Правила в'їзду до Нідерландів

Нові правила уряд оголосив 25 вересня

Для поїздок в Нідерланди з України потрібно пред’явити сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест.

Невакциновані мандрівники повинні будуть зробити ПЛР-тест не пізніше, ніж за 48 годин до вильоту, або швидкий тест на антиген за 24 години. Діти до 12 років звільнені від тестування

Вакцини, які визнають Нідерланди:

Astra Zeneca (Vaxzevria);
Astra Zeneca-SK Bio (Vaxzevria);
Pfizer/BioNTech COVID-19 Vaccine (Comirnaty);
Johnson & Johnson ((COVID-19 Vaccine) Janssen);
Moderna (Spikevax);
Serum Institute of India (Covishield);
Sinopharm BIBP;
Sinovac (CoronaVac).

Вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 14 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield.

Нідерланди визнають тільки сертифікати вакцинації у додатку Дія, а також роздруковані сертифікати з портала Дія. Вимоги до сертифіката вакцинації - https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroad/requirements-for-proof-of-vaccination

З 25 вересня 2021 року лише особи, які мають сертифікат про вакцинацію чи негативний тест на коронавірус, матимуть доступ до таких локацій (окрім дітей віком до 14 років):

  • закладів громадського харчування (окрім замовлення на виніс),
  • масових заходів (таких як фестивалі, вистави, вечірки та професійні спортивні змагання) та мистецьких і культурних подій (наприклад кінотеатрів та театрів).

Це стосується як подій що відбуваються у приміщенні, так і на відкритому повітрі, з фіксованими місцями для сидіння і без них.

Особам з 14-річного віку, необхідно при вході показати свій сертифікат про вакцинацію чи негативний тест а також посвідчення особи.

Дійсними є наступні документи:

– Свідоцтво про повну вакцинацію від коронавірусу вакциною схваленою у ЄС. 
– Негативний результат тесту на коронавірус зробленій менш ніж за 24 години до початку події.

Туристи та іноземці можуть скористатись своїм національним ковід-сертифікатом якщо він визнаний ЄС. Сертифікати згенеровані в додатку ДІЯ визнаються ЄС та Нідерландами.\

Тип документа
Относится к стране