Категорія
Розповіді про мандри

Що ми уявляємо, коли думаємо про Австрію? Австрійські Альпи й гірськолижні курорти, фантастична архітектура міст і казкові природні краєвиди передмість, запашна кава по-віденськи й елегантний віденський вальс… Так, Австрія безперечно прекрасна будь-якої пори року, але весна тут — справжнє свято! Вже в середині березня до країни приходить ніжне весняне тепло, що сприяє комфортним, незабутнім подорожам. В горах проходять гірські фестивалі, традиційні лижні перегони й марафони; в містах — карнавали, пивні фестивалі, зокрема у Відні — знаменитий віденський вальс. Дізнайтесь про деякі цікавинки весни австрійських міст, що дійсно варті Вашої уваги, у цьому блозі!

Інсбрук

Знайомство з Австрією не обмежується відвіданням лише його столиці Відня: як і в багатьох інших країнах подорож до столиці значно відрізняється від знайомства з рештою країни. Назва міста Інсбрук добре відома поціновувачам зимових видів спорту й гірськолижного відпочинку, що так відрізняє його від рівнинного й величного Відня! З багатьох вуличок столиці австрійської землі Тіроль видніються засніжені шапки австрійських Альп: місто є тісно пов'язаним із гірськолижними курортами. В Інсбруку зазвичай холодніше, ніж У Відні або Зальцбурзі, тому весна, коли повітря прогрівається до +14 градусів, найкращий період для ознайомлення з архітектурою міста, в якій риси імперського періоду історії переплітаються із сучасними архітектурними мотивами. Приємним бонусом відвідування Інсбруку також є те, що з міста можна легко й досить швидко дістатися чарівної Баварії — землі, повній визначних пам'яток, що на півдні Німеччини!

Відень

До славнозвісного Відня приходить весна, і в австрійській столиці стартує період багатьох цікавих культурних та спортивних заходів. На початку квітня це Віденський марафон; в кінці квітня, коли на деревах розпускаються квіти, це Квітковий забіг; в кінці травня — Жіночий забіг. Якщо ж Ви не професійний спортсмен і Вас не надто цікавлять спортивні змагання, у весняному Відні можна все одно долучитися до спорту під час перегляду визначних місць міста! В місті є безліч варіантів оренди велосипедів та електротранспорту: така екскурсія може бути самостійною чи під супроводом гіда, що значно цікавіше. Також весна — час розквіту театру й музики у Відні. Щорічний Віденський фестиваль опери, музики, театру, концертів традиційно збирає в одному місці обдарованих і відомих особистостей світу творчості й плоди їх роботи й фантазії разом. В кінці березня розпочинається Фестиваль блюзу, а в останні дні травня поспішіть до берегів Дунаю! Протягом всього двох днів тут триватиме Donaukanaltreiben — фестиваль смачної кухні й живої музики просто неба.

Зальцбург

У туристичному світі Зальцбург знаменитий своїми старовинними фортецями й замками, всесвітньо відомими уродженцями (Моцарт народився саме тут!), парками й історичними пам'ятками. Але справжня окраса міста — фортеця Гогензальцбург, що у самому серці Старого міста: з неї відкривається найкращий краєвид на панорами Зальцбурга, що особливо свіжо й ошатно прикрашені весною. Втім, поїздка до Зальцбурга навесні також чудова тим, що саме в цей сезон тут проходять численні цікаві заходи й події. Це Зальцбурзький великодній фестиваль, не схожий на традиційні святкування Великодня в Європі, адже, як правило, включає виступи оркестрів, оперних виконавців та юних обдарованих співаків. Міжнародна виставка вина у Зальцбурзі проводиться досить нерегулярно (не кожного року), проте, все ж маючи щастя потрапити на цю подію, будь-який поціновувач вина матиме можливість не лише продегустувати й порівняти продукти виробництва різних країн Євросоюзу, але й познайомитись зі знаменитими виноробами, прикупити пляшечку того напою, що найбільше припав до душі, й прихопити її додому як символ приємних спогадів про мандрівку.

Грац

За справжнім колоритним австрійським бароко й прекрасними весняними панорамами міста вирушайте до Грацу — рідного міста Арнольда Шварценеггера! З вершини Замкової гори, що в самому центрі міста, відкриваються найкращі краєвиди на вулиці міста, що потопають у весняному цвітінні. Спокійний, тихий, по-домашньому затишний настрій столиці Штірії супроводжуватиме Вас протягом усього часу перебування в місті. Ратуша, Герцогський двір, церква Святої Катерини, катедральний собор, мавзолей імператора Фердинанда, палац Аттемс — все це відбиває сутність і красу Грацу. А неперевершена свіжість весняної погоди прикрашає це славне місто й супроводжує тутешні весняні культурні події: гастрономічний фестиваль, музичний фестиваль Metal On The Hill, арт-фестиваль Elevate.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment