.

Друзі!

Феєрія завжди дбає про безпеку та зручності для наших туристів і захищає ваші інтереси. Тому ми склали для вас пам'ятку подорожуючого до Хорватії.

З неї ви дізнаєтесь, де можна зробити ПЛР-тест в різних містах України за пільговими цінами спеціально для туристів Феєрії (адреси клінік, години роботи, умови й терміни обслуговування), як отримати результати тестів, та добірку порад, як підготуватись до здачі тесту. Ми радо посприяємо вам в отриманні результатів тестів напряму на нашу корпоративну пошту, якщо ви з якихось причин не можете забрати результати аналізу особисто. Ми готові навіть подбати про ваш багаж, якщо ви бажаєте здати тест в Києві напередодні вильоту, та допомогти з розміщенням в Києві або Борисполі.

Також ми не лише зібрали перелік документів, які нині, за карантинних обмежень, вимагає хорватська сторона під час перетину кордону, - а й створили шаблони, які допоможуть вам заповнити ці документи та анкети. 

Будь ласка, ознайомтесь: Хорватія - важлива інформація >>>

І головне - тепер ви ТОЧНО знатимете і будете впевнені, що подорожуєте в компанії здорових людей! В прямому та переносному сенсі :)

До зустрічі в сонячній прекрасній Хорватії!

Додати новий коментар

Коментарі