РЕЖИМ ТИМЧАСОВОГО В’ЇЗДУ

Уряд Кабо-Верде дозволив короткостроковий в’їзд (до 90 днів) до країни з України і затвердив документи, необхідні для відвідування країни - сертифікат про вакцинацію від ковіду або тести, віза та онлайн-анкета.

1. Документ про ковід-безпеку.

Для в'їзду на Кабо-Верде усім громадянам України від 12 років потрібно надати один з трьох наступних документів англійською мовою:

- сертифікат повної вакцинації від COVID-19. Повна вакцинація повинна бути проведена не менше ніж 14 днів тому та не більше ніж 12 місяців тому. Підтвердженням для вакцинованих осіб може служити сертифікат про щеплення проти SARS-CoV-2. Доказ вакцинації повинен, серед іншого, містити прізвище/ім'я, дату народження, дату вакцинації, а також введену вакцину. Сертифікат може бути в електронному вигляді з QR-кодом, або в паперовому - оригінал з мокрими печатками.

Вакцини, схвалені у Кабо-ВердеAstraZeneca; Pfizer; Moderna; Johnson & Johnson; Sinovac; Sinopharm; Sputnik V;

- негативний результат ПЛР тесту (тест необхідно зробити максимум за 72 години до в’їзду);

- негативний результат швидкого тесту на антиген (тест необхідно зробити максимум за 48 годин до в’їзду).

Результат тестів має бути англійською мовою, зроблений у затверджених лабораторіях, які мають міжнародний дозвіл на тестування. Діти віком 0-11,99 років звільняються від тестування.

2. Віза та адміністративний збір - 61 євро / ос. (крім дітей 0-1,99 років).

З усіх подорожуючих до Кабо-Верде стягується в'їзний адміністративний збір (віза по прильоту в аеропорт). Діти до 2х років - безкоштовно.

Для туристів Феєрії, які купують повний пакет відпочинку на Кабо-Верде за 7 днів до дати туру або більше, оплата адміністративного збору відбувається в Україні, одночасно із заявкою на відпочинок. За цих умові Феєрія може подати списки паспортів заздалегідь, при цьому віза ставиться безпосередньо в аеропорту по прильоту у Кабо-Верде.

Для тих, хто купує повний пакет менше ніж за 7 днів до дати туру, або тільки авіаквиток - отримання візи в аеропорту після прильоту відбувається в порядку загальної черги, оплата на місці самостійно. Документи для отримання в'їзної візи: зворотний авіаквиток, підтвердження проживання, медична страховка.

3. Онлайн-анкета. 

Подорожуючим до Кабо-Верде літаком, слід завчасно заповнити онлайн-анкету на сайті департаменту санітарного контролю Кабо-Верде (шаблон для заповнення додається).

ОСОБЛИВОСТІ ПО КРАЇНІ

  • Для відвідування соціальних, культурних, рекреаційних, спортивних та інших громадських зборів у вас можуть попросити надати «COVID-сертифікат». Доказів наявності щеплень, зроблених у інших країнах, достатньо;
  • Відповідно до оновлених, спрощених обмежень комерційні заклади можуть залишатись відкритими до 20-30, булочні – до 21-00;
  • бари, ресторани та лаунж зони можуть залишатись відкритими до опівночі; лаунж зони – до 2-00 годин вночі по субботам, неділям та святковим дням. 
  • Інститут морських кораблів та портових об’єктів продовжуватиме регулювати процес користування пляжами, за кожним островом окремо. 
  • Вимагається носіння масок під час перебування у громадських місцях, прогулянок та подорожей, особливо у оточенні осіб, які не належать до одного домогосподарства. Вимоги не розповсюджуються на дітей віком до 10 років та осіб, які за станом здоров’я не можуть носити маски та які займаються фізичними вправами і здатні дотримуватись соціальної дистанції.

МИТНІ ПРАВИЛА

Ваш паспорт має бути дійсним протягом щонайменше 6 місяців з дня в’їзду до Кабо-Верде.

Не встановлено обмежень на ввезення та вивезення валюти, декларувати її необов’язково. Дозволено безмитне ввезення до Кабо-Верде 400 сигарет та до 2 л. алкогольних напоїв.

Підлягає обов’язковому контролю ввезення рослин. Дозволено безмитне ввезення та вивезення свіжих фруктів та овочів (не більше 5 кг), а також інших продуктів та речей, «необхідних для особистого споживання».

КОНТАКТИ

Посольство України в Сенегалі
Адреса: 1148, Rue de l’Aéroport, Ngor Almadies, Dakar
Телефон: +2213386813 56
Гаряча лінія: +22177 4745563
Email: emb_sn@mfa.gov.ua
Сайт: http://senegal.mfa.gov.ua/ua

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИЛЬОТІВ ЧАРТЕРНИМИ РЕЙСАМИ ДО КАБО-ВЕРДЕ

РЕЄСТРАЦІЯ НА РЕЙС

Онлайн реєстрація доступна за 24 години до вильоту на сайті авіакомпанії МАУ. Реєстрація доступна через вкладку Чартерний рейс, за прізвищем пасажира, де номер квитка не потрібен. 

Зареєструватись можна в аеропорту перед вильотом (не пізніше ніж 2 години). Реєстрація - безкоштовна!

Якщо ви зареєструвалися і не маєте можливості завантажити чи роздрукувати посадкові, то це можна зробити в самому аеропорту на стійці реєстрації. Посадкові для чартерних рейсів видаються БЕЗКОШТОВНО!

Розміщення на борту літака йде згідно заявок в кабінеті агента (один груповий номер однаковий для тих, хто лише в цій заявці).

ТК "Феєрія" не несе відповідальності щодо розташування місць поруч. У випадку, якщо при реєстрації на рейс туристів розсаджує, прохання звертатись в месенджер сторінки авіакомпанії МАУ на Фейсбуці або ж через інші додатки поки колл-центр не працює.

ВАЖЛИВО!

1. Пасажири в стані алкогольного сп'яніння на борт літака не допускаються.

2. На борту літака носіння масок є обов'язковою вимогою на всіх етапах польоту.

3. Додаткові послуги на борту літака: оформлення додаткових послуг  доступно більш ніж за 24 години до рейсу, а вибір харчування - за 36 годин до вильоту рейсу на сайті авіакомпанії.

4. Страховки, ваучери, авіаквитки, інфолисти будуть прикріплені в кабінеті агента у переддень вильоту до 12:00 з наступною інформацією:
 - назва готелю/апартаментів
 - норми перевезення багажу

Прохання всі файли роздрукувати або закачати на електронний носій, оскільки роздруковані документи видаватись не будуть.

5. Для швидкого проходження реєстрації в готелі при заселенні - ОБОВ'ЯЗКОВО мати заготовлену копію закордонного паспорту + свою кулькову ручку.

6. У разі втрати або пошкодження багажу - діємо згідно лінку https://www.flyuia.com/ua/ua/information/baggage/lost

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ

З 5 серпня громадяни України можуть безперешкодно повернутися з будь-якої країни світу, якщо мають один з документів:

• документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, що схвалені ВООЗ для екстреного застосування: Pfizer/BioNTech, Johnson & Johnson's Janssen, AstraZeneca / Vaxzevria, AstraZeneca/Covishield (India), AstraZeneca/SKBio (South Korea), Moderna / Spikevax, Sinopharm, CoronaVac (Sinovac) – це може бути міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат вакцинації; або

• документ про перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19 – довідка 063-О, видана в установленому МОЗ порядку

Всі невакциновані громадяни України від 18 років (крім категорій, визначених у виключеннях вище) зобов’язані встановити додаток Вдома після перетину державного кордону або після в’їзду на територію України з тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим. В разі неможливості або відмови від встановлення мобільного додатка Вдома особа підлягає обсервації.

Після встановлення додатка Вдома у особи буде можливість протягом 72 годин;
-
або залишити країну (без здачі додаткових тестів),
- або пройти ПЛР-тестування чи зробити експрес-тест на антиген – у разі отримання негативного результату самоізоляція не застосовується.

! Після в’їзду на територію України з тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим експрес-тест на антиген можна зробити безкоштовно безпосередньо на КПВВ.

Якщо протягом 72 годин з моменту перетину кордону не було покинуто країну або отримано негативного результату тесту – особа має самоізолюватись на 10 днів у місці, вказаному під час авторизації в додатку Вдома. Достроково припинити самоізоляцію також можна, отримавши негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген.

ВАЖЛИВО! Невакциновані громадяни (окрім передбачених виключень), які прямують з Росії або Індії та перебували на їх території більше 7 днів протягом останніх 14 днів, повинні дотримуватись самоізоляції 14 днів та не мають можливості зробити тест в Україні, щоб уникнути або скоротити строк самоізоляції.

doc_file
Тип документа
Относится к стране