Відвідайте найкращий пляж Домінікани на самому заході країни. Бухта Орлів – дивовижний безлюдний пляж у заповіднику Кабо Рохо. Станьте одними з небагатьох, хто відвідав самий захід Домінікани!

Варіант Авіа-тур: тур на весь день

  • Виїзд із готелів Пунта-Кани близько 6:00-6:30 з гідом в аеропорт Пунта-Кана;
  • Переліт (1,5 години) в аеропорт Кабо Рохо над усією південною Домініканою – села, столиця, Карибське море, гори – як на долоні!
  • Трансфер на ранчо, подорож на човні в Бухту Орлів через мальовничі морські скелі, відпочинок на заповідному пляжі протяжністю 80 метрів;
  • Повернення в Кабо Рохо. Обід зі свіжою рибкою і морепродуктами (улов дня) і традиційними домініканськими стравами;
  • Трансфер в аеропорт і виліт у Пунта-Кану.
ВАРТІСТЬ ($USD)
ДОРОСЛИЙ ДІТИ (0-4 роки) ДІТИ (4-12 років) ІНДИВІДУАЛЬНО (1-4 особи)
 -  -  - від 450 USD/особа (мін. 4 особи)

Варіант Авто-тур: насичена комбо-подорож на 3 дні/2 ночі на захід Домінікани.

  • Виїзд із готелів Пунта-Кани близько 6:00-6:30 з гідом у столицю Санто-Домінго. Оглядовий тур по місту (див. екскурс у Санто-Домінго). Ночівля в готелі міста. Унікальна можливість побачити нічне Санто-Домінго!
  • Ранній виїзд на захід. Місто манго – Бані, зупинка на дегустацію фруктів, Салінас – мальовничий автентичний дерев'яний соляний заводик з рожевими водами копалень, за бажанням – прогулянка по пустелі Бані. Переїзд на південь. Купання в Карибському морі та прісній річці, де на Вас чекає сюрприз ;-). Ночівля готелі.
  • Сніданок. Виїзд у Кабо Рохо (по дорозі можна відвідати заповідну Лагуну Ов'єдо), відпочинок, купання на пляжі, прогулянка на катері через скелі до Бухти Орлів. Відпочинок і вільний час на безлюдному пляжі. Повернення в Кабо Рохо, обід зі свіжою рибкою і морепродуктами (улов дня) і традиційними домініканськими стравами. Виїзд назад у Пунта-Кану. За бажанням додаткова ночівля (за доплату).
  • Прибуття в готель пізно ввечері.

За бажанням, тур можна продовжити відвідуванням озера Енрикільйо, Магнітного полюса, печер, поїздкою в гори Харабакоа тощо.

Пропонуємо відвідати ці чудові місця в повному феєричному авторському турі.

ВАРТІСТЬ ($USD)
ДОРОСЛИЙ ДІТИ (0-4 роки) ДІТИ (4-12 років) ІНДИВІДУАЛЬНО (1-4 особи)
 -  -  - від 2440 USD/особа (мін. 2 особи)