.

Друзі!

Феєрія завжди дбає про безпеку та зручності для наших туристів і захищає ваші інтереси. Тому ми склали для вас пам'ятку подорожуючого до Хорватії.

З неї ви дізнаєтесь, де можна зробити ПЛР-тест в різних містах України за пільговими цінами спеціально для туристів Феєрії (адреси клінік, години роботи, умови й терміни обслуговування), як отримати результати тестів, та добірку порад, як підготуватись до здачі тесту. Ми радо посприяємо вам в отриманні результатів тестів напряму на нашу корпоративну пошту, якщо ви з якихось причин не можете забрати результати аналізу особисто. Ми готові навіть подбати про ваш багаж, якщо ви бажаєте здати тест в Києві напередодні вильоту, та допомогти з розміщенням в Києві або Борисполі.

Також ми не лише зібрали перелік документів, які нині, за карантинних обмежень, вимагає хорватська сторона під час перетину кордону, - а й створили шаблони, які допоможуть вам заповнити ці документи та анкети. 

Будь ласка, ознайомтесь: Хорватія - важлива інформація >>>

І головне - тепер ви ТОЧНО знатимете і будете впевнені, що подорожуєте в компанії здорових людей! В прямому та переносному сенсі :)

До зустрічі в сонячній прекрасній Хорватії!

Додати новий коментар

Коментарі

Надіслав: Олександр, дата: 14.08.2020

Планую летіти з "Феєрією" в Хорватію (Макарська з 12.09.2020.) На вашому сайті розміщено наступну інформацію про тести в Запоріжжі: "Центральна лікарня №10 Вознесенівського р-ну - Бульвар Шевченка, 25, 7:30 - 9:00* Міська лікарня № 3 - пр. Металургів, 9, 7:30 - 9:00* Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань - вул. Перемоги, 78, 7:00 - 8:00*, 11:00 - 12:30** Міська багатопрофільна клінічна лікарня №9 (терапія) - вул. Щаслива, 1, 7:00 - 8:30* Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер (стаціонар) - вул. Культурна, 177а, 11:00 - 13:00** Запорізька обласна клінічна лікарня (стаціонар) - Горіхівське шосе, 10, 11:00 - 13:00** (* Забір здійснюється для видачі результатів і довідки українською і англійською мовами з метою подальшого перетину кордону ** Забір здійснюється для актуалізації відомостей в сервісі «Дiй вдома») Для часу вильоту 7.30 субота, тест необхідно здати опісля 12 в четвер. Відповідно до вищерозміщеної інформації (з туристичною метою для вильоту) - це не можливо.