Santana - екскурсія східною частиною Мадейри

Екскурсія починається зупинкою в селищі Camacha, де ви можете познайомитися з традиційним місцевим ремеслом - плетінням із вербової лози. Дивовижні предмети декору, ажурні меблі і навіть копія корабля першовідкривачів - все це чекає на вас у місцевому музеї.

Потім починаємо підйом на найвищу точку острова, куди все ще можна доїхати на машині - Pico do Areeiro. Насолодившись красою гірських ландшафтів, неймовірною білизною хмар, що пропливають прямо в ущелинах, продовжуємо наш шлях далі. Ribeira Frio пропонує нам оглянути форелеве господарство, а також здійснити нетривалу прогулянку по леваді до оглядового майданчика через унікальний реліктовий ліс.

Santana зустрічає і дивує нас своєю колоритною архітектурою. Типові, мальовничі солом’яні  будиночки розташовані саме тут. Звідси вирушаємо на крайній схід острова - мис Святого Лаврентія, щоб переконатися, наскільки різною буває Мадейра!

Тривала зупинка запланована в Machico, другому за величиною місті  Мадейрі. Сьогодні Machico приваблює своїм насипним білим пляжем. Бажаючим надається можливість покупатися і пообідати в рибному ресторані на узбережжі.


Зверніть увагу:
- на всі екскурсії рекомендуємо підготувати зручне взуття для прогулянок по ускладненій місцевості;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники.