20 456 грн
599
€EUR
7 днів

Опис туру

На весняні канікули Феєрія підготувала для Вас один з найцікавіших і насиченіших турів для знайомства з Нідерландами, Німеччиною і Чехією. Ось 10 причин, чому треба обрати саме цю мандрівку:

- В Дрездені Ви підніметесь парадними сходами на "Балкон Європи" та помилуєтесь величною Ельбою, скульптурами та розкішними палацами;
- в Амстердамі під час прогулянки каналами на катері Ви відкриєте місто з абсолютно нового ракурсу;
- а під час пішохідної екскурсії зможете оцінити легкий і безтурботний настрій привітного Амстердама;
- у Роттердамі знайдіть Еразмуса та надихніться неймовірною футуристичною архітектурою;
- у Делфті не забудьте придбати вишукану порцеляну та обов'язково підніміться на колокольню Нової церкви;
- відкриваючи "Голландську провінцію", скуштуйте сир у Заансе Сханс та сфотографуйтесь на пам'ять у національних костюмах у Волендамі;
- у вільні дні в Амстердамі зробіть важкий вибір між численними музеями, шопінгом та парком тюльпанів Кекенгоф;
- а потім вирушайте на знайомство з неймовірно колоритними землями Німеччини - Рейн-Вестфалія з приголомшливим Дюссельдорфом, Гессен з ляльковими фахверковими будинками і могутніми замками, та казковою Тюрінгією - батьківщиною Баха, Лютера, Гете і Шиллера;
- проведіть цілий день у Празі, прогулюючись по вуличках одного з найкрасивіших міст Європи, та загадайте бажання на Карловому мосту;
- переповнені враженнями, пізно ввечері вирушайте додому на зручному для ненаситних мандрівників прямому авіарейсі.

На дату 28.03 залишилося 5 місць, гід – Артем Бірюков!

На дату 11.04 є жіноче підселення, гід – Володимир Катков!

У вартість входить
Проїзд автобусом;
22
Проживання в готелях 3*;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда.
22
У вартість не входить
Медична страховка;
22
Податок на проживання;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Вхідні квитки в музеї та замки;
Додаткові екскурсії.

Київ – Прага – Дрезден – Ганновер – Амстердам – Роттердам – Делфт – Гаага – Схевенінген – Волендам – Заансе-Сханс – Утрехт – Дюссельдорф – Кассель – Айзенах – Ерфурт – Прага – Київ
День 1
Київ - Прага - Дрезден - Ганновер

Виліт із Києва до Праги о 05:05.

Прибуття в Прагу о 06:10 за місцевим часом. Збір групи в аеропорту Праги. Зустріч з гідом на виході з багажного відділення. Гід буде з табличкою "Феєрія".

Переїзд до Німеччини.

Оглядова екскурсія «Дрезден - Флоренція на Ельбі».

Під час екскурсії по старому місту Ви побачите Оперний театр, резиденцію саксонських курфюрстів Резіденцшлос, всесвітньо відомий Цвінгер, грандіозне панно з мейсенської порцеляни «Хода князів», храм Фрауенкірхе, Нову і Стару площі. Також прогуляєтесь Брюльскою терасою, яку Гете назвав «Балкон Європи».

Переїзд до Ганновера. Ніч у готелі.

День 2
Амстердам

Сніданок.

Переїзд до Нідерландів.

Екскурсії в Амстердамі:

Прогулянка на катері каналами міста (15 євро). Амстердам - це місто на воді. Тут налічується близько сотні каналів і 600 мостів, які разом складають єдину систему. Під час водної прогулянки Амстердам відкриється Вам з абсолютно нового ракурсу: жваві мостові, таємничі арки, велелюдні набережні і кафе, унікальні плавучі будиночки і кращі зразки міської архітектури.

Пішохідна екскурсія Амстердамом з оглядом Квіткового ринку, площі Дам, Королівського палацу, Старої та Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге, Бегінхофа. Ви відчуєте динамічний і водночас безтурботний настрій привітного Амстердама!

Для охочих - екскурсія славетним кварталом "Червоних ліхтарів" (15 євро).

Ніч у готелі.

День 3
Амстердам ( Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген)

Сніданок. Вільний час в Амстердамі.

Ви можете зробити променад по мальовничих набережних і мостах, оглянути старовинні фасади будівель або внутрішні інтер’єри голландських осель в музеї Ван-Лун, зазирнути в один з барів або кофешопів, продегустувати відомий голландський джин Jenever, винайдений алхіміками в XVI столітті як засіб для лікування.

Для охочих - автобусна екскурсія "Велика Голландія" (50 євро) з відвідуванням міст:

Роттердам - найбільший порт, місто мистецтва і богеми, що постійно оновлюється і міняє свій вигляд. Відрізняється цікавою футуристичною архітектурою, де Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв'язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама - Стара гавань і вежа "Європа" ("Євромаст").

Делфт - старовинне місто, справжній музей просто неба. У минулі часи Делфт грав роль столиці держави, тепер це спокійне містечко з безліччю збережених пам'яток. У програмі екскурсії - Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика відомого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

Гаага вважається неофіційною столицею Голландії, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію короля, Палац Миру, де засідає міжнародний суд ООН.

Схевенінген - "Північна Рів'єра", популярне в Голландії курортне містечко. Ви зможете відпочити і прогулятися узбережжям Північного моря, і, можливо, зануритися в його води (залежить від сезону).

Ніч у готелі.

День 4
Амстердам (парк тюльпанів Кекенгоф - Волендам - Заансе Сханс)

Сніданок.

Вільний час в Амстердамі для відвідування музеїв: Рейксмузеум і Ван Гога.

Відвідування найкращого парку тюльпанів Кекенгоф (вхідний квиток сплачується додатково, орієнтовно 30 євро з людини).

Для охочих екскурсія Заансе Сханс + Волендам (30 євро):

Волендам - колоритне рибальське село, яке зберегло свій історичний вигляд. Тут Ви побачите старовинні і сучасні рибальські човни, а також зможете скоштувати справжнього голландського оселедця.

Заансе Сханс перенесе Вас на декілька століть у минуле, де місцеві мешканці носять національні голландські костюми та уздовж річок височіють вітряки. У містечку також роблять традиційні голландський сир і дерев'яні черевики. Це село - живий музей середньовічного голландського побуту і ремісництва!

Ніч у готелі.

День 5
Амстердам - Утрехт - Дюссельдорф - Кассель

Сніданок. Виселення з готелю.

Відвідування старовинного міста Утрехт. 

Утрехт - четверте за величиною місто Нідерландів, його ще називають "Амстердамом у мініатюрі". Тут практично немає автомобілів, натомість можна побачити безліч велосипедистів на вулицях. Мальовничі канали, будинки, які стоять біля самої води, чудові мости, затишні вулички. Місто будувалося навколо високої кафедральної вежі, яку видно з будь-якої точки Утрехта.​

Переїзд до Дюссельдорфа (Німеччина). Оглядова екскурсія містом.

Розташований на Рейні Дюссельдорф вважається одним з найбільш елегантних міст Німеччини. Законодавець багатьох ідей в моді, культурі і стилі життя, Дюссельдорф разом з тим далекий від снобізму і славиться дружелюбністю і привітністю до відвідувачів. Тут Ви побачите славетну Кенігс Алею, одну з наймодніших вулиць Європи, вщент засіяну магазинами найвідоміших кутюр'є. Головною пам'яткою міста вважається район Альтштадт, Старе місто - кожна вулиця і будинок якого є пам'ятками архітектури та історії.

Переїзд до Касселя.  Ніч у готелі.

День 6
Кассель - Айзенах - Ерфрут - Прага

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядові екскурсії містами Айзенах та Ерфурт.

В Айзенасі народився Йоганн Себастьян Бах. В місті пройшло також дитинство Мартіна Лютера, а в замку Вартбург він переклав Біблію німецькою та започаткував цим Реформацію церкви. Огляд Старого міста з Ратушою та собором святого Георгія.

Переїзд до Ерфурта, оглядова екскурсія містом. Столиця Тюрінгії Ерфурт пропонує безліч цікавих пам'яток, які забезпечили місту його прізвисько - "Рим Тюрінгії".

Як інтелектуальний і культурний центр Тюрінгії, Ерфурт завжди привертав великих людей, особливо тих, хто мав значний вплив на дух свого часу. Серед них - Мартін Лютер, Гете, Шиллер, Бах. Кафедральний собор Святої Марії - найстаріша релігійна споруда Ерфурта, один з найкрасивіших готичних соборів Німеччини.

Під час екскурсії старим містом ми відвідаємо ратушу і "Міст купців", уздовж 120-метрової довжини якого розташовані 32 будівлі. Це найдовший житловий міст в Європі.

Переїзд до Праги, ніч у готелі.

День 7
Прага - Київ

Сніданок.

Оглядова екскурсія Прагою.

Ви побуваєте в найкрасивіших місцях цього міста: на Вацлавській і Старомеській площах, на Карловому мосту. Ви побачите Порохову вежу, Ратушу і славетний Астрономічний годинник Орлой, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка, храм Святого Мікулаша, Паризьку вуличку, Єврейський квартал, площу Хрестоносців з червоною зіркою та королівське місто Градчани.

На Карловому мосту, приклавши руку до скульптури Яна Непомуцького, Ви зможете загадати бажання, яке, згідно з легендою, має обов'язково збутися.

Виліт із Праги о 22:40. Прибуття до Києва о 01:40 (наступного дня) за розкладом.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

Знижка для дитини до 12 років з двома дорослими - 30 євро.

Авіапереліт. Польотні дані: 
OK 917 KBP PRG 0505 0610
OK 916 PRG KBP 2240 0140 

Авіапереліт Київ-Прага-Київ, а/к Czech Airlines (Чеські авіалінії) – регулярний рейс. Багаж: 23 кг. Ручна поклажа: 8 кг. На борту не годують. Реєстрація в а / п - безкоштовна.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Кузьменко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 119
  • e-mail: tk@feeria.ua