Загальні положення:

*Усі екскурсії проводяться в комфортабельних автобусах з кондиціонерами.

*Екскурсії проводяться дипломованими гідами.

*Орієнтовний час виїзду на екскурсії – 7:00, орієнтовний час повернення – 18:30.

*Екскурсії проводяться з виїздом з Тель-Авіва, *Бат-Яма, Нетанії та Єрусалима.

*Доплата при виїзді з Єрусалима на екскурсії на північ – 26$ на людину в обидві сторони.

*Екскурсії проводяться за мінімальної кількості охочих.

*Звертаємо Вашу увагу на те, що при замовленні групових екскурсій Ви можете не встигнути на сніданок. Прохання уточнювати в готелях час подачі сніданку. Якщо Ви не встигаєте на нього, то в деяких готелях для Вас зможуть приготувати сухий сніданок, але для цього Вам треба своєчасно звернутися до адміністратора з таким проханням.

НАЗВА І КОРОТКИЙ ОПИС ЕКСКУРСІЙ (Виїзд і повернення з готелів Єрусалима, Тель-Авіва, Нетанії і Бат-Яма)

Вартість у USD на 1 особу (ціна включає переїзди між містами)

 

Єрусалим оглядовий, меморіальний комплекс Яд Ва-Шем – 45 доларів

Старе місто: єврейський, вірменський квартали, стародавня вулиця Кардо, Стіна Плачу, Храм Гробу Господнього, Голгофа, Хресний шлях Ісуса Христа (п'ять останніх зупинок). Панорама Єрусалима: єврейські, християнські та мусульманські святині.

Яд Ва-Шем: музей Катастрофи і героїзму європейського єврейства. Сіонська гора, могила-гробниця царя Давида.

 

Єрусалим Християнський – 45 доларів

Віа Долороса – Хресний шлях Ісуса Христа (останні зупинки), Голгофа, Храм Гробу Господнього. Гетсиманський сад і церква Всіх Націй. Православна церква Успіння Богородиці (Грот Марії).

Християнські святині Сіонської гори: Світлиця Тайної Вечері, усипальниця Діви Марії в церкві Дорміціон. Стіна Плачу.

 

Єрусалим – місто 3-х релігій: 45 доларів

Панорама Єрусалима з оглядового майданчика. Єврейський, християнський, вірменський і мусульманський квартали Старого міста. Стіна Плачу – головна єврейська святиня Єрусалима.

Гора Сіон: гробниця царя Давида і Світлиця Тайної Вечері. Останні зупинки Хресної дороги Ісуса Христа. Голгофа. Храм Гробу Господнього. Храмова гора (за згодою адміністрації).

 

Віфлеєм. Російський Єрусалим (наявність закордонного паспорта з собою обов'язкова) – 45 доларів

Віфлеєм – церква Різдва Христового. Російські монастирі на Оливній горі – Спасо-Вознесенський, Марії Магдалини. Відвідування Російського Подвір'я – за наявності часу.

"Стопочка" – каплиця Вознесіння Ісуса Христа (за доплату).

 

Віфлеєм і Єрусалим (наявність закордонного паспорта з собою обов'язкова) – 45 доларів

Храм Різдва Христового у Віфлеємі.

Єрусалим, Старе місто, Стіна Плачу, Храм Гробу Господнього: Голгофа, п'ять останніх зупинок Хресної дороги Ісуса Христа.

 

Сталактитова печера і монастирі в околицях Єрусалима – 65 доларів

Монастир мовчальників у Латруні (з дегустацією вин). Еммаус – традиційне місце зустрічі воскреслого Ісуса Христа з учнями. Церква епохи хрестоносців в Абу-Гош (за згодою адміністрації). Ейн-Керем– місце народження Іоанна Хрестителя. Відвідування російського православного Горненського монастиря.

Прогулянка по унікальній печері сталактитів і сталагмітів Сорек.

 

Галілея Християнська. Назарет. Тверія – 45 доларів

Назарет. Собор Благовіщення і церква Святого Йосипа. Панорама гори Тавор (Фавор) – місця Преображення Ісуса Христа. Ярденіт – традиційне місце хрещення в річці Йордан. Озеро Кінерет (Море Галілейське).

Табха – церква Дива Примноження Хлібів і Риб.

Капернаум – місце Нагірної проповіді. Православний монастир 12-ти Апостолів у Капернаумі.

 

Кейсарія. Хайфа. Акко – 50 доларів

Історичний заповідник Стародавня Кейсарія: римський театр, древній іподром, порт Ірода Великого, фортеця хрестоносців.

Хайфа: Бахайські сади, монастир кармелітів Стелла Маріс, німецька колонія, оглядовий майданчик на горі Кармель.

Пішохідна екскурсія по Акко: старовинні оборонні укріплення, древній порт, турецькі караван-сараї, східний базар.

 

Кейсарія. Хайфа. Друзькі села – 50 доларів

Історичний заповідник Стародавня Кейсарія: римський театр і акведук, древній іподром, порт Ірода Великого, фортеця хрестоносців.

Хайфа: Бахайські сади, монастир кармелітів Стелла Маріс, німецька колонія, оглядовий майданчик на горі Кармель.

Друзьке село Даліят ель Кармель, що славиться своєю гостинністю, східним базаром і кулінарними сюрпризами.

ПН ВТ СР ЧТ ПТ

 

Хайфа. Акко. Рош ха-Нікра – 65 доларів

Хайфа – столиця півночі країни, бахайський храм і терасові сади, монастир кармелітів Стелла Маріс, оглядовий майданчик на вершині гори Кармель.

Пішохідна екскурсія по Акко: старовинні оборонні укріплення, древній порт, турецькі караван-сараї, східний базар. Історія облоги міста Наполеоном Бонапартом.

Рош ха-Нікра – диво природи на кордоні з Лівном: мальовничі білі гроти, неповторні морські пейзажі та найкоротша у світі канатна дорога.

 

Мертве море. Масада* – 65 доларів

Подорож до найнижчої позначки на планеті Земля. Іудейська пустеля. Історія знаменитих кумранських сувоїв. Фабрика косметики з продуктів Мертвого моря AHAVA.

Археологічний комплекс Фортеця Масада: унікальні споруди царя Ірода Великого, останній оплот героїчних єврейських повстанців проти Риму під час Іудейської війни 1 століття н.е. Єдина система римської облоги, що збереглася до наших днів, унікальна водна система, найдавніша синагога Землі Ізраїлю, неповторні пейзажі Іудейської пустелі.

 

Мертве море. Заповідник Ейн-Геді – 70 доларів

Подорож до найнижчої позначки на планеті Земля. Іудейська пустеля. Історія знаменитих кумранських сувоїв. Фабрика косметики з продуктів Мертвого моря AHAVA.

Історичний і природний заповідник Ейн-Геді: подорож уздовж струмка до водоспаду царя Давида. Відпочинок і купання на Мертвому морі.

або

Мертве море. SPA Ейн-Геді – 70 доларів

Відпочинок і купання на пляжі «Мінерал» із цілющими грязями, басейном із теплою водою з мінеральних джерел, охайними роздягальнями та душовими, кафе і навісами від сонця.

Або відвідування оздоровчого комплексу SPA «Ейн-Геді» на березі Мертвого моря з мінеральними лікувальними грязями і басейнами з водою із сірководневих джерел. Екскурсія включає в себе відвідування фабрики косметики з продуктів Мертвого моря AHAVA.

 

Мертве море: пляж – 45 доларів

Відпочинок і купання на пляжі Мертвого моря. Екскурсія включає в себе відвідування фабрики косметики з продуктів Мертвого моря AHAVA.

 

Мертве море. SPA в готелі з обідом – 78 доларів

Відпочинок на території лікувально-оздоровчого комплексу в одному з готелів у курортному районі Ейн-Бокек. Відпочинок і купання на пляжі на березі Мертвого моря, басейни з теплою водою з мінеральних джерел, басейн із прісною водою, охайні роздягальні та душові. У вартість включено також обід у ресторані готелю.

 

Єрихон, Кумран і монастирі Іудейської пустелі (3 рази на місяць) – 65 доларів

Єрихон – одне з найдавніших міст світу, що розташоване на 350 метрів нижче рівня світового океану. Оглядова екскурсія по місту. Грецький православний чоловічий Монастир Спокуси на горі Каранталь (підйом – за додаткову плату). Дерево Закхея («біблійне фігове дерево»).

Кумран – розкопки стародавнього поселення, у печерах якого було знайдено знамениті рукописні сувої Мертвого моря. Загадки громади есеїв.

Чудова панорама на Ваді (ущелина) Кельт. Монастир Святого Георгія Хозевита (Сент-Джордж).

Самітництво в Іудейській пустелі: монастир Святого Герасима.

 

*Вхід на Масаду – 20$. Оплата на місці.

*Вартість групового трансферу на людину з готелів Тель-Авіва / Нетанії / Бат-Яма в Ейлат або на Мертве море – 60$ в один кінець.