11 275 грн
275
$USD
7 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

ДеліДжайпур – Абханері – Фатехпур СікріАгра – Вріндаван – Делі

Країни:
Дати

Опис туру

Найпопулярніший екскурсійний тур. Для багатьох туристів – це перший дотик до Індії.

Цей тур – коктейль із безлічі вражень. Відвідування пам'яток з 4-го століття до сучасності, сусідство розкоші та бідності. Ви близько познайомитеся з важливими історичними моментами, а також рідкісними релігіями, культурою, життям країни.

Якщо Ви не були в Делі, Джайпурі, Агрі, то рекомендуємо обов'язково їх відвідати разом з нами. Ми надаємо хороші й комфортабельні готелі за обраним класом, зручний сучасний транспорт з кондиціонером і професійно підготовленого російськомовного гіда, який Вам розповість і покаже Індію з любов'ю та змусить Вас полюбити її такою, яка вона є.

У вартість входить
Проживання в номері обраної категорії;
Щоденний сніданок – BB;
22
Трансфери, вказані в програмі;
Екскурсії за програмою;
22
Професійний гід за програмою;
У вартість не входить
Будь-які авіаперельоти;
Віза:
22
Медичне страхування 10 USD;
Вхідні квитки;
22
Катання на слонах/джипі;
22
Все, що не вказано в пункті "включено".

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Делі – Джайпур – Абханері – Фатехпур Сікрі – Агра – Вріндаван – Делі
День 1, Ніч з п'ятниці на суботу
Київ – Делі

Ласкаво просимо на землю першої цивілізації!

Ви прибуваєте в Делі – столицю Індії. Зустріч в аеропорту з представником компанії. Трансфер до готелю. Розміщення. Відпочинок.

Індія – найбільша демократія, і тут присутні всі існуючі на земній кулі релігії. Сучасне Делі – мегаполіс, що швидко розвивається й успішно поєднує стару і найсучаснішу Індію. Серед хмарочосів, які стрімко виростають, залишки минулого у вигляді численних пам'яток стоять, як тихі нагадування про давню спадщину країни.

Ніч у готелі.

День 2, Субота
Делі

Сніданок.

О 09:30-10:00 год прямуємо в Храм Лотоса (храм релігії бахаїзму), який також відомий під назвою Храм Усіх Релігій.

Далі на Вас чекають враження від міста 17-го століття – Старого Делі, збудованого п'ятим монгольським імператором Шахджханом.

Оглядова екскурсія по Старому Делі, з проїздом повз Червоний Форт і мечеть Джама Масджид (найбільша мечеть в Індії, де одночасно можуть молитися 25 тисяч осіб). Гід розповість Вам історію незалежності Індії і про національного героя Махатму Ганді під час проїзду через місце його кремації – Радж-гх ат.

Відвідування храму Бірла, де ви познайомитеся з культурним і релігійним життям місцевих мешканців. Проїжджаючи повз Католицьку Церкву, ми відвідаємо храм Сикхів – Гурудвару, від якого Ви отримаєте незабутні враження.

Обід о 14:00-14:30 год.

Наприкінці програми відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардхам зі світломузикальним фонтаном і лазерним шоу (Сахадж Ананд водне шоу), що розповідає про індійську філософію. Комплекс увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (побудований у 2005 році). Рожевий камінь, з якого зроблена лицьова сторона, символізує любов до Бога, а білий мармур всередині – абсолютну чистоту і мир.

Ніч у готелі.

День 3, Неділя
Делі – Джайпур (250 км – 5 год)

Сніданок.

О 09:30-10:00 год оглядова екскурсія по Нью-Делі.

Прямуємо до вражаючих Воріт Індії (пам'ятки Першої світової війни), будівлі Парламенту та Палацу президентської резиденції, які спроектував англієць Едвін Лютієнс. Потім їдемо через дипломатичний район Шанті Патх у Кутаб Мінар. Ви відвідаєте 72-метровий Кутаб Мінар з елегантним ручним різьбленням по всій його висоті. Поруч стоїть залізна колона, яка витримала випробування часом і не поржавіла за 2000 років.

Далі познайомимося з релігією джайнізму в храмі Ахімса Стхал. Ця релігія існує тільки на території Індії. Завершення нашої екскурсії в Делі з відвідуванням храмового комплексу Чаттарпур, що належить до найстарішої релігії індуїзму. Крім усього іншого, Ви побачите тут статую бога Ханумана, що велично височіє, – найбільшу в Делі.

Перед переїздом у Джайпур невелика зупинка в магазині сувенірів, де буде можливість спробувати кахва (кашмірський чай) і скористатися чистим туалетом.

У другій половині дня переїзд у Джайпур.

Обід о 16:00-16:30 год. Після прибуття розміщення в готелі та відпочинок.

Ніч у готелі.

День 4, Понеділок
Джайпур

Джайпур, "рожеве місто", столиця штату Раджастан, розділена на дев'ять прямокутних секторів, відповідно до канонів староіндійської архітектури. Велика частина пам'яток зосереджена всередині міських стін, там же міститься один з найжвавіших ринків Індії та безліч ремісничих майстерень.

Після сніданку о 7:00-7:30 год Ви вирушите в околиці Джайпура, у древню столицю раджпутів – Амбер. Піднятися у форт Амбер можна на слонах або джипі.

Далі екскурсія по "рожевому місту", яка включає в себе відвідування Міського палацу (де живуть представники династії раджпутів) і Джантар Мантар – дивовижної астрономічної обсерваторії, побудованої махараджею в 1728 році.

Відвідування ювелірної фабрики – тут Ви ознайомитеся з різними видами каменів у природному вигляді і процесом ограновування; а також текстильної фабрики – де жінки можуть одягати сарі для фотографій.

Обід о 14:00-14:30 год.

Під час оглядової екскурсії Ви побачите Палац, занурений у води штучного озера – Джал Махал, Палац вітрів – Хава Махал і Елберт Холл. Увечері відвідування храму Лакшмі Нараяна, побудованого з мармуру в 1985 році, з участю у вечірній службі (час служби змінюється, тому без гарантій).

За додаткову плату – поїздка в етнічне село Чокі Дхані, де Ви насолодитеся місцевими танцями та розвагами.

Ніч у готелі.

День 5, Вівторок
Джайпур – Абханері – Фатехпур Сікрі – Агра (240 км – 5 год)

Після сніданку о 8:30-9:00 год переїзд до Агри.

По дорозі відвідання Абханері – де в 9-му столітті було побудовано найглибший і найдавніший ступінчастий колодязь у світі (Чанд Баорі).

Обід о 12:30-13:00 год.

Також відвідування Фатехпур Сікрі (мертве/покинуте/пустельне місто), побудованого імператором Акбаром як столиця і резиденція в 16 столітті. Але місто покинули до закінчення будівництва, і сьогодні воно залишилося таким самим, яким було більш ніж 300 років тому.

У місті є житлові приміщення і мечеті. Це місто в момент його створення було більше від Лондона.

Прибуття і розміщення в готелі Агри. Відпочинок і шопінг.

Ніч у готелі.

День 6, Середа
Агра

Вранці о 8:00-8:30 год відвідування Тадж Махалу (закритий по п'ятницях).

Тадж Махал виправдовує все, що про нього говорять, і навіть більше. Його будівництво тривало 22 роки і здійснювалося силами 20 тисяч осіб, білий мармур видобували за 200 миль і доставляли до місця будівництва армією з 1000 слонів. Тадж Махал дивовижно красивий з усіх боків завдяки найтоншій інкрустації на мармурі, яка вражає. У Вас буде достатньо часу для огляду, і Ви будете зачаровані цим шедевром архітектури.

Відвідування Червоного Форту Агри, прекрасної пам'ятки архітектури, що був резиденцією й оборонною спорудою монгольських імператорів протягом 300 років.

Відвідування мармурової фабрики, де ви познайомитеся зі складною ручною роботою з інкрустованих каменів у мармурі.

Обід о 14:00-14:30 год.

Також відвідування Гробниці Акбара Великого, одного з найвідоміших і найшанованіших мусульманських правителів Індії, покровителя науки і мистецтв. Архітектурний шедевр епохи Великих Моголів. Розташована в Сікандрі, передмісті міста Агра й Ітмад-уд-Даула (Опора держави), пам'ятка могольскої архітектури "Маленький Тадж".

За додаткову плату – вечірнє шоу Мохаббатте Тадж, що зображує романтичну історію кохання імператора Шаджахана і його коханої дружини Мумтаза Махала.

День 7, Четвер
Агра – Вріндаван – Делі (200 км – 4 год)

Вранці після сніданку переїзд у Делі.

По дорозі відвідання місць, пов'язаних з народженням бога Крішни. Прем Мандір – храм, що дивує своєю витонченістю, було спроектовано джагадгуру Шрі Кріпалуджі Махараджом у 2001 році. Побудований з білого мармуру і прикрашений дуже складним різьбленням, цей храм славиться своєю архітектурною красою.

Храм ISKCON – Шрі Крішна-Баларам Мандір – храм Гауді-Вайшнава у святому місті Вріндаван. Це один з головних храмів ISKCON в Індії на міжнародному рівні.

Переїзд у Делі. Після прибуття трансфер близько 18:00 год на реєстрацію рейсу для перельоту в Гоа/Керала. (Розміщення в готелі не передбачено).

Відправлення з Делі.

Для туристів, які вилітають прямим рейсом МАУ з Делі в Київ о 10:00 год, тільки один варіант: замовити додаткову ніч і додатковий трансфер за додаткову плату в Делі. (Дивіться в розділі "Готелі та ціни").

Додати новий коментар

Комментарии

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН ВІЗИ ДО ІНДІЇ::

1. Заповнена анкета

(ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ВСІХ ПУНКТІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!)

2. Вимоги до фотографії

- чіткий і кольоровий первинник фотографії з фотосалону

Скановані фотографії до роботи не приймаються!

- розмір фото 5*5 (от 50 кб до 300 кб)

- 80% обличчя на світлому фоні

- формат JPG (JPEG)

- фотографія має бути зроблена впродовж останніх 6 місяців

3. Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта має становити не менше 6 місяців після повернення з Індії і мати дві вільні сторінки.

- формат PDF

- кольорова і чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією

- розмір від 50 КВ до 300 KB 

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком:

Smirnova_Iryna_passport 

Smirnova_Iryna_foto

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

При відсутності місць в певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

Місто

Ночі

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Делі

2

Hotel Divine Paradise

Hotel Tavisha

Hotel The Suryaa

Джайпур

2

Hotel Hawa Mahal

Hotel Libra

Hotel Trident

Агра

2

Hotel Atithi

Hotel Amar

Hotel Trident

Вартість: Дані ціни дійсні з 06-09-2019 по 02-05-2020

Вартість (USD)

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні BB

275

375

465

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні HB

305

415

530

Доплата за одномісний номер

 

150

180

320

Зверніть увагу, що більшість готелів в Індії не класифікують за міжнародним стандартом. Бюджетна категорія готелів спеціально розроблена для забезпечення прийнятної вартості. І зробити його доступним для бюджетного туриста.

Увага: Туристи, в залежності від прильоту / вильоту в / з Делі, за додаткову плату можуть замовити додаткову ніч / додатковий трансфер / або організувати додаткову екскурсію по Делі з гідом.

Додаткова вартість (USD)
Готель Транспорт
Бюджетна кат. Стандартна кат. Делюкс кат. Дод. трансфер Дод. екскурсія з гидом
SGL DBL TPL SGL DBL TPL SGL DBL TPL 1-2 ч-к 3-4 ч-к 1-2 ч-к 3-4 ч-к
50 60 65 70 90 105 120 130 150 25 30 75 100
Додаткова інформація

Додаткові послуги, що входять у вартість:

 • Традиційне привітання в аеропорту з гірляндами;
 • Wi-Fi під час туру;
 • Доступ програми на мобільному додатку;
 • Бахіли для відвідування релігійних споруд;
 • Хустка для покриття голови під час відвідування сикхського храму;
 • Карта Індії від компанії;
 • Щоденник і ручка для запису спогадів про тур;
 • Обмін валют;
 • Всі штатні податки/парковки/платні дороги.

Доплати на свята:

Дівалі (07–11–2018): 15$ за людину (у вартість входять свічки, феєрверки, індійські солодощі тощо, щоб відсвяткувати Дівалі).

Доплата на новорічні та різдвяні дати – 150 дол/ос.

Холі (21–03–2019): 15$ за людину (у вартість входять індійське плаття, фарби тощо, щоб грати в Холі).

Вартість додаткових екскурсій

Делі – heritage walk at old Delhi with metro ride – прогулянка по старому Делі з поїздкою на метро: 60 дол/ос. (мінімум 2 особи).

Прогулянка по старому Делі (Шахджаханабад). Мета цієї прогулянки – розвідувати історію міста Шахджаханабад (сьогоднішнє старе Делі або Пурані Діллі). Маршрут зосереджений у районі вулиці Чандні Чоук, яка була головним бульваром 17-го століття і досі залишається такою. Дуже цікаво спостерігати, як пристосувалося місто до сучасності, підтримуючи стару архітектуру. Екзотика Вас переповнить емоціями, а Ваші Facebook та Instagram будуть сповнені яскравих фотографій. Буде можливість побачити і процес приготування масала-чаю по-індійськи.

Джайпур – поїздка в етнічне село Чокі Дхані: 60 дол/ос. (мінімум 2 особи).

Раджастанське фольклорне село Чокі Дхані є дзеркалом культури Раджастану з 1989 року, де туристи познайомляться з побутом місцевих жителів. Воно займає площу 10 акрів мальовничої сільської території. Традиційні хатини древніх часів повертають туристів на багато років назад, даючи насолодитися затишком села тих часів. Тут кожен вечір влаштовують різноманітні свята, що показують багату і яскраву культурну спадщину Раджастану. Саме музика і танці протягом усього вечора є одними з головних визначних пам'яток села. Місцеві народні артисти відродили декоративно-прикладне мистецтво, яке було популярне в Чокі Дхані в давні часи. Також у селі регулярно влаштовуються магічні шоу, лялькові вистави та видовища, що ще більше заворожує відвідувачів. Приносять задоволення і штучні ліси зі звуками тварин, катання на човнах, конях, верблюдах, слонах.

Агра – вечірнє шоу Мохаббатте Тадж: Silver/Gold/Platinum Class – 40/50/60 дол/ос.

Вистава відбувається в культурно-розважальному центрі Агри Калакріті. Театральне дійство, що розповідає історію виникнення архітектурного дива Тадж Махал "Мохаббате Тадж", – це красива Сага любові. У постановці йдеться про легендарне кохання царського подружжя, яскраві костюми, пісні й танці заворожують, а на сцені з'являється найбільша в світі копія Тадж Махалу. Шоу показує історію кохання імператора Шаха Джахана і Мумтаз Махал, а також історію створення Тадж Махалу.

Кхаджурахо – Національний парк Панна: вартість вхідних квитків + транспорт + англомовний гід у Національний парк Панна для 1-6 туристів –150 доларів.

Регіон, відомий своїми алмазами, також є батьківщиною деяких з кращих різновидів дикої природи в Індії. Парк було оголошено тигровим заповідником у 1994 році. Слід зазначити, що до 2009 року всі тигри в парку були знищені в результаті браконьєрства в змові з посадовими особами департаменту лісового господарства. До кінця 2011 року в парку оселилося п'ять тигрів і близько 10 дитинчат до 2 років, які перебувають у заповіднику під регулярним наглядом департаменту лісового господарства, і зараз їх 24.

Варанасі: 30 дол/ос. (мінімум 2 особи).

Варіант 1: Форт Рамнагар – фортеця і палац 17-го століття, де все дихає історією і де досі мешкає неофіційний махараджа Варанасі. У форті є музей, у якому представлена велика колекція зброї, бойових возів, старих авто, астрологічний годинник, мисливські трофеї, паланкіни, сідла, меблі та інше.

Варіант 2: Сільський тур – відвідування села Варанасі. Знайомство з сільським життям Індії, як люди проводять час у полі і в сільському господарстві. Також ви побачите там корівник (гаушала) на масивній території.

Варіант 3: Пішохідна екскурсія – у Варанасі ми можемо запропонувати пішохідну екскурсію. У цьому турі ми організуємо прогулянку з гідом у старій частині міста, серед знаменитих вузьких вуличок. Тут ми не можемо використовувати транспортні засоби, тому користуватимемося велосипедною рікшею.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Алла Безверха
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 118
 • e-mail: alla@feeria.ua