Категорія
Розповіді про мандри

Андалусія – це один з регіонів Іспанії на південному узбережжі моря. Це прекрасно збережені до наших часів пам’ятки старовини. А ще це найбільш життєрадісна область Іспанії. Регіон приваблює туристів своїми святами і традиціями, запальними феєріямі цілий рік і відкритим населенням. Тут найтепліше море, найспекотніше і найдовше літо. І Феєрія пропонує вам ближче познайомитись з такою Іспанію через її найголовніші міста:

Іспанія: п’ять найчарівніших міст Андалусії
Іспанія: п’ять найчарівніших міст Андалусії
Іспанія: п’ять найчарівніших міст Андалусії
Іспанія: п’ять найчарівніших міст Андалусії

Севілья - столиця Андалусії. За легендою, це місто заснував Геракл і місцеві жителі досі вірять і цю історію. Тому зображення легендарного героя служить прикрасою аркади Аюнтаменто і вулиці Аламеда де Геркулес, яка була побудована на його честь.

Старе місто складається з лабіринту вузьких вуличок, однією з найбільш популярних є звивиста Кайє С’єрпес (Зміїна вулиця). Серед будинків зустрічаються справжні палаци з викладеними мармуром двориками.

Візитівкою міста є величезний кафедральний собор Марія-де-ла-Седі, що вважається третім за величиною християнським собором у світі після церков Святого Петра в Римі і Святого Павла в Лондоні, а також найбільшим готичним храмом Іспанії.

Гранада - мрія поетів і музикантів, а також батьківщина фортеці Альхамбра. Гранадазнаменита багатьма історичними пам'ятками архітектури епохи маврів, а також готичного періоду і Ренесансу.

Крім Альгамбри до пам'яток Гранади відносяться середньовічні стіни і сади Хенераліфе - літня резиденція каліфів, що правили Гранадою в XIII-XIV століттях. Древній житловий квартал маврів Альбайсін, сади Хенераліфе і Альгамбра входять до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Малага – портове місто, важливий культурний та фінансовий центр Андалусії. Тут панує особлива атмосфера, а малагеньос славляться своєю екстравагантністю. Колись місцевий порт відвідували фінікійці, римляни і маври, а сьогодні тут швартуються вантажні судна і пороми. Найбільша чарівність міста полягає в можливості легких приємних прогулянок пішохідними зонами - від Пасео-Марітіму в прибережній частині до розкішних парків в Пасео-дель-Парку, з лавками і ставками, заповненими водоплавними птахами, на шляху до тінистої Аламеди.

Малага є батьківщиною Пікассо, тому не дивно, що йому присвячені два відмінних музеї - новий Музей Пікассо (відкритий у 2002 р) і старий комплекс Каса-Наталь-де-Пікассо.

Пошарпаний життям, але все ще величний Кадіс носить гордий титул найстарішого міста в Європі (був заснований фінікійцями в 1100 році до нашої ери). Його історичні квартали затишно влаштувалися на вузькому півострові, немов на язику хамелеона. І він «тягнеться» у море в спробі зловити масивний форт Сан-Себастьян. Старе місто Кадіс можна обійти за півдня, але точно захочеться в нього повернутися - заради приголомшливої атмосфери стародавніх стін, в яких встигли пожити і карфагеняни, і римляни, а пізніше візантійці і араби.

Кордова - столиця мусульманської Іспанії. Історичний ансамбль Кордоби, що зберіг автентичне планування, входить в список ЮНЕСКО. Тут простежується вплив фінікійської і давньоримської, берберської і мавританської, християнської та єврейської культур. Кордовська мечеть відома на увесь світ. Мескіта (Mezquita) - це символ міста. Вона була заснована в 785 році і стала найбільшою релігійною будовою мусульманського світу.

Прогулюючись берегом річки Гвадалквівір, можна побачити ще одну цікаву історичну пам'ятку - римський міст. Цей арочний міст був побудований більше 2 000 років тому і його протяжність становить 250 метрів.

Андалусія – така різна і така прекрасна! Як і сама Іспанія. Я ми пропонуємо вам поїхати в цю країну разом з Феєрією, щоб переконатись на власні очі!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment