3360
₴UAH
3 днів
Маршрут

Київ – Ставка Гітлера «Вервольф» – Вінниця – Пирогово – Заповідник «Буша» – «Гайдамацький Яр» – Немирів – Тульчин – Вороновиця – Печера  – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Цікаво, що саме на Поділлі є багато місць, особливості яких не можуть пояснити навіть фахівці.

У цьому турі ми запропонуємо вашій увазі цілу серію таких загадок: таємничий Вервольф, усипальниця Пирогова, саме містичне і найпотужніше з українських місць сили - Буша і загадковий Гайдамацький яр.

Ви напевно зустрічали ці назви серед Самих Містичних або Самих Загадкові місць України. А ще на вас чекають цікаві легенди та історії, старовинні палаци і парки, фантастичні панорами Дністра і унікальне лазерне шоу на березі Південного Бугу.

Тур супроводжує феєричний гід Олександр Романенко!

У вартість входить
Проїзд на комфортабельному автобусі;
22
Проживання в готелі 3 * в центрі міста;
22
Медичке страхування;
Екскурсійне обслуговування, послуги гіда.
У вартість не входить
Додаткове харчування;
22
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати;
Доплата за одномісне розміщення.

Київ – Ставка Гітлера «Вервольф» – Вінниця – Пирогово – Заповідник «Буша» – «Гайдамацький Яр» – Немирів – Тульчин – Вороновиця – Печера  – Київ
День 1
Київ – Ставка Гітлера «Вервольф» – Пирогово – Вінниця

7:00 Виїзд від ст. м. Житомирська.

Їдемо через Житомир та Бердичів - отже, приєднуйтесь!

Екскурсія в колишню ставку Гітлера – Вервольф - його називають останньою таємницею Третього рейху. Резиденція фюрера будувалася в цілковитій таємності. Бункер з триметровими бетонними стінами йшов углиб землі на кілька поверхів. При відступі німців, входи в бункер були підірвані. Що він приховує - досі нерозгадана таємниця: золото рейху чи знамениту Бурштинову кімнату?

Переїзд до Вінниці.

Екскурсія по місту, де нас чекає захоплююче знайомство з історією, міфами та таємницями Вінниці – найбільшого міста Поділля.

Ми прогуляємось чудовими скверами та площами міста, прикрашеними цікавими пам’ятниками та кованими скульптурами, побачимо Вінницькі мури - старовинний комплекс оборонних і монастирських будівель 17 століття, символ міста - Вінницьку Вежу, Домініканський та Єзуїтськиймонастирі та старовинну Миколаївську церкву. Відвідаємо колоритна кав'ярня-музей «Пан Заваркін і Син», де можна не тільки випити надзвичайно смачної, ароматної кави або чаю з тістечками, але й ознайомитись з багатою колекцією старовинних годинників, самоварів та інших різних предметів побуту початку минулого століття.

Обід.

Факультативна екскурсія в унікальний музей-садибу, де жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Це ще одна таємниця історії: його тіло, забальзамоване за власним рецептом професора, зберігається в церкві-усипальниці Святого Миколи Чудотворця вже 135 років.

Якщо Ви вже бували в садибі, можемо порекомендувати Вам познайомиться з знаменитою колекцією "Сарматського золота", яка зберігається в Вінницькому краєзнавчому музеї. Прикраси виконані в характерному східному "золото-бірюзовому звіриному" стилі і імовірно належали останньому сарматському царю Інесмею.

Або, якщо Вас цікавить щось більш сучасне - варто відвідати музей Авто-Мото-Вело-Фото-Теле-Радіо – приватне зібрання раритетних автомобілів та іншої техніки.

Поселення до готелю.

Вечірня прогулянка до найбільшого в Європі плаваючого фонтану – перегляд водно-світлового лазерного шоу. Початок шоу орієнтовно о 21:00.

Ночівля в готелі.

День 2
Вінниця – Заповідник «Буша» – Гайдамацький яр – Вінниця

8:00 Сніданок.

Екскурсія по території заповідника Буша.

Це місце вражає своєю чарівною природою та краєвидами. Особливо весною, коли Буша потопає в садах. Легендарна поетеса Леся Українка назвала Бушу «красою України».

Символом Буші та її візитною карткою стала кам'яна вежа. Ця вежа - частина старовинної оборонної системи, побудованої навколо Буші знаменитим архітектором Гійомом де Бопланом.У 1654 році за часів Богдана Хмельницького тут відбувались грандіозні події, які навіть були описані в романтичному та драматичному творі Михайла Старицького "Оборона Буші". Тому наразі Бушанська вежа - це не тільки пам'ятник культури України, а й своєрідний меморіал пам'яті захисників замку.

Але найбільш вражаюча пам'ятка Буші - унікальний скельний храм V ст., який не має аналогів у всьому світі. На одному з каменів храму древнім майстром створений барельєф, який отримав назву Бушанського рельєфу: безлисте дерево, людина зі складеними в молитві руками, величний олень - значення малюнка і обставини його появи до сих пір залишаються невідомими, завдяки чому це місце ще більш таємниче і привабливе.

Славні історичні події та таємничий барельєф надихають на творчість скульпторів та художників, які залюбки приїжджають в Бушу. Щорічно тут відбуваються міжнародні пленери скульпторів-каменотесів «Подільський оберіг». І поступово вся територія Буші перетворюється в музей скульптури під відкритим небом - просто за будь-яким кущем ви можете наштовхнутися на цікаву сучасну чи історичну скульптурну композицію. Отака вона - Буша!

Обід на природі. Екскурсія в Гайдамацький яр. 

Унікальність заповідника в тому, що на його території знаходяться справжні природні скульптури. Пісковик, під дією вітру і дощу з часом став приймати химерні форми, які так сильно подобаються всім відвідувачам парку. Всього таких скульптур налічується близько 150. І як завжди, не обійшлося без легенди про козацьке золото, нібито закопане десь у лісі. Хто зна, може саме вам пощастить його знайти?

Повернення до Вінниці.

Можливість ще раз відвідати шоу фонтанів та подивитись іншу світло-музикально-лазерну програму.

День 3
Вінниця – Немирів – Тульчин – Печера – Вороновиця – Київ

8:00 Сніданок у готелі.

У Немирові прогулянка по парку і відвідування дуже красивого палацу графині Щербатової, який зберігає таємниці минулого і донині.

Огляд палацу Потоцького в Тульчині. Шикарні будинки були побудовані ще в далекому 1782 році графом Потоцьким, чий рід був одним з найбагатших і вельможних в Польщі. Розкішшю палац суперничав з королівськими резиденціями Європи.

Але це ще не все! Чи знаєте Ви що саме в цьому невеликому містечку український композитор Микола Леонтович створив геніальну обробку "Щедрика", тепер відому у всьому світі під назвою «Колядка дзвонів» (Ukrainian Carol of the Bells). Тепер в Тульчині є цікава площа-пам'ятник "Щедрику".

Обід. На нас чекає дивовижний та таємничий мавзолей Потоцьких, архітектором якого був не хто інший, як сам знаменитий Городецький.

Але найдивніше чекає нас в парку, стежки якого спускаються по крутому березі серед гранітних скель до Південного Бугу. У цьому місці по всьому руслу річки "розкидано" неймовірну кількість валунів, які утворюють мальовничі композиції разом зі струменями блискучою води, які їх обтікають. Здається, що Ви знаходитесь в якомусь величезному японському саду каміння на воді. Фото виходять неймовірні! А оскільки великої глибини тут немає, вода швидко прогрівається, отже при бажанні можна і покупатися.

Насолодившись красою і свіжим повітрям, а може і скупавшись в Південному Бузі,  відвідаємо ще один маєток Брацлавщини - палац Горохольських і, одночасно, Музей історії авіації та космонавтики. Адже саме тут, у Вороновиці, будував та випробовував перші літальні апарати всесвітньо відомий винахідник Олександр Можайский.

Після екскурсії вирушаємо до Києва.

21:30 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Проживання в готелі "Reikartz Optima Вінниця"

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39, (050) 391-82-77
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: natalia.a@feeria.ua
  • Ім'я: Микола Грепіняк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39, (096) 151-88-91
  • Вн. номер: 123
  • e-mail: ua@feeria.ua