Категорія
Розповіді про мандри

Ми пропонуємо багато цікавих турів з відпочинком на морі у зимовий період. Але що може бути кращим за такий відпочинок на Карибському узбережжі під запальні танці в неймовірно красивому вирі карнавалу.

Домінікана в яскравих барвах карнавалу та дивовижних пригодах Індіани Джонса
Домінікана в яскравих барвах карнавалу та дивовижних пригодах Індіани Джонса
Домінікана в яскравих барвах карнавалу та дивовижних пригодах Індіани Джонса
Домінікана в яскравих барвах карнавалу та дивовижних пригодах Індіани Джонса

Щороку по всій країні проходять справжні карнавальні ходи. Протягом усього лютого в кожному населеному пункті Домінікани проводяться барвисті маскаради. Найкращі їдуть на головну подію року — національну карнавальну ходу знаменитою набережною Малекон в Санто-Домінго. Пиво ллється рікою, голосно звучить домініканська музика і сотні людей посміхаються тобі найщирішою посмішкою.

Головна дійова особа на карнавалі - диявол з бичачим міхуром в руках (домініканці приносять на карнавал таку іграшку з собою). За місцевими звичаями удар від такої "боксерської груші" забезпечить щастя і вдачу на цілий рік.Про карнавал у Домінікані можна розповідати дуже і дуже довго, але погодьтеся, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. І з Феєрією у вас є така можливість.

А для тих, хто завжди мріяв про справжні пригоди, як у голлівудських кінострічках, ми приготували насичену та незабутню програму. Разом з нами ви відвідаєте одну з найбільших сталактитових печер у світі під назвою Фун-Фун, яка знаходиться на території національного парку Лос Айтісес.

Але щоб дістатися до печери, потрібно проявити спритність і відвагу, адже окрім як верхи на конях туди не потрапиш. На вас чекають переходити річки вбрід, спуски схилами, та біг галопом тропічними лісами. Ну що, правда це те, про що багато з нас так мріяло з дитинства?!

Далі буде спуск на глибину 60 метрів, в царство сталактитів, сталагмітів і підземних річок. Картини, створені самою природою, вражають уяву. Господарі печери — кажани, через звук крил яких під час польоту печера і отримала назву Фун-Фун. Раніше тут жили індіанці та їх наскельні написи також зустрінуться вам у подорожі.

Це місце незвичне хоча б тому, що в ньому відсутні ознаки цивілізації: тут немає штучного освітлення, пішохідних доріжок і натовпів туристів, що надає Фун-Фун ще більшої чарівності і привабливості. Тому печера так популярна серед любителів активного відпочинку, що віддають перевагу екскурсії «з перешкодами», в яких тут нестачі точно не буде.

Наші туристи будуть залишатись на ночівлю в еко-готелі посеред справжніх джунглів, покатаються на канатному фунікулері до статуї Ісуса Христа і спустяться каскадами 27 водоспадів.

А на остачу ми приготували для вас знайомство з найдивовижнішими створіннями на цій планеті — 18-метровими горбатими китами. Щороку в один і той же час - з початку січня і до кінця березня, в затоці Самана біля берегів Домініканської республіки збирається безліч горбатих велетнів.

Дорослі тварини пропливають більше восьми тисяч кілометрів, щоб знайти тут пару, вагітні - щоб народити, а самки з дитинчатами - щоб дізнатися свіжі “новини” від колежанок. Ну, а китова “молодь”, як це буває у ссавців - набратися досвіду.

Скільки ж їх припливає на таку щорічну зустріч? Оцінки різні. Дехто каже - п'ять тисяч. Інші стверджують - півтори тисячі. Мінімальна напівофіційна цифра - в затоці Самана збирається до 500 китів. Навіть якщо так, п'ятсот — це неймовірна цифра!

 

 

 

 

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment