До вашої уваги - орієнтовний перелік туристичних об'єктів та маршрутів у Відні та з Відня. Деталі уточнюйте у вашого менеджера.

Оглядова автобусна екскурсія по Відню 

Під час екскурсії Ви побачите всі найвизначніші пам'ятки Відня. Бульвар Рінгштрассе з розкішними будівлями Віденської Опери, імперської резиденції – Хофбурга, музеїв на площі Марії-Терезії, ратуші, драматичного театру, Віденського Університету та Обітньої церкви (Вотивкірхе). Вони калейдоскопом пропливуть перед Вами і зачарують своєю красою. Помилуєтеся не менш ефектною біржею, імперськими казармами, площею Шведенплатц, Дунайським каналом і старовинною обсерваторією Уранія, а далі вирушите до будинку знаменитого художника Хундертвассера. Потім Ви перетнете всі чотири Дунаї і побачите футуристичний Відень – сучасні будівлі, комплекс ООН, дунайську телевежу. Познайомившись з класичним та футуристичним Віднем, Ви продовжите свою подорож в автентичному районі Відня – Грінцингу, розташованому просто біля Віденського лісу. Тут можна знайти безліч традиційних ресторанчиків (хойригерів) і скуштувати Відень на смак. Район Грінцинг знаменитий не тільки вином, деякий час тут жив Бетховен, також тут побували Микола Гоголь і Франц Шуберт. І наостанок Ви підніметеся на гору Каленберг, де з головного оглядового майданчика міста, з висоти 430 метрів, Вам відкриється приголомшливий краєвид на Відень!

Долина Вахау

Поїздка вздовж берегів Дунаю по мальовничій долині Вахау. Ці місця здавна поросли безліччю легенд і переказів, у яких ідеться про дивовижну історію району: частини європейського торгового шляху і відомої виноградарської області. Значимість неповторного культурного ланшафту долини підтверджена сертифікатом ЮНЕСКО. Головна родзинка подорожі – монастир у Мельке: «колиска Австрії», найбільша споруда ордену бенедиктинців у Центральній Європі. Чудовий архітектурний комплекс вінчає Кафедральний собор, де зберігаються манускрипти XIV століття. Навколо монастиря розкинувся прекрасний парк. Романтична атмосфера середньовічних романів, природні пейзажі та шедеври архітектури залишать незабутні враження від цієї поїздки у Ваших серцях.

Пішохідна екскурсія по Відню 

Відень – столиця колись великої імперії, місто музеїв і виставкових залів, батьківщина вальсу. Відчуйте неповторний шарм одного з найпрекрасніших міст світу. Ви побачите всі його основні визначні пам'ятки: палац Хофбург, собор Святого Стефана, Парламент, Міську Ратушу, палац Бельведер, будівлю Віденської Опери, набережні Дунаю.

Віденський ліс

Поїздка чарівними передмістями австрійської столиці. Середньовічний монастир святого хреста. Маєрлінг. Проїзд однією з наймальовничіших долин Віденського лісу – долиною Олени. Прогулянка по чарівному місту Баден.

Грац і замки Штирії

Подорож у дивовижний світ гостинної землі Штирія, відомої своєю домашньою кухнею, чудовою природою, замками і цікавою історією. Ви зможете самі відчути відкриту, щиру гостинність і гармонійну самобутність Штирії та її столиці Граца, який лежить поодаль від основних туристичних маршрутів; побачити стародавні замки, відвідати один із них. У замку, побудованому в XII столітті, досі проживає відома графська сім'я. Можна пройтися по незвичайному зоопарку, продегустувати австрійські солодощі, підкріпитися обідом, приготовленим з місцевих екопродуктів, і відкрити для себе Австрію з несподіваних сторін.

Вечірній Відень і вечеря в хойригері

Під час цієї екскурсії Відень постане перед Вами в іншому образі. Уже знайомі будівлі Опери, Хофбурга, Кварталу Музеїв, Парламенту, Ратуші перетворяться в променях нічного підсвічування на казкові картини. Гора Каленберг відкриє перед Вами захоплюючу панораму Відня. Місто постане перед Вами, як на долоні. Саме тут, прямо в межах міста, розкинулися зелені поля виноградників. Завершення програми в традиційному віденському винному ресторанчику – хойригері, де Ви зможете скуштувати страви австрійської кухні та молоде вино, вироблене з вирощуваного тут винограду.

Екскурсія в Зальцбург і Зальцкаммергут

Екскурсія на цілий день у колиску класичної музики, перлину світової культурної спадщини. До зустрічі зі столицею класичної музики Ви зможете підготуватися ще по дорозі в Зальцбург. Дізнавшись історію Австрії і зрозумівши її культуру та звичаї, Ви вже зовсім по-іншому дивитиметеся на мальовничі вулички і площі старого міста. Зальцбург – затишне красиве містечко на берегах річки Зальцах, виконане в архітектурному стилі бароко, світова столиця класичної музики, батьківщина великого Моцарта і Караяна. Ви прогуляєтеся по саду Мірабель і побачите будинок, де народився Моцарт, кафедральний собор Зальцбурга, а також один із найстаріших у Європі монастирів – чинний монастир Святого Петра.