(Останнє оновлення документу - 02.08.2021 о 13:30)

Важлива інформація для туристів Феєрії, що подорожують на острови Мадейра і Порту-Санту!

Автономний регіон Мадейра (RAM) вважається одним з найбезпечніших напрямків в Європі на основі визнаних перевірених критеріїв Covid-безпеки. Тут змогли поєднати безпеку та відпочинок, надавши своїм відвідувачам спокійний і комфортний відпочинок, виправдовуючи тим самим епітет "Найпопулярніший острів у світі". На сьогодні ті, хто приземляється в аеропортах автономного регіону Мадейра, можуть в'їжджати по «зеленому коридору» з негативними тестами та особистим QR-кодом з онлайн-платформи madeirasafe.com.

1. "Зелений коридор" по ПЛР-тестах або вакцінації

Відповідно до Постанови Регіонального Управління охорони здоров'я RAM, усі мандрівники, що подорожують на Мадейру з туристичною метою та приземляються в аеропорту міста Фуншал, проходять прикордонний контроль по «зеленому коридору», за умови пред'явлення одного з нижчезазначених документів англійською мовою:

1.1. Сертифікат про вакцінацію - офіційний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир пройшов повний курс вакцінування (Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Jansen, Sinovac, Sputnik V, Sinopharm) - відповідно до рекомендованого плану по кожній вакцині, але не менш ніж за 14 днів (для двокомпонентної вакцини), або за 28 днів (для однокомпонентної вакцини) до прибуття на Мадейру;

1.2. Доказ одужання від інфекції SARS-Cov-2 - медичний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир вилікувався від хвороби COVID-19 протягом останніх 180 днів до прибуття на Мадейру;

1.3. Негативний ПЛР-тест на COVID-19 – документ, виданий лабораторією, сертифікованою національними або міжнародними органами, який необхідно пред'явити в а/п Мадейри (оригінал з мокрою печаткою). Тест має бути зробленим не пізніше, ніж за 72 години до посадки в а/п ФуншалВАЖЛИВО! Довідка про негативний ПЛР-тест обов'язково повинна містити QR-КОД, який повинен переходити на результат ПЛР-тесту на офіційному веб-сайті лабораторії.  

Діти 0-11,99 років звільняються від тестування, за винятком:
- Діти з вірогідними критеріями захворювання COVID-19;
- Діти, члени сім'ї чи супутники яких є ймовірними випадками захворювання;
- Інші ситуації, підтверджені органами охорони здоров’я.

2. Реєстрація на платформі madeirasafe.com

ВАЖЛИВО! Усі туристи, що планують подорож на Мадейру та Порту-Санту, згідно вимог Регіонального управління охорони здоров'я RAM, обов'язково мають заповнити анкету та зареєструватись на онлайн-платформі для мандрівників https://madeirasafe.com/#/login (шаблон для заповнення додається).

Дана форма заповнюється за 48–12 годин до посадки на літак, індивідуально кожним пасажиром. Реєстрація дітей до 12 років повинна бути включена в опитування одного зі супроводжуючих дорослих. 

Після завершення реєстрації пасажир отримує повідомлення електронною поштою зі своїм кодом доступу до платформи madeirasafe.com. Пасажир повинен увійти в свій акаунт madeirasafe.com, де він / вона знайде відповідний QR-код, який ви маєте пред'явити після прибуття в аеропорт Мадейри. Результат тесту ПЛР також можна заздалегідь подати на платформу.

Зверніть увагу! Для дітей віком до 18 років (0-17,99), що прямують на Мадейру без батьків або з одним із батьків, необхідні наступні документи:
1) оригінал свідоцтва про народження;
2) та оригінал нотаріально завіреної згоди батьків (або другого з батьків) на виїзд. Дозвіл має бути дійсним, завірений нотаріусом на території України + обов’язково перекладений англійською мову у сертифікованому бюро перекладів.

3. Подорожі між островами

Пасажири, які подорожують між островами Мадейра та Порту-Санту літаком або поромом, повинні представити негативний експрес-тест TRAg (швидкий тест на антиген) для SARS-CoV-2, проведений не пізніше 48 годин до сходження з борту літака/порому.

Даний тест проводиться БЕЗКОШТОВНО в аптеках, лабораторіях, клініках та пунктах прийому, які дотримуються масової кампанії тестування регіональним урядом, без будь-яких зборів для мандрівників, у 63-х пунктах забору проб (Перелік).

Більш докладно про правила поїздок на острів Мадейра - ТУТ >>>

Повернення в Україну: інформація щодо тестів та самоізоляції

ВАЖЛИВО! Починаючи з 05.08.2021, усі громадяни, хто повертається з-за кордону, обов'язково мають:

1. Для невакцинованих туристів старше 18 років: 
- Встановити додаток «Дій вдома» для Apple та Android на особистому телефоні та перебувати 10 днів на самоізоляції, але є можливість здати ПЛР-тест впродовж 72 годин після прильоту. Негативний результат ПЛР-тесту відміняє самоізоляцію;
- Зробити ПЛР-тест на COVID-19 за кордоном за 48 годин до повернення в Україну та з отриманою довідкою прибути до України. Негативний результат ПЛР-тесту відміняє самоізоляцію.

2. Громадяни України можуть перетинати кордон України без сертифікату про повну вакциницію від Covid 19, але з довідкою 063-о про одне щеплення.  Без додатку «Дій вдома», без проведення ПЛР-тесту, без самоізоляції. 

3. Повністю вакциновані громадяни України можуть перетинати кордон з Сертифікатом про повну вакциницію від Covid 19. Без додатоку «Дій вдома», без проведення ПЛР-тест, без самоізоляціі.  

Усі пасажири, які не є громадянами України і старші 12 років, при в’їзді в Україну додатково повинні:

1) мати підтвердження негативного ПЛР тесту на COVID-19 , оформленого на будь-якій офіційній мові ЄС. Тест має бути зробленим не більш ніж за 72 години до в’їзду в країну;

2) мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Інформація щодо вильотів чартерними рейсами на Мадейру (Фуншал)

Реєстрація на рейс

Онлайн реєстрація доступна за 24 години до вильоту на сайті авіакомпанії МАУ. Реєстрація доступна через вкладку Чартерний рейс, за прізвищем пасажира, де номер квитка не потрібен. 

Зареєструватись можна в аеропорту перед вильотом (не пізніше ніж 2 години). Реєстрація - безкоштовна!

Якщо ви зареєструвалися і не маєте можливості завантажити чи роздрукувати посадкові, то це можна зробити в самому аеропорту на стійці реєстрації. Посадкові для чартерних рейсів видаються БЕЗКОШТОВНО!

Розміщення на борту літака йде згідно заявок в кабінеті агента (один груповий номер однаковий для тих, хто лише в цій заявці).

ТК "Феєрія" не несе відповідальності щодо розташування місць поруч. У випадку, якщо при реєстрації на рейс туристів розсаджує, прохання звертатись в месенджер сторінки авіакомпанії МАУ на Фейсбуці або ж через інші додатки поки колл-центр не працює.

В А Ж Л И В О!

1. Пасажири в стані алкогольного сп'яніння на борт літака не допускаються.

2. На борту літака носіння масок є обов'язковою вимогою на всіх етапах польоту.

3. Додаткові послуги на борту літака: оформлення додаткових послуг  доступно більш ніж за 24 години до рейсу, а вибір харчування - за 36 годин до вильоту рейсу на сайті авіакомпанії.

4. Страховки, ваучери, авіаквитки, інфолисти будуть прикріплені в кабінеті агента у переддень вильоту до 12:00 з наступною інформацією:
 - назва готелю/апартаментів
 - норми перевезення багажу

Прохання всі файли роздрукувати або закачати на електронний носій, оскільки роздруковані документи видаватись не будуть.

5. Для швидкого проходження реєстрації в готелі при заселенні - ОБОВ'ЯЗКОВО мати заготовлену копію закордонного паспорту + свою кулькову ручку.

6. У разі втрати або пошкодження багажу - діємо згідно лінку https://www.flyuia.com/ua/ua/information/baggage/lost
 

Здача ПЛР-тесту в Україні за промокодом "ФЕЄРІЯ"

ТК Феєрія спільно з лабораторіями ДніпроЛаб та Хелсі Лаб пропонує наступні умови проходження тестів.

ДНІПРОЛАБ (Київ та регіони)

750 грн. (оплата у відділенні лабораторії)

Аналіз необхідно здавати за два дні до вильоту (в будь-якому відділенні) або у переддень вильоту до 11:00 (тільки за 3 адресами м.Київ: Бажана 12, Шептицького 5, Велика Житомирська 14), щоб можна було самостійно забрати результати аналізів з печаткою ввечері близько 18:30 в лабораторії або ж на імейл. Для цього потрібно: повідомити к-сть осіб на alla@feeria.ua через Вашого провідного менеджера агенції до 11:00 за день до здачі тесту.

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:
1. Номер заявки / заявок: 7777. Номер телефону відповідального менеджера для швидкого зв'язку
2. Оплата за тест - готівкою у відділенні 
3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
4. Дата здачі аналізу - 10.07.2021
5. Лабораторія, місто і номер відділення - ДніпроЛаб, Софіївська Борщагівка, вул. Волошкова, 30
6. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
7. Отримання результату - самостійно туристом 

ХЕЛСІ ЛАБ 

700 грн. (оплата у відділенні лабораторії)

Вартість дослідження для туристів ТК «Феєрія Мандрів» по промокоду складає 700 грн. Туристи повинні заповнити онлайн-форму на сайті лабораторії https://healthylab.com.ua/form/ та внести свої дані в Анкету пацієнта* (роздруковувати не потрібно). У розділі анкети "Метод дослідження" -  вибрати "COVID-19 методом ПЛР". Попередній запис в телефонній чи електронній формі не потрібний.

Аналіз можна здавати за 2 дні до вильоту протягом дня, або у переддень вильоту до 12:00, щоб результати дослідження можна було отримати день у день о 19:00-19:30.

Тестування проводиться за адресами: 

 - вул. Антоновича, 16-В, м. Київ (метро Площа Льва Толстого, 5 хв пішки) лабораторний центр.
Графік роботи: Щодня з 8:00 до 20:00

- вул. Мишуги 7А, м. Київ (пункт тестування до COVID-19)
Графік роботи: щодня з 8:00 до 20:00

- вул. Драгоманова 1Н, м. Київ  (пункт тестування до COVID-19)
Графік роботи: Пн-Сб: 10:00 - 19:30, Нд: 9:00 - 14:00

- Аеропорт "Бориспіль", Термінал Д. 2-й поверх  (пункт тестування до COVID-19)
Графік роботи: Щодня, 24/7


ПЛР-тестування в аеропорту «Бориспіль»

Для чого потрібен ПЛР-тест на COVID-19: негативний результат тесту потрібен подорожуючим для перетину кордону та для дострокового припинення режиму самоізоляції після повернення з «червоної» зони.  
Біоматеріал: мазок з носоглотки.
Що визначає: контагіозність («заразливість»).
На що вказує позитивний результат: в дихальних шляхах виявлено коронавірус.
Термін дослідження:  6 годин.
Де можна здати: у Лабораторному офісі CSD в аеропорту «Бориспіль» поруч з Терміналом «В» та на третьому поверсі Терміналу «D».
Режим роботи: 24/7.
Як здати ПЛР-тест: пройти реєстрацію за посиланням: https://testcovid19.com.ua, замовити послугу в Терміналі «D» (стійка №48, FAST LINE) або за телефоном +38(050) 415 09 09.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» в загальнодоступній зоні відкрився пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування на COVID-19.

По прильоту в Україну з країн «червоної зони» пасажирам необхідно перебувати 14 днів в самоізоляції, а зараз є можливість здати тест відразу по прильоту і перервати самоізоляцію.

Також, пасажирам надається можливість здати тест і отримати сертифікат з результатом ПЕРЕД вильотом за кордон. Для цього необхідно прибути в аеропорт завчасно і зателефонувати + 380 44 281 7235, щоб співробітники аеропорту зустріли та супроводили до пункту забору біоматеріалу.

Важливо! Сертифікат видається українською та англійською мовами.

Забір біоматеріалу проводять професійні працівники медичного пункту міжнародного аеропорту «Бориспіль», а тестування проводять медичні лабораторії «Діла», ADONIS, «Ескулаб», «МЕДЛАБ», «ІММД», «UNIVERSUM.CLINIC». Вартість послуг кожна лабораторія визначає індивідуально. Час роботи пункту забору біоматеріалу: 24/7.


Безкоштовний ПЛР-тест від MasterCard в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Для власників преміальних карток MasterCard працює новий сервіс - ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Бориспіль», доступне в терміналах D і B. Сервіс запущено для власників преміальних карток, емітованих в Україні, за умови підключення банком-емітентом.

Щоб скористатися послугою по прильоту, необхідно:

  • Оформити запит на стійці тестування після проходження паспортного контролю
  • Пред'явити преміальну карту Mastercard працівникові аеропорту для здачі тесту.
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою завчасно ДО вильоту, потрібно:

  • Приїхати в аеропорт «Бориспіль», термінал B.
  • За 10 хвилин до приїзду зателефонувати (050) 415 09 09 працівникові аеропорту, який зустріне Вас.
  • Пред'явити преміальну карту Mastercard і посадковий квиток, після чого здати тест *
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою в день вильоту, потрібно:

  • Оформити запит на тестування на третьому поверсі терміналу D на стійці № 48 Fast Line.
  • Пред'явити картку Mastercard і посадковий квиток співробітнику аеропорту і здати тест
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Тест триває не більше 15 хвилин. Мова надання результатів дослідження - англійська. Встановіть додаток для контролю самоізоляції "Дій вдома» і чекайте оповіщення про скасування режиму.

Деталі дізнавайтеся у представника Вашого Банку, на сайті mastercard.ua, в чат-боті @MasteracrdUkraine Facebook або у співробітника сервісу Fast Line за телефоном: +38 050 415 09 09 (цілодобово).

Важливо! Компанія "Феєрія" не несе відповідальності за терміни видачі результатів тесту, проведеному в а/п "Бориспіль" перед вильотом.

Додатково:

Якщо не маєте електронної пошти для отримання результату, то дозволяється вказати alla@feeria.ua (менеджер Феєрії).

У будь-якому випадку можна приїхати до Києва раніше. Вартість проживання в готелі Борисполя від 500 грн за добу, по Києву від 700 грн/добу

Речі (основний багаж) можна залишити в камері зберігання на Південному вокзалі або в ЦО Феєрія за адресою: Київ, Хрестовий провулок 8/9, метро Арсенальна.

Якщо раптом в когось ПОЗИТИВНИЙ ТЕСТ, ми ГАРАНТУЄМО, що перенесемо оплату на будь-­який інший тур Феєрії!!

Є ще один великий ПЛЮС ПЛР. Тепер всі туристи будуть в компанії здорових людей! В прямому та переносному сенсі!


Примітка. Туроператор ТК Феєрія не несе відповідальності за своєчасність проходження тестування туристами, за результат і якість тестів, а також за роботу лабораторій.

Також не несе відповідальності за порядок і результати проходження туристами прикордонного, санітарного тощо, контролю в аеропортах України та Автономного регіону Мадейри і можливими відмовами в перетині державного кордону Португалії / Мадейри або обмеженнями перебування на території Автономного регіону Мадейри у зв'язку з вищезазначеним.

Туроператор Феєрія залишає за собою право вносити зміни в зазначені вище умови в будь-який момент.

Тип документа
Относится к стране