Поля для гольфу Мадейри, аристократичний Санто-да-Серра, англійський маєток із садом, набережна Порто-да-Круз

Мадейра незмінно притягує мандрівників із усього світу своєю унікальністю. Як же нам з вами краще зрозуміти Мадейру? Відчути її гармонію, красу, елегантність... Давайте звернемо з традиційних туристичних маршрутів і вирушимо пізнати трохи іншу Мадейру, можливо, більш аристократичну...

Гольф - це відпочинок і розвага. Це азартно і престижно. А на Мадейрі це ще й красиво... Піднімаємося на висоту 700 метрів, де в евкаліптових лісах з найчистішим повітрям перед нашими очима постає картина вражаючої краси. Поля для гольфу Мадейри - це один із символів добробуту і благополуччя острова, і неможливо відірвати зачарованих очей від свіжих зелених галявин в оточенні гір, і приголомшливого виду на Атлантичний океан.

Їдемо в Santa de Serra - улюблене місце англійських аристократів, справжня перлина в центрі острова. Там на нас чекає маєток, що належить відомій британській родині Бленді. Але він знаменитий не лиши своїми знатними власниками, а й розкішним садом. Платани, евкаліпти, алеї з камеліями, дивовижні види на північне узбережжя - це буде не просто банальне відвідування саду, - це буде справжня п'ятизіркова прогулянка. Тиша і спокій в обрамленні краси!

З романтичним настроєм продовжуємо нашу подорож... Оглядовий майданчик Portela - ще одна перлина північного узбережжя: океан, скелі і колоритні сільські будиночки, що піднімаються на зелені пагорби. Тут на Мадейрі не потрібно шукати красу, вона завжди поруч із вами!

Набережна Porto de Cruz здається справжньою вишуканою листівкою: хвилі, що розбиваються біля ваших ніг, темні скелі, краса північного узбережжя, що завжди трохи суворіша, ніж південна, роблять цю прогулянку незабутньою.

Відвідування найдавнішої фабрики рому і його дегустація.


Зауважте:
- на всі екскурсії рекомендуємо підготувати зручне взуття для пішохідних прогулянок;
- з собою мати захисні засоби від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники.