55 154 грн
1199
€EUR
6 днів

Глазго - оз.Лох-Ломонд - замок Інверарі - перевал Гленко - Форт-Вільям - замок Ейлен-Донан - о. Скай - замок Данвеган - Портрі - Інвернесс - оз.Лох-Несс - замок Кодор - Сент Ендрюс - Единбург - Ваше місто

Дослідити історію від піктів до скотів, з головою поринути у містику вересових пустощів і, зрештою, дізнатись: "А що там, під кілтом?" - ласкаво просимо вас до відкриття Шотландії!

Перед вами у всій своїй красі відкриється горда і прекрасна Шотландія – край легенд, озер, шотландського віскі і місце проживання легендарного чудовиська Нессі. І може, саме вам пощастить побачити його? На вас чекають екскурсії в старовинні замки, у яких досі живуть справжні примари. Ви побачите загадкове озеро Лох-Несс, відвідаєте резиденції королів і дивовижні за своєю красою парки, а на завершення туру - величний Единбург, казкове місто, що спонукає до тривалих піших прогулянок і цікавих відкриттів!

Ви зможете отримати повне уявлення про культуру, природу й історію Шотландії, оціните незвичайну красу її краєвидів. Кожен день буде наповнений новими екскурсіями і враженнями, і цей унікальний калейдоскоп місць і подій зробить вашу подорож неповторною! Гід - Ірина Андрєєва.

Ви можете продовжити подорож далі, до строкатої столиці Великої Британії в нашому ексклюзивному турі Феєричний Лондон, або залишитись в Единбурзі чи прилетіти в Глазго раніше. У такому випадку ми підберемо для вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання.

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом у Шотландії;
22
5 ночей у готелях 3-4*;
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Авіа до Глазго/з Единбурга, трансфер а/п-готель-а/п;
Медична страховка;
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Глазго - оз.Лох-Ломонд - замок Інверарі - перевал Гленко - Форт-Вільям - замок Ейлен-Донан - о. Скай - замок Данвеган - Портрі - Інвернесс - оз.Лох-Несс - замок Кодор - Сент Ендрюс - Единбург - Ваше місто
День 1
Глазго

Прибуття у Глазго. Самостійний трансфер до готелю.

Глазго – найбільше місто Шотландії, центр культури й мистецтва, який зберігає багату архітектурну спадщину. У місті багато музеїв і галерей, а також близько 70 парків на будь-який смак.

Місто засноване в середині VI століття, у середні віки вважалося одним із найважливіших релігійних і освітніх центрів Шотландії. Промислова революція XVIII століття перетворила Глазго на один із найбільших промислових центрів. 

Одна з найцікавіших родзинок міста - Галерея КельвінгроувВ музеї представлено декоративно-прикладне мистецтво, живопис, історичні експонати, картина Сальвадора Далі, експозиція, присвячена прародичу стилю Арт-Нуво Чарльзу Ренні Макінтошу. А в музеї Ріверсайд, на березі річки Клайд, розташувалася експозиція колишнього Музею транспорту. Звідси можна не тільки насолодитеся захоплюючими краєвидами Глазго з берега річки, а й побачити перший у світі педальний велосипед, прогулятися відтвореною вулицею Глазго першої половини XX століття і познайомитися з кращою в Шотландії експозицією наземного транспорту. Це місце однозначно вразить любителів військових кораблів.

Ночівля в Глазго.

Ви можете замовити і приєднатися до туру з будь-якого міста світу! За бажанням ви можете прилетіти в Глазго раніше. У такому випадку ми підберемо для вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання.

День 2
Глазго - оз. Лох-Ломонд - замок Інверарі - перевал Гленко - Форт-Вільям

Сніданок, виселення. 

Екскурсія по Глазго з оглядом найдавнішої будівлі в місті – середньовічного собору Святого Мунго, часової вежі Трон, Купецького міста, центральної вулиці Б'юкан, площі короля Георга, об'єктів, пов'язаних з ім'ям засновника стилю Ар-Нуво Чарльза Макінтоша. Переїзд у західну частину міста.

Вільний час для відвідування Галереї Кельвінгроув (вхід безкоштовний): декоративно-прикладне мистецтво, живопис, історичні експонати, картина Сальвадора Далі, експозиція, присвячена засновнику стилю Ар-Нуво Чарльзу Ренні Макінтошу. 

Також пропонуємо оглянути будівлі університету Глазго (рік заснування – 1451), авторства знаменитого архітектора сера Джорджа Гілберта Скотта. Або пропонуємо відвідати музей Ріверсайд (вхід безкоштовний), де на березі річки Клайд розташувалася унікальна експозиція Музею транспорту.

Від'їзд з Глазго.

Зупинка на березі найповноводнішого озера Шотландії – Лох-Ломонд. Переїзд по національному парку Тросакс до містечка Інверарі.

Відвідання замку Інверарі (вхід 16,5 фунтів), що й нині належить одному з найвпливовіших шотландських кланів – Кемпбелам. Прихильники серіалу "Абатство Даунтон" неодмінно впізнають інтер'єри та будівлі затишного та водночас величного замку 18 сторіччя.

Переїзд до курортного містечка Форт-Вільям. Дорогою - фотозупинка на перевалі Гленко, відомого своїми величними пейзажами, розташованого у високогірній частині західної Шотландії біля підніжжя Бен Невіса, найвищої гори Британських островів.

Приголомшливе поєднання шотландських гір, бурхливих річок, озер і старовинного міста перетворили місто Форт-Вільям на дуже привабливий туристичний центр.

Ночівля у Форт-Вільямі.

День 3
Замок Ейлен-Донан - о. Скай: замок Данвеган - Портрі - Інвернесс

Сніданок, виселення. 

У цей день ми відвідаємо містичний острів Скай.

Переїзд до замку Ейлен-Донан. Шлях пролягає через найбільш мальовничий і суворий гірський район Шотландії "Highlands" - одне з найкрасивіших місць Європи. На вас чекає зустріч із дивовижними пейзажами: величні плато, гострі вершини, різкі обриви, розкішні луки, безліч стежок. Ви побачите озеро Лох Дуй, овіяне легендами, а замок 13 століття Ейлін Донан, напевно, здасться найбільш фотогенічним замком Шотландії.

Замок Ейлен-Донан (вхід 11 фунтів) - один з найромантичніших замків Шотландії. Він розташований на невеликому приливному острові Донан у фіорді Лох-Дуй, і знайомий багатьом завдяки фільмам "Горець" та сучасному серіалу "Чужоземка". 

Зруйнований під час Якобітських повстань, замок був повністю відновлений на початку 20 століття одним із нащадків клану МакРей – охоронців клану МакКензі, колишніх власників замку.

Далі прямуємо на острів Скай.

Острів Скай (Внутрішні Гебридські острови) – перлина Шотландії, обитель міфів і легенд. Це дивовижний ландшафт з трав'янистих пагорбів, мальовничих косогорів, скелястих фігур і старовинних замків, де буяє чарівний фольклор.

Опинившись на таємничому острові Скай, ви точно відчуєте його норовливий характер – суворий і величний вигляд поєднується зі швидкою і непередбачуваною зміною погоди. Гірська гряда Кyїлленс пов'язана з численними драматичними подіями і жорстокою боротьбою кланів.

Відвідування замку Данвеган (вхід 6,5 фунтів). Данвеган (Dunvegan Castle) - родове гніздо впливового клану "безсмертних" Маклаудів. Тут проходили зйомки популярного фільму "Горець" про Дункана Маклауда, який приніс клану всесвітню популярність. Це найвідоміший замок на острові Скай, у якому зараз живе 30-й глава клану. Данвеган вважається найдавнішим населеним замком Європи, і в ньому зберігається Чарівний прапор (Fairy Flag), який ви зможете побачити.

(За сприятливих погодніх умов): охочих запрошуємо на на морську прогулянку на човні до колонії морських котиків (оплачується додатково – близько 9 фунтів).

Проїзд по мальовничому узбережжю о-ва Скай. Відвідування найбільшого населеного пункту острова - риболовецького порту Портрі.

Візитівка Портрі - фасади будівель на набережній, які пофарбовано різними кольорами. На якорях стоять численні парусні човни, а місцевий причал спроектував відомий британський інженер Томас Телфорд.

Ночівля в районі міста Інвернесс.

День 4
оз. Лох-Несс - замок Кодор - Сент Ендрюс

Сніданок, виселення.

Переїзд до озера Лох-Несс. Зупинка в містечку Друммодрохіт для фото з Нессі.

Легенди оповідають, що саме тут, у 580 році, на березі таємничого озера Лох-Несс, де зараз руїни замку Уркхарт (Urquhart Castle) 13 століття (вхід 13,5 фунтів), - Святий Коломба побачив Лохнесське чудовисько. З пагорба, що височіє над замковими стінами та вежами, відкривається найінстграмніша панорама озера Лох-Несс!

Мальовнича дорога навколо озера Лох-Несс.

Відвідування замку Кодор (вхідний квиток близько 12 фунтів). Це те саме місце, яке прагнуть розшукати любителі середньовічної Шотландії. Захоплююча і магічна споруда також виявилася нерозривно пов'язана з "Макбетом" великого барда Шекспіра. Прогулянка в чудових садах навколо замку.

Переїзд до духовного центру Шотландії – міста Сент Ендрюс, також відомого як столиця гольфу. За легендою, грецькому монахові Регулу явився янгол та наказав привезти мощі Апостола Андрія світ за очі. Корабель монаха зупинився біля місцевих берегів, тут він і поховав святого та заснував церкву, на місці якої пізніше виріс собор, а саме місто стало називатися на честь Святого.

Прогулянка містом та університетськими будівлями, де навчалися та познайомилися Кейт Міддлтон та принц Вільям.

Переїзд в Единбург. Ночівля.

День 5
Единбург

Сніданок. 

Единбург – столиця Шотландії, місто замків і старовинної архітектури, музеїв і колоритних пабів, у якому жили і творили великий шотландський поет Роберт Бернс і знаменитий письменник Вальтер Скотт.

Автобусно-пішохідна екскурсія Единбургом з оглядом головних визначних пам'яток (25 фунтів).

Пропонується в рамках спільної екскурсії відвідування Единбурзького замку – найголовнішого королівського замку Шотландії (вхід 20 фунтів). Гордістю замку є одна з найстаріших будівель Шотландії – капела Святої Маргарити, побудована на початку XII століття. Також у замку можна побачити корону Шотландських монархів, амуніцію, історичні артефакти та низку інших предметів і реліквій. Замок, що велично підноситься на високій скелі в самому серці міста, є символом Единбурга.

У вільний час (друга половина дня) рекомендуємо відвідати Національний музей Шотландії, Національну картинну галерею, Каплицю лицарів Ордена Будяка в соборі Святого Жиля, кафе "Елефант" – місце народження творів про Гаррі Поттера.

Є можливість самостійного відвідування Королівського палацу Холіруд. Офіційна резиденція Королеви Великої Британії в Шотландії полонить вас своїми інтер'єрами і багатою історією (вхід 20 фунтів).

Ночівля в Единбурзі.

День 6
Единбург - Ваше місто

Сніданок, звільнення готельних номерів.

Самостійний трансфер в аеропорт. Виліт з Единбурга.

За бажанням ви можете продовжити перебування в Единбурзі на будь-яку кількість ночей!

Додати новий коментар

Коментарі

Звертаємо вашу увагу, що подача документів на візу можлива у будь-якій іншій країні. Вартість послуг візових центрів може відрізнятися та підлягає уточненню по кожній країні окремо.

! Обов’язкова особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (Бізнес-центр «Сигма», бульвар Вацлава Гавела 6, корпус 3, 03124, КиївУкраїна):

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) обов'язково з чистим аркушем (з двох сторін) для візи Великобританії;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.);

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей.

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Вартість туру по датах виїзду за умови розміщення:

Група 30.04: 1/2 DBL 1049 євро, доплата за SNGL 349 євро
Група 06.08: 1/2 DBL 1199 євро, доплата за SNGL 650 євро

Додаткова інформація

Знижка на тур для дитини до 12 років з 2-ма дорослими – 50 євро.

Консульський збір Великої Британії (суми можуть змінюватися та підлягають уточненню на момент запису туриста):

  • близько 138 євро консульський збір – оплачується до подачі документів!
  • 2100 грн. сервісний збір візового центру Великої Британії – оплачується до подачі документів!
  • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (близько 600 євро – оплачується до подачі документів!).
  • за бажанням або за необхідності подача флексі (подача в обраний день у будь-який зручний час, у години роботи віз. центру) - 3000 грн.
  • послуга завезення паспорту до Варшави на вклейку візи - 50 євро/паспорт

! Обов'язкова особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (Бізнес-центр "Сигма", бульвар Вацлава Гавела 6, корпус 3, 03124, КиївУкраїна).

Звертаємо вашу увагу, що подача документів на візу можлива у будь-якій іншій країні. Вартість послуг візових центрів може відрізнятися та підлягає уточненню по кожній країні окремо.

Додаткові екскурсії в турі та вхідні квитки:

Единбург (25 фунтів);
- вхідні квитки в туристичні об'єкти (оплачується в турі - близько 80 фунтів).

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: [email protected]