Santana - екскурсія східною частиною Мадейри

Екскурсія починається зупинкою в селищі Camacha, де ви можете познайомитися з традиційним місцевим ремеслом - плетінням із вербової лози. Дивовижні предмети декору, ажурні меблі і навіть копія корабля першовідкривачів - все це чекає на вас у місцевому музеї.

Потім починаємо підйом на найвищу точку острова, куди все ще можна доїхати на машині - Pico do Areeiro. Насолодившись красою гірських ландшафтів, неймовірною білизною хмар, що пропливають прямо в ущелинах, продовжуємо наш шлях далі. Ribeira Frio пропонує нам оглянути форелеве господарство, а також здійснити нетривалу прогулянку по леваді до оглядового майданчика через унікальний реліктовий ліс.

Santana зустрічає і дивує нас своєю колоритною архітектурою. Типові, мальовничі солом’яні  будиночки розташовані саме тут. Звідси вирушаємо на крайній схід острова - мис Святого Лаврентія, щоб переконатися, наскільки різною буває Мадейра!

Тривала зупинка запланована в Machico, другому за величиною місті  Мадейрі. Сьогодні Machico приваблює своїм насипним білим пляжем. Бажаючим надається можливість покупатися і пообідати в рибному ресторані на узбережжі.


Екскурсія на цілий день, 7-8 годин

Вартість - 50 € на людину

У вартість входить: трансфер (з кондиціонером), супровід гіда

Додатково за бажанням: обід (10-15 €), парасольки і лежаки на пляжі в Машіку (від 1,5 €)

Зверніть увагу:
- діти 0-2.99 років - безкоштовно, 3-12 років - 50%;
- на всі екскурсії рекомендуємо підготувати зручне взуття для прогулянок по ускладненій місцевості;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники;
- чайові водієві - € 1.