Категорія
Розповіді про мандри

Війна внесла в наші життя небачені раніше корективи, але разом з тим об’єднала український народ, як, напевне, ще ніколи раніше. Російськомовний харків’янин став пліч-о-пліч з україномовним тернопільцем, одесит із львів’янином, ужгородець із запоріжцем. У цьому вирі подій кожен показав своє істинне обличчя. Кожен продемонстрував, на що здатний заради своєї країни. Українці здивувались тому, скільки насправді серед нас справжніх героїв великого та малого масштабу. В цьому блозі хочемо розказати про співробітників Феєрії, які наразі захищають Україну в боротьбі з навалою рашистської орди.

Феєрія на захисті України
Феєрія на захисті України
Феєрія на захисті України
Феєрія на захисті України

Олександр Цегельник – феєричний гід, знавець туризму Хорватією та Чехією. Олександр приєднався до Феєрії Мандрів у на сьогодні вже досить далекому 2005 році. Тоді наша компанія була ще зовсім зеленою, а по телевізору виходили нові випуски телепередачі про мандри Ігоря Захаренка й можна було часто чути популярний саундтрек:

“Подорожі кличуть у далечінь –
Мандрувати світом, і шлях один!
Щоб не заблукати в тих течіях,
У всьому допоможе Феєрія!”

Рідне місто Олександра – Запоріжжя. Саме Запорізька область дала також Україні й світу революціонера Нестора Махна. Можливо, саме тому Олександр часто наголошує, що з мандрами його тісно пов’язала його махновська душа степовика.

За час роботи у Феєрії Олександр став провідником до культури Чехії й Хорватії для багатьох туристичних груп, у нього з’явилось багато прихильників та фанатів його роботи. Але скільки б мандрів не здійснив Олександр, він завжди щиро й усією душею найперше любив Україну. Але взимку 2022 року в наш світ увірвалася війна: ніжність до Батьківщини враз перетворилась на нестримну лють на ворогів. Олександр вступив до лав ЗСУ, перетворившись на одного з тих героїв, що захищають Україну.

Володимир Катков – феєричний гід по Скандинавії, що за роки роботи у Феєрії організував багато турів, що залишили незабутні враження у багатьох туристів. Для Володимира занурення у вивчення інших культур, мов, традицій – це не лише робота, але справжня пристрасть. Тому і його тури – це завжди політ творчості, спільне переживання нових емоцій, поділ цінними знаннями й унікальним досвідом з туристами. Саме мандри скандинавськими країнами принесли Володимирові нове захоплення – риболовлю. Тому під час мандрів він не втрачає нагоди порибалити самому й заохотити до цього заняття й туристів також!

Володимир мандрує все життя: народився в Киргизстані, навчався в Киргизькому гірно-металургійному інституті, потім переїхав до української Полтави. Він з дитинства захоплюється мандрами до колоритних, незвичних місцин. Саме тому туристи знають, що з цим гідом у вас завжди є всі шанси для того, аби відвідати не попсові, але неймовірної краси туристичні перлини. Володимир захищав Україну на сході в складі АТО, а сьогодні знов несе службу у ЗСУ, боронячи Україну у війні з рашистами.

Дмитро Мацько – феєричний спеціаліст по “Самотуру”. Найкращий працівник сфери туризму той, хто багато мандрує сам. І Дмитро це знає, як ніхто інший. Активна людина з багатьма захопленнями, серед яких палка любов до футболу, зокрема – українського: Дмитро серед тих мандрівників, в чиїх очах ніколи не згасає полум’я ентузіазму й жаги до життя. У Феєрії Дмитро займається формуванням туристичних пакетів та внесенням їх до системи “Самотур”. Саме завдяки нашому експертові Феєрія запускає глобальні чартерні програми. А з початком війни він вступив до лав ЗСУ й наразі бореться з навалою орків на фронті.

Неймовірно, як життя вмить може перевернути все догори дриґом: ще вчора ти повернувся з туру й попрощався з удячними туристами, а сьогодні збираєш речі й дух із собою на війну.

Ми пишаємось нашими героями, молимось за них та прагнемо, аби якнайскоріше всі ми разом святкували нашу перемогу!


Дивіться також: ФЕЄРІЯ НА ЗАХИСТІ КРАЇНИ

Гарячий фронт. ЗСУ
Взяли до рук зброю та пішли до лав Збройних сил України, щоб боронити нашу землю від рашистів, гіди Феєрії Володимир КатковОлександр Цегельник та спеціаліст по "самотуру" Дмитро Мацько. А також чоловіки працівниць головного офісу.

Інформаційний фронт
Директор і душа Феєрії Ігор Захаренко разом з іноземними ЗМІ документує злочини росії й викладає у себе на сторінці ФБ фото- й відеозвіти з найгарячіших точок України.

Волонтерський фронт
Найфеєричніший гід Тарас Чернов та менеджер по зв'язкам Олександр Аронець з перших днів увімкнулися в допомогу фронту і активно волонтерять. Олександр збирає кошти на автівку для підрозділу ССО на дуже гарячому Лисичанському напрямку. А Тарас опікується славнозвісним 3 полком Спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Економічний фронт
Українці - наймогутніша за духом нація! І треба щодня ставати ще міцніше, щоб мати змогу й далі допомагати в тилу, чекати добрих звісток і вірити в перемогу. Ми маємо бути сильними і впевненими, а отже, потребуємо відпочинку та перезавантаження. Якщо вам потрібно відновити фізичні та духовні сили – їдьмо з нами! Феєрія вже підготувала для вас низку маршрутів, і готує нові напрямки далі! Слідкуйте за оновленнями на сайті.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment