Категорія
Розповіді про мандри

Рим — це не просто столиця Італії, а Колиска цивілізацій! Тут на кожній вулиці знаходиться видатна історична пам'ятка, а за своєю красою Рим може змагатись тільки з Парижем.

Сім загадок, які приховує Рим
Сім загадок, які приховує Рим
Сім загадок, які приховує Рим
Сім загадок, які приховує Рим

На семи пагорбах розташувалось місто, історичний центр якого повністю занесений до Спадщини ЮНЕСКО. У Римі можна доторкнутися до періоду Античності і історії Римської імперії: подивитися знаменитий Форум, легендарний Колізей, древній Пантеон і безліч інших пам'яток старовини і грандіозних руїн.

Туристи люблять блукати вузькими вуличками з гладкою бруківкою, сидіти в затишних вуличних кафе і тратторіях, відвідувати знамениті римські площі і фонтани, палаци і сади. Крім цього, Рим - центр католицької віри: Ватикан, його музеї, площа і собор св. Петра, замок Святого Ангела також є популярними серед туристів.

Феєрія пропонує відвідати італійську столицю та “доторкнутись” до таких цікавинок:

1. Не всім відомо, що кожної ночі діється у Колізеї... Насправді, щоночі там розкидають каміння, бо багато туристів хочуть прихопити з собою «шматочок Італії» на згадку. Якби не праця спеціальних людей, від древніх пам'яток бм зовсім нічого не залишилось. До речі, така ж практика і в грецьких Афінах.

2. Щоночі з дна фонтану Треві вилучається близько 30 тисяч євро, котрі туристи кидають, щоб повернутись. Гроші жертвують в Карітас - католицьку благодійну організацію, яка використовує кошти для допомоги нужденним сім'ям Риму.

3. Знаменита фраза «всі дороги ведуть в Рим» з'явилася завдяки тому, що в епоху розквіту Римської імперії держава побудувала на своїй території понад 75 тисяч кілометрів доріг. Деякі з них збереглися до нашого часу.

4. За законами Риму коти живуть в тих місцях, в яких вони народилися, без будь-якого обмеження тварин. Якщо ви придивитеся уважно, то побачите сотні диких кішок, які дрімають на стінах Колізею чи Форуму.

5. Римський Пантеон, побудований у 27 році до нашої ери - єдиний давньоримський монумент, який практично ідеально зберігся до наших днів.

6. Бетон вигадали в Римі. Його використовували для багатьох споруд, таких як Пантеон, Колізей і Римський Форум, які все ще стоять донині завдяки розвитку римського цементу і бетону. Римляни вперше стали будувати з бетону понад 2100 років тому, і використовували його по всьому Середземноморському басейні.

7. 43 метри в діаметрі — такий розмір куполу Пантеону в Римі. І це більше, ніж навіть купол собору Святого Петра. Він також повністю не армований, що робить його найбільшим бетонним куполом у всьому світі.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment