13 159 грн
499
$USD
7 днів

Делі – Самод – Джайпур – Абханері – Фатехпур СікріАгра – Вріндаван – Делі

Країни:
Дати

Опис туру

Феєрія запрошує Вас зануритися в колоритний світ Індії!

Індія – дивовижна країна. Вона сповнена багатою історією, чудовою природою й унікальною культурою. Під час подорожі Ви відвідаєте неповторну столицю ІндіїДелі, де на Вас чекає захоплююча екскурсія по величних храмах. Також Ви станете гостем прекрасного міста Джайпур, відвідаєте грандіозний Тадж Махал, покинуте місто Фатехпур Сікрі, побудоване ще в 16 столітті, і багато іншого!

У вартість входить
Проживання в номері обраної категорії;
Щоденний сніданок – BB;
22
Трансфери, вказані в програмі;
Екскурсії за програмою;
22
Супровід гіда за програмою;
У вартість не входить
Будь-які авіаперельоти;
Віза:
22
Медичне страхування 10 USD;
Вхідні квитки;
22
Катання на слонах/джипі;
22
Все, що не вказано в пункті "включено".

Делі – Самод – Джайпур – Абханері – Фатехпур Сікрі – Агра – Вріндаван – Делі
День 1, у ніч з неділі на понеділок
Делі

Ласкаво просимо на землю першої цивілізації!                        

Ви прибуваєте в Делі – столицю Індії. Зустріч в аеропорту з представником компанії. Трансфер до готелю. Розміщення. Відпочинок.

Сучасне Делі (столиця Індії) було столицею семи імперій в історії Індії. Згідно з Археологічним оглядом Індії, у Делі розташовано 60 тисяч пам'яток світового значення, багато з яких побудовані більш ніж кілька тисячоліть тому. Мегаполіс, що швидко розвивається, найбільше місто Індії з населенням 25 мільйонів людей (друге за чисельністю населення місто в світі), успішно поєднує стару і найсучаснішу Індію, де можна ознайомитися з дивовижними традиціями, звичаями і найдавнішими пам'ятками.

Серед хмарочосів, які стрімко виростають, залишки минулого у вигляді численних пам'яток стоять, як тихі нагадування про давню спадщину країни. Місто сповнене цікавими куточками й закутками.

День 2, понеділок
Делі – Самод – Джайпур

Сніданок. О 10:00 год переїзд у Джайпур через Самод. Обід о 13:00-13:30 год.

Самод – маленьке село, де розташований 475-річний палац, що був удостоєний звання кращої спадщини готелю в країні протягом останніх 5 років. Його арки, сади й обідній зал перебувають у найкращому стані. Всі оригінальні настінні і стельові картини й роботи з дзеркалом не пошкоджені та відновлені. Дурбарська зала Самодського палацу – один з найпривабливіших і красиво оздоблених камер зі скляними і мінкарі-роботами. Те ж саме стосується приватних закритих просторів, призначених для жінок сім'ї. Відвідування палацу і пізніше прогулянка по селу на верблюжому візку.

Після екскурсії прямуємо в Джайпур. Після прибуття розміщення в готелі та відпочинок. Ніч у готелі.

День 3, вівторок
Джайпур

Джайпур, "рожеве місто", столиця штату Раджастан, розділена на дев'ять прямокутних секторів, відповідно до канонів староіндійської архітектури. Велика частина пам'яток зосереджена всередині міських стін, там же міститься один з найжвавіших ринків Індії та безліч ремісничих майстерень.

Після сніданку о 7:00-7:30 год Ви вирушите в околиці Джайпура, у древню столицю раджпутів – Амбер. Піднятися у форт Амбер можна на слонах або джипі.

Далі екскурсія по "рожевому місту", яка включає в себе відвідування Міського палацу (де живуть представники династії раджпутів) і Джантар Мантар – дивовижної астрономічної обсерваторії, побудованої махараджею в 1728 році.

Відвідування ювелірної фабрики – тут Ви ознайомитеся з різними видами каменів у природному вигляді і процесом ограновування; а також текстильної фабрики – де жінки можуть одягати сарі для фотографій.

Обід о 14:00-14:30 год.

Під час оглядової екскурсії Ви побачите Палац, занурений у води штучного озера – Джал Махал, Палац вітрів – Хава Махал і Елберт Холл. Увечері відвідування храму Лакшмі Нараяна, побудованого з мармуру в 1985 році, з участю у вечірній службі (час служби змінюється, тому без гарантій).

За додаткову плату – поїздка в етнічне село Чокі Дхані, де Ви насолодитеся місцевими танцями та розвагами.

Ніч у готелі.

День 4, середа
Джайпур – Абханері – Фатехпур Сікрі – Агра (220 км – 5 год)

Після сніданку о 8:30-9:00 год переїзд до Агри.

По дорозі відвідання Абханері – де в 9-му столітті було побудовано найглибший і найдавніший ступінчастий колодязь у світі (Чанд Баорі).

Обід о 12:30-13:00 год.

Також відвідування Фатехпур Сікрі (мертве/покинуте/пустельне місто), побудованого імператором Акбаром як столиця і резиденція в 16 столітті. Але місто покинули до закінчення будівництва, і сьогодні воно залишилося таким самим, яким було більш ніж 300 років тому.

У місті є житлові приміщення і мечеті. Це місто в момент його створення було більше від Лондона.

Прибуття і розміщення в готелі Агри. Відпочинок і шопінг.

Ніч у готелі.

День 5, четвер
Агра

Вранці о 8:00-8:30 год відвідування Тадж Махалу (закритий по п'ятницях).

Тадж Махал виправдовує все, що про нього говорять, і навіть більше. Його будівництво тривало 22 роки і здійснювалося силами 20 тисяч осіб, білий мармур видобували за 200 миль і доставляли до місця будівництва армією з 1000 слонів. Тадж Махал дивовижно красивий з усіх боків завдяки найтоншій інкрустації на мармурі, яка вражає. У Вас буде достатньо часу для огляду, і Ви будете зачаровані цим шедевром архітектури.

Відвідування Червоного Форту Агри, прекрасної пам'ятки архітектури, що був резиденцією й оборонною спорудою монгольських імператорів протягом 300 років.

Відвідування мармурової фабрики, де ви познайомитеся зі складною ручною роботою з інкрустованих каменів у мармурі.

Обід о 14:00-14:30 год.

Також відвідування Гробниці Акбара Великого, одного з найвідоміших і найшанованіших мусульманських правителів Індії, покровителя науки і мистецтв. Архітектурний шедевр епохи Великих Моголів. Розташована в Сікандрі, передмісті міста Агра й Ітмад-уд-Даула (Опора держави), пам'ятка могольскої архітектури "Маленький Тадж".

За додаткову плату – вечірнє шоу Мохаббатте Тадж, що зображує романтичну історію кохання імператора Шаджахана і його коханої дружини Мумтаза Махала.

День 6, п'ятниця
Агра – Вріндаван – Делі (200 км – 4 год)

Вранці після сніданку переїзд у Делі.

По дорозі відвідання місць, пов'язаних з народженням бога Крішни. Прем Мандір – храм, що дивує своєю витонченістю, було спроектовано джагадгуру Шрі Кріпалуджі Махараджом у 2001 році. Побудований з білого мармуру і прикрашений дуже складним різьбленням, цей храм славиться своєю архітектурною красою.

Храм ISKCON – Шрі Крішна-Баларам Мандір – храм Гауді-Вайшнава у святому місті Вріндаван. Це один з головних храмів ISKCON в Індії на міжнародному рівні.

Переїзд у Делі, розміщення в готелі та відпочинок. Ніч у готелі.

День 7, субота
Делі

Heritage walk at old Delhi with metro ride – прогулянка по старому Делі з поїздкою на метро.

Прогулянка по старому Делі (Шахджаханабад). Мета цієї прогулянки – розвідувати історію міста Шахджаханабад (сьогоднішнє старе Делі або Пурані Діллі). Маршрут зосереджений у районі вулиці Чандні Чоук, яка була головним бульваром 17-го століття і досі залишається такою. Дуже цікаво спостерігати, як пристосувалося місто до сучасності, підтримуючи стару архітектуру. Екзотика Вас переповнить емоціями, а Ваші Facebook та Instagram будуть сповнені яскравих фотографій. Буде можливість побачити і процес приготування масала-чаю по-індійськи.

Відстань: близько 2 км

Час початку з готелю: 5:45 год.

Час повернення в готель: 8:45 год.

Сніданок. О 10:00 год прямуємо в Храм Бірла, де ви познайомитеся з культурним і релігійним життям місцевих мешканців. Проїжджаючи повз Католицьку Церкву, ми відвідаємо храм Сикхів – Гурудвару, від якого Ви отримаєте незабутні враження.

Далі оглядова екскурсія по Нью-Делі – прямуємо до вражаючих Воріт Індії (пам'ятки Першої світової війни), будівлі Парламенту та Палацу президентської резиденції, які спроектував англієць Едвін Лютієнс.

Потім їдемо через дипломатичний район Шанті Патх у Кутаб Мінар.

Обід о 13:00-13:30 год. Ви відвідаєте 72-метровий Кутаб Мінар з елегантним ручним різьбленням по всій його висоті. Поруч стоїть залізна колона, яка витримала випробування часом і не поржавіла за 2000 років.

Відвідування Храму Лотоса (храм релігії бахаїзму), який також відомий під назвою Храм Усіх Релігій. Наприкінці програми відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардхам зі світломузикальним фонтаном і лазерним шоу (Сахадж Ананд водне шоу), що розповідає про індійську філософію. Комплекс увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (побудований у 2005 році). Рожевий камінь, з якого зроблена лицьова сторона, символізує любов до Бога, а білий мармур всередині – абсолютну чистоту і мир.

Прощальна вечеря в Делі. Пізніше, близько 21:00-22:00 год, трансфер на реєстрацію міжнародного рейсу для перельоту додому. (Розміщення в готелі не передбачено).

Відправлення з Делі (у ніч з суботи на неділю).

Додати новий коментар

Комментарии

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН ВІЗИ ДО ІНДІЇ::

1. Заповнена анкета

(ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ВСІХ ПУНКТІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!)

2. Вимоги до фотографії

- чіткий і кольоровий первинник фотографії з фотосалону

Скановані фотографії до роботи не приймаються!

- розмір фото 5*5 (от 50 кб до 300 кб)

- 80% обличчя на світлому фоні

- формат JPG (JPEG)

- фотографія має бути зроблена впродовж останніх 6 місяців

3. Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта має становити не менше 6 місяців після повернення з Індії і мати дві вільні сторінки.

- формат PDF

- кольорова і чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією

- розмір від 50 КВ до 300 KB 

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком:

Smirnova_Iryna_passport 

Smirnova_Iryna_foto

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

При відсутності місць в певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

Туристи, що подорожують по одному - зобов'язані брати одномісне розміщення, так як підселення не надається.

Місто

Ночі

Категорія 4*

Категорія 5*

Делі

2

Hotel Park Plaza
www.sarovarhotels.com/park-plaza-east-delhi-new/

The Leela

https://www.theleela.com/en_us/hotels-in-delhi/the-leela-ambience-convention-hotel-delhi/

Джайпур

2

Hotel Clarion Bella Casa

http://www.clarionbellacasa.com

The Lalit

https://www.thelalit.com/the-lalit-jaipur/

Агра

2

Crystal Sarovar Premiere
www.sarovarhotels.com/crystal-sarovar-premiere-agra

Trident Hotel
https://www.tridenthotels.com/hotels-in-agra

Вартість: Дані ціни дійсні з 06-09-2019 по 02-05-2020

Вартість (USD)

Категорія 4*
 

Категорія 5*
 

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні BB

 

499

649

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні HB

 

549

749

Доплата за одномісний номер

 

250

350

ГОТЕЛІ, що надаються в містах Індії

Місто

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Делі

Hotel Divine Paradise

Hotel Tavisha

The Suryya

Джайпур

Hotel Hawa Mahal

Hotel Libra

Trident Hotel

Агра

Hotel Atithi

Hotel Amar

Trident Hotel

Кхаджурахо

Hotel Isabel Palace

Hotel Temple View

Golden Tulip

Читракут

Tourist Bungalow 

Tourist Bungalow 

Tourist Bungalow 

Варанасі

Hotel Plaza Inn

Hotel City Inn 

Hotel India

Зверніть увагу, що більшість готелів в Індії не класифікують за міжнародним стандартом. Бюджетна категорія готелів спеціально розроблена для забезпечення прийнятної вартості і доступності для бюджетного туриста.

Послуги для туристів, що надаються за додаткову оплату:

Увага: Туристи, в залежності від прильоту / вильоту в/з Делі, за додаткову плату можуть замовити додаткову ніч / додатковий трансфер / або організувати додаткову екскурсію по Делі з кваліфікованим гідом

Додаткова вартість (USD)
Готель Транспорт
Бюджетна кат. Стандартна кат. Делюкс категорія Доп. трансфер Доп. екскурсія з гідом
SGL DBL TPL SGL DBL TPL SGL DBL TPL 1-2 люд. 3-4 люд.

1-2 люд.

3-4 люд.
50 60 65 70 90 105 120 130 150 25 30 75 100
Додаткова інформація

Додаткові послуги, що входять у вартість:

 • Традиційне привітання в аеропорту з гірляндами;
 • Прогулянка по старому Делі – Heritage Walk;
 • Катання на верблюжому візку;
 • Wi-Fi під час туру;
 • Доступ програми на мобільному додатку;
 • Бахіли для відвідування релігійних споруд;
 • Хустка для покриття голови під час відвідування сикхського храму;
 • Карта Індії від компанії;
 • Щоденник і ручка для запису спогадів про тур;
 • Обмін валют;
 • Всі штатні податки/парковки/платні дороги.

Доплати на свята:

Дівалі (07–11–2018): 15$ за людину (у вартість входять свічки, феєрверки, індійські солодощі тощо, щоб відсвяткувати Дівалі).

Доплата на новорічні та різдвяні дати – 150 дол/ос.

Холі (21–03–2019): 15$ за людину (у вартість входять індійське плаття, фарби тощо, щоб грати в Холі).

Вартість додаткових екскурсій:

Джайпур – поїздка в етнічне село Чокі Дхані: 60 дол/ос. (мінімум 2 особи).

Раджастанське фольклорне село Чокі Дхані є дзеркалом культури Раджастану з 1989 року, де туристи познайомляться з побутом місцевих жителів. Воно займає площу 10 акрів мальовничої сільської території. Традиційні хатини древніх часів повертають туристів на багато років назад, даючи насолодитися затишком села тих часів. Тут кожен вечір влаштовують різноманітні свята, що показують багату і яскраву культурну спадщину Раджастану. Саме музика і танці протягом усього вечора є одними з головних визначних пам'яток села. Місцеві народні артисти відродили декоративно-прикладне мистецтво, яке було популярне в Чокі Дхані в давні часи. Також у селі регулярно влаштовуються магічні шоу, лялькові вистави та видовища, що ще більше заворожує відвідувачів. Приносять задоволення і штучні ліси зі звуками тварин, катання на човнах, конях, верблюдах, слонах.

Агра – вечірнє шоу Мохаббатте Тадж: Silver/Gold/Platinum Class – 40/50/60 дол/ос.

Вистава відбувається в культурно-розважальному центрі Агри Калакріті. Театральне дійство, що розповідає історію виникнення архітектурного дива Тадж Махал "Мохаббате Тадж", – це красива Сага любові. У постановці йдеться про легендарне кохання царського подружжя, яскраві костюми, пісні й танці заворожують, а на сцені з'являється найбільша в світі копія Тадж Махалу. Шоу показує історію кохання імператора Шаха Джахана і Мумтаз Махал, а також історію створення Тадж Махалу.

Увага:

У храмах необхідно роззуватися і покривати голову. Мати шкарпетки й хустку.

Перед Днем Республіки Індії (26 січня), орієнтовно за тиждень, у місці проходження параду (Ворота Індії/Президентський палац) блокуються проїзні дороги з метою підготовки до свята.

У день свята Холі (21–03–2019) екскурсію буде розпочато після обіду, тому що через фестиваль фарб міські дороги і визначні пам'ятки можуть бути закриті. Крім того, люди можуть кидати фарби на автомобілі, що проїжджають повз, і самих туристів.

Під час свята Навратрі в жовтні/листопаді і березні/квітні на 9-10 днів катання на слонах у Джайпурі припиняється.

Зверніть також увагу, що в святкові дні в Індії спостерігається велике скупчення народу в храмах, у зв'язку з чим іноді виникає необхідність скасування їхнього відвідування з метою безпеки.

З 1 грудня по 31 січня через туман політ/поїзд може запізнитися. Це поза нашим контролем. Тому ми рекомендуємо взяти ніч у Делі, щоб не пропустити міжнародний рейс.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Алла Безверха
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 118
 • e-mail: alla@feeria.ua