0 грн
0
$USD
0 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Делі - Самод - Джайпур - Абханері - Фатехпур Сікрі - Агра - Вріндаван – Делі

Країни:

Опис туру

Феєрія запрошує Вас зануритися у колоритний світ Індії!

Індія дивовижна країна, вона сповнена багатою історією, чудовою природою та унікальною культурою. Під час подорожі Ви відвідаєте дивовижну столицю Індії - Делі, де Вас чекає захоплива екскурсія величними храмами. Також Ви станете гостем прекрасного міста Джайпур, відвідайте неповторний Тадж Махал, покинуте місто Фатехпур Сікрі, яке було побудоване у 16 столітті та багато іншого!

У вартість входить
Проживання в номері обраної категорії;
Щоденний сніданок – BB;
22
Трансфери, вказані в програмі;
Екскурсії за програмою;
22
Супровід гіда за програмою;
У вартість не входить
Будь-які авіаперельоти;
Віза:
22
Медичне страхування 10 USD;
Вхідні квитки;
22
Катання на слонах/джипі;
22
Все, що не вказано в пункті "включено".
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Делі - Самод - Джайпур - Абханері - Фатехпур Сікрі - Агра - Вріндаван – Делі
День 1 (виліт у ніч з суботи на неділю)
Київ - Делі

Ласкаво просимо на землю першої цивілізації. Ви прибуваєте у Делі - столиці Індії. Зустріч в аеропорту з представником компанії.

Трансфер у готель.

Розміщення. Відпочинок.

Сучасне Делі (столиця Індії) - було столицею семи імперій в історії Індії. Згідно з Археологічним оглядом Індії, у Делі знаходяться 60000 пам'яток світового значення, багато з яких побудовані більш ніж кілька тисячоліть тому. Мегаполіс, що швидко зростає, найбільше місто Індії з населенням 25 мільйонів чоловік (друге за чисельністю населення місто у світі), успішно поєднує стару та найсучаснішу Індію, де можна ознайомитися з дивовижними традиціями, звичаями та найдавнішими пам'ятками. Серед хмарочосів у вигляді численних пам'ятників стоять залишки минулих подій, як тихі нагадування давньої спадщини країни. Місто сповнене цікавими куточками й закутками.

День 2
Делі

Сніданок.

О 09:30-10:00 год. прямуємо до Храму Бірла, де ви познайомитеся з культурним й релігійним життям місцевих жителів. Проїжджаючи повз Католицької Церкви ми відвідаємо храм Сикхів - Гурудвара, від якого ви отримаєте незабутні враження.

Далі оглядова екскурсія Нью-Делі - прямуємо до дивовижних Воріт Індії (пам'ятника першої світової війни), будівлі Парламенту та Палацу президентської резиденції, які були спроектовані англійцем Едвіном Лютіенсом. Потім їдемо через дипломатичний район Шанті Патх в Кутаб Мінар.

Обід о 13.00-13.30 год.

Ви відвідаєте 72-метровий Кутаб Мінар з елегантним ручним різьбленням по всій його висоті. Поруч стоїть залізна колона, яка витримала випробування часом та не поржавіла за 2000 років. Відвідування Храму Лотоса (храм релігії бахаїзму), який також відомий під назвою Храм Всіх Релігій.

В кінці програми - відвідування дивовижно гарного храмового комплексу Акшардхам зі світломузичним фонтаном й лазерним шоу (Сахадж Ананд водне шоу), що розповідає індійську філософію. Комплекс увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (побудований у 2005 році). Рожевий камінь, з якого зроблена лицьова сторона, символізує любов до Бога, а білий мармур всередині - абсолютну чистоту та мир.

Ніч у готелі.

День 3
Делі - Самод - Джайпур

Heritage walk at old Delhi with metro ride - прогулянка старим Делі з поїздкою на метро.

Прогулянка Старим Делі (Шахджаханабад): Мета цієї прогулянки - пізнати історію міста Шахджаханабад, (сьогоднішнє Старе Делі або Purani Dilli). Маршрут зосереджений в районі вулиці Чандні Чоук, яка була головним бульваром 17-го століття, і до сих пір залишається такою. Дуже цікаво спостерігати як пристосувалося місто з часом по сучасному підтримуючи стару архітектуру. Також екзотика вас переповнить емоціями та звичайно ваш FACEBOOK й INSTAGRAM буде наповнений колоритними фотографіями. Також буде можливість побачити процес приготування масала Чаю по-індійськи.

Відстань: близько 2 км.

Час початку з готелю: 5:45 год.

Час повернення у готель: 8:45 год.

Маршрут: Готель - Метро - Джама Масджид - Хавелі Дхарампура - Наугхара - Парантхевалі галі - Гурудвара Сіс Ганджа - Лал Джайн Мандир - Храм Гаурі Шанкар - Станція метро Лал Кіла - Готель

Сніданок. О 10:00 год. переїзд у Джайпур через Самод.

Обід о 13:00-13: 30 год.

Палац Самод був побудований близько 400 років тому. Сьогодні це розкішний готель, який складається з трьох поверхів, кожен з яких має патіо. Про багатство споруди можна судити вже з вхідних дверей: тут розташована унікальна скриня скарбів з темного дерева, прикрашена мармуром та блискучим склом.

Але справжні скарби зберігаються всередині палацу. Інтер'єр виконаний в стародавньому стилі Раджастхану - з мармуровими підлогами, колонами з химерним орнаментом та стінами, прикрашеними старовинною мозаїкою та інкрустацією дорогоцінними каменями, а також різноманітними розписами. Особливий інтерес також представляє Дзеркальний зал, стіни якого прикрашають дрібні дзеркальні фрагменти.

Прогулянка по селу Самод на верблюжому візку.

Після екскурсії прямуємо в Джайпур.

Прибуття, розміщення у готелі та відпочинок.

Ніч у готелі.

День 4
Джайпур

Джайпур, «рожеве місто», столиця штату Раджастан, розділене на дев'ять прямокутних секторів відповідно до канонів староіндійської архітектури. Велика частина пам'яток зосереджена всередині міських стін, там же знаходиться один з найжвавіших ринків Індії та безліч ремісничих майстерень.

Сніданок о 07:00 - 7:30 год.

Після сніданку Ви вирушите на околиці Джайпура, в давню столицю раджпутів - Амбер. Підйом до форту Амбер на слонах або джипі.

Після цього - екскурсія рожевим містом, під час якої ви відвідаєте Міський Палац ( де і досі живуть представники династії раджпутів), Джантар Мантар - дивовижну астрономічну обсерваторію.

Відвідаєте ювелірну фабрику - де ви ознайомитеся з різними видами каменню у природному вигляді й процесом ограновування, та відвідування текстильної фабрики - де жінки можуть одягати сарі для фотографій.

Обід о 14:00-14:30 год.

Під час оглядової екскурсії Ви побачите Палац занурений у води штучного озера - Джал Махал, Палац вітрів - Хава Махал й Елберт Холл. Увечері відвідування храму Лакшмі Нараяна, побудованого з мармуру у 1985 році .

За додаткову плату - поїздка в етнічне село Чокі Дхані, де ви насолодитеся місцевими танцями та розвагами.

Ніч у готелі.

День 5
Джайпур - Абханері - Фатехпур Сікрі - Агра 220 км – 5 год.)

Після сніданку о 08:30 - 09:00 год. переїзд до Агри.

По дорозі - відвідування Абханері, де у 9-му столітті був побудований найглибший і найдавніший східчастий колодязь у світі (Чанд Баорі).

Обід о 12: 30-13: 00 год.

Також відвідаєте Фатехпур Сікрі (мертве / закинуте / пустельне місто), воно побудоване імператором Акбаром, як столиця та резиденція в 16 столітті. Але місто було покинуте до закінчення будівництва, і нині воно залишилося таким, яким було більш, ніж 300 років тому. У місті є житлові приміщення та мечеті, це місто було більше за Лондон у момент його створення.

Прибуття та розміщення у готелі Агри.

Відпочинок. Шопінг.

Ніч у готелі.

День 6
Агра

Вранці о 08:00-08:30 год. Відвідування Тадж Махала (закритий по п'ятницям).

Тадж Махал виправдовує все, що про нього говорять і навіть більше. Його будівництво тривало 22 роки й велося силами 20 тисяч чоловік, білий мармур видобувався за 200 миль й доставлявся до місця будівництва армією з 1000 слонів. Побудований могольським імператором Шахом Джаханом на честь кохання до його дружини Мумтаз Махал у середині 17 століття. Тадж Махал вважається одним з чудес світу. Він дивовижно гарний з усіх боків, у Вас буде достатньо часу для його огляду і Ви будете зачаровані цим шедевром архітектури.

Відвідування Червоного Форту, який був резиденцією монгольських імператорів протягом 300 років.
Відвідування мармурової фабрики, де ви познайомитеся зі складною ручною роботою з інкрустованих каменів у мармурі.

Обід о 14:00-14:30 год.

Також відвідування Гробниці Акбара Великого, одного з найвідоміших й шанованих мусульманських правителів Індії, покровителя науки та мистецтв. Архітектурний шедевр епохи Великих Моголів. Розташована в Сикандрі, передмісті міста Агра й Ітмад-уд-Даула (Опора держави), пам'ятник могольської архітектури "Маленький Тадж".

За додаткову плату - вечірнє шоу Мохаббатте Тадж, що зображує романтичну історію кохання імператора Шаджахана і його дружини Мумтаза Махала.

День 7
Агра - Вріндаван - Делі (200 км – 4 год.)

Вранці, після сніданку, - переїзд у Делі.

По дорозі відвідування місць, пов'язаних з народженням бога Крішни. Прем Мандір - дивує своєю витонченістю, цей храм був спроектований Джагадгуру Шрі Кріпалуджі Махараджем у 2001 році. Побудований з білого мармуру та прикрашений дуже складним різьбленням, цей храм славиться своєю архітектурною красою.

Переїзд у Делі. Після прибуття - прощальна вечеря у Делі. Пізніше близько 20:00-21: 00 год. трансфер на реєстрацію рейсу для перельоту в Гоа/Керала.

Для туристів які відлітають прямим рейсом МАУ з Делі у Київ о 10:00 год. тільки 1 варіант: Замовити додаткову ніч і додатковий трансфер за додаткову плату в Делі (дивіться у розділі «Готелі та ціни»).

Додати новий коментар

Комментарии

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН ВІЗИ ДО ІНДІЇ::

1. Заповнена анкета

(ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ВСІХ ПУНКТІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!)

 

2. Вимоги до фотографії

- чіткий і кольоровий первинник фотографії з фотосалону

Скановані фотографії до роботи не приймаються!

- розмір фото 5*5 (от 50 кб до 300 кб)

- 80% обличчя на світлому фоні

- формат JPG (JPEG)

- фотографія має бути зроблена впродовж останніх 6 місяців

 

3. Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта має становити не менше 6 місяців після повернення з Індії і мати дві вільні сторінки.

- формат PDF

- кольорова і чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією

- розмір від 50 КВ до 300 KB 

 

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком:

Smirnova_Iryna_passport 

Smirnova_Iryna_foto

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

При відсутності місць в певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

Туристи, що подорожують по одному - зобов'язані брати одномісне розміщення, так як підселення не надається.

Місто

Ночі

Категорія 4*

Категорія 5*

Делі

2

Hotel Park Plaza
www.sarovarhotels.com/park-plaza-east-delhi-new/

The Leela

https://www.theleela.com/en_us/hotels-in-delhi/the-leela-ambience-convention-hotel-delhi/

Джайпур

2

Hotel Clarion Bella Casa

http://www.clarionbellacasa.com

The Lalit

https://www.thelalit.com/the-lalit-jaipur/

Агра

2

Crystal Sarovar Premiere
www.sarovarhotels.com/crystal-sarovar-premiere-agra

Trident Hotel
https://www.tridenthotels.com/hotels-in-agra

Вартість: Дані ціни дійсні з с 06-09-2019 по 02-05-2020

Вартість (USD)

Категорія 4*
 

Категорія 5*
 

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні BB

 

499

649

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні HB

 

549

749

Доплата за одномісний номер

 

250

350

Місто

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Делі

Hotel Divine Paradise

Hotel Tavisha

The Suryya

Джайпур

Hotel Hawa Mahal

Hotel Libra

Trident Hotel

Агра

Hotel Atithi

Hotel Amar

Trident Hotel

Кхаджурахо

Hotel Isabel Palace

Hotel Temple View

Golden Tulip

Читракут

Tourist Bungalow 

Tourist Bungalow 

Tourist Bungalow 

Варанасі

Hotel Plaza Inn

Hotel City Inn 

Hotel India

Зверніть увагу, що більшість готелів в Індії не класифікують за міжнародним стандартом. Бюджетна категорія готелів спеціально розроблена для забезпечення прийнятної вартості і доступності для бюджетного туриста.

Послуги для туристів, що надаються за додаткову оплату:

Увага: Туристи, в залежності від прильоту / вильоту в / з Делі, за додаткову плату можуть замовити додаткову ніч / додатковий трансфер / або організувати додаткову екскурсію по Делі з кваліфікованим гідом

Додаткова вартість (USD)
Готель Транспорт
Бюджетна кат. Стандартна кат. Делюкс категорія Доп. трансфер Доп. екскурсія з гідом
SGL DBL TPL SGL DBL TPL SGL DBL TPL 1-2 люд. 3-4 люд.

1-2 люд.

3-4 люд.
50 60 65 70 90 105 120 130 150 25 30 75 100
Додаткова інформація

Додаткові послуги, що входять у вартість:

 • Традиційне привітання в аеропорту з гірляндами;
 • Прогулянка містом- Старе Делі - Heritage Walk;
 • Катання на верблюжому візку;
 • Вай-фай під час туру;
 • Доступ програми на мобільному додатку;
 • Бахіли для відвідування релігійних споруд;
 • Хустка для покриття голови під час відвідування храмів;
 • Карта Індії від компанії;
 • Щоденник і ручка для запису спогадів про тур;
 • Обмін валют;
 • Всі штатні податки / паркування / платні дороги.

 

Доплати на свята:

Дівалі (07-11-2018): 15 $ за людину (включає свічки, феєрверки, індійські солодощі тощо, щоб відсвяткувати Дівалі)

Доплата на новорічні та різдвяні дати - 150 дол / людина

Холі (21-03-2019): 15 $ з людини (включає індійське плаття, і т. д.)

 

Вартість додаткових екскурсій:

Джайпур - Поїздка в етнічне село Чокі Дхані: USD 60 Per Person (мінімум 2 людини)

Раджастанське фольклорне село Чокі Дхані є дзеркалом культури Раджастана з 1989 року, яке познайомить туристів з побутом місцевих жителів. Воно займає площу 10 акрів мальовничої сільської території. Традиційні хатинки давніх часів повертають туристів на багато років назад, даючи насолодитися затишком села тих часів.

Тут кожен вечір влаштовуються різноманітні свята, що показують багату та яскраву культурну спадщину Раджастана. Саме музика й танці протягом усього вечора є одними з головних визначних пам'яток села. Місцеві народні артисти відродили декоративно-прикладне мистецтво, яке було популярне в Чокі Дхані в давні часи. Також в селі регулярно влаштовуються магічні шоу, лялькові вистави. Принесуть задоволення вам також штучні ліси зі звуками тварин, катання на човнах, конях, верблюдах, слонах.

Агра - вечірнє шоу Мохаббатте Тадж: Silver / Gold / Platinum Class - USD 40/50/60 Per Person

Вистава проходить у культурно-розважальному центрі Агри Калакріті. Театральна вистава, що оповідає історію виникнення архітектурного дива Тадж Махал "Мохаббате Тадж» - це прекрасна Сага любові. У постановці розповідається про легендарне кохання царського подружжя, яскраві костюми, пісні й танці заворожують, а на сцені з'являється найбільша у світі копія Тадж Махала. Шоу показує історію кохання імператора Шаха Джахана і Мумтаз Махал, а також історію створення Тадж-Махала.

Увага:

• У храмах необхідно роззуватися і покривати голову. Мати шкарпетки й хустку.

• Перед Днем Республіки Індії (26 Січня), орієнтовно за тиждень в місці проходження параду (Ворота Індії / Президентський палац) блокуються проїзні дороги з метою підготовки до свята.

• В день свята Холі екскурсію буде розпочато після обіду, тому що через фестиваль фарб міські дороги й пам'ятники можуть бути закриті. Так само люди можуть кидати фарби на автомобілі, що проїжджають, та на самих туристів.

• Під час свята Навратрі в Жовтні / Листопаді та Березні / Квітні на 9-10 днів катання на слонах у Джайпурі припиняється.

• Зверніть також увагу, що у святкові дні в Індії спостерігається велике скупчення народу в храмах, у зв'язку з чим іноді виникає необхідність скасувати відвідування їх з метою безпеки.

• З 01 грудня по 31 січня через туман політ може затриматися. Це поза нашим контролем. Тому ми рекомендуємо взяти ніч у Делі, щоб не пропустити міжнародний рейс.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Алла Безверха
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 118
 • e-mail: alla@feeria.ua