0 грн
0
€EUR
11 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Тирана - Дуррес - Круя - Шкодер - Тирана - Дайті - Ардениця - Аполлонія - Фієрі - Вльора - Борщ - Саранда - Бутринт - Блакитне око - Гірокастра - Берат - Поградець - Охридське озеро - Північна Македонія - ТиранаКиїв

Країни:

Албанія - країна-загадка, країна, де поєдналося в одне ціле все те дивовижне й прекрасне, що є на Балканах! Її строкатий колорит і контраст культур, її чудові пейзажі і незаймана природа створюють ідеальні умови для тих, кому набридли звичні маршрути і «окультурені» курорти. Феєрія запрошує вас в Албанію - країну для справжніх першовідкривачів!

"Балканський експрес" - це подорож, яка допоможе вам скласти детальне враження про Албанію, відпочити на березі чистого моря, увібрати в себе всю багатогранність культури цієї країни і побачити найцікавіші пам'ятки.

У вартість туру вже включено авіапереліт, відпочинок на різних курортах Адріатичного узбережжя та всі основні екскурсії!

У вартість входить
Трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
11 ночей у готелях 3-4 * зі сніданками;
Супровід гіда Феєрії.
У вартість не входить
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Страховка;
22
Чайові гідам, водіям.
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Тирана - Дуррес - Круя - Шкодер - Тирана - Дайті - Ардениця - Аполлонія - Фієрі - Вльора - Борщ - Саранда - Бутринт - Блакитне око - Гірокастра - Берат - Поградець - Охридське озеро - Північна Македонія - Тирана – Київ
День 1
Київ - Тирана - Дуррес

Приліт в Албанію. Трансфер з а / п Тирани в готель у Дурресі.

Розміщення в готелі на березі Адріатичного моря.

День 2
Дуррес (Круя - Шкодер)

Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія "Старовинні та історичні міста - Круя, Шкодер" з відвідуванням етнографічного музею і фортеці Розафа (орієнтовно 45 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).

Круя - невелике старовинне місто в Албанії, розташоване в центральній частині країни, за 32 км від Тирани. Назва міста пов'язана з іменем національного героя Албанії Георгі-Кастріоті Скендербеу, який боровся проти Оттоманської навали. Це мальовниче місто розташоване на схилі гори Сарі Салтиков, на висоті 560 метрів над рівнем моря, його оточують високі гірські вершини.

Звідси відкривається приголомшливий вид на околиці. На вулиці у старовинній частині Круї, що веде до фортеці, ще з часів Скендербеу існує «старий базар». Тут можливо придбати албанські сувеніри, красиві ювелірні вироби ручної роботи, килими і вишивку, філігранні срібні й мідні вироби, вироби з алебастру, традиційний одяг і антикваріат.

Шкодер розташований на північному заході Албанії, на березі озера з такою ж назвою, яке є найбільшим на Балканському півострові. Як і багато міст Албанії, Шкодер має багату історію. Місто було засноване в IV столітті до н.е., як столиця іллірійського племені Лабеат.

Сьогодні Шкодер є одним з основних центрів албанської історії та культури. Головна визначна пам'ятка, яку відвідують всі туристи - фортеця Розафа, збудована іллірійцями. Фортеця розташована на скелястому пагорбі в західній частині міста, в оточенні трьох річок: Дрині, Буна і Кір. Ще Шкодер називають «Брамою чудових Албанських Альп»!

Повернення в Дуррес. Вільний час. Ніч у готелі.

День 3
Дуррес (Тирана - Дайті)

Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія "Прогулянка Дурресом + столиця Албанії Тірана + Національний парк Дайті" з підйомом на канатній дорозі (орієнтовно 40 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).

Згадуваний у стародавні часи римським поетом Катулусом як "Адріатична таверна", Дуррес є одним з найстаріших міст Албанії. Його історія налічує близько 3000 років. Місто, засноване в 627 році до н.е. колоністами, які прибули з Корінту і Керкири (Корфу), спочатку називався "Epidamnos", а потім "Duyrrachium".

Сучасний Дуррес є головним портом країни, звідси встановлено регулярне сполучення з поромними лініями італійських портів Барі, Бріндізі, Трієсті і Анкона, а також портом Копер (Словенія). Дуррес - найбільший і найпопулярніший в Албанії морський курорт.

Столиця Албанії - Тирана розташована в прекрасному місці: з одного боку височіє гора Дайті, з іншого – розкинулась прибережна рівнина. Ця місцевість була заселена ще в період неоліту. Згадки про Тирану як про місто, відносяться до 1614 року, коли турки в честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто.

Столицею Тирана була проголошена тільки в 1920 році. І з цього часу її населення стало швидко зростати. Сьогодні офіційне число її жителів - близько 800 тисяч чоловік. Столиця Албанії - це великий комерційний і адміністративний центр з комфортними готелями, затишними ресторанами, дискотеками, клубами, барами.

Національний парк Дайті розташуваний в околицях Тірани. Від епіцентру економічного та культурного життя Албанії до тихого і спокійного парку Дайті всього лише 26 км. Туристична інфраструктура в цьому парку - на найвищому рівні, багато парків зі світовим значенням можуть тільки позаздрити.

Повернення в готель у Дурресі. Вільний час. Ночівля.

День 4
Дуррес - Фієрі - Вльора

Сніданок у готелі. Виселення.

Екскурсія в Монастир Різдва Пресвятої Богородиці Арденіца, а також екскурсія в давньоіллірійське місто Аполлонія (Фієрі) з відвідуванням музею Аполлонії.

За часів турецького панування монастир Арденіца став центром освіти і національної гордості. До початку ХХ століття його бібліотека нараховувала понад 32000 книг і стародавніх манускриптів, які були повністю спалені пожежею в 1932 році. Сьогодні Арденіца - це діючий монастир, відкритий для відвідування туристів.

Монастир Арденіца був побудований в 1282 за наказом візантійського імператора Андроніка II Палеолога (Andronikos II Palaiologos).Також монастир відомий як місце, де в 1451 був зареєстрований шлюб Скандербега (Skenderbeu), національного героя Албанії, з Андріонікою Аріоніті (Andronika Arianiti).

Древнє іллірійське місто Аполлонія – на сьогодні Археологічний парк Аполлонія - було засноване в 558 р до н.е. переселенцями з Корфу і Коринфа. Аристотель приводив Аполлонію, як приклад олігархічного режиму: нащадки грецьких поселенців керували колонією, населеній переважно іллірійцями.

Через Аполлонію проходив знаменитий римський торговий шлях «Віа Ігнатія» (з Риму до Константинополя). Вчені довели, що за тих часів місто мало чималі розміри, його оточувала 4-кілометрова стіна, населення налічувало приблизно 60 тисяч осіб. Це було процвітаюче місто, яке карбувало власну монету. Музей Аполлонії розміщується на території монастиря XIV століття, де знаходиться церква Св. Марії.

У церкві Святої Марії ви побчите фрески з зображенням братів Костянтина і Атанаса Зографі (Kostandin, Athanas Zografi), зокрема одна з ікон із зображенням святого Іоанна Кукузеля (John Kukuzelis), який походить з Дурресу.

Екскурсія в місті Вльора.

Вльора розташованана південному заході Албанії, в південній частині Адріатичного і північній частині Іонічного узбережжя, в 130 км від Тирани, столиці Албанії та міжнародного аеропорту імені «Матері Терези», всього лише в 72 км від Італії (через протоку Отранто, найближчий пункт до Італії на Балканах) і в 123 км від Греції (острів Корфу) - там, де зустрічаються одне з одним Адріатичне і Іонічне моря. Типово середземноморський клімат Вльори істотно впливає на загальну кількість сонячних днів в році по всій Албанії. Локальний рекорд міста - понад 270 сонячних днів в році.

Місто оточене оливковими і цитрусовими плантаціями, а прибережна смуга округу є найбільшою за протяжністю в Албанії і становить близько 30% від загальної протяжності берегової лінії країни. Перші пам'ятники античності в місті Вльора датуються VI століттям до н. е. Протягом IV століття до н. е. часто згадується в якості важливого порту для кораблів, які пливли з Отранто і Бріндізі, і переправного пункту між двома іншими античними містами Албанії - Бутринт і Аполлоніей. У 1912 році місто стало першою столицею незалежної Албанії, і залишалося нею упродовж 8 років.

Поселення в готель у м.Вльора. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 5
Вльора

Сніданок у готелі.

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. Ніч у готелі.

День 6
Вльора - Борщ - Саранда

Сніданок у готелі. Виселення.

Трансфер в місто Саранда уздовж Албанської Рив'єри.

Зупинка в національному парку з прекрасними оглядовими майданчиками Ллогара. Фото на пам'ять з оленями.

Відвідування курорту Борщ, де, як вважається, найчистіше море в Албанії. Відпочинок, купання, час для обіду.

Саранда - найбільший населений пункт Албанської Рів'єри і один з головних туристичних центрів Албанії. Місто Саранда розташоване у південно-східній частині Албанії на березі Іонічного моря, навпроти острова Корфу (Греція), всього в 26 км від грецького кордону. Як і на інших відомих курортах Албанії, в Саранді м'який середземноморський клімат і сонячно більше 300 днів в році. Влітку температура рідко перевищує 30 градусів вдень,  тоді як вночі морський бриз приносить освіжаючу прохолоду.

У стародавні часи Саранда носила назву Онхезмус, яку дали перші поселенці - іллірійське плем'я Каон. Поет і філософ Цицерон згадує про старовинне місто як про зручну гавань, де дмуть сприятливі вітри. Саме бухта Саранди, особливо мальовнича з боку моря, надає місту такий чарівний вид. Кілька мозаїк, виявлених в околицях міста, свідчать про те, що Саранда була справжнім культурним центром цього регіону протягом II- III століть н.е.

Поселення в готелі у Саранді*.

За бажанням - відвідання фортеці міста Саранда, звідки відкривається приголомшливий краєвид на узбережжя.

* Проживання в готелі у Саранді може бути замінено на проживання в готелі у Ксамілі.

Ночівля.

День 7
Саранда - Бутринт

Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.

Екскурсія в древнє місто Бутринт.

Неподалік від Саранди знаходяться руїни стародавнього міста Бутринт – це одна з найбільш важливих археологічних знахідок в Албанії, включена в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і природне джерело.

Поблизу Саранди також розташовано стародавнє місто Фініч, на території якого, за свідченням Едвіна Жака, розташовується найбільший у стародавньому світі акрополь, в 7 разів більше того, що в Афінах.

Якщо ви вибрали готель на знаменитому курорті Ксаміль - то вас чекають 20 різних пляжів, ресторани, кафе. Можна взяти катамаран і відпочити на прилеглих островах.

*Проживання в готелі в Саранді може бути замінено на проживання в готелі у Ксамілі.

Ніч у вибраному готелі.

День 8
Саранда - Блакитне око - Гірокастра - Берат

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія до унікального природного явища – водойми «Блакитне Око».

Свою назву озеро отримло за незвичайний блакитний колір води.

Екскурсія в «СРІБНЕ МІСТО» Гірокастру.

У 2005 році історична частина міста Гірокастра була внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В ході екскурсії ви познайомитеся з фортецею міста, де зараз розташувався музей зброї, побуваєте в етнографічному музеї (у будинку, де народився Енвер Ходжа), прогуляєтеся по вулицях Гірокастри, яка зберегла архітектурний стиль типового міста Оттоманської імперії 17-19 ст.

Трансфер у місто Берат. Поселення в готелі. Ночівля.

День 9
Берат - Поградець - Охридське озеро

Сніданок у готелі. Виселення.

Екскурсія в місто-музей Берат з відвідуванням фортеці міста і музею Онуфрія.

До списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО увійшов Берат - 2400-літнє місто-музей. Берат розташований на березі річки Осумі біля підніжжя гори Томоррі за 130 км від столиці. У давнину це місце вважалося священним. Званий "містом вікон", Берат має два квартали: Мангалем і Гориця. Місто являє собою приклад добре збереженого османського поселення, частину якого займає фортеця, її походження відноситься до IV століття до нашої ери. У фортеці ви можете побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами, цінними іконами.

У Соборі Діви Марії розташувався Національний Іконографічний музей, де зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрія.

У Бераті, як і в багатьох містах Албанії, православні храми сусідять з мечетями. Одна з найвідоміших - Королівська мечеть - заслуговує на особливу увагу і датується XV століттям.

Трансфер у готель у місті Поградець. Поселення в готелі на березі Охридського озера. Ночівля.

День 10
Поградець (Північна Македонія)

Сніданок у готелі.

Відпочинок на Охридському озері - найглибшому найдревнішому озері на Балканах.

Факультативно екскурсія до Північної Македонії (орієнтовно 60 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб та за умови відкритих кордонів).

Екскурсія в місто Охрид. Відвідування фортеці Самуїла, пішохідна прогулянка історичною частиною міста, відвідування однієї з церков.

Місто, розташоване на березі однойменного озера, заслужло славу «балканського Єрусалиму», завдяки кількості церков і монастирів, побудованих тут, і безцінного внеску міста в слов'янську культуру.

Екскурсія в монастир Святого Наума.

Монастир Святого Наума був побудований святим Наумом Охридським, учнем Кирила і Мефодія. Після смерті святого, його мощі були поміщені в храм монастиря. На честь святого

монастир і отримав свою назву. Раніше тут знаходилася резиденція Охридського архієпископа.

Повернення в готель у Поградець. Ночівля.

День 11
Поградец - Тирана - Київ

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в а/п Тирани. Виліт до Києва.

Додати новий коментар

Коментарі

Надіслав: Валерий Ставиченко, дата: 26.11.2021

Были в сентябре в Володей Катковым.Впечатления самые положительные.Все отели понравились.Везде отличный вай-фай.Страна интенсивно развивается.Впечетлила Тирана и подъем на национальный парк.Рекомендую брать все доп. экскурсии,тогда можно увидеть всю страну.В конце было прохладно на Охридском озере.В Македонию не попали из-за спалаху вируса.Наверно правильно в следующем году сделать тур в конце августа.Тогда и не будет +40,и на озере будет комфортно.Местные гиды на высоте,особенноЕва .В берате были в новой гостинице в замке на вершине горы-очень романтично.Рекомендую!

Надіслав: Олена, дата: 07.07.2021

Доброго дня всім! Поїздка до Албанії, виявилася неоднозначною, з одного боку - їхати треба обов'язково, країна чудова, з іншого - погана організація Феєрії та партнерів . Щира дяка нашому гіду Олександру Третьяку та водію Ярику, які врятували тур. 1) почалося з того, що наші місця, в середині автобусу заступники п. Захаренка віддали (перепродали) своїм людям, а нас переселили на останні (виявилось, що це не випадковість, а постійна практика). 2). Питання до готелів ( відстань 10- 20 км. від міст ( Дуррес, Вльора), 1,5 км від пляжу по каменях, з навозом, заявлено - готелі на березі моря . 3) найголовніша причина - Непрофесіоналізм гіда Ері, який фактично не володіє рос. мовою, відповідно інформаціі щодо країни ми Не отримали. Велика дяка від всієї групи Олександру за врятований тур, за турботливе відношення до кожного туриста, за людяність і інтелегентність, який взяв на себе весь удар незадоволених туристів і відпрацював на 300% за всіх. Ціна туру завищена. Висновок : робота Феерії не відповідає якості туристичних послуг.

Надіслав: Светлана Ковтун, дата: 04.07.2021

Мы были в туре с 22.06-02.07.21 Программа. Программа тура составлена очень грамотно: экскурсионно-познавательный тур+ пляжный отдых, увидели много интересного, купались каждый день. Отели. Для нас все отели были неплохие, единственное отель во Влере, надо указывать в программе тура, что отель находится в районе города, а не в самом, чтобы не было, разочарований для некоторых туристов. Нас устраивало расположение отеля, если бы в отеле работала нормально система кондиционирования. было бы все прекрасно, а так нам приходилось морозить воду в холодильнике, чтобы остудить постель, температура в номере-30-35градусов - это 3 этаж, под крышей. На 1 и 2 этажах было нормально. Если бы номера заранее были забронировали на 1 и 2 этажах, данной проблемы не было. Во всех отелях нам приходилось менять номера, хотя у других туристов номера были нормальные. Возникает вопрос, мы все заплатили одинаково, почему мы и еще некоторые ребята должны проживать в некомфортных условиях и портить себе настроение? Гиды. Эри-хороший парень, не более, как гид не состоялся. АЛЕКСАНДР ТРЕТЬЯК-написала большими буквами, потому что он достоин этого, если Вы прочитали, что какой-либо тур сопровождает Третьяк Александр, не задумывайтесь, берите. Море впечатлений, куча эмоций, забота - Вам обеспечена. Албания-прекрасна, именно в этом туре, можно проехать чуть ли не всю страну, и конечно, "вишенка на торте"- Охрид, Северная Македония.

Были вместе со Светланой в этом туре. Комментарий написан абсолютно точно, со всем согласна. Албания понравилась: природно очень красивая страна с приятными ценами. Инфроструктурно они развиваются и, конечно, еще далеки от Италии или Испании. Сейчас это одна большая стройка: отели, дороги и т.д. Но ещё лет пять и страну трудно будет узнать. Рекомендую побывать там пока регион не избалован вниманим туристов!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Детальніше інформацію про готелі / категорії номерів / наявність місць / ціни дивіться в нашому онлайн-підборі турів.

Додаткова інформація

Польотні дані:

PS 7707 KBP-TIA 13:00 — 14:15
PS 7708 TIA-KBP 15:15 — 18:35

Екскурсії, що включені у вартість туру:
1. Екскурсія в Монастир Різдва Пресвятої Богородиці Арденіца
2. Екскурсія в давній іллірійський місто Аполлонія (м. Фієрі) з відвідуванням музею Аполлонії.
3. Екскурсія в місті Вльора.
4. Відвідування національного парку з прекрасними оглядовими майданчиками Ллогара.
5. Відвідування курорту Борщ.
6. Екскурсія в древнє місто Бутринт.
7. Екскурсія до унікального природного явища-водойми «Блакитне Око».
8. Екскурсія в «СРІБНИЙ МІСТО» Гірокастру.
9. Екскурсія в місто-музей Берат з відвідуванням фортеці міста і музею Онуфрія.

Факультативні екскурсії:
1. "Старовинні та історичні міста - Круя, Шкодер" (орієнтовно 45 євро,  екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).
2. Екскурсія "Прогулянка Дурресом + столиця Албанії Тірана + Національний парк Дайті" з підйомом на канатній дорозі (орієнтовно 40 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).
3. Екскурсія в Північну Македонію (орієнтовно 45 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб та за умови відкритих кордонів).

 

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]