• Виїзд із готелів Пунта-Кани близько 6:00 з професійним гідом у столицю Санто-Домінго. Сіті-тур по місту (див. індивідуальна екскурсія в Санто-Домінго). Заселення в готель у старому місті. Вільний час. Унікальна можливість побачити нічне місто!
  • Ранній виїзд на захід. Відвідування доісторичної стоянки індіанців Таїно в унікальних печерах Помьєр, переїзд у Пунта-Салінас: огляд соляного автентичного заводика, чорного пляжу, дегустація фруктів і солодощів по дорозі в місто Бані, прибуття в місто Бараона, ночівля.
  • Сніданок у готелі. Виїзд у заповідник Енрикільйо: годування ігуан біля озера Енрикільйо, огляд печери Лас Карітас з піктограмами індіанців Таїно. Переїзд на кордон. Митні формальності. Прибуття в Порт-о-Пренс, заселення в готель. Відпочинок.
  • Сніданок у готелі. Сіті-тур по Порт-о-Пренс: престижний район Петьон-Віль, історична частина міста, будинки в унікальному стилі Джінджербред – імбирний будиночок, Марсове поле, музей Вуду, Пантеон та інші цікавинки. Обід у місті (включений). Відвідування села ремісників по залізу. Повернення в готель. Ночівля.
  • Сніданок у готелі. Поїздка на пляж Мулен Сюр Мер і відвідування Музею історії Гаїті в будівлі старовинного цукрового заводу. Трансфер в аеропорт. Виліт на північ (30 хв). Оглядовий тур по Кап-Аїтьєн – Карибській Французькій перлині. Заселення в готель на узбережжі Кормьє. Вечеря біля вогнища. Ночівля.
  • Сніданок у готелі. Виїзд у Міло до історичного комплексу (ЮНЕСКО). Підйом на мулах до цитаделі Ла Феррьє 1000 метрів, огляд палацу Сан-Сусі. Відвідування відомого культурного центру Лаку Лакай. Обід (включений). Митниця. Виїзд у Пуерто-Плата. Заселення в готель. Ночівля.
  • Сніданок у готелі. Сіті-тур по Пуерто-Плата – північній столиці Домінікани. Сіті-тур по історичній частині міста, підйом на фунікулері на гору Ізабель, де з панорамного майданчика дивиться на місто й узбережжі статуя Ісуса Христа. Прогулянка по ботанічному саду. Виїзд у Сантьяго – місто карнавалу. Оглядовий тур. Обід. Повернення в готелі Пунта-Кани близько 21:00.

Вартість: Індивідуально: близько 3753 USD/особа (мін. 2 особи).