Північний схід острова c відвідуванням розарію

Кожна наша екскурсія унікальна і незабутня. Дозвольте показати вам дивовижний світ одного з найкрасивіших островів у світі.

Перша зупинка – це оглядовий майданчик Cristo Rei, де на нас чекає не лише приголомшливий вид на океан і безлюдні острови, а й відома в усьому світі статуя Ісуса Христа з розпростертими руками.

Залишаючи південне узбережжя, піднімаємося в Santa de Serra - улюблене місце англійських аристократів, справжня перлина в центрі острова. Тут на нас чекає маєток, що належить відомій британській родині Бленді. Але він знаменитий не лиши своїми знатними власниками, а й розкішним садом. Платани, евкаліпти, алеї з камеліями, дивовижні види на північне узбережжя - це буде не просто банальне відвідування саду, - це буде справжня п'ятизіркова прогулянка. Тиша і спокій в обрамленні краси!

З романтичним настроєм продовжуємо нашу подорож... Оглядовий майданчик Portela - ще одна перлина північного узбережжя: океан, скелі і колоритні сільські будиночки, що піднімаються на зелені пагорби. Тут на Мадейрі не потрібно шукати красу, вона завжди поруч із вами!

Набережна Porto de Cruz здається справжньою вишуканою листівкою: хвилі, що розбиваються біля ваших ніг, темні скелі, краса північного узбережжя, що завжди трохи суворіша, ніж південна, роблять цю прогулянку незабутньою. Час для обіду та купання в океані в Porto Cruz.

Продовжуючи знайомство з північним узбережжям, з крутими схилами і водоспадами, приїжджаємо в Arco de Sao Jorge, де нас на чекає ще один сад. Найбільший розарій в Португалії і один із найвідоміших у світі - це тисячі троянд, привезених із усіх куточків землі. Вражаюча барвистість  кольору і форм, тонкий вишуканий аромат, що буяє в повітрі, створюють атмосферу чарівного саду, де живуть феї і збуваються мрії.


Екскурсія на цілий день, 7 годин.

Вартість - 50 € на людину

У вартість входить: трансфер (із кондиціонером), супровід гіда, вхідні квитки.

Додатково за бажанням: обід (10-15 €), лежаки і парасольки на пляжі в Порту-да-Круш (від 1,5 €).

Зверніть увагу:
- діти 0-2.99 років - безкоштовно, 3-12 років - 50%;
- на всі екскурсії рекомендуємо підготувати зручне взуття для прогулянок по ускладненій місцевості;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники;
- чайові водієві - € 1.