0 грн
0
€EUR
13 днів

ЦЕ - ОДИН З БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Барселона - Памплона - Сан Себастьян - Більбао - Сантандер - Сантільяна дель Мар - Льянес - Ов'єдо - Ла Корунья - мис Фіністерра - Понтеведра - Сантьяго - Луго - Леон - Бургос - Мадрид- Київ

Країни:

Опис туру

Запрошуємо Вас відвідати найзеленіший регіон Іспанії!

Головні причини для подорожі північною Іспанією – це неперевершена природна краса, багатство гастрономічних традицій та унікальна історична спадщина. У порівнянні з іншими регіонами, північ Іспанії має більш вологий і прохолодний клімат, тому тут можна прогулюватися вічнозеленими дубовими лісами, насолоджуватися краєвидами зелених гірських масивів і чудового узбережжя.

На Вас чекають курорти Сан Себастьян і Сантандер, історичні міста Ов'єдо, Бургос і Леон, релігійний центр у Сантьяго де Компостела, а також найвідоміші природні парки Іспанського Королівства: Іслас Атлантікас де Галісія і Пікос де Еуропа. Таких програм в Україні ще не було!

У вартість входить
Авіапереліт;
22
Проживання у готелях;
22
Харчування;
22
Проїзд на комфортному автобусі за вказаним маршрутом;
Супровід гіда та екскурсії за програмою.
22
У вартість не входить
Для туристів з не біометричними паспортами -виза;
22
Страховка;
22
Додаткові екскурсії;
Проїзд у міському транспорті та податок на проживання;
Доплата за сингл;
22
ЦЕ - ОДИН З БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Барселона - Памплона - Сан Себастьян - Більбао - Сантандер - Сантільяна дель Мар - Льянес - Ов'єдо - Ла Корунья - мис Фіністерра - Понтеведра - Сантьяго - Луго - Леон - Бургос - Мадрид- Київ
День 1
Київ - Барселона

Виліт з Києва в Барселону о 09:55 (рейс PS 991, а \ к МАУ).

Прибуття в Барселону о 12:40.

Пішохідна екскурсія з відвідуванням Парку Гуель (10 євро) і Собору Саграда Фамілія (20 євро), знайомством з районом Ешампле, підйомом на видові майданчики на горі Монтжуік.

Вільний час в Барселоні.

Ніч у готелі.

День 2
Барселона - Памплона

Сніданок.

Вільний час в Барселоні.

За  бажанням - додаткова екскурсія в Монтсеррат (35 євро).

Переїзд в Памплону.

Ніч у готелі в Памплоні

День 3
Сан Себастьян - Більбао

Сніданок.

Переїзд у Сан Себастьян.

Прогулянка Старим Містом із оглядом Базиліки Діви Марії, собору Сан Вісент, площі Конституції, ринку Бретша та фешенебельної набережної.

Вільний час у Сан Себастьяні.

Переїзд у Більбао.

Більбао є адміністративним центром провінції Біская і, за сумісництвом, найбільшим містом Країни Басків. Місто розташоване на берегах річки Нервьон.

Вільний час у Більбао для відвідування музею Гуггенхайма.

Філія музею сучасного мистецтва Соломона Гуггенхайма в Більбао визнана одним із найцікавіших проектів в історії архітектури. У залах футуризму, абстракціонізму, сюрреалізму, кубізму можна подивитися на картини Далі та Пікассо.

Переїзд до Кантабрії.

Ніч у Ларедо.

День 4
Сантандер - Сантільяна дель Мар

Сніданок.

Переїзд до столиці Кантабрії - міста Сантандер.

Екскурсія містом із оглядом Кафедрального собору, Садів Переда, муніципального ринку дель Есте, набережної.

Сантандер - столиця Кантабрії, перлина іспанських північних курортів, що приваблює мадридців та жителів Кастилії, спраглих урізноманітнити своє дозвілля. Родзинкою Сантандера вважають Палац Магдалени, розташований на півострові в величезному парку з прилеглими пляжами Лос-Бікініс, Ла-Магдалена і Лос-Пелігрос. Це колишня літня резиденція іспанських монархів.

Переїзд в Сантільяна дель Мар. Прогулянка по місту, яке в Іспанії називають "Найкрасивіше місто Півночі країни".

Переїзд в Льянес. Ніч у готелі в м. Льянес.

День 5
Льянес

Сніданок.

Вільний час в Льянес.

Для охочих додаткова екскурсія в національний парк «Пікос де Еуропа» (50 євро) з відвідуванням місця народження Іспанського Королівства - містечка Ковадонга, унікальних гірських озер Енола і Ерсіна, а також дегустацією знаменитих астурійських блакитних сирів «Кабралес».

Ночівля в Льянес.

День 6
Ов’єдо

Сніданок.

Переїзд до столиці Астурії - міста Ов'єдо. Екскурсія містом з оглядом Кафедрального собору, ринку ель Фонтан, Університету, театру Кампоамор, бульвару Сидру.

Ов'єдо - мальовниче середньовічне місто, що розташувалося на височині серед великих рівнин північної Іспанії. Головний предмет туристичного інтересу тут – гарно збережена дороманська архітектура, серед якої 14 церков дивовижної краси.

Старе місто Ов'єдо - Каско Антігуо - має чимало пам'яток, включених до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, перше місце серед яких належить величному кафедральному собору Сан-Сальвадор.

Вільний час для дегустації астурійської фабади та сидру.

Переїзд до Ла Коруньї. 

Ніч у готелі у передмісті  Ла Коруньї. 

День 7
Ла Корунья - мис Фіністерра - Понтеведра

Сніданок.

Відвідування Ла Коруньї, прогулянка містом, огляд Вежі Геркулеса та площі Марія Піта.

Переїзд на мис Фіністерра - містичний Край Землі.

Переїзд у стародавнє місто Понтеведра.

Екскурсія містом, огляд Королівської Базиліки Санта Марія Ла Майор, площі Іспанії, Королівського театру, церкви Святого Перегріна.

Портове місто Понтеведра є головним містом мальовничого узбережжя Ріас-Бахас, що омивається водами Атлантичного океану. Назву місту дали римляни, в перекладі з латинської воно означає «давній міст». Старовинний римський міст, перекинутий через річку Лерес, зберігся тут донині.

Ніч у Понтеведрі.

День 8
Понтеведра

Сніданок.

Вільний день в Понтеведрі.

Для охочих додаткова екскурсія в Ріас Бахас (50 євро) з відвідуванням рибальських селищ Комбарро і О-Грове, найзнаменитіших пляжів Галісії - Сілгар і Санчечо, а також з прогулянкою на катамарані навколо дивовижних островів галісійська Атлантики.

Також в програму входить відвідування (з дегустацією) виноробної села Камбадос, знаменитої своїми винами з винограду сорту Албаріньо.

Ніч у Понтеведрі.

День 9
Сантьяго - Луго

Сніданок.

Переїзд до Сантьяго де Компостела.

Відвідування Собору Сантьяго, в якому заховані мощі Святого Якова. Вільний час у Старому Місті, яке внесене до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сантьяго де Компостела зберігає третю в світі за значимістю католицьку святиню – мощі святого Якова. Головна визначна пам'ятка міста - собор Святого Якова, куди з'їжджаються паломники з усього світу, щоб отримати Прощення для себе і своїх близьких.

Переїзд в Луго.

Місто Луго, розташоване на північному заході Іспанії, є найдавнішим у Галісії. Луго оточене трьома річками: Міньо, Рато і Чанца. Військовий табір, заснований колись в Луго, захищала потужна стіна, що збереглася донині. Фортифікаційна споруда має загальну довжину понад 2 кілометри та складається з 82 веж і 10 воріт. Нині вона є туристичним центром і внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вечірня прогулянка по Луго з оглядом Плаза Майор, Кафедрального собору Санта Марія, старовинних середньовічних вуличок усередині ідеально збережених римських фортечних стін.

Ніч у Луго.

День 10
Леон - Бургос

Сніданок.

Переїзд у Леон.

Екскурсія містом із оглядом Базиліки Сан Ісідро, Кафедрального собору Санта Марія, Ринкової площі та площі Майор.

Вільний час в м. Леон.

Колись Леон захищали потужні давньоримські стіни з каменю і вугілля. Велика частина цих споруд збереглася до наших днів. Головна міська площа раніше служила майданчиком для бою биків, а по середах і суботах перетворювалася в ринок. Також варто відвідати площі Грано, Регла і Гусман-ель-Буено.

Варто зазначити, що над зовнішнім виглядом міста працювала рука майстра Антоніо Гауді - тут він спроектував і побудовав будинок Ботинес в неокласичному стилі.

Переїзд в Бургос. Ніч у готелі в Бургосі.

День 11
Бургос - Сеговія - Мадрид

Сніданок.

Прогулянка по м. Бургос з оглядом пам'ятника Ель Сиду, Тріумфальних Воріт Санта Марія, Кафедрального Собору та муніципального театру.

Затишне середньовічне містечко Бургос, колишня столиця Кастилії, а нині місто і муніципалітет в Іспанії. Він знаходиться в 240 км на північ від Мадрида, підносячись на 800-метровому пагорбі над мальовничими кастильськими рівнинами.

Бургос відомий перш за все чудовим готичним собором, який є третім за величиною католицьким храмом в Іспанії і присвячений образу святої Діви Марії. Споруда відома також і тим, що тут зберігаються останки національного героя Іспанії Сіда Кампеадора і його дружини Хімени Діас. Є тут і деякі артефакти, пов'язані з життям і подвигами знаменитого іспанця.

Переїзд в Сеговію. Прогулянка по місту з оглядом римського акведука, Кафедрального Собору і Алькасара.

Переїзд в Мадрид. Ночівля в Мадриді.

День 12-13
Мадрид - Київ

Сніданок.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї і виставки сучасного мистецтва - все це тут представлено у великій кількості.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія Мадридом із оглядом Падаючих Веж, стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Гран Віа, Площі Іспанії, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Вільний час.

Виїзд в аеропорт Мадрида о 22:00.

Виліт з Мадрида до Києва о 02:55 (за розкладом), рейс PS 946.

Прибуття в "Бориспіль" о 8:00 наступного дня (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Александр Третьяк, дата: 13.06.2017

Людмила, спасибо огромное за теплые слова! Очень рад, что программа понравилась, а тур получился!!! До новых встреч! С уважением, Александр Третьяк

Надіслав: Людмила, дата: 09.06.2017

Добрый день! Хочу выразить благодарность фирме Феерия мандрив за прекрасно организованный тур "Cевер Испании". Все замечательно! Это другая, зелёная Испания! Бескрайние луга, горы , волынки... Кажется, что ты где-то в Шотландии или Уэльсе. Удивительная экскурсия в национальный парк Пики Европы , на сыроварню и пещеры , где этот сыр дозревает, наполняясь благородной голубой плесенью . На сыроварне полный цикл производства... Мы, люди городские, были шокированы ... Коров доил робот! Очень тепло приняла нас хозяйка фермы. Также всем очень понравилась поездка в Галисию. Этот круиз на катамаране по заливу, где расположены множество платформ по выращиванию мидий и устриц -мы запомним надолго! Такого количества мидий и вина, которые нам носили, носили, носили... Наверное никто из группы не поглощал до этого! Супер!!! И, конечно же, проехав по всем городам севера Испании, мы фактически , совершили паломничество в Сантьяго де Компостелла по пути Святого Якова и Финистеру - Край земли, правда на автобусе! Эти места имеют особую энергетику... Огромная благодарность нашему гиду Александру Третьяку! Он ,как всегда- на высоте! Как увлечённо, со знанием исторических моментов , дат, имён и названий он вёл экскурсии и рассказывал о проезжающих городах, замках и местах. Не забывая при этом накормить туриста и расставить ориентиры как добраться до отеля после прогулки и свободного времени. СПАСИБО, Саша, все было просто изумительно! Также хотелось бы поблагодарить менеджера Татьяну Жарову! Все чётко на всех этапах подготовки тура! Спасибо всем за положительные эмоции ! Рекомендую этот тур! Вы не пожалеете !

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua