Важлива інформація для туристів Феєрії, що подорожують на острови Мадейра і Порту-Санту!

Автономний регіон Мадейра (RAM) вважається одним з найбезпечніших напрямків в Європі на основі визнаних перевірених критеріїв Covid-безпеки. Тут змогли поєднати безпеку та відпочинок, надавши своїм відвідувачам спокійний і комфортний відпочинок, виправдовуючи тим самим епітет "Найпопулярніший острів у світі". На сьогодні ті, хто приземляється в аеропортах автономного регіону Мадейра, можуть в'їжджати по «зеленому коридору» з негативними тестами та особистим QR-кодом з онлайн-платформи madeirasafe.com.

1. "Зелений коридор" по ПЛР-тестах або вакцінації

Відповідно до Постанови Регіонального Управління охорони здоров'я RAM, усі мандрівники, що подорожують на Мадейру з туристичною метою та приземляються в аеропорту міста Фуншал, проходять прикордонний контроль по «зеленому коридору», за умови пред'явлення одного з нижчезазначених документів англійською мовою:

1.1. Сертифікат про вакцінацію - офіційний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир пройшов повний курс вакцінування (Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Jansen, Sinovac, Sputnik V, Sinopharm) - відповідно до рекомендованого плану по кожній вакцині, але не менш ніж за 14 днів (для двокомпонентної вакцини), або за 28 днів (для однокомпонентної вакцини) до прибуття на Мадейру;

1.2. Доказ одужання від інфекції SARS-Cov-2 - медичний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир вилікувався від хвороби COVID-19 протягом останніх 180 днів до прибуття на Мадейру;

1.3. Негативний ПЛР-тест на COVID-19 – документ, виданий лабораторією, сертифікованою національними або міжнародними органами, який необхідно пред'явити в а/п Мадейри (оригінал з мокрою печаткою). Тест має бути зробленим не пізніше, ніж за 72 години до посадки в а/п ФуншалВАЖЛИВО! Довідка про негативний ПЛР-тест обов'язково повинна містити QR-КОД, який повинен переходити на результат ПЛР-тесту на офіційному веб-сайті лабораторії.  

Діти 0-11,99 років звільняються від тестування, за винятком:
- Діти з вірогідними критеріями захворювання COVID-19;
- Діти, члени сім'ї чи супутники яких є ймовірними випадками захворювання;
- Інші ситуації, підтверджені органами охорони здоров’я.

2. Реєстрація на платформі madeirasafe.com

ВАЖЛИВО! Усі туристи, що планують подорож на Мадейру та Порту-Санту, згідно вимог Регіонального управління охорони здоров'я RAM, обов'язково мають заповнити анкету та зареєструватись на онлайн-платформі для мандрівників https://madeirasafe.com/#/login (шаблон для заповнення додається).

Дана форма заповнюється за 48–12 годин до посадки на літак, індивідуально кожним пасажиром. Реєстрація дітей до 12 років повинна бути включена в опитування одного зі супроводжуючих дорослих. 

Після завершення реєстрації пасажир отримує повідомлення електронною поштою зі своїм кодом доступу до платформи madeirasafe.com. Пасажир повинен увійти в свій акаунт madeirasafe.com, де він / вона знайде відповідний QR-код, який ви маєте пред'явити після прибуття в аеропорт Мадейри. Результат тесту ПЛР також можна заздалегідь подати на платформу.

Зверніть увагу! Для дітей віком до 18 років (0-17,99), що прямують на Мадейру без батьків або з одним із батьків, необхідні наступні документи:
1) оригінал свідоцтва про народження;
2) та оригінал нотаріально завіреної згоди батьків (або другого з батьків) на виїзд. Дозвіл має бути дійсним, завірений нотаріусом на території України + обов’язково перекладений англійською мову у сертифікованому бюро перекладів.

3. Подорожі між островами

Пасажири, які подорожують між островами Мадейра та Порту-Санту літаком або поромом, повинні представити негативний експрес-тест TRAg (швидкий тест на антиген) для SARS-CoV-2, проведений не пізніше 48 годин до сходження з борту літака/порому.

Даний тест проводиться БЕЗКОШТОВНО в аптеках, лабораторіях, клініках та пунктах прийому, які дотримуються масової кампанії тестування регіональним урядом, без будь-яких зборів для мандрівників, у 63-х пунктах забору проб (Перелік).

Більш докладно про правила поїздок на острів Мадейра - ТУТ >>>

Повернення в Україну: інформація щодо тестів та самоізоляції

ВАЖЛИВО! Починаючи з 05.08.2021, усі громадяни, хто повертається з-за кордону, обов'язково мають:

1. Для невакцинованих туристів старше 18 років: 
- Встановити додаток «Дій вдома» для Apple та Android на особистому телефоні та перебувати 10 днів на самоізоляції, але є можливість здати ПЛР-тест впродовж 72 годин після прильоту. Негативний результат ПЛР-тесту відміняє самоізоляцію;
- Зробити ПЛР-тест на COVID-19 за кордоном за 48 годин до повернення в Україну та з отриманою довідкою прибути до України. Негативний результат ПЛР-тесту відміняє самоізоляцію.

2. Громадяни України можуть перетинати кордон України без сертифікату про повну вакциницію від Covid 19, але з довідкою 063-о про одне щеплення.  Без додатку «Дій вдома», без проведення ПЛР-тесту, без самоізоляції. 

3. Повністю вакциновані громадяни України можуть перетинати кордон з Сертифікатом про повну вакциницію від Covid 19. Без додатоку «Дій вдома», без проведення ПЛР-тест, без самоізоляціі.  

Усі пасажири, які не є громадянами України і старші 12 років, при в’їзді в Україну додатково повинні:

1) мати підтвердження негативного ПЛР тесту на COVID-19 , оформленого на будь-якій офіційній мові ЄС. Тест має бути зробленим не більш ніж за 72 години до в’їзду в країну;

2) мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.


Примітка. Туроператор ТК Феєрія не несе відповідальності за своєчасність проходження тестування туристами, за результат і якість тестів, а також за роботу лабораторій.

Також не несе відповідальності за порядок і результати проходження туристами прикордонного, санітарного тощо, контролю в аеропортах України та Автономного регіону Мадейри і можливими відмовами в перетині державного кордону Португалії / Мадейри або обмеженнями перебування на території Автономного регіону Мадейри у зв'язку з вищезазначеним.

Туроператор Феєрія залишає за собою право вносити зміни в зазначені вище умови в будь-який момент.

Тип документа
Относится к стране