12 529 грн
335
€EUR
8 днів

КиївЧернівці – Сучава – Бистриця – Клуж-Напока – Сігішоара – Сібіу – Трансфегераське шосе – Пояна-Брашов – Пелеш – Бран – Брашов – Беїле-Тушнад – П’ятра-Нямц – Сучава – ЧернівціКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

Порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки, оповиті легендами. Середньовічні міста, затиснуті горами у вузьких долинах, з потертою черепицею на дахах, вузькими вуличками і старовинними ліхтарями. Прозорі нерухомі озера, оповиті прохолодним серпанком, і густі діброви, що ніби нашіптують тобі якусь важливу таємницю. Ласкаво просимо в Трансильванію!

Румунія – країна, у якій легенди овівають кожне озеро, річку або місто. Чого варта історія про Дракулу – кривавого вампіра, яка надихнула голівудського режисера на створення відомого фільму, що прославив на весь світ графа Влада Цепеша.

Запрошуємо Вас у подорож таємничою Румунією, що прекрасна не тільки легендами, а й перш за все чудовою карпатською природою, високими горами, дзвінкими річками і красивими озерами. Ви побачите соляну печеру, побуваєте в старовинних замках, проїдете гірською дорогою-серпантином, познайомитеся з древніми містами. А для охочих можливий шопінг у великому торговому центрі.

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
22
Проживання в готелях 3-4* – на базі сніданків;
22
Оглядові екскурсії, вказані в програмі:
22
Відвідування озера Balea Lac і озера Lacu Rosu;
Супровід гіда за маршрутом програми.
У вартість не входить
Квитки на поїзд №117/118 Київ–Чернівці–Київ;
22
Страховий поліс;
22
Вхідні квитки:
22
Підйомник на Трансфегераському шосе;
22
Екскурсія в Радівці і Маржиня.
22

Київ – Чернівці – Сучава – Бистриця – Клуж-Напока – Сігішоара – Сібіу – Трансфегераське шосе – Пояна-Брашов – Пелеш – Бран – Брашов – Беїле-Тушнад – П’ятра-Нямц – Сучава – Чернівці – Київ
День 1
Київ – Чернівці

Виїзд з Києва до Чернівців потягом № 117К о 20:05.

День 2
Чернівці – Сучава – Бистриця

Прибуття в Чернівці о 8:00.

Посадка в автобус, виїзд на кордон о 8:25. Проходження українсько-румунського кордону.

Прибуття в місто Сучава, зустріч з гідом.

Сучава – казково прекрасне місто, одне з найстаріших у Румунії, колишня резиденція молдавських князів і румунського митрополита. Історія міста тісно пов'язана з Руссю-Україною. Навіть назва має слов'янське коріння (за назвою річки, яка починається – «сочиться» – в Україні). Тут народився Петро Могила. Одна з головних визначних пам'яток – тронна фортеця XIV століття, побудована за наказом молдавського князя Петра Першого Мушата. Розташовуючись на високому пагорбі, фортеця дозволяла відслідковувати всі навколишні території Сучави.

Огляд Тронної фортеці (вхідний квиток 4 євро), монастир Іоанна Нового, Воронець (вхідний квиток 2 євро).

Переїзд у місто Бистриця. Поселення в готель BISTRITA 3*. Ночівля.

День 3
Бистриця – Клуж-Напока (Турда) – Сігішоара

Сніданок.

Виїзд о 8:00 до Клуж-Напоки. Оглядова екскурсія містом.

Клуж-Напока – древнє місто Румунії; тут, у церкві Святого Михайла, коронувалися багато князів Трансильванії. Тут міститься безліч історичних пам'яток, найвідомішою з яких є композиція, що представляє гостям міста короля Угорщини Матьяша Першого Корвіна з чотирма наближеними генералами. Побачити пам'ятник можна на центральній площі.

Відвідування соляної шахти Турда (вхідний квиток 8 євро).

У минулому столітті в соляній шахті Турда добували сіль, а зараз це просто казково красива печера, у якій є все для прекрасного відпочинку: боулінг, настільний теніс, амфітеатр, дитячий майданчик, міні-гольф. Тут легко дихати, повітря прохолодне навіть у жарку пору року, є і чудове підземне озеро, по якому можна покататися на човнах.

Переїзд у місто Сігішоара. Оглядова екскурсія містом.

Сігішоара – справжня "батьківщина" Дракули, центр угорсько-трансильванської культури. Саме тут проживав, будучи у вигнанні, реальний опальний володар Валахії (він же – міфічний вампір) Влад Цепеш-"Дракула". Історична частина Сігішоари є пагорбом, що оточений фортечною стіною, з вузенькими колоритними вуличками всередині із соборами і палацами знаті.

Вільний час. Поселення в готель IMPERIAL 3*. Ночівля.

День 4
Сігішоара - Сібіу - Трансфегераське шосе (озеро Balea Lac) - Пояна-Брашов

Сніданок.

Виїзд о 8:00 в місто Сібіу. Оглядова екскурсія містом.

Сібіу – культурна столиця Європи, центр трансильванських саксонців і головне місто "Семи Цитаделей". Історичний центр Сібіу поділений на Верхнє і Нижнє місто. Головною святинею є собор Святої Марії. У центральній частині Сібіу розташовується відомий по всьому світу музей Брукенталя з колекцією з одного мільйона (!) експонатів.

Переїзд через Трансфегераське шосе з відвідуванням озера Балеа (Balea Lac).

Дорога по гірському шосе в Карпатах нагадує серпантин, машини їдуть не поспішаючи зі швидкістю 40-50 км на годину. Навколо відкриваються неймовірної краси пейзажі, можна навіть побачити ведмедів, які водяться в цих горах. Уздовж траси є безліч виступів для стоянок і фотосесій.

Озеро Балеа – льодовикове озеро, загублене в горах. Дзеркальна гладь озера янтарно-нефритового відтінку завжди спокійна, у воді відображаються розташовані навколо гори.

Вільний час. Переїзд на ночівлю в Пояна-Брашов.

Поселення в готель CROCUS 4*. Ночівля.

День 5
Пояна-Брашов - Пелеш - Бран - Брашов - Беїле-Тушнад

Сніданок. Виїзд з готелю 8:00.

Відвідування королівського палацу Пелеш (вхідний квиток 9 євро), далі відвідування замку Бран (Дракули) (вхідний квиток 10 євро).

Пелеш – найбільш вражаючий за своєю розкішшю і красою замок Румунії і один з найкрасивіших у Європі. Колишня резиденція румунських монархів була оснащена всіма технічними новинками минулого століття: телефонним зв'язком, кінотеатром, двома ліфтами, центральним опаленням. А ще це був перший повністю електрифікований замок у Європі.

Бран – найбільш туристичне місце в Румунії. Тисячі туристів прямують сюди в пошуках гострих відчуттів – адже легенди свідчать, що король вампірів, містичний граф Дракула, мешкав саме в замку Бран.

Звісно, ніхто поки що не довів, що в Брані живуть вампіри, та й реальний прообраз Дракули – румунський граф Влад Цепеш – був тут лише проїздом. Але людська фантазія набагато сильніша від історичних довідок: раз люди вирішили, що це – замок Дракули, значить, так тому і бути. В середині 20 століття в Румунію потягнулися фанати Брема Стокера, який придумав того самого Дракулу. Вони шукали замок, описаний у романі. Їм сподобався Бран – замок був дуже схожий. Так граф Дракула знайшов свою резиденцію. А Френсіс Коппола виділив гроші на реставрацію Брана, коли знімав тут свою версію «Дракули».

Оглядова екскурсія по місту Брашов.

Тут починається справжня Трансильванія: порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, у ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста – будинки з черепичними дахами, вузькі вулички і приголомшливі краєвиди з навколишніх гір.

Переїзд у Беїле-Тушнад. Поселення в готель O3Zone 3* (SPA-комплекс).

Вільний час. Прогулянка до озера CIUCAS. Ночівля в готелі.

День 6
Беїле-Тушнад - П'ятра-Нямц - Сучава

Сніданок.

Виїзд о 8:00 в місто П’ятра-Нямц через ущелину Біказ.

Ущелина Біказ – найглибша і найдовша в Румунії, виникла в результаті зусиль однойменної річки, яка століттями пробивала собі дорогу в скелях.

Зупинка біля озера Lacu Rosu (Червоного озера), вільний час на обід.

Озеро утворилося зовсім недавно, в 1837 році, в результаті обвалу скелі і сильної зливи. Існують дві легенди з кривавим кінцем (тому озеро і зветься червоним). Насправді води в озері зеленувато-сині, навколо ростуть вікові хвойні дерева. Та й саме озеро заворожує – просто з води стирчать частини дерев, і виглядає це таємниче і містично.

Переїзд у місто П’ятра-Нямц, оглядова екскурсія містом.

П’ятра-Нямц – "німецький камінь" – місто древнє, все найцікавіше міститься в центрі: останки Княжого двору, закладеного в 15 столітті Стефаном Великим, княжа церква Різдва Іоанна Предтечі, побудована в 1497-1498 роках, 19-метрова старовинна дзвіниця.

Переїзд у місто Сучава. Поселення в готель CONTINENTAL 3*. Ночівля.

День 7
Сучава - Чернівці

Сніданок. Вільний час.

*Для охочих виїзд о 8:00 в старовинне місто Радівці, відвідування старовинного монастиря Богдана.

Радівці – перша столиця Молдови. Далі переїзд у Маржиня, відвідаємо гончарів. У містечку Маржиня досі працюють гончарі і виготовляють глечики і різний посуд із ЧОРНОЇ кераміки. Кожен стане свідком народження нового виробу (25 євро при групі від 20 осіб).

Для охочих – шопінг у великому торговому центрі. Переїзд на кордон.

Посадка на поїзд №118 о 19:46 за розкладом.

День 8
Чернівці – Київ

Прибуття до Києва поїздом № 118Ш о 8:06 ранку за розкладом.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Готелі за програмою можуть змінюватися на рівнозначні!

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Кузьменко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 119
  • e-mail: tk@feeria.ua