USD/особа.

ЛА Калета. Два занурення в Карибському морі

Підводний Національний парк Ла Калета (La Caleta) з'явився в регіоні одним із перших і зараз є популярним місцем дайвінгу поблизу Санто-Домінго. Він відомий численними уламками кораблів і різноманітністю морських мешканців, яких можуть побачити дайвери абсолютно всіх рівнів – як новачки, так і професіонали. Глибина варіюється від 6 до 180 метрів. Занурення пройдуть на глибині 16-20 метрів.

Вартість: Два занурення: 320 USD/особа.

 

Програми занурення у печери, Домінікана:

Домінікана займає одне з перших місць у світі за кількістю печер. Багато з них підводні. Краса сталактитів, кристально чиста вода, цікаві та різноманітні за складністю маршрути – це неповний список усього, що Ви побачите і пізнаєте, долучившись до печерного дайвінгу.

ОЙО ДЕ МОЛІНО. Атлантичний океан. Два занурення в печеру

Печера Ойо де Моліно (Hoyo De Molino) або як її ще називають «Печера Макао» – одна з найпростіших, але дуже красивих печер, у якій Ви зрозумієте різницю між звичайним і печерним дайвінгом. Hoyo De Molino з іспанської – отвір у млині. Печера складається з двох частин: у верхній частині можна купатися, у підводних гротах – займатися кейв-дайвінгом. Підводна частина печери є величезним багаторівневим каверн-залом, який плавно переходить у просторий тунель протяжністю 50 метрів і завглибшки 14 метрів. Наприкінці тунель утворює петлю з вузьким вікном, тому дайвери можуть закільцювати маршрут.

Вартість: Два занурення: 90 USD/особа.

ЕЛЬ ЧІЧО. Карибське море. Два занурення в печеру

Прісноводна печера Ель Чічо (El Chicho) розташована в Байаібе. Її протяжність складає 350 метрів, у печері дві зали. Вам буде надана можливість досліджувати тільки перший зал, його протяжність – 120 метрів. При світлі ліхтарів вода грає і переливається, створюючи зі сталактитів химерні фігури і образи. Коли Ви просуваєтеся по основному тунелю печери, створюється враження, що перебуваєте в невагомості. Наприкінці маршруту ми випливаємо в сухому залі. Мільйони років тому природа потрудилася, створюючи цей чарівний світ... насолоджуйтеся!

Вартість: Два занурення: 220 USD/особа.

Падре Нуестра. Карибське море. Два занурення в печеру

Каверна Падре Нуестра (Padre Nuestro) розташована недалеко від печери Ель Чічо і складається з двох великих залів із химерними сталактитами і сталагмітами... Це схоже на нереально-казковий світ! У світлі ліхтарів випливають чудернацькі фігури, схожі на... на те, що Ваша фантазія може уявити! Занурення, яке Вам запам'ятається надовго!

Вартість: Два занурення: 220 USD/особа.

ЛА СЕРЕНА. Карибське море. Два занурення в печеру

Ла Серена (La Serena) – прісноводна печера з галакліном розташована на в'їзді в Санто-Домінго. Ця дивовижна печера – одна з найкрасивіших у світі. Її загальна протяжність складає 450 метрів, а глибина – 43 метри. Для Вас ми можемо запропонувати маршрути, які складають лише зовнішню частину цієї печери, – тут Ви знайдете все, що очікуєте від занурень у казковий і дивовижний підземний світ. Це печера, яка вражає своєю красою. Для того, щоб оглянути її, потрібне не одне занурення. Вхід у печеру прикрашений багатою рослинністю. Сонце падає на поверхню підземного озера, фарбуючи воду в бірюзовий колір. Прозорість води ідеальна, на дні озера видно кожен камінь. Печера має багато тунелів, деякі з них ще мало вивчені. Основний хід має глибину близько 6-12 метрів і веде до замкнутого гроту. Усередині грота досить просторо. По краях, майже торкаючись води, звисають сталактити. Через високу вологість вони кристалізуються. В одному з бічних проходів на глибині 18 метрів розташований величезний зал, заповнений солоною і прісною водою. Це явище називається «галоклін». При змішуванні солоної і прісної води все навколо розпливається і втрачає обриси. Так само раптово ефект зникає, варто лише трохи піднятися вгору. Два занурення в цій печері наповнять Вас незабутніми емоціями і враженнями!

Вартість: Два занурення: 320 USD/особа.

 

ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ PADI В ДОМІНІКАНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ

У вартість програм включено необхідне спорядження, трансфери, робота інструктора-тренера, необхідна кількість занурень.

СЕРТИФІКАТ OPEN WATER DIVER (OWD)

Цей курс користується найбільшою популярністю і є перепусткою у світ підводних пригод. Це базовий курс навчання підводного плавання. Після закінчення курсу видається сертифікат Open Water Diver від конфедерації, за системою якої Ви вирішили навчатися. Будь-який сертифікат визнається в усьому світі. Щоб його отримати, необхідно пройти теоретичний курс, провести тренування в басейні і здійснити чотири занурення у відкритій воді. Сертифікат Open Water Diver дає право занурюватися удвох із напарником або в складі групи.

З теоретичного курсу Ви дізнаєтеся, що відчуває людина під водою з точки зору фізіології, як влаштований дихальний апарат, вивчите історію розвитку підводного плавання, правила і закони дайвінгу. На практичних заняттях Ви навчитеся правильно дихати, грамотно занурюватися і випливати, користуватися обладнанням, вивчите спеціальні жести, які використовуються під водою, освоїте техніку плавання під водою. Оренда басейну і спорядження для підводного плавання входить у вартість курсу. Під час проходження курсу ми здійснимо чотири занурення в море. Після закінчення навчання Ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка (пластикову картку). Він не має обмежень по терміну дії та приймається в будь-якій точці земної кулі.

Отримати сертифікат Open Water Diver може практично будь-яка людина від 10 років і старше, якщо вона здорова і перебуває в нормальній фізичній формі. На певному етапі занять інструктор просить студентів продемонструвати вміння плавати, а також заповнити низку документів.

Вартість курсу: 470 USD. Сертифікація: 27 USD.

Для дітей 10-14 років – програма Junior Scuba Diver.

СЕРТИФІКАТ ADVANCED OPEN WATER DIVER (AOWD)

Другий ступінь навчання, Advanced Open Water Diver. Для проходження курсу необхідно пройти в цілому 5 занять, серед яких Deep Diver і Underwater Navigation є обов'язковими. Максимальна глибина, яка рекомендується для занурень за цією програмою, – 30-35 метрів. Отримавши сертифікат Advanced Open Water Diver, дайвер досягає рівня, необхідного для проходження курсу Rescue Diver. Крім того, він може вибрати будь-який спецкурс з програми навчання. Щоб здобути впевненість та досвід, а також поринути у світ незабутніх пригод, рекомендуємо Вам пройти курс Advanced Open Water Diver, стати більш досвідченим дайвером і бути підготовленим до нових підводних відкриттів.

Вартість курсу: 420 USD. Сертифікація: 27 USD.

СЕРТИФІКАТ RESCUE DIVER (RD) + EFR

У рамках цього курсу навчання такого важливого аспекту, як попередження нещасних випадків, перетворюється на цікавий процес. Курс Rescue Diver змушує задуматися про те, як зробити дайвінг безпечним не тільки для себе, але й для оточуючих. Ви навчитеся запобігати нещасним випадкам при зануренні, а також оперативно діяти в екстремальних ситуаціях: адекватно реагувати на поведінку дайвера, розбиратися з проблемами, надавати допомогу дайверу, у тому числі долікарську. Наявність сертифіката Rescue Diver або його еквівалента дозволяє почати навчання за програмою, розробленою для професіоналів. До занять можуть приступити дайвери 15 років і старше, що мають сертифікат Advanced Open Water або його еквівалент. Для проходження курсу потрібно мати не менше 25 зареєстрованих занурень. Також необхідна наявність документа про проходження курсу Emergency First Response або аналогічно курсу з навчання СЛР (Сердечно Легеневої Реанімації), виданого не більше двох років тому. Цей курс Ви також можете пройти у нас.

У програму курсу входять такі розділи: порятунок і стан стресу в дайверів; надання першої допомоги при заняттях дайвінгом; дії в екстремальних ситуаціях; надання допомоги у воді і на суші; допомога дайверу, який панікує; план дій у разі втрати дайвера; підняття на поверхню дайвера, який знепритомнів; штучне дихання на поверхні води; сценарії нещасних випадків при заняттях дайвінгом; надання грамотної та ефективної допомоги людині під водою і над водою. Також Ви навчитеся уникати непередбачених ситуацій під водою і дізнаєтеся способи вирішення позаштатних ситуацій.

Заняття не лімітовані по часу. Все залежить від того, як швидко Ви освоїте отримані знання і навички та відпрацюєте їх на практиці.

Вартість курсу RESCUE DIVER: 650 USD. Сертифікація: 27 USD.

Вартість курсу надання долікарської допомоги: 200 USD. Сертифікація: 27 USD.

СЕРТИФІКАТ DIVEMASTER

Якщо Ваше захоплення дайвінгом переросло в бажання зробити його своєю кар'єрою, то курс Divemaster – це перший крок на шляху до професійного росту. Присвоєння кваліфікації Divemaster свідчить про те, що дайвер-професіонал: відмінно володіє навичками підводного плавання, знає теоретичний матеріал на високому рівні, вміє асистувати інструкторові на заняттях з навчання дайвінгу, може вживати адекватних заходів для забезпечення безпеки інших дайверів.

Отримавши кваліфікацію Divemaster, більшість дайверів не зупиняється на досягнутому і стають інструкторами. Навчання за програмою Divemaster у Домінікані не тільки дає їм можливість отримати знання та досвід, а й допомагає розвинути якості і вміння, необхідні потенційному інструкторові. Щоб допомогти дайверам стати кваліфікованими професіоналами, наш дайв-центр пропонує спеціальні навчальні матеріали, серед яких є повний набір матеріалів до курсу, а також можливість пройти практику під час курсу, реально працюючи в нашому дайв-центрі.

Щоб записатися на курс Divemaster, необхідно:

Отримати сертифікат Advanced Open Water Diver або його еквівалент; Отримати сертифікат Rescue Diver або його еквівалент; Здійснити і зареєструвати як мінімум 40 занурень у відкритій воді до початку занять за програмою Divemaster, а також зробити і зареєструвати як мінімум 80 занурень у відкритій воді, серед яких є нічні, глибокі занурення, підводне орієнтування. Досягти віку 18 років. Перебувати в хорошій фізичній формі і надати довідку про медичне обстеження, підписану лікарем.

Програма курсу Divemaster складається з 3 розділів: вміння триматися на воді й оцінка навичок, вміння триматися на воді та витривалість, основні навички, необхідні для занять дайвінгом.

Теоретичний курс: Фізика підводного плавання, Філософія дайвінгу, Навички підводного плавання і навколишнє середовище, Спостереження за студентами в процесі навчання, Проведення занурень і здійснення контролю, Планування занурень, План дії в аварійних ситуаціях (техніка порятунку в місцевих умовах), Складання плану підводної місцевості .

Практичний курс:

Цей курс включає в себе чітко структуровані заняття, на яких розігруються всілякі сценарії розвитку подій, а також реальні навчальні занурення. Подібні заняття дають можливість отримати практичний досвід роботи в ролі асистента інструктора або дайвера, який здійснює контроль за зануреннями у відкритій воді, будучи одночасно координатором і провідником по підводному світу.

Успішно освоївши курс, Ви отримаєте картку і настінний сертифікат, що свідчать про присвоєння кваліфікації Divemaster. Заняття не лімітовані по часу. Все залежить від того, як швидко Ви освоїте отримані знання і навички та відпрацюєте їх на практиці.

Вартість курсу: 1000 USD. Сертифікація: 150 USD.

 

ПЕЧЕРНИЙ ДАЙВІНГ. ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ PADI В ДОМІНІКАНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ

CAVERN DIVER

Вступний курс печерного дайвінгу. Хоча він і схожий на програму «рекреаційних» занурень, але на практиці він набагато серйозніший. Тут Ви дізнаєтеся про ризики, з якими пов'язані занурення в надголовне середовище, що виключає можливість прямого випливання. Дізнаєтеся, чому контроль плавучості тут – уже не розкіш і зручність, а часом питання життя і смерті; навчитеся працювати з ходовими котушками; дізнаєтеся, навіщо Вам необхідно три джерела світла; навчитеся орієнтуватися в кавернах у повній темряві.

Теорія включає в себе вправи на суші і в басейні, після 4-5 занурень із вправами в кавернах у зоні видимого світла.

Балони з повітрям входять у вартість курсів. Вартість додаткових дихальних сумішей оплачується студентом окремо.

Вартість курсу: 800 USD. Сертифікація: 75 USD.

Доплата за навчання на конфігурації САЙДМАУНТ (Sidemount): 200 USD.

INTRODUCTORY CAVE DIVER

Вправи і завдання курсу навчать Вас користуватися додатковою ходовою котушкою, спільному диханню з одного джерела повітря, відпрацюванню дій при відмові регуляторів дихання та іншим корисним навичкам виживання в надголовному середовищі.

Для проходження цього курсу студент повинен мати кваліфікацію рівня IANTD Cavern Diver або еквівалент (NSS / CDS, NACD або CDAA Cavern Diver), надати підтвердження 25 зареєстрованих занурень або достатній досвід, що задовольняє вимоги інструктора. Мінімальний вік студента складає 15 років, з дозволу батьків або опікуна, або мінімум 18 років. Заняття по курсу проходять у реальних підводних печерах. Обмеження тільки в наявності безперервної ходової лінії до кінця тунелю.

Балони з повітрям входять у вартість курсів. Вартість додаткових дихальних сумішей оплачується студентом окремо.

Вартість курсу: 1000 USD. Сертифікація: 75 USD.

Доплата за навчання на конфігурації САЙДМАУНТ (Sidemount): 200 USD.

CAVE & TECHNICAL CAVE DIVER

Ця програма розроблена для навчання дайверів безпечним зануренням із проникненням у багатотунельні печери з технічним використанням дихальних сумішей EANx і чистого кисню для проведення декомпресії. Балони з повітрям входять у вартість курсів. Вартість додаткових дихальних сумішей оплачується студентом окремо.

Вимоги:

  • При комбінованому навчанні як початковий рівень дайверу присвоюється кваліфікація Introductory Cave Diver за наявності мінімум 50-ти зареєстрованих занурень;
  • При вступному курсі Technical Cave (Technical Diver) додатково до пункту #1 студент повинен мати кваліфікацію дайвера IANTD рівня EANx або Advanced EANx Diver, або наявність аналогічного досвіду чи навчання відповідно до вимог інструктора;
  • Мінімальний вік студента – 18 років;
  • Окрім навичок, отриманих при проходженні проміжних печерних курсів, Вас навчать користуватися маніфольдом (системою вентилів на спарених балонах);
  • Пошук зниклого дайвера, пошук ходового кінця в повній темряві, дихання з одного джерела повітря в темряві, повернення з печери з напарником у темряві, дихаючи з одного джерела повітря;
  • У технічній програмі курсу також є планування декомпресійного занурення, кріплення на ходовому кінці додаткових і декомпресійних балонів, проходження вузьких тунелів і багато іншого.

Вартість курсу: 1200 USD. Сертифікація: 75 USD.

Доплата за навчання на конфігурації САЙДМАУНТ (Sidemount): 200 USD.