Категорія
Розповіді про мандри

Тут дихається на повні груди. Саме це перше хочеться сказати, коли запитують: «Ну, як тобі Татри?» Повітря у цій місцевості і справді з перших вдихів здається вкрай свіжим і здається заповнює кожну клітиночку твого тіла. У такі моменти розумієш, що ти живий, в прямому сенсі слова. Щодо пейзажів, то бракує слів, щоб все описати. Будьте певні, що Високі Татри не даремно називають найкрасивішими і найвищими горами Словаччини! Ну, а спуски – це любов як бувалих лижників, та й тих, хто тільки спробував свої сили у цій справі.

Тутешні вершини під впливом льодовиків набули дійсно химерних і фантазійних форм. Найвизначніших, заввишки 2 500 метрів, тут  ж 25. А пагорб під назвою «Герлаховський Штит» - «перлина» регіону, бо він здіймається вгору аж на 2 655 метрів.

Ці піки-велетні приваблювали людей здавна. Перші згадки про ці гірські масиви ще датуються 16 століттям. А вже у 19-20 століттях цю місцевість змогли перетворити на гірськолижний і термальний курорт. Сюди оздоровитися та розважитися свого часу їхали найвпливовіші персони Австрії, Угорщини та Німеччини. Тут збиралося широке коло аристократів для спортивних розваг - взимку, а влітку – щоб подихати свіжим хвойним гірським повітрям.  

Зараз серед найпопулярніших курортів Високих Татр планку тримають: Татранська Ломніца, Штрбське Плесо, Смоковець, Татранске Матліяре, Подбанске, Ждьяр. Сюди, щоб ви розуміли, щороку приїздить до 5 мільйонів туристів з усього світу. Воно й не дивно, бо цілісінький рік є прекрасні умови і для відпочинку і для оздоровлення.

Не мало важлива особовість гірськолижних курортів у словацьких Татрах – це якість послуг, високий рівень сервісу і прийнятна ціна. Організація готельного бізнесу та гірського туризму тут на висоті. Важливо, що на курортах кожен турист знайде розваги за інтересами: лижі, сноуборд, посидіти попити чаю в затишному ресторанчику з виглядом на засніжені гори чи розслабитися у термальних джерелах..

До перевалів, гірських вершин, водоспадів і долин ведуть позначені туристичні траси, ну, і туристи Феєрії завжди мають професійних і надійних провідників, що покажуть найпривабливіші місця  регіону.

Високі Татри взимку - «царство зимових розваг», де вдосталь гірськолижних зон, підйомників, центрів прокату спорядження і, звичайно ж, лижних шкіл. Тому навіть якщо для вас це заняття зовсім нове – будьте певні, що задоволення від такого відпочинку ви обов’язково отримаєте.

 

 

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment