26 057 грн
649
$USD
7 днів

Ваше місто – Єреван – Гарні – Гегард – Хор Вірап – Нораванк – Севан – Діліжан – Агарцин – Ечміадзин – Звартноц – Єреван – Ваше місто

Країни:

Сучасна Вірменія – маленька країна з доволі скромним населенням. Але саме їй судилося зіграти визначальну роль у духовній історії світу. Адже саме Вірменія в 301-му році від Різдва Христового стала найпершою у світі християнською державою.

Тут апостоли проповідували язичникам Новий Заповіт ще в першому столітті нашої ери. Не дивно, що країна просто всипана рідкісними історичними пам'ятками, артефактами і стародавніми монастирськими комплексами. І над усією Вірменією панує величний і безтурботний біблійний Арарат, на схилах якого старозавітний Ной знайшов притулок після Великого потопу.

Нам здається, що кращого місця для повноцінного відпочинку складно й придумати!

Насичена екскурсійна програма по християнських церквах, аналогів яким ви не знайдете більше в жодній країні, прогулянки по рожевому місту – Єревану, знайомство з традиційними вірменськими стравами і навіть, за бажанням, екскурсія у винний регіон Арені з обов'язковою дегустацією вина!

ПЛР-тест здається в Києві за 48 годин до прильоту в Єреван!

Тур супроводжує представник Феєрії!

У вартість входить
Проживання в готелі;
Харчування;
22
Транспортне обслуговування за програмою;
Послуги професійного гіда;
Усі вхідні квитки, майстер-класи і дегустації за програмою.
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
Медичне страхування;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Особисті витрати;
Чайові.
Ваше місто – Єреван – Гарні – Гегард – Хор Вірап – Нораванк – Севан – Діліжан – Агарцин – Ечміадзин – Звартноц – Єреван – Ваше місто
День 1, 10.04
Ваше місто – Єреван

Виліт з Києва 09.04 о 23:40. Прибуття в Єреван 10.04 о 03:20.

Зустріч в аеропорті. Трансфер в готель. Раннє заселення. Сніданок в готелі. Ласкаво просимо в елегантний і сучасний готель Ani Central Inn у самому центрі Єревана.

10:00. Оглядова екскурсія по Єревану – древньому (на 29 років старше Риму) і в той же час сучасному красивому місту з унікальним колоритом на тлі величної біблійної гори Арарат, що виблискує своїми засніженими вершинами.

Тур включає знайомство з центром міста і його визначними пам'ятками: будівлею Опери та балету, площею Республіки, Північним проспектом, Лебединим озером, монументом «Мати Вірменія» з панорамним видом на місто. Прогулянка біля комплексу Каскад, де розташований центр мистецтв Гафесчян.

Обід в одному із затишних і колоритних ресторанів Єревана.

Відвідування місцевого ринку і вернісажу.

Відвідування всесвітньо відомого Єреванського коньячного заводу "Арарат", який зберігає традиції виробництва легендарного коньяку з 1887 року. За одну годину відвідувачам надається можливість познайомитися з процесом виготовлення коньяку, з музеєм заводу, продегустувати сорти коньяку різного ступеня витримки, а також придбати справжній вірменський коньяк у магазині безпосередньо на території заводу.

Вечеря в готелі / ресторані.

Ніч у готелі в Єревані.

День 2, 11.04
Єреван – Гарні – Гегард - Єреван

Сніданок у готелі.

Екскурсія до незвичайного за красою язичницького храму Сонця (I століття нашої ери) в селищі Гарні, де розташований єдиний збережений на території Вірменії пам'ятник, що належить до епохи язичництва й еллінізму.

З Гарні ми відправимося в монастирський комплекс Гегард – унікальне архітектурне спорудження, частина якого вирізьблена в скелі. Назва комплексу походить від списа, яким пронизали тіло Ісуса Христа на хресті.

Демонстрація унікального процесу випічки вірменського хліба – лаваша в тондирі в сільському будиночку та обід у місцевому сільському будиночку.

Повернення в Єреван. Ніч у готелі в Єревані.

День 3, 12.04
Єреван - Хор Вірап - Нораванк - Єреван

Сніданок у готелі.

Поїздка в Араратську долину до церкви Хор Вірап. Звідси відкривається неповторна панорама на прекрасну, сяючу білосніжними вершинами біблійну гору Арарат. Глибоко під церквою розташоване священне місце: тут у підземеллі в ув'язненні Григорій Просвітитель провів 13 років за наказом царя Трдата за поширення християнства у Вірменії.

Поїздка до монастирського комплексу Нораванк (ХIII-ХV століття), який є видатною пам'яткою середньовічної архітектури і великим релігійним і культурним центром. Розташований серед химерних стрімких червоних скель на уступі звивистої ущелини, він є незвичайним за своєю красою видовищем.

Обід у ресторані з вірменською кухнею.

Повернення в Єреван. Ніч у готелі в Єревані.

День 4, 13.04
Єреван – Севан – Діліжан – Агарцин - Єреван

Сніданок у готелі.

Поїздка до високогірного озера Севан – одного з чудес Вірменії. Це яскраво-блакитне озеро, розташоване високо в горах. Холодне і величне, воно таїть у собі незрозумілу красу. Огляд Севанського монастиря (IX століття) – Севанаванк, звідки відкривається прекрасний вид на озеро.

Поїздка до гірського курорту Діліжан – огляд монастирського комплексу Агарцин (XIII століття). Агарцин – найбільш відокремлений і відрізаний від зовнішнього світу монастир, що включає групу монастирських будівель, які тісно примикають одна до одної. Монастир, що несподівано виникає серед густих дерев, створює казкове враження загубленого світу.

Обід у ресторані з вірменською кухнею.

Повернення в Єреван. Ніч у готелі в Єревані.

День 5, 14.04
Ечміадзин (Рипсіме, Гаяне, Кафедральний собор, музей «Скарби Ечміадзина») - Звартноц - Єреван

Сніданок у готелі.

Поїздка в Ечміадзин (Вагаршапат) – стародавню столицю Вірменії. Починаючи з IV століття і по сьогоднішній день це найбільший релігійний центр, постійна резиденція глави вірменської церкви – Католікоса. Ечміадзинський собор є центром вірменської апостольської церкви. Був заснований у 301 році Григорієм Просвітителем.

Перед в'їздом в Ечміадзин стоїть величний храм мучениці Св. Рипсіме, могила якої розташована в склепі під вівтарем. За переказами, її було піддано тортурам і вбито за поширення християнства у Вірменії. На місці її загибелі в VII столітті Католікос Комітас спорудив храм. Про це говорить напис на західній стіні храму.

Відвідування Кафедрального собору.

Відвідування храму Св. Гаяне (VII століття нашої ери), яка загинула за поширення християнства у Вірменії. Храм розташований на південь від Кафедрального собору і був заснований у 630 році Католікосом Езром. Пізніше до західного фасаду храму було прибудовано галерею – місце поховання ієрархів вірменської церкви, а в південній прибудові покояться мощі Св. Гаяне.

Обід у ресторані з вірменською кухнею.

Поїздка до одного з архітектурних чудес Вірменії – храму Звартноц (641-661 роки нашої ери) або храму "Пильних Сил", який отримав свою назву від слова "зварт", що в перекладі з вірменської означає "радісно красивий". Ця в минулому триярусна споруда, що спирається на масивні колони із зображеннями орлів, прикрашена виточеними виноградними лозами, гілками граната, паметти й акапри. Рештки руїн дають уявлення про рідкісну красу цього храму. Храм занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО (2000).

Повернення в Єреван. Ніч у готелі в Єревані.

День 6, 15.04
Єреван

Сніданок у готелі.

Вільний день у Єревані.

Ніч у готелі в Єревані.

День 7, 16.04
Єреван - Ваше місто

Виписка з готелю. Трансфер в аеропорт о 02:00. Виліт о 04:20

Додати новий коментар

Коментарі

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Ani Central Inn поєднує багатовікові національні традиції із сучасним і мінімалістичним дизайном, щоб подарувати своїм гостям високий рівень комфорту і створити унікальну й дивовижну атмосферу.

Розташування готелю Ani Central Inn у центрі Єревана забезпечує кожен з номерів прекрасним видом на столицю Вірменії. Від панорамних видів на гору Арарат і південне місто – до чудового собору Григора Лусаворича. Якщо очі – дзеркало душі, то можна сміливо стверджувати, що вікна готелю – очі, звернені в душу Єревана.

Наші апартаменти відрізняються мінімалістичним сучасним дизайном; тиха вишуканість, що сяє завдяки тонкому зв'язку старого і нового, традицій і технологій, а також найсуворішим міжнародним стандартам. Кожен номер обладнаний усіма необхідними сучасними зручностями, включаючи 40-дюймові смарт-телевізори зі світлодіодним підсвічуванням і супутниковими каналами, мінібари, сейфи, душові та кондиціонери.

Вартість туру на 1 людину при розміщенні 1/2DBL у готелі Ani Central Inn – від $649

Вартість туру на 1 людину при розміщенні SNGL у готелі Ani Central Inn – від $849

Контакти менеджерів