0 грн
0
€EUR
7 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Прага - / Мюнхен + Замки Баварії / Мальовнича Швейцарія / Розкішний Відень / Карлові Вари / Дрезден / Нюрнберг / Регенсбург / Чеський Крумлов / Кутна Гора / - Київ

Опис туру

До Вашої уваги - не просто відмінна подорож до мальовничої Чехії. Перед вами - унікальний комбінований тур з можливістю самостійно наповнити свій маршрут!

З Праги за стародавніми замками Баварії? Або забути про всі клопоти й насолодитися природною красою Швейцарії? А, може, махнути у розкішний Відень помилуватися дивовижними палацами? Або пуститися в веселий вояж знаменитими чеськими броварнями? Або вибрати близьке знайомство з Нюрнбергом? Або, все-таки, казкові Карлові Вари й прогулянки неперевершеною Прагою?

Немає нічого простіше - ви самі визначаєте, що відвідати! Трохи нижче в описі - табличка з докладним переліком усіх екскурсій по днях тижня.

Вибір за вами. А від нас - наш фірмовий сервіс, комфорт і рішення всіх ваших проблем.. 

І нагадуємо, що в цей тур ми літаємо щосуботи!  

У вартість входить
Проживання у готелі;
22
Екскурсія по Празі.
22
У вартість не входить
Для власників небіометричних паспортів - оформлення візи;
22
Особисті витрати.
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Прага - / Мюнхен + Замки Баварії / Мальовнича Швейцарія / Розкішний Відень / Карлові Вари / Дрезден / Нюрнберг / Регенсбург / Чеський Крумлов / Кутна Гора / - Київ
День 1
Київ - Прага

Авіапереліт з Києва до Праги.

Прибуття в Прагу, зустріч в аеропорту і трансфер у готель.

Вільний час.

День 2
Прага

Сніданок у готелі.

Прага - столиця і найбільше місто Чехії. Вона залишається в серці кожного, хто хоч раз бачив її дивовижні палаци, величні костели й милі будиночки з яскраво-помаранчевими дахами та різнокольоровими фасадами. Серед визнаних архітектурних шедеврів, елегантних палаців і величних храмів збереглися цілі квартали старовинних житлових будинків, які сповнені духом середньовічної Європи. Одного разу спробувавши місцеве пиво з пишною пінною шапкою і скуштувавши запечену свинячу рульку, ви назавжди закохаєтесь в це місто.

Оглядова екскурсія по Празі «Старе місто – музей просто неба».

Екскурсія починається з Вацлавської площі. Крок за кроком відкривається Старе Місто, в якому панує неповторна казкова атмосфера, в ньому поєднуються вишуканий шарм і проста чарівність. Серед визнаних архітектурних шедеврів, елегантних палаців і величних храмів збереглися цілі квартали старовинних житлових будинків, які сповнені духом середньовічної Європи. Ви прогуляєтеся по вулицях єврейського кварталу, де знаходяться старовинні синагоги й ратуша, а також стародавнє єврейське кладовище. Далі Ви потрапляєте на Староміську площу, на якій розташована вежа Ратуші зі знаменитим Астрономічним годинником. І нарешті, Ви здійсните променад на прекрасний Карлів міст, де вуличні музики та колоритні сувенірні крамниці створюють неповторну веселу атмосферу.

Астрономічний годинник або Празький Орлой - унікальний механізм, встановлений в стіні вежі Староміського муніципалітету на початку XV століття і який є символом Праги. Орлой - це маленький планетарій, який зображає поточний стан Всесвіту, положення Сонце, Місяця і Полярної зірки, знаків Зодіаку, показує середньоєвропейський і старочеський час. Автори дивовижного механізму - годинникар Мікулаш з Кадані і Ян Шиндел, професор математики та астрономії. Годинник є улюбленою пам'яткою пражан, подивитися на це диво приїжджають з різних куточків Європи.

Пішохідний пивний тур по Празі (вартість 45 євро).

Пропонуємо Вам здійснити захопливу і незабутню подорож кращими празькими броварнями, під час якої Ви зможете продегустувати справжнє живе чеське пиво, покуштувати традиційні чеські закуски, і все це - під захопливу розповідь пивного гіда про чеську культуру пива і технології його виробництва.

Ми запрошуємо у пивний тур всіх. Чоловіки можуть насолодитися декількома кружками пінного напою, для жінок ми запропонуємо витончені солодкі сорти пива, і навіть для найменших учасників у нас знайдеться що запропонувати - пивні хмільні лимонади без алкоголю та оригінальне пивне морозиво!

Ночівля.

День 3
Прага

Сніданок у готелі.

Екскурсія "Празький град, Мала країна, Градчани".

Ви побуваєте в одному з найдавніших у Празі  - Страговському монастирі, відвідаєте Празьку Лорету, де знаходиться чудотворна ікона Діви Марії Лоретської, величну фортецю Празький град (або Градчанську Фортецю), Кафедральний Собор Святого Віта - найбільший собор у Чехії, базиліку Святого Георгія - найстарішу зі збережених церков міста, яка виконана в романському стилі, прогуляєтеся по історичному району Мала Страна і Карловому мосту - одному з найкрасивіших мостів в Європі.

Градчанська  фортеця (Празький град) - найзнаменитіша фортеця Чехії, яка сьогодні виконує роль резиденції глави Чеської республіки. У дворах Градчанської  фортеці знаходяться приголомшливі архітектурні пам'ятники: Терезіанський палац, каплиця св.Хреста, Кафедральний собор Св. Віта, а також Старий королівський палац.

Мала Страна (“Менши Місто Празьке”) - наймальовничіший історичний район Праги, який з року в рік зберігає свій надзвичайно гарний вигляд. Це дивовижне місце розповість вам безліч цікавих історій, повідає про стародавні таємниці та легенди чеської столиці.

Вільний час.

Радимо відвідати будинок Франца Кафки - геніального німецькомовного письменника-абсурдиста XX століття. У будинку-музеї ви ознайомитеся з експонатами, пов'язаними з життям письменника, старими фотографіями, першими випусками його книг, і, навіть деякими з його рукописів і малюнків. Тут можна придбати будь-який твір Кафки  потрібною вам мовою.

Музей Альфонса Мухи - єдиний в світі музей великого чеського художника-модерніста. Музей Мухи можна впізнати здалеку - на вікнах будівлі красуються роботи самого художника.

Празька Національна галерея - найбільший в Чехії художній музей, в якому зібрані зразки західноєвропейського й чеського живопису, скульптури та графіки XIV - XX століть. Тут по сусідству розташувалися твори великих імпресіоністів: Клода Моне, Огюста Ренуара, Поля Сезанна, Поля Гогена, Ван Гога, і шедеври Пабло Пікассо - неповторного основоположника кубізму.

Не проґавте можливість спробувати дивовижні страви національної чеської кухні, заглянувши в затишне кафе або ресторанчик. Займіться шопінгом в маленьких сувенірних крамничках і численних торгових лавках. Незабутні враження чекають на  кожного, хто прийме пропозицію прогулятись на кораблику по річці Влтава.

Ночівля в Празі.

День 4-6
Прага

Сніданок у готелі.

Відпочинок і вільний час у Празі, або факультативні екскурсії зі списку:

Групові екскурсії з Праги

(Приєднання до групових факультативних екскурсій від центру Праги. Трансфер з готелю до місця зустрічі самостійний)

Дні тижня

Вартість

в євро

Пішохідна оглядова екскурсія по Празі "Старе місто" 4 год.

ПН, СР, ПТ, НД

8


Пішохідна оглядова екскурсія по Празі "Старе місто з прогулянкою на теплоході по Влтаві" 4 год.
Квиток на човник - 220 крон дорослий, 160 крон дитячий.

ПН, СР, ПТ, НД

10

Пішохідна вечірня оглядова екскурсія по Празі "Празькі таємниці" 4 год.

ПН, СР, СБ

10

Пішохідна оглядова екскурсія по Празі "Празький Град, Градчани" 4 год.

ПН, ВТ, ЧТ, СБ

10

Оглядова екскурсія по Празі "Старе місто і Празький Град" 4 год.(Автобусна)

ЩОДНЯ

15

Вечірня Прага на теплоході з вечерею і живою музикою 3 год.

ВТ, ПТ, НД

30

Екскурсія в Карлові Вари з відвідуванням заводу Яна Бехера з дегустацією 11 год. (Автобусна)
Вхідний квиток на завод 100 крон.

ПН, СР, ПТ

30

Екскурсія в Карлові Вари й пивоварний завод Крушовіце 10 год.
Вхідний квиток на завод Крушовіце 160 крон. (Автобусна)

ПН, СР, ПТ

35

Екскурсія в Чеський Крумлов і замок Глубока над Влтавою 12 ч.
Вхідний квиток в замок Чеський Крумлов 270 крон. (Автобусна)

СР, ПТ, СБ, НД

35

Екскурсія в м. Кутна Гора і замок Чеський Штернберк 8 год.
Вхідний квиток в замок Чеський Крумлов 270 крон. (Автобусна)

ПН, ВТ, СР, ПТ, СБ, НД

30

Екскурсія в Мюнхен і замки Баварії (замки Нойшванштайн і Хоеншвангау / Ліндерхоф) на 2 дні. (Автобусна)
Вхідні квитки в Нойшванштайн 14 євро, Ліндерхоф 10 євро.

СБ

130-1/2DBL

150-SNG

Екскурсія в Дрезден 11 год.
Вхідний квиток в картинну галерею - 2 євро, аудіогід - 3 євро, Зелені склепіння - 14 євро. (Автобусна)

ВТ, ЧТ, СБ

30

Екскурсія в Нюрнберг 11 год.

ПТ

50

Екскурсія в Регенсбург 11 год.

СР

55

Екскурсія до Відня 15 год.

ВТ, ЧТ, СБ

55

Екскурсія до Швейцарії 3 ночі / 4 дні.

ПТ

230-1/2DBL

280-SNG

Екскурсія "Пивний тур по Празі"

ПН, ЧТ

35

Екскурсія в замок Детеніце з вечерею в середньовічній корчмі ізсередньовічним шоу.

ЧТ, СБ

45

 

День 7
Прага - Київ

Сніданок, виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.

Авіапереліт до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Ольга Шишацкая…, дата: 17.11.2015

Дорогая Тамила, здравствуйте! Хотим выразить Вам искреннюю благодарность за хорошо организованный тур "Сказочная Чехия + Мадонна"! Великолепно, интересно, насыщенно, слаженно, захватывающе и незабываемо! Удивительный получился тур "ручной работы" и действительно сказочный! Мы получили море радости и массу впечатлений! Спасибо огромное Вам, что учли все наши пожелания, и Вашим партнерам в Праге, которые нас встречали, провожали и с нами работали! Надеемся на дальнейшее сотрудничество с "Феерией". До свидания и до новых интересный туров! С уважением, Ольга Шишацкая и Сергей Турченко.

Надіслав: Артем, дата: 29.01.2019

Спасибо за хорошо организованный тур! :) Несмотря на небольшие перестановки экскурсий, впечатления самые положительные.

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Ціни вказані за особу в євро на дати: 07.03,14.03,21.03,28.03.2020

Назва готеля

DBL

SNGL

CHD

EXB

RELAX INN 4*

370

460

345

345

VITKOV 4*

370

460

345

345

ABRI 4*

385

470

355

355

KING CHARLES BOUTIQUE RESIDENCE 4*

400

535

400

400

ANKORA HOTEL PRAGUE  3*

470

610

415

415

HARMONY 3*

445

590

390

390

Ціни вказані за особу в євро на дати: 04.04,11.04,18.04,25.04.2020 та 02.05,09.05,16.05,23.05.2020

Назва готеля

DBL

SNGL

CHD

EXB

RELAX INN 4*

445

590

380

380

VITKOV 4*

420

520

410

410

ABRI 4*

480

630

390

390

ABE 3*

490

645

460

460

ANKORA HOTEL PRAGUE  3*

520

695

415

415

HARMONY 3*

555

810

390

390

Додаткова інформація

Авіапереліт. Польотні дані: 
OK 917 KBP PRG 0505 0610
OK 916 PRG KBP 2240 0140 

Авіапереліт Київ-Прага-Київ, а/к Czech Airlines (Чеські авіалінії) – регулярний рейс. Багаж: 23 кг. Ручна поклажа: 8 кг. На борту не годують. Реєстрація в а / п - безкоштовна.

Факультативні екскурсії

Групові екскурсії з Праги
(Приєднання до групових факультативних екскурсій від центру Праги. Трансфер з готелю до місця зустрічі самостійний)

Дні тижня

Вартість в євро

Пішохідна оглядова екскурсія по Празі "Старе місто" 4 год.

ПН, СР, ПТ, НД

8

Пішохідна оглядова екскурсія по Празі "Старе місто з прогулянкою на теплоході по Влтаві" 4 год.
Квиток на човник - 220 крон дорослий, 160 крон дитячий.

ПН, СР, ПТ, НД

10

Пішохідна вечірня оглядова екскурсія по Празі "Празькі таємниці" 4 год.

ПН, СР, СБ

10

Пішохідна оглядова екскурсія по Празі "Празький Град, Градчани" 4 год.

ПН, ВТ, ЧТ, СБ

10

Оглядова екскурсія по Празі "Старе місто і Празький Град" 4 год.(Автобусна)

ЩОДНЯ

15

Вечірня Прага на теплоході з вечерею і живою музикою 3 год.

ВТ, ПТ, НД

30

Екскурсія в Карлові Вари з відвідуванням заводу Яна Бехера з дегустацією 11 год. (Автобусна)
Вхідний квиток на завод 100 крон.

ПН, СР, ПТ

30

Екскурсія в Карлові Вари й пивоварний завод Крушовіце 10 год.
Вхідний квиток на завод Крушовіце 160 крон. (Автобусна)

ПН, СР, ПТ

35

Екскурсія в Чеський Крумлов і замок Глубока над Влтавою 12 ч.
Вхідний квиток в замок Чеський Крумлов 270 крон. (Автобусна)

СР, ПТ, СБ, НД

35

Екскурсія в м. Кутна Гора і замок Чеський Штернберк 8 год.
Вхідний квиток в замок Чеський Крумлов 270 крон. (Автобусна)

ПН, ВТ, СР, ПТ, СБ, НД

30

Екскурсія в Мюнхен і замки Баварії (замки Нойшванштайн і Хоеншвангау / Ліндерхоф) на 2 дні. (Автобусна)
Вхідні квитки в Нойшванштайн 14 євро, Ліндерхоф 10 євро.

СБ

130-1/2DBL
150-SNG

Екскурсія в Дрезден 11 год.
Вхідний квиток в картинну галерею - 2 євро, аудіогід - 3 євро, Зелені склепіння - 14 євро. (Автобусна)

ВТ, ЧТ, СБ

30

Екскурсія в Нюрнберг 11 год.

ПТ

50

Екскурсія в Регенсбург 11 год.

СР

55

Екскурсія до Відня 15 год.

ВТ, ЧТ, СБ

55

Екскурсія до Швейцарії 3 ночі / 4 дні.

ПТ

230-1/2DBL
280-SNG

Екскурсія "Пивний тур по Празі"

ПН, ЧТ

35

Екскурсія в замок Детеніце з вечерею в середньовічній корчмі із середньовічним шоу.

ЧТ, СБ

45

 

Контакти менеджерів