Lido Bathing Complex - Купальний комплекс "Лідо"

Щодня з 08.30 до 20.00

Для всіх, хто почуває себе невпевнено у відкритому океані, радимо завітати в басейни купального комплексу ЛІДО - один з найпопулярніших районів для купання у Фуншалі!  Відмінне місце для відпочинку, особливо для родин з діточками! Якщо ви подорожуєте з дітьми, купальний комплекс «Лідо» - це прекрасний спосіб перемогти спеку. Комплекс пропонує великий басейн з морською водою, два дитячих басейни, кабинки-роздягальні, персональні шафки із замком для особистих речей, душ з прісною водою, туалети, бар (напої і легкі закуски оплачуються окремо). Звичайно, також ви можете плавати у відкритому океані під наглядом рятувальників (прямий доступ для тих, хто віддає перевагу хвилям океану - з бетонного пірсу по сходинках). 

Додатково в комплексі ви можете замовити лежаки і парасольки, але це не обов'язково, можна приходити зі своїми рушниками і підстилками. 

За наявності квитка або багаторазової картки ви можете вийти з комплексу, наприклад. на ланч - і згодом повернутись. За наявності картки на багаторазове відвідування, нею може користуватись вся родина. Також ця картка буде дійсна на прохід в усі подібні платні комплекси на Мадейрі, наприклад Понта Горда тощо.

Поруч із комплексом розташований безкоштовний пляж - бетонний та гальковий.