Категорія
Розповіді про мандри

Bonjour France! Це одна з найулюбленіших країн Феєріїї та наших туристів. У Франції ви зможете закохатись в будь-що та будь-кого, але найбільше відчувається романтика саме на Лазуровому узбережжі. І ні, ми не забули про Париж, просто він — це окрема розмова.

Середземноморські міста Франції, які варті вашої уваги
Середземноморські міста Франції, які варті вашої уваги
Середземноморські міста Франції, які варті вашої уваги
Середземноморські міста Франції, які варті вашої уваги

Ніцца — королева Лазурового узбережжя. Це місто розкішного відпочинку та улюблений курорт зірок світового масштабу. Старе місто з його традиційними вузькими вуличками зберігає чимало скарбів: десятки галерей з полотнами Матісса, Шагала і місцевої школи живопису; барокові церкви; мальовничі квіткові, фруктові та рибні ринки. А ще тут є англійська набережна і 7 кілометрів пляжів. Це візитна картка Ніцци та улюблене місце зустрічі любителів бігу, велосипедистів і просто відпочивальників...

Одна з безкоштовних та таких чарівних розваг Ніцци — це споглядання на те, як місто “купається” в променях сонця під час заходу. Тут ви побачите усю палітру блакитних та жовтих фарб. Не дарма це місто так любив Ван Гог та увіковічив його на своїх картинах.

Ах, Марсель! Його ви напевно бачили в багатьох французьких фільмах різних часів Унікальним місцем в Марселі є старовинний порт, якому понад 26 століть. Від порту починається головна вулиця міста — Ла Канбьер і, якщо рухатися від неї в південному напрямку, то можна потрапити на велику площу Кур Жюльєн, яку “заполонили” кафе, ресторанчики і альтанки для відпочинку.

Найвищою точкою міста є пагорб з базилікою Нотр-Дам де ля Гард — символ Марселя. Найкрасивішим архітектурним пам'ятником є палац Лоша 19 століття. Зараз палац являє собою значних розмірів архітектурний комплекс, оточений пишним садом.

Тулон — стратегічне місто Франції, адже тут знаходиться один з військових портів та штаб-квартира Середземноморського флоту. Над містом височіє гора Фарон (584 м над рівнем моря). Піднятися на вершину можна або на фунікулері, або по вузький звивистій дорозі, яка піднімається з західної сторони та спускається зі східної. Це одна з найскладніших ділянок щорічних велогонок ПарижНіцца і Tour Méditerranéen.

У 1678 році знаменитий військовий інженер Вобан побудував складну систему укріплень навколо Тулона. Деякі її частини, як наприклад секція вздовж нинішнього Бульвару Страсбург, була знесена в середині 19-го століття, щоб місто могло розширитися. Але інша частина укріплень Вобана збереглася. Так що можна відвідати Porte d'Italie, одні з найстаріших воріт міста.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment