45 837 грн
1495
€EUR
10 днів
Маршрут

Київ/Ваше місто – Глазго – Фолкеркське колесо – Інверарі – перевал Гленко – Форт-Вільям – о. Скай – замок Данвеган – ПортріГебридські о-ви (Калланіш – Герраннан Блекхауз Віладж) – Улапул – оз. Лох-Несс – водоспади Фоерс – замок Кодор – Абердін – Сент-Ендрюс – замок Глеміс – Стирлінг –  ЕдинбургКиїв/Ваше місто

Дати

Опис туру

Запрошуємо Вас відправитися в ексклюзивний тур Феєрії дивовижними куточками стародавньої Шотландії!

Цей захоплюючий 10-денний вояж дозволить Вам перенестися в епоху доблесних лицарів і войовничих королів, познайомитися з історією легендарної Англії і волелюбної Шотландії. Ви особисто відвідаєте історичні місця, де протягом століть творилася історія Великої Британії та Європи!

Ви побачите пишність перевалу Гленко, відвідаєте древню пам'ятку мегалітичної культури – Калланіш на Гібридських островах, зможете помилуватися колонією морських котиків на острові Скай, спробувати добірний шотландський віскі. Словами неможливо описати і десятої частини тих дивовижних красот, пам'яток, неймовірної атмосфери, які чекають на Вас у цій феєричній подорожі! Пізнайте справжню свободу з Феєрією!

У вартість входить
9 ночей у готелях 3*;
22
Переїзд автобусом за вказаним маршрутом;
22
Харчування;
22
Переїзди поромами;
22
Супровід гіда, екскурсії.
22
У вартість не входить
Авіапереліт;
Індивідуальний трансфер;
22
Медична страховка.
22
 

Бере участь в акціях

Київ/Ваше місто – Глазго – Фолкеркське колесо – Інверарі – перевал Гленко – Форт-Вільям – о. Скай – замок Данвеган – Портрі – Гебридські о-ви (Калланіш – Герраннан Блекхауз Віладж) – Улапул – оз. Лох-Несс – водоспади Фоерс – замок Кодор – Абердін – Сент-Ендрюс – замок Глеміс – Стирлінг –  Единбург – Київ/Ваше місто
День 1
Ваше місто/Київ - Глазго

Приліт в Глазго. Трансфер в готель (оплачується додатково). Вільний час.

Ночівля в Глазго.

Ви можете замовити і приєднатися до туру з будь-якого міста світу! За бажанням Ви можете прилетіти раніше. У такому випадку ми підберемо для Вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання!

День 2
Глазго

Сніданок.

Екскурсія по Глазго з оглядом найстарішої будівлі в місті – середньовічного собору Святого Мунго, часової вежі Трон, Купецького міста, площі Короля Георга й об'єктів, пов'язаних з ім'ям засновника стилю Арт-Нуво Чарльза Макінтоша.

Вільний час для відвідування Галереї Кельвінгроув – декоративно-прикладне мистецтво, живопис, історичні експонати, картина Сальвадора Далі, експозиція, присвячена прародичу стилю Арт-Нуво Чарльзу Ренні Макінтошу (вхід безкоштовний). Або музею Ріверсайд, де на березі річки Клайд розташувалася експозиція колишнього Музею транспорту.

Ви не тільки насолодитеся захоплюючими краєвидами Глазго з берега річки Клайд, але й побачите перший у світі педальний велосипед. Там Ви будете мати можливість прогулятися відтвореною вулицею Глазго першої половини XX століття і познайомитися з кращою в Шотландії експозицією наземного транспорту. Це місце однозначно вразить любителів військових кораблів.

Ночівля в Глазго.

День 3
Глазго - Фолкеркське колесо - Інверарі

Сніданок.

Відвідування одного з найвідоміших технологічних чудес Шотландії – Фолкеркського колеса. Це єдиний у світі шлюз-суднопідіймач, що здатний обертатися, він з'єднує канали Форт-Клайд і Юніон (шлюзування на кораблику, квиток 13 фунтів).

Відвідування замку Інверарі (вхідний квиток близько 12 фунтів), родового гнізда могутнього клану Кемпбеллів. Замок Інверарі розташований в однойменному містечку в графстві Абердіншир, у дивовижно красивому місці на березі озера Лох-Файн, і вважається однією з найкрасивіших неоготичних будівель Шотландії.

Ночівля в районі містечка Форт-Вільям.

День 4
Гленко - Форт-Вільям - замок Ейлен Донан

Сніданок.

Переїзд через перевал Гленко, відомий своїми величними пейзажами, до курортного містечка Форт-Вільям, розташованого у високогірній частині західної Шотландії біля підніжжя найвищої гори Британських островів – Бен-Невіс. Приголомшливе поєднання шотландських гір, бурхливих річок, озер і старовинного міста перетворили Форт-Вільям на дуже привабливий туристичний центр.

Відвідування замку Ейлен-Донан (вхідний квиток близько 10 фунтів). Це один із найромантичніших замків Шотландії. Він розташований на невеликому приливному острові Донан, що лежить у фіорді Лох-Дуй, і знайомий багатьом завдяки фільмам "Горець" та "Іноземка".

На Вас чекає зустріч із дивовижними пейзажами – величні плато, гострі вершини, різкі обриви, розкішні луки, безліч стежок.

За можливості відвідування віскікурні Таліскер. Ночівля.

День 5
Острів Скай: замок Данвеган - Портрі - Гебридські острови

Сніданок.

Острів Скай (Внутрішні Гебридські острови) – перлина Шотландії, обитель міфів і легенд. Це дивовижний ландшафт з трав'янистих пагорбів, мальовничих косогорів, скелястих фігур і старовинних замків, де буяє чарівний фольклор.

Відвідування замку Данвеган (вхідний квиток близько 11 фунтів). Це найвідоміший замок на острові Скай, родове гніздо клану «безсмертних» Маклаудів, у якому зараз живе 30-й глава клану. Данвеган вважається найдавнішим населеним замком Європи, і в ньому зберігається Чарівний прапор (Fairy Flag), який Ви зможете побачити.

Для охочих – морська прогулянка до місця колонії морських котиків (оплачується додатково – близько 9 фунтів)!

Відвідування найбільшого населеного пункту острова Скай – риболовецького порту Портрі. Проїзд по мальовничому узбережжю о-ва Скай.

Пором на Гебридські острови. Панорамна екскурсія островом Льюїс із зупинками для незабутніх фото і купання.

Луки, озера, вересові пустки, поля квітів, замки, білі піски пляжів, смарагд морської води – тут є все, чим славиться Шотландія.

Відпочинок на Гебридських островах.

День 6
Гебридські острови - Інвернесс

Сніданок.

Відвідування стародавнього культового місця в Шотландії – Калланіша, найбільшої з відомих на сьогоднішній день пам'яток мегалітичної культури на Британських островах.

Відвідування села Gearrannan Blackhouse Village (вхідний квиток близько 3 фунтів). Огляд стародавніх будівель (брох).

Відпочинок на Гебридських островах.

Пором. Відвідування села Улапул. Переїзд у район Інвернесса.

Ночівля в районі міста Інвернесс.

День 7
Озеро Лох-Несс - водоспади Фоерс - замок Кодор - Абердін

Сніданок. Переїзд до озера Лох-Несс.

Зупинка біля водоспадів Фоерс.

Зупинка в містечку Друммодрохіт для фото з Нессі.

Мальовнича дорога навколо острова Лох-Несс. Пікнік на березі озера. Можливе купання.

Відвідування замку Кодор (вхідний квиток близько 12 фунтів). Це те саме місце, яке прагнуть розшукати любителі середньовічної Шотландії. Захоплююча і магічна споруда також виявилася нерозривно пов'язана з "Макбетом" великого барда Шекспіра.

Прогулянка в чудових садах навколо замку. Ночівля в Абердіні.

День 8
Абердін - Замок Глеміс - Сент-Ендрюс - Единбург

Сніданок.

Екскурсія по Абердіну – головному морському і рибальському порту, колишній резиденції шотландських королів. У народі його також називають "Гранітне місто", "Сіре місто" або "Срібне місто із золотими пісками". Огляд головних визначних пам'яток.

Відвідування замку Глеміс (вхідний квиток близько 11 фунтів) – обителі привидів і резиденції королів. У цьому замку минуло дитинство королеви-матері Єлизавети Боуз-Лайон.

Відвідування міста Сент-Ендрюс – релігійного і духовного центру Шотландії. Огляд собору Святого Андрія, університетських будівель.

Ночівля в Единбурзі.

День 9
Единбург

Сніданок.

Единбург – столиця Шотландії, місто замків і старовинної архітектури, музеїв і колоритних пабів, у якому жили і творили великий шотландський поет Роберт Бернс і знаменитий письменник Вальтер Скотт.

Екскурсія Единбургом з ліцензованим гідом (15 євро).

Вільний час для самостійного відвідування Королівського палацу Холіруд-Хаус. Офіційна резиденція Королеви Великої Британії в Шотландії полонить Вас своїми інтер'єрами і багатою історією (вхід 20 фунтів).

Пропонується також відвідати Единбурзький замок – найвідоміший і найпопулярніший замок Шотландії (вхід 19,5 фунтів). Гордістю замку є одна з найстаріших будівель у Шотландії – капела Святої Маргарити, побудована на початку XII століття. Також у замку можна побачити корону Шотландських монархів, амуніцію, історичні артефакти та низку інших предметів і реліквій. Замок, що велично підноситься на високій скелі в самому серці міста, є символом Единбурга.

Ночівля в Единбурзі.

День 10
Единбург - Київ

Сніданок. Вільний час в Единбурзі.

Факультативна екскурсія (оплачується додатково – 20 євро) в місто Стирлінг.

Стирлінг – колишня столиця Шотландського королівства й одне з найдавніших міст країни. Сьогодні це найменше місто Шотландії, у якому, однак, збереглися цікаві пам'ятки. Ви побачите могутній Стирлінгський замок, а також монумент, присвячений національному герою Шотландії Вільяму Воллесу.

Трансфер в аеропорт (додатково оплачується). Виліт.

За бажанням Ви можете продовжити перебування на будь-яку кількість ночей!

Додати новий коментар

Комментарии

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) обов'язково з чистим аркушем (з двох сторін) для візи Великобританії;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.);

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей.

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову!

! Обов'язково особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (метро Лук'янівська, вул. Глибочицька 4, бізнес-центр "Артем").

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Вартість вхідних квитків і додаткових екскурсій:

 • Додаткові екскурсії (оплачується в турі – 55 євро);
 • Вхідні квитки в музеї та замки (оплачується в турі – близько 150 фунтів).

Важливо! Вартість вхідних квитків у туристичні об'єкти (у тому числі в об'єкти, які ми будемо відвідувати під час додаткових екскурсій) не входить у вартість туру і додаткових екскурсій та оплачується вже в турі! Вартість у програмі вказана орієнтовно і підлягає уточненню під час туру! Туристична компанія "Феєрія" не несе відповідальності за підвищення вартості вхідних квитків в об'єктах за маршрутом!

Консульські збори (суми можуть змінюватися і підлягають уточненню на момент запису туриста):

 • близько 125 євро консульський збір – оплачується до подачі документів!
 • близько 1000 грн сервісний збір візового центру Великої Британії – оплачується до подачі документів!
 • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (близько 275 євро – оплачується до подачі документів!)
 • за бажанням або за необхідності подача преміум – близько 2100 грн/особа (оплата особисто у Візовому центрі, але бронь преміум подачі заздалегідь, під час запису).
 • за бажанням або за необхідності закордонний паспорт (на момент розгляду залишається на руках у туриста) – близько 2300 грн/особа – оплачується до подачі документів!

! Обов'язково особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (метро Лук'янівська, вул. Глибочицька 4, бізнес-центр "Артем").

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 129
 • e-mail: yudina@feeria.ua