Категорія
Розповіді про мандри

Пригадуєте оце почуття приємної млосності та піднесення, яке переслідувало в дитинстві, коли очікував чогось дуже бажаного та омріяного? Наприклад, свій День народження, поїздку в зоопарк, а чи зустріч із морем.. Та й зараз ці емоції можуть вийти на поверхню  –  коли чекаєш на відпочинок.

Гарантовані тури Феєрії, що пробуджують найкращі почуття
Гарантовані тури Феєрії, що пробуджують найкращі почуття
Гарантовані тури Феєрії, що пробуджують найкращі почуття
Гарантовані тури Феєрії, що пробуджують найкращі почуття

Хоча у ці непрості часи не завжди розумієш чого б хотілося: куди їхати і чи варто взагалі.. Та все ж знаходити час на перезавантаження варто. Уявіть, що тур – це ваша «підзаправка». І від того чи якісне «паливо» Ви «заллєте у свій бак» і чи вчасно це зробите буде залежати ваша подальша «поїздка». Тому цю справу, «заправку-відпочинок» краще довірити профі – Феєрії. Компанія для Вас має низку гарантованих турів. За які не варто перейматися відбудуться вони, чи ні. Їхній маршрут перевірений до дрібниць, а кожна локація турів отримала схвальні відгуки тисяч туристів. Зустрічайте, ось вони:

Тур «Класична Італія» – це незабутні дні з італійським колоритом: міста-легенди, музеї-перлини, а страви та напої – справжня смакота. Рим, Верона, Венеція, Флоренція, Болонья відкриють саме Вам свої секрети: познайомлять зі світовими мистецькими шедеврами, з визначними місцями на своїх географічних картах, з історією, якою просочене все довкола.

Тур «Експрес у Париж» – це подорож до столиці романтики, моди та розкоші. Париж – найбільш відвідуване місто світу, куди варто потрапити хоча б раз у житті!  Ейфелева вежа, Лувр, Монмартр, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, церква Мадлен, Опера Гарньє та інші визначні об'єкти залишать всередині відчуття естетики та натхнення. А наші феєричні гіди повноцінно занурять вас у захоплюючу французьку історію, архітектуру та культуру. Паризькі кав’ярні, вулички, люди дозволять відчути себе героєм французької стрічки.

Тур «Смарагдовий острів Ірландія» стане справжнім відкриттям.Тутешні гори, ліси, озера, старовинні замки та що там – кожен куточок цієї країни пронизаний наскрізно подвигами та легендами, що переказують з уст в уста. Визначна історія, краєвиди, смачні страви та напої, екскурсії, а ще привітні жителі зроблять подорож дійсно особливою. Атлантичний океан заворожить своєю величчю та заспокоїть. Дублін, парк Банратті, скеля Кешел, кручі Моер, замок Кайлмор – всі ці об’єкти допоможуть пізнати Вам Ірландію зсередини, зрозуміти дух цієї країни, провести паралелі з українцями.

А тур «Румунська казка й величні Карпати» познайомить зі колоритною та багатогранною Румунією і зацікавить культурою, архітектурою, природою цієї країни. Ви зможете розслабитися і споглядати спокій та велич природних озер і каньйонів, побуваєте в монастирях, де живе умиротворення, закохаєтеся у румунську частину Карпат, познайомитеся з автентичними тутешніми ремеслами, авжеж відвідаєте фортеці і замки. І що важливо – на кожному з кроків туру Ви не захочете випускати телефон з рук, бо виникне бажання все зафільмувати на пам’ять.

Жага до подорожі розгоряється поступово, тому навіть, якщо зараз Вам складно вирішити чого б саме хотілося, – прислухайтеся до внутрішнього голосу. Життя занадто коротке аби витрачати його на сумніви. А без подорожей – сірувате, як не крути!

Подаруйте собі ковток «свіжого повітря» з турами Феєрії. І дозвольте собі знову відчувати, як в дитинстві, оце почуття приємної млосності та піднесення, коли очікував чогось дуже бажаного та омріяного..подорожей.

Додати новий коментар

comment