980
₴UAH
1 днів

Київ - Яготин - Богданівка - Березова Рудка - Київ

Країни:
Дати

"Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети. І тоді доля винагороджує їх сторицею і відкриває перед ними всі таємниці дійсно прекрасного і незрівнянного мистецтва". Катерина Білокур

Навіть в часи лихоліття та життєвих випробувань є місце для краси, добра та світла. Тільки треба пам’ятати, що маємо дбати за свою душу, не дозволити відчаю та зневірі спустошити її, втратити здатність бачити красу – милуватися, зворушуватися.

Щоб пересвідчитися, що це не пусті слова – подивіться на картини Катерини Білокур. У цьому турі ми відвідаємо Яготинську картинну галерею, де зберігається найбільша колекція робіт художниці. Зверніть увагу, які вишукані та несподівані відтінки кольорів, які неймовірні композиції, яким світлом, затишком, радістю, душею наповнені її полотна!..

У 1954 року на міжнародній виставці у Парижі Пабло Пікассо довго стояв, мов загіпнотизований, біля барвистих полотен з квітами. А потім виніс свій вирок: «Якби у нас була такого рівня художниця, ми змусили б світ заговорити про неї».

Доторкніться до цього Дивосвіту, і ви відчуєте, що і вам дісталась частинка наснаги і неймовірного таланту художниці – бачити красу!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсійне обслуговування з феєричним гідом;
Страхування.
У вартість не входить
Харчування (обід за бажанням);
Вхідні квитки;
Чайові, особисті витрати.
Київ - Яготин - Богданівка - Березова Рудка - Київ
День 1
Картинна галерея - Музей-садиба - Піраміда-каплиця у маєтку Закревських

8:00 Виїзд від ст. м. Дружби народів.

Наша перша зупинка — місто Яготин, Картинна галерея, яка розташована в історичному будинку, колишньому палаці Розумовських-Рєпніних, в оточенні мальовничого парку на березі голубого озера Великий Супій. Окрасою експозиції є твори народної художниці України Катерини Білокур. В Картинній галереї представлене найбільш повне зібрання творів Катерини Білокур (більше 70) – живопис, акварель, графіка, ескізи, начерки, етюди, ранні та незавершені твори.

В «Книзі відгуків» картинної галереї є запис, якій залишив Олесь Гончар: «Ще раз дивились твори Катерини Білокур і ще раз переконались, що тут, у Яготині, промовляє до людей поетична душа України, її мистецький Геній… Дякуємо зберігачам музею, людям, достойним Богданівської чарівниці».

Як жила художниця, можна побачити в Музеї-садибі Катерини Білокур у селі Богданівка, де буде наступна зупинка нашого маршруту.  Там панує особлива атмосфера! Ви обов’язково її відчуєте. Тим більше, що після відвідування садиби ми запропонуємо вам «Гостинне чаювання» просто на території садиби.

І на завершення нашої екскурсії, відвідаємо село Березова Рудка. Хоча воно не має відношення до Катерини Білокур, але неможливо не відвідати це цікаве та незвичайне місце, знаходячись зовсім поруч. Тут знаходиться колишній маєток знаменитого козацького роду Закревських. Воно зберігає чимало таємниць, трагедій минулого та любовних інтриг. Але відомою Березову Рудку зробила незвичайна для наших місць споруда. В 1899 році Гнат Закревський вирішив закрити родинний склеп … пірамідою-каплицею, висотою 9 метрів. Він бував у Єгипті і марив усім, що було з ним пов'язано. До того ж був масоном, для яких трикутник відігравав символічну роль у зображенні Всевидячого ока.

Подібних усипальниць у вигляді пірамід, в Європі лише три: дві з них в Україні, на Полтавщині – у селі Комендантівка та у Березовій Рудці, а третя – у Римі.

Побачивши місцеву дивину, вирушаємо до Києва.

19:30 Орієнтовний час повернення на ст.м.Видубичи чи ст.м.Дружби народів

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: [email protected]