21 773 грн
779
€EUR
12 днів
Маршрут

КиївЛутракі – ДельфиКаламбака – Метеори – Фермопільська ущелина – Мікени – Нафпліон – Епідавр – Афіни (Аттика –мис Суньон) – Егіна – Порос – Гідра – Олімпія – Коринф – Немея – ЛутракіКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

З чого складається ідеальна відпустка? Записуйте рецепт від Феєрії!

Прозоре ласкаве море, комфортабельні готелі та пляжі, таверни з дуже смачною здоровою національною кухнею та винами. Лагідне сонце, дивовижні пейзажі гір, лісів і зелених островів. Цілющі мінеральні джерела, сучасні лікувальні центри та спа.

Легендарні пам'ятки античності, дотик до витоків європейської цивілізації, вивчення історичної спадщини, що справила величезний вплив на всю нашу сучасну культуру й науку.

Фантастично-неможливі ландшафти і зразки ранньохристиянського зодчества, від яких перехоплює подих. Чудотворні джерела і захоплення стоїцизмом тих, хто проніс свою віру через тисячоліття. Місця, де виникали міфи і створювалася справжня історія.

Усе акуратно перемішати, розподілити на 12 днів, додати зручний авіапереліт і неймовірну гостинність привітних і добрих господарів. Приправити музикою, романтичними заходами сонця, ніжною травневою погодою – ласкаво просимо до Греції в нашому турі "Класична Греція з відпочинком на морі"!

Поспішайте – тільки одна дата!

У вартість входить
Авіапереліт;
Проживання в готелях 4*;
22
Екскурсії за програмою туру;
Медична страховка.
У вартість не входить
Вхідні квитки в музеї;
22
Факультативні екскурсії;
Туристичний збір.
22
Особисті витрати.
Київ – Лутракі – Дельфи – Каламбака – Метеори – Фермопільська ущелина – Мікени – Нафпліон – Епідавр – Афіни (Аттика –мис Суньон) – Егіна – Порос – Гідра – Олімпія – Коринф – Немея – Лутракі – Київ
День 1, 25.04
Київ – Лутракі

Виліт з Києва А3 о 03:15. Приліт, трансфер в готель в Лутракі, раннє поселення.

Сніданок. Вільний день на морі.

Лутракі - дуже зручне місто для різнопланового відпочинку: недалеко знаходиться столиця, а навколо - головні визначні пам'ятки Греції. Уздовж узбережжя розташувалися численні готелі різних категорій, на прекрасній набережній можна знайти ресторанчики, таверни, бари та дискотеки.

Ніч у готелі.

День 2, 26.04
Лутракі – монастир Св.Потапія – оз. Вуліагмені

Сніданок у готелі. Вільний день на морі.

Факультативна екскурсія в монастир Св. Потапія, на озеро Вуліагмені (30 євро).

Св. Потапій за життя прославився тим, що зціляв безнадійно хворих й навіть, за переказами, зупинив епідемію чуми. Мощі Святого зберігаються у затишному місці - в монастирі, високо над Лутракі над синіми водами затоки Корінфа. Монастир заснований нещодавно - у 1952 році, раніше на цьому місці була тільки печера, яку з часом розширили. В печері багато старовинних фресок, а стеля прикрашена численними лампадками.

У 16 кілометрах на північний захід від Лутракі розташовано солоне озеро-лагуна Вуліагмені (Limni Vouliagmenis) з пляжами з дрібної гальки і піску. Озеро з'єднане з Коринфською затокою Іонічного моря вузьким каналом, саме тому вода в озері має солонуватий присмак. У давнину воно називалося Есхатьйотіс та Горгопіс. Археологічні розкопки свідчать про те, що тут жили люди вже в 3 тисячолітті до н.е.

Неподалік, на мисі Іреон, знаходиться Герейон, або святилище Гери Акреї-Лімен. Святилище було споруджене в 9 столітті до н.е. в укріпленому давньогрецькому місті Герей. Проте храм був частково зруйнований римлянами, які на місці святилища побудували свої будинки. Залишки храму вціліли до наших днів. Поруч височіє сучасний маяк.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.

День 3, 27.04
Лутракі – Дельфи – Каламбака

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Дельфи – Каламбаку.

Дельфи – найдавніше місто в південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничому місці Священної долини біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Стародавньої Греції, "пуп Землі", найбільш шановане місце в країні, адже тут був наймістичніший оракул стародавнього світу. Колись тут проводилися Піфійські ігри, а зараз археологічний заповідник Дельфи включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Люди всього Стародавнього світу прагнули потрапити в Дельфи, щоб отримати пораду таємничого оракула. Вустами жриці Піфії говорив сам бог Аполлон. У Дельфи прагнуло так багато людей, що це місце перетворилося на процвітаючий край. Там зібрано безліч скарбів і прекрасних творів мистецтва.

Огляд головних визначних пам'яток: храму Аполлона Піфійського (VI-IV століття до н.е.), скарбниці афінян, стої (галерея-портик) афінян (475 рік до н.е.), театру (ІІ століття до н.е.), стадіону (VI століття до н.е.) та інших споруд.

Відвідування археологічного музею, що зберігає багату колекцію античних артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд до Каламбаки – розташоване біля підніжжя Метеор, яке є відправною точкою подорожей до монастирів. Сучасне місто було практично заново збудовано після руйнувань Другої Світової війни. Головна вулиця міста із затишними площами, фонтанами і яскравими тавернами, де збираються місцеві жителі, дозволить Вам зануритися в справжню атмосферу життя греків. У нічний час освітлення прожекторів надає скелям ще більш таємничий і величний вигляд.

Ніч у готелі в містечку Каламбака.

День 4, 28.04
Каламбака – Метеори – Фермопільська ущелина – Лутракі

Сніданок у готелі.

Відвідування унікального природно-історичного місця – стародавнього монастирського комплексу Метеори.

Метеори – це християнські монастирі, побудовані на високих обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Приголомшливе диво природи – гігантські сталагмітові скелі – з'явилися як подарунок ченцям, які прагнуть наблизитися до Бога. Чернечий центр з’явився близько Х століття і з тих пір існує безперервно. У 1988 році комплекс було включено до списку об'єктів Всесвітньої спадщини.

Православні монастирі тут мають значну художню цінність, будучи справжніми музеями. Скелі, утворені більше 60 мільйонів років тому, досягають заввишки 600 метрів над рівнем моря і є рідкісним геологічним явищем. У результаті впливу води, вітру і перепадів температур народилися масивні кам'яні стовпи, що ніби зависли в повітрі й отримали назву Метеори, – «ті, що ширяють у повітрі».

Фантастичний пейзаж Фессалії – безсумнівно, одне з найбільш захоплюючих місць світу, а монастирі Метеори – найбільш яскрава пам'ятка Греції.

По дорозі – зупинка біля знаменитої Фермопільської ущелини.

Фермопільська ущелина – це вузький прохід між Фессалією і Локридою. В історію вона увійшла завдяки знаменитій Фермопільській битві і подвигу 300 спартанців, що стояли на смерть на цій землі. Ви помилуєтеся чудовою природою цього регіону, почуєте захоплюючі історії та легенди про велику Спарту, про нашестя персів на Елладу, про стратегію бою у вузькій ущелині завширшки 60 кроків і про те, що означала в стародавні часи справжня хоробрість і любов до батьківщини. І, звичайно, побачите пам'ятник царю Леоніду і спартанцям.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.

День 5, 29.04
Лутракі

Сніданок у готелі.

Вільний день на морі.

Ніч у готелі. 

День 6, 30.04
Лутракі – Мікени – Нафпліон – Епідавр – Лутракі

Сніданок у готелі.  

Екскурсія на півострів Пелопоннес.

Мікени – стародавнє місто в Арголіді, один із центрів Мікенської культури і всієї грецької цивілізації, найвідоміша і найвражаюча археологічна пам'ятка бронзового століття (1600-1100 рр. до н.е.). Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII століття до н.е., кріпосні стіни XV-XIII століть до н.е., складені з величезних брил "циклопічною кладкою", знамениті "Левові ворота", давні поховання.

Нафпліон – одне з наймальовничіших міст Греції, столиця нома Арголіда, перша столиця незалежної Греції і найважливіший морський порт на сході Пелопоннесу. Це місто дуже старовинне – і в той же час живе й сучасне; портове – але чисте і спокійне; грецьке – але начебто б і італійське, і трохи турецьке.

Ви прогуляєтеся по вузьких, крутих вуличках угору, помилуєтеся милими балкончиками, повитими заростями бугенвіллей, відпочинете в затишних кафе.

Епідавр – одне з найдавніших грецьких міст і портів, чий театр свого часу вважався одним із семи чудес світу, а також священна лікарня Античного світу, де поклонялися богу лікування – Асклепіосу.

Престиж і популярність Асклепіоса привели місто до великого економічного процвітання, що дозволило реалізувати грандіозну програму з будівництва культових монументальних споруд у IV-III століттях до н.е. Ви побачите чудово збережений театр, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія й Аполлона, Фолос і стадіон.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.

День 7, 1.05
Лутракі

Сніданок у готелі.

Вільний день на морі.

Ніч у готелі. 

День 8, 02.05
Лутракі – Афіни (Аттика – мис Суньон) – Лутракі

Сніданок у готелі.

Оглядова автобусна екскурсія по Афінах з відвідинами Акрополя.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем будівель Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастираки; будівлі Парламенту з почесною вартою біля могили Невідомого солдата; розкішного королівського парку Заппіо; руїн храму Зевса Олімпійського і знаменитої Арки Адріана, Панафінського стадіону, колоритного району Плака і величного Акрополя.

Акрополь, у перекладі з давньогрецької «місто на височині», – було побудовано на вершині пагорба в V столітті до нашої ери як храм богині Афіни. Його пам'ятники, історія та міфи по праву вважаються символом і гордістю Афін.

Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, що є абсолютно унікальним за своєю красою і складається з цілої серії шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса та Каллікрата, Пропілеї, храм Ніки Аптерос тощо.

Додаткова автобусна екскурсія по області Аттика (після обіду, на півдня) – поїздка уздовж морського узбережжя Аттичної Рив'єри, відвідування мису Суніон з храмом Посейдона і купання в термальному озері (дорослий – 50 євро, дитина – 25 євро).

Скелястий мис Суніон, що глибоко врізається в Егейське море, з давніх-давен символізував нерозривну єдність моря і землі. Із VII століття до н.е. тут було святилище Посейдона. У 480 році до н.е. святилище було зруйновано персами. У середині V століття було побудовано новий храм, залишки якого ми бачимо сьогодні.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.

День 9, 3.05
Лутракі – Егіна – Порос – Гідра – Лутракі

Сніданок у готелі. Вільний день на морі.

Факультативна екскурсія – одноденний круїз трьома островами Саронічної затоки Егейського моря – Егіна, Порос і Гідра з обідом на кораблі (вартість - 99 євро, дітям 3-11 років – 60 євро).

Острів Егіна, розташований у самому центрі Саронічної затоки - улюблене місце відпочинку афінян. На мальовничій острівній горі височіє храм Афеї – богині і заступниці острова, зведений приблизно 2,5 тисячі років назад, та чудовий жіночий монастир Святого Нектарія, заснований єпископом Пентаполя Нектарієм і чинний уже більше ста років. Острів’яни займаються вирощуванням надзвичайно смачних фісташок і виготовляють з них варення.

В античні часи покровителем Пороса (тоді - Калаврії) вважався Посейдон, в центрі острова збереглися руїни його храму, в наш час тут розташовувалася перша військово-морська база незалежної Греції. Зараз це чарівний острів, що потопає в зелені і привертає відпочивальників з усього світу. Острів розділений каналом на дві частини - меншу Сферію і велику Калаврію. На острові знаходяться: Історичний музей, лимонний ліс, жіночий монастир Життєдайного джерела, а також «Д’явологефіро» - міст, який символізує міфічні ворота до Пекла.

Гідра - одне з найпрекрасніших місць в Греції, скелястий острів і однойменне місто, що лежить між Саронічною і Арголідською затоками. Починаючи з доби середньовіччя, Гідру населяли рибалки і моряки, на острові свого часу базувався потужний торговий флот. На Гідрі розташовані 6 монастирів і близько 300 церков, до наших днів збереглися особняки багатих судновласників, деякі з маєтків відкриті для відвідування.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.

День 10, 4.05
Лутракі – Олімпія – Лутракі

Сніданок у готелі. 

Екскурсія в Олімпію.

Побудована на честь Зевса і прославлена ​​на весь світ як місце зародження Олімпійських Ігор - Олімпія - один з найдавніших релігійних і спортивних центрів Греції.

Саме ім'ям першого переможця гонок на колісницях - Пелопса - і названий весь грецький півострів Пелопоннес.

Сьогодні Олімпія - це величезний археологічний комплекс-заповідник, який включає в себе гімназії (бігові доріжки уздовж Марсового поля), іподром, споруди для тренування атлетів і гостьові будинки для благородних багатих гостей спортивних змагань, храми Зевса і Гери, святилище богині-матері Землі Геї , скарбниці зі священними дарами і багато інших унікальних артефактів. І кожні чотири роки саме звідси починає свій шлях олімпійський вогонь, який досі втілює в життя древній девіз: "О спорт, ти - мир!"

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.

День 11, 5.05
Лутракі – Коринф – Немея – Лутракі

Сніданок у готелі.  Вільний день на морі.

Факультативна екскурсія Древній Коринф – Немея (40 євро).

Коринф - стародавнє місто, ще 100 років тому воно було більшим за Афіни, і через нього йшла вся торгівля між заходом і сходом Греції. Не раз було зруйноване і відбудоване заново. Саме у Коринфі розташував філософ Діоген свою діжку, у який і мешкав; насправді це була велика глиняна судина - піфос, у якій греки зберігали зерно, масло або вино. Коринфський архітектурний стиль відрізняється витонченістю, більшість будівель належать римлянам, які заново відбудовували це місто в стародавні часи, під проводом Юлія Цезаря.

А Немея відома тим, що саме тут Геракл убив лева, шкуру якого носив довгі роки. Ще в Немеї з 573 року до н.е. проводилися Немейські ігри два рази на рік - стародавні змагання зі спорту. Ці ігри стали зразком Олімпійських ігор. Зараз це місто славиться своїми виноградниками та вином.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.

День 12, 6.05
Лутракі – Київ

Сніданок у готелі.

Пізнє виселення з готелю. Трансфер в аеропорт, виліт А3 23:45, приліт в Київ 07/05 о 02:15.

 

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
ТСК "Магігранд", пр. Юності, 43а

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Проживання в готелях в Лутракі:

4* Mantas вартість  829 євро 1/2 DBL
4* Achillion вартість 779 євро 1/2 DBL

Додаткова інформація

Порядок екскурсій може змінитися!

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Мар'яна Коваленко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 140
  • e-mail: maryana@feeria.ua