43 057 грн
999
€EUR
12 днів

Від старовинних замків до величних соборів, від маленьких міст до великих площ мегаполісів! Ви обов'язково знайдете своє натхнення в нашому новому турі через всю Європу. Мальовничі міста Німеччини, Франції, Польщі зберігають справжній дух і скарби минулих століть. 

Ми проведемо вас північною Францією та легендарним узбережжям Ла-Маншу. Розкіш замків, велич соборів, романтика білосніжних скель, історичні артефакти, гордовита Бретань, загадкова Нормандія, і, звісно ж, прекрасна французька кухня! Ви побачите дивовижну перлину "полум'яної" готики  - Реймський собор, в якому проходили коронації французьких королів, і справжнє диво Франції, діамант в короні об'єктів ЮНЕСКО - містичне, неповторне, приголомшливе абатство Мон Сен-Мішель!

А після цього ми зануримо вас у строкату історію епохи Карла Великого, познайомимо з історичними і архітектурними шедеврами династії Каролінгів. Ви закохаєтесь у мальовничі фахверкові будинки та прогуляєтесь по одному з небагатьох 700-річних мостів, на якому досі мешкають люди. А на завершення - абсолютно казковий, наче іграшка, Вроцлав, де збережена архітектура усіх епох, а його романтичні канали і мости назавжди залишаються у серці кожного мандрівника.

Гід - Жанна Бернацька.

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
11 ночей у готелях 3*;
Харчування – сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Перемишля;
Медична страховка;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Перемишль - Краків - Дрезден - Франкфурт-на-Майні - Мец - Реймс - Шартр - Сен-Мало (Мон-Сен-Мішель) - Етрета - Руан - Аахен - Ерфурт - Вроцлав - Перемишль
День 1
Перемишль - Краків

Прибуття потягом №53 у Перемишль о 07:21. Зустріч біля входу на центральному вокзалі.

Також, ви можете приїхати потягом №705 о 05:00

Посадка в автобус. Переїзд у Краків.

Оглядова екскурсія по Кракову:

Ринкова площа - історичний центр Кракова. На площі розташувана будівля Сукенніце, або Торгові ряди, які були побудовані спеціально для торгівлі сукном. Зараз тут знаходиться безліч магазинчиків, де туристи можуть купити товари на будь-який смак: ювелірні вироби з бурштину та срібла, хутра, сувеніри.

Ягеллонський університет - найдавніший ВНЗ в Польщі (зведений у XV столітті) і один з найстаріших в Європі.

Костел Св.Петра і Павла - перший в Польщі костел, побудований в стилі бароко. Поруч з костелом встановлені фігури 12-ти апостолів, виконані скульптором Давидом Хеель. З ними пов'язаний відомий в Кракові жарт, мовляв, костел настільки малий, що навіть скульптури апостолів довелося розмістити поза його стінами.

Вавельський замок - це головна польська фортеця, якщо говорити про значущість будівлі для міста і країни в цілому. В XI столітті замку був наданий статус офіційної резиденції польських монархів, якою він залишався до XVII століття.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 2
Дрезден

Сніданок, виселення з готелю. Переїзд у Дрезден.

Екскурсія по Дрездену. Місто бароко, яке називають «Флоренцією-на-Ельбі», вражає своєю красою. Огляд Театральної площі, палацу Цвінгер, тераси Брюля, Фрауенкірхе, Золотого вершника, панно курфюрстів.

Вільний час для прогулянок і відвідування музеїв.

Рекомендуємо відвідати Дрезденську галерею - одну з найбільших у світі галерей живопису, яка стоїть в одному ряду з Лувром. Перлини галереї - легендарна Сікстинська мадонна Рафаеля і знаменита «Шоколадниця» Жана Етьєна Ліотара. 

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 3
Франкфурт-на-Майні

Сніданок, виселення з готелю. Переїзд у Франкфурт-на-Майні - транспортний центр Німеччини і найбільший фінансовий центр континентальної Європи. 

Оглядова пішохідна екскурсія містом – це знайомство з містом хмарочосів і старовинних церков, маленька подорож фінансовою столицею Європи, яка входить до десятки «АЛЬФА-міст» світу. Ви побачите: Домський собор – місце вибору імператорів, Старовинну площу Ремер, церкву Святого Павла, Будинок Гете, Європейський центробанк, Стару оперу, Біржу.

Переїзд до Франції. Ніч у готелі на території Франції.

День 4
Мец - Реймс

Сніданок, виселення з готелю.

Екскурсія у місті Мец, яке поєднує в собі історію Франції та Німеччини.

Мальовничий Мец – серце Лотарингії й департаменту Мозель, прикордонне місто, що історично входило до складу різних держав. Саме це суттєво вплинуло на його архітектурний вигляд і атмосферу.

Пішохідна прогулянка. Огляд середньовічних мостів Небіжчиків, Нового храму – свідка німецького панування, і собору Святого Стефана, знаменитого середньовічними та сучасними вітражами Марка Шагала і Жака Віллона.

Переїзд у Реймс. Вечірня прогулянка містом з оглядом знаменитого Реймського собору.

Реймський собор – шедевр середньовічної архітектури, диво готики, грандіозна пам'ятка архітектурної величі Франції, священне місце коронації французьких королів. Саме тут зберігається тисячолітнє Реймське Євангеліє, на якому присягали французькі королі, – молитовник Анни Київської, королеви французької, доньки Ярослава Мудрого, яка в 1051 році вийшла заміж за французького короля Генріха I і стала французькою королевою.

Ніч у готелі в Реймсі.

День 5
Шартр - Сен-Мало

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд в Шартр. Прогулянка містом, огляд знаменитого Шартрського собору з його  неймовірними вітражами - одного з найвидатніших творінь людства.

Переїзд у Сен-Мало, "піратське місто". Це портове місто розташоване на березі протоки Ла-Манш в гирлі річки Ранс.

Ніч у готелі в Сен-Мало.

День 6
Сен-Мало

Сніданок.

Огляд середньовічного міста-фортеці, прогулянка по фортечних стін і старих кварталах, купання в Ла-Манші.

Вільний час для відпочинку у Сен-Мало.

Ви можете відпочити на прекрасних міських пляжах, прогулятися мальовничою набережною. Під час відливу можна пройти на острів, де похований Шатобріан, завітати до історичного музею міста.

Ніч у Сен-Мало.

День 7
Сен-Мало (Мон-Сен-Мішель)

Сніданок. Вільний день для відпочинку в Сен-Мало.

Усіх охочих запрошуємо на відвідування абатства Мон-Сен-Мішель, розташованого на скелястому острові (50 євро).

Це архітектурний шедевр, який не має аналогів у світі. Бухта Мон-Сен-Мішель відома надзвичайно високими приливами. Під час припливу острів оточений водою, а у відлив стає частиною материка.

Повернення в Сен-Мало. Ніч у готелі.

День 8
Етрета - Руан

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд до міста Етрета – мальовничий куточок Верхньої Нормандії на березі Ла-Маншу.

Справедливо вважається, що найкрасивіші кручі Франції знаходяться саме в цьому курортному містечку. Білі фігурні скелі Етрета дуже любив малювати Клод Моне і описувати Гі де Мопассан.

Тут ви можете прогулятися уздовж мальовничого узбережжя, піднятися на скелі, зробити прекрасні фото, а також спробувати смачні мідії в одному з прибережних кафе.

Переїзд в Руан - столицю Нормандії, одне з найкрасивіших середньовічних міст і 5-й за розміром порт Франції, доступний і для морських судів.

Вечірня прогулянка по мальовничих кварталах старого міста. Ніч у готелі в Руані.

День 9
Руан

Сніданок, виселення з готелю.

Пішохідна екскурсія містом з відвіданням Руанського собору, старовинних кварталів, вулиці великого годинника та площі Старого ринку, де було страчено Жанну д'Арк.

Вільний час. Відвідайте музей витончених мистецтв, Жанни д'Арк або Гюстава Флобера, пройдіться вулицями Дам'єтт і Сен-Ромен, де розташовані численні кафе і магазинчики.

Переїзд в Аахен. Ніч у готелі.

День 10
Аахен

Сніданок, виселення з готелю.

Прогулянка містом Аахен з оглядом ратуші та знаменитого собору, де похований Карл Великий.

Аахен - найзахідніше місто у Німеччині, у землі Північний Рейн-Вестфалія, і одне з найдавніших міст ФРН. Нині Аахен - це термальний курорт із тисячолітньою історією. Проте колись місто було столицею величезної імперії Карла Великого. Пам'ятники часів династії Каролінгів – перлини в намисті архітектурних пам'яток Аахена, який дбайливо зберігає спогади про різні епохи.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 11
Ерфурт

Сніданок, виселення з готелю.

Прогулянка містом Ерфурт. У самому серці Німеччини на річці Гера причаїлося старовинне університетське містечко. Тут розташований один з найперших університетів країни, і знаменитий Кафедральний собор св. Марії, заснований у 8 столітті.

Проте візитівка Ерфурта - Міст торговців або Кремербрюке, один з небагатьох у Європі мостів такого типу, що збереглися до наших днів. Адже міст не тільки сполучає два береги ріки, а й надає житло. Сьогодні, через 700 років після будівництва, на мосту стоять будинки, в яких живуть люди.

Туристи дуже люблять гуляти мостом – це не просто головний символ міста, але й одне з найкрасивіших та найатмосферніших місць в Ерфурті.

Переїзд у Польщу.  Ніч у готелі на території Польщі.

День 12
Вроцлав - Перемишль

Сніданок, виселення з готелю.

Екскурсія по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом №54 о 18:14 (або потяг №716 о 23:10). Завершення обслуговування.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19
Додаткова інформація

Можливе приєднання до туру по маршруту в Кракові / Дрездені / Франкфурті-на-Майні / Реймсі/Сен-Мало

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Вікторія Чувочина
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 107
  • e-mail: [email protected]