31 459 грн
1157
$USD
8 днів

Київ - Каїр - Александрія - (Мемфіс - піраміди Дахшур і Саккара) - Київ

Країни:
Дати

Опис туру

ВАЖЛИВО! Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЄГИПЕТ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ (прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

"Сьоме диво світу" на плато Гізи, дивовижний витвір рук людських - піраміди Хеопса, Хефрена, Мікеріна під пильним наглядом Великого Сфінкса... Безпомильно впізнавані у всьому світі, вони викликають справжній захват і палке бажання побачити диво на власні очі. Ласкаво просимо в Каїр!

Фараони і скарби Єгипетського музею, білосніжні мінарети і ранньохристиянські комплекси, галасливий строкатий Каїр і прекрасна елліністична Александрія, Середземне море і величний Ніл, столиця Давнього Царства і найперші в світі піраміди, дивовижні корали Червоного моря і шалені пригоди в пустелі - п'ять тисячоліть історії, спресовані у тиждень насиченої африканської подорожі. Ідеальний тур на травневі свята!

Щоб максимально заглибитися у тонкощі історії та культури Єгипту, побачити і відчути його велич і колорит, ми включили основні екскурсії у вартість туру -  вам вже не доведеться за них доплачувати, як і за обіди під час екскурсій. 

У вартість входить
Трансфер у Каїрі а/п - готель - а/п;
7 ночей у готелі Ramses Hilton 5*;
22
Харчування: сніданки у готелі + 2 обіди;
Супровід гіда.
У вартість не входить
Віза по прильоту в а/п Каїра;
22
Страховка;
22
Доплата за SNGL;
22
Доплата за номер з видом на Ніл;
22
Додаткові екскурсії;
Особисті витрати, чайові.

Київ - Каїр - Александрія - (Мемфіс - піраміди Дахшур і Саккара) - Київ
День 1
Київ - Каїр

Виліт з Києва до Каїра о 19:15, а/к МАУ, рейс PS397. Прибуття в Каїр о 21:40 (за розкладом).

Зустріч в аеропорту, трансфер у готель Hilton Ramses in Cairo 5*, поселення, ніч у готелі.

День 2
Каїр

Сніданок у готелі. 

Екскурсія на цілий день по Каїру з відвідуванням Єгипетського Національного музею і Пірамід, Сфінкса (вхідні квитки і обід включені у вартість туру).

Каїр - місто на перехресті двох культур, важливий торгівельний та культурний центр Північної Африки, місто контрастів, палаців, мечетей, музеїв, пірамід...

Єгипетський музей - це скарбниця давньоєгипетської культури і предмет гордощів єгиптян. Він є найбільшим в світі сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту. В колекції музею нараховується понад 120 тисяч експонатів від історичної ери до греко-римського періоду, її перлиною є скарби гробниці фараона Тутанхамона.

Огляд величного комплексу давньоєгипетських пірамід-гробниць на плато Гіза в передмісті Каїра, який згадується в елліністичній літературі  (“Сім чудес світу”).

Давньоєгипетський некрополь Гізи складається з піраміди Хеопса (також відома як Хуфу і Велика Піраміда), дещо меншої піраміди Хефрена  (або Хафра) і піраміди Мікерина (Менкаура). Поряд з ними розташувався  Великий Сфінкс, найдавніша монументальна скульптура в світі.

Ми оглянемо всі ці пам’ятки, які є найбільш впізнаваними і надзвичайно цінними не лише в Єгипті , а і у всьому світі.

Ніч у Каїрі.

День 3
Александрія

Завтрак в отеле. 

Екскурсія на цілий день в Александрію + рибний обід (у вартості туру).

Александрія - головний порт на Середземному морі і друге за величиною та за економічними показниками місто Єгипту .

Засноване Олександром Македонським, місто було столицею за Птолемеїв та потужним центром еллінської культури, а наявність легендарної бібліотеки склали йому репутацію як одного з головних наукових та культурних центрів античного світу. Пізніше місто стало одним з найбільших центрів раннього християнства та  осередком одної з найбільших теологічних шкіл у світі.

Огляд головних пам’яток міста : цитадель Кайтбея (Александрійські катакомби, Помпейська стела), палац та сади Мунтаза, Нова споруда Александрійської бібліотеки, християнська церква Св.Марка.

Рибний обід в ресторанчику з видом на Середземне море.

Повернення в Каїр. Ночівля.

День 4
Каїр

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день "Старий Каїр" з обідом.

Сьогодні ви відкриєте для себе християнський Єгипет з його древніми коптськими церквами. Відвідаєте цитадель Саладіна (12 століття) і оглянете мармурову мечеть Мухаммеда Алі.

Щоб повніше зануритися в місцеве життя єгипетської столиці, ми відвідаємо також базар Хан Ель Халілі - одне з найбільш яскравих місць в Каїрі, мекка для істинних поціновувачів екзотики та автентичності. Це найдавніший і найколоритніший базар на території сучасної Африки. Тут і широкі вулиці із сяйвом мідних сувенірів, і мереживо вузеньких вуличок із маленькими майстернями і крамницями, розмаїття спецій та прянощів, прикрас та посуду, тканин та шкіряних виробів.

Ніч у готелі в Каїрі.

День 5
Каїр (Мемфіс - Дахшур - Саккара)

Сніданок у готелі. Вільний день в Каїрі для огляду пам'яток, відвідування музеїв і шопінгу. 

Радимо вирушити на факультативну екскурсію в Мемфіс - столицю Стародавнього Єгипту в епоху Давнього царства (за додаткову плату).

Огляд прекрасно збережених пірамід Дахшур: Рожевої, яка отримала свою назву через колір вапняку, та Ламаної, яка займає особливе місце серед пірамід, бо вона єдина, з якої не зняли облицювання, і можна побачити як виглядали піраміди в давнину.

Переїзд в Саккару - невеличке поселення, де міститься найдавніший  некрополь Мемфіса.  Огляд гігантської статуї фараона Рамзеса ІІ, східчастої піраміди Джосера, яка є найстаршою (першою) пірамідою у світі, зведеною 5000 років тому; першої піраміди зі священними текстами Уніса, гробниці вельможі Ті.

Увечері за бажанням - круїз по Нілу з вечерею і східним шоу (55 дол. / ос.).

Ніч у готелі в Каїрі.

День 6
Каїр

Сніданок у готелі.

Огляд палацу барона Емпе́на. Приватний палац в фантазійному індуїстському стилі, споруджений коштом бельгійського магната - інженера Едуарда Емпена. Власне, він же став ініціатором забудови цілого модного кварталу Геліополіс у передмісті Каїру.

Екскурсія в Монастир Святого Сімеона Шевця, який знаходиться у вельми колоритному місці - Місті сміттярів, і який вважається перлиною християнського Каїру. Монастир складається з декількох церков і каплиць, розташованих у будівлях та печерах у скелі, чудово декорованих розписами та різьбленнями..

Екскурсія в музей Єгипетської цивілізації, який вже став знаменитим не лише церемонією перевезення до нього мумій, а і унікальною експозицією предметів єгипетського мистецтва.

А ввечері, за бажанням, світломузичне шоу на фоні єгипетських пірамід. Просто неба перед вами оживе вся історія Єгипту. (45 дол. / ос).

Ніч у готелі в Каїрі.

День 7
Каїр

Сніданок у готелі.

Екскурсія “Фата моргана мусульманського Каїру”.

Відвідини Ісламського музею - найбільшого у світі музею ісламського мистецтва (понад 10 000 експонат).

Огляд мечеті - медресе султана Хасана - грандіозний памятник мусульманського Каїру, істинний шедевр архітектури мамлюків.

Відвідини Мечеті Ібн-Тулуна — символ рафінованої арабської архітектури, одна з найстаріших  каїрських мечетей, що вражає оригінальністю стилю “саммаран” та вишуканістю оздоблення.

Екскурсія в палац Маніал - родинне гніздо принца Мохамеда Алі Тевфіка (поч 20 ст). В оздобленні цього прекрасного палацу простежується тяжіння панівної єгипетської династії до всього європейського. Модні тодішні стилі “модерн” і “рококо” тут збагачені османськими, мавританськими, перськими мотивами. Прекрасне просторове рішення палацового ансамблю, розкішні сади, оздоблення з найдорожчих матеріалів, вишукані меблі і наявність обов’язкового елементу будь-якого пристойного палацу - непристойна історія з інтригою і коханням, зрадою і розчаруванням.

Повернення у готель, відпочинок.

День 8
Каїр - Київ

Сніданок у готелі.

Відвідини знаменитого Коптського музею, який володіє найбільшою колекцією єгипетських християнських артефактів і унікальних предметів культу та мистецтва світового значення. Цей музей висвітлює історію християнства в Єгипті від початків його становлення до сучасності.

Відвідини містечка Маттарія (околиця Каїру) для огляду однієї із найважливіших святинь християнського світу - дерева Марії, - тінисте гілля якого стало свого часу прихистком для Святого Сімейства.

Пізній трансфер в а/п Каїра. Виліт з Каїру о 03:30 ранку. Прибуття до Києва о 08:00 (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

Польотна програма: а/к МАУ, прямий регулярний рейс

PS 397 KBPCAI  19:15 21:40
PS 398 CAIKBP  03:30 08:00

Екскурсії, включені у вартість:

 • Екскурсія на цілий день по Каїру з відвідуванням Єгипетського Національного музею і Пірамід, Сфінкса, базару Хан Ель Халілі (вхідні квитки і обід включені у вартість туру);
 • Екскурсія на цілий день в Александрію + рибний обід (у вартості туру);
 • Екскурсія на цілий день "Старий Каїр";
 • Екскурсія "Християнський Єгипет";
 • Екскурсія "Фата моргана мусульманського Каїра".

Додатково рекомендуємо відправитися на:

 • факультативну екскурсію в Мемфіс - столицю Стародавнього Єгипту в епоху Давнього царства;
 • круїз по Нілу з вечерею і східним шоу (55 дол / чол);
 • світломузичне шоу на фоні єгипетських пірамід (42 дол / чол).

Продовження: можливо додати ночі в готелях, додати екскурсії, продовжити маршрут з відвідуванням Луксора або відпочинком на узбережжі Середземного моря в Мерса-Матрух.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Тетяна Жарова
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 102
 • e-mail: tanya@feeria.ua