0 грн
0
$USD
0 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

ДеліДжайпур – Абханері – Фатехпур-Сікрі – АграВаранасіДелі

Країни:

Опис туру

Феєрія запрошує Вас вирушити в захоплюючу 8-денну подорож найцікавішими містами та визначними пам'ятками Індії. Під час туру Ви відвідаєте міста Золотого Трикутника – Делі, Джайпур і Агру, познайомитеся з легендарними храмами, побачите життя багатолюдних міст і скромної глибинки, доторкнетеся до багатовікової історії та самобутної культури індійського народу.

Чудовим завершенням подорожі стане відвідування Варанасі – одного з найстаріших міст у світі, центру індуїзму, священного для всіх буддистів, історичного центру науки й культури.

У вартість входить
Проживання в номері обраної категорії;
Щоденний сніданок – BB;
22
Трансфери, вказані в програмі;
Екскурсії за програмою;
22
Супровід гіда за програмою;
У вартість не входить
Будь-які авіаперельоти;
22
Віза:
22
Медичне страхування 10 USD;
Вхідні квитки;
22
Катання на слонах/джипі;
22
Все, що не вказано в пункті "включено".
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Делі – Джайпур – Абханері – Фатехпур-Сікрі – Агра – Варанасі – Делі
День 1, виліт у п'ятницю – прибуття в суботу
Делі

Ласкаво просимо на землю першої цивілізації!

Ви прибуваєте в Делі – столицю Індії. Зустріч в аеропорту.

Трансфер до готелю. Розміщення. Відпочинок.

Сучасний Делі – це метрополія, що швидко розвивається й успішно поєднує стару і найсучаснішу Індію. Серед хмарочосів, які стрімко виростають, залишки минулого у вигляді численних пам'яток стоять як тихі нагадування про древню спадщину країни.

Ніч у готелі.

День 2, субота
Делі

Сніданок.

О 9:30 – 10:00 прямуємо в Храм Лотоса (храм релігії бахаїзму), який також відомий під назвою Храм Усіх Релігій.

Далі на Вас чекає знайомство з містом 17-го століття – Старим Делі, який було побудовано п'ятим монгольським імператором Шахджханом.

Оглядова екскурсія по Старому Делі з проїздом повз Червоний форт і мечеть Джама Масджид – найбільшу мечеть Індії, де одночасно можуть молитися 25 тисяч осіб. Гід розповість Вам про історію незалежності Індії і про національного героя Махатму Ганді під час проїзду повз місце його кремації – Радж-гхат.

Відвідування храму Бірла, де ви познайомитеся з культурним і релігійним життям місцевих мешканців. Проїжджаючи повз Католицьку церкву, ми відвідаємо храм сикхів – Гурудвару, від якого Ви отримаєте незабутні враження.

Обід о 14:00 – 14:30.

Наприкінці програми відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардхам зі світломузикальним фонтаном і лазерним шоу (Сахадж Ананд водне шоу), що розповідає про індійську філософію. Комплекс увійшов до Книги рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (побудований у 2005 році). Рожевий камінь, з якого зроблено лицьову сторону, символізує любов до Бога, а білий мармур всередині – абсолютну чистоту і мир.

Ніч у готелі.

День 3, неділя
Делі – Джайпур (250 км – 5 годин)

Сніданок.

О 9:30 – 10:00 оглядова екскурсія по Нью-Делі.

Прямуємо до вражаючих Воріт Індії (пам'ятка Першої Світової війни), будівлі Парламенту та Палацу президентської резиденції, які було спроектовано англійцем Едвіном Лютієнсом.

Потім проїдемо через дипломатичний район Шанті Патх у Кутаб Мінар. Ви відвідаєте 72-метровий Кутаб Мінар з елегантним ручним різьбленням по всій його висоті. Поруч стоїть залізна колона, яка витримала випробування часом і не поржавіла за 2000 років.

Далі познайомимося з релігією джайнізму в храмі Ахімса Стхал. Ця релігія існує тільки на території Індії.

Завершиться наша екскурсія в Делі відвідуванням храмового комплексу Чаттарпур, що належить до найстарішої релігії індуїзму. Крім усього іншого Ви побачите тут, як велично височіє найбільша статуя бога Ханумана в Делі.

Перед переїздом у Джайпур невелика зупинка в магазині сувенірів, де буде можливість спробувати кахву (кашмірський чай) і скористатися чистим туалетом.

У другій половині дня переїзд у Джайпур.

Обід о 16:00 – 16:30.

Після прибуття – розміщення в готелі та відпочинок. Ніч у готелі.

День 4, понеділок
Джайпур

Джайпур є першим запланованим містом Індії 1727 року, яке вразить Вас своєю колоритністю і барвистістю.

Після сніданку Ви направитеся в околиці Джайпура, у древню столицю раджпутів – АмберПідняття у форт Амбер на слонах або джипі.

Після цього екскурсія по рожевому місту, що включає в себе відвідування Міського палацу, де досі живуть представники династії раджпутів, а також Джантар Мантар – дивовижної астрономічної обсерваторії, побудованої махараджею в 1728 році.

Також Ви побачите Палац у воді – Джал Махал, Палац вітрів – Хава Махал і Елберт Холл (оглядова екскурсія).

Увечері відвідування храму Лакшмі Нараяна, побудованого з мармуру в 1985 році.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

За додаткову плату – поїздка в етнічне село Чокі Дхані, де Ви насолодитеся місцевими танцями та розвагами.

День 5, вівторок
Джайпур – Абханері – Фатехпур-Сікрі – Агра (240 км – 5 годин)

Після сніданку переїзд до Агри.

По дорозі відвідування Абханері – де в 9-му столітті було побудовано найглибший і найдавніший ступінчастий колодязь у світі (Чанд Баорі).

Також відвідування Фатехпур-Сікрі (мертве / закинуте / пустельне місто), побудованого імператором Акбаром як столиця й резиденція в 16 столітті. Але місто покинули до закінчення будівництва, і сьогодні воно залишається таким, яким було більш ніж 300 років тому. У місті є житлові приміщення і мечеті, воно було більшим від Лондона в момент його створення.

Після прибуття – розміщення в готелі та відпочинок. Ніч у готелі.

День 6, середа
Агра – Варанасі (потяг 19:15 – 4:55)

Вранці відвідування Тадж Махалу (закритий по п'ятницях).

Тадж Махал виправдовує все, що про нього говорять, і навіть більше. Його будівництво тривало 22 роки і здійснювалося силами 20 тисяч осіб, білий мармур видобували за 200 миль і доставляли до місця будівництва армією з 1000 слонів. Побудований монгольським імператором Шахом Джаханом на знак його любові до своєї дружини Мумтаз Махал у середині 17 століття, Тадж Махал по праву є одним із чудес світу.

Тадж Махал дивовижно красивий з усіх боків завдяки найтоншій інкрустації на мармурі, яка вражає до глибини душі. У Вас буде достатньо часу для огляду, і Ви будете зачаровані цим шедевром архітектури.

Відвідування Червоного форту, який був резиденцією монгольських імператорів протягом 300 років.

Обід о 14:00 – 14:30.

Також відвідування гробниці Акбара Великого, одного з найвідоміших і найшанованіших мусульманських правителів Індії, покровителя науки і мистецтв. Архітектурний шедевр епохи Великих Моголів. Розташована в Сікандрі, передмісті міста Агра, й Ітмад-уд-Даула ("опора держави"), пам'ятка могольскої архітектури "Маленький Тадж".

Після екскурсії трансфер на залізничний вокзал для відправлення у Варанасі. Ніч у потягу.

День 7, четвер
Варанасі

Після прибуття у Варанасі трансфер до готелю та відпочинок.

За бажанням, за додаткову плату можна замовити екскурсію з англомовним гідом. Тривалість – 3-4 години. Вартість будь-якої екскурсії – 20 доларів з особи (мінімум 2 особи).

Варіант 1: Форт Рамнагар – фортеця і палац 17-го століття, де все дихає історією, та досі мешкає неофіційний махараджа Варанасі. У форті є музей, у якому представлена велика колекція зброї, бойових возів, старих авто, астрологічний годинник, мисливські трофеї, паланкіни, сідла, меблі тощо.

Варіант 2: Сільський тур – відвідування села Варанасі. Знайомство з сільським життям Індії, як люди проводять час у полі та сільському господарстві. Також Ви побачите там корівник (гаушала) на масивній території.

Варіант 3: Пішохідна екскурсія по Варанасі. У цьому турі ми організуємо прогулянку з гідом у старій частині міста, по знаменитих вузьких вуличках (галле). Тут ми не можемо користуватися транспортними засобами, тож будемо використовувати велосипедну рикшу.

Увечері участь в особливій церемонії індуїзму – вечірній аарті. Це яскрава церемонія на берегах священної річки Ганг.

Ніч у готелі.

День 8, п'ятниця (переліт)
Варанасі – Делі

Вранці о 5:00 – 05:30 відвідайте гаxти святої ріки Гангa (особливі сходи, що ведуть вниз до води для виконання релігійних церемоній). Насолодіться прогулянкою на човні по річці Ганг, спостерігаючи за сходом сонця. У цьому місті більше ста гхатів. Є особливі гхати, де спалюють тіла померлих і відправляють прах у води річки. Також Ви побачите храм Вішванатх зовні (вхід іноземцям заборонено), побудований династією Бірла за проектом Пандіта Мадан Мохан Малавія.

Відвідайте храм Бхарат Мата, який відомий тим, що замість статуй богинь і богів тут міститься величезна карта індійського субконтиненту. Оглядова екскурсія по Бенареському індуїстському університету – одному з найкращих вищих навчальних закладів Індії, заснованому в 1916 році Маданом Моханом Малвією. Головний кампус, який займає територію в 5,5 км кв., було побудовано на землі, яку пожертвував раджа Варанасі Каші Нареш.

Повернення в готель. Сніданок.

Після сніданку відвідайте Сарнат, де 25 століть тому Будда вперше представив своє вчення про просвітління.

Обід о 14:00 – 14:30.

Пізніше відправлення в аеропорт Варанасі для перельоту в Делі / Гоа / Кералу.

Після прибуття в Делі – відправлення з Делі.

Для туристів, які вилітають прямим рейсом МАУ з Делі до Києва о 10:00, пропонуємо замовити додаткову ніч і додатковий трансфер за додаткову плату в Делі (дивіться в розділі "Готелі та ціни").

Додати новий коментар

Комментарии

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН ВІЗИ ДО ІНДІЇ::

1. Заповнена анкета

(ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ВСІХ ПУНКТІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!)

2. Вимоги до фотографії

- чіткий і кольоровий первинник фотографії з фотосалону

Скановані фотографії до роботи не приймаються!

- розмір фото 5*5 (от 50 кб до 300 кб)

- 80% обличчя на світлому фоні

- формат JPG (JPEG)

- фотографія має бути зроблена впродовж останніх 6 місяців

3. Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта має становити не менше 6 місяців після повернення з Індії і мати дві вільні сторінки.

- формат PDF

- кольорова і чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією

- розмір від 50 КВ до 300 KB 

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком:

Smirnova_Iryna_passport 

Smirnova_Iryna_foto

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

При відсутності місць в певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

Туристи, які подорожують по одному - зобов'язані брати одномісне розміщення, так як підселення не надається. 

Місто

Ночі

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Делі

2

Hotel Divine Paradise

Hotel Tavisha

Hotel The Suryaa

Джайпур

2

Hotel Hawa Mahal

Hotel Libra

Hotel Trident

Агра

1

Hotel Atithi

Hotel Amar

Hotel Trident Hotel

Варанасі

1

Hotel Plaza Inn

Hotel City Inn

Hotel India

Вартість: Дані ціни дійсні з 06-09-2019 по 02-05-2020

Вартість (USD)

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні BB

 

402

450

579

Вартість туру на одну людину при 2-х / 3-х місцевому розміщенні HB

 

445

500

675

Доплата за одномісний номер

150

180

395

ГОТЕЛІ, що надаються в містах Індії:

Місто

Бюджетна категорія
(2*-3*)

Стандартна категорія
(3*-4*)

Делюкс категорія
(4*-5*)

Делі

Hotel Divine Paradise

Hotel Tavisha

The Suryya

Джайпур

Hotel Hawa Mahal

Hotel Libra

Trident Hotel

Агра

Hotel Atithi

Hotel Amar

Trident Hotel

Кхаджурахо

Hotel Isabel Palace

Hotel Temple View

Golden Tulip

Читракут

Tourist Bungalow 

Tourist Bungalow 

Tourist Bungalow 

Варанасі

Hotel Plaza Inn

Hotel City Inn 

Hotel India

Зверніть увагу, що більшість готелів в Індії не класифікують за міжнародним стандартом. Бюджетна категорія готелів спеціально розроблена для забезпечення прийнятної вартості і доступності для бюджетного туриста.

Послуги для туристів, що надаються за додаткову оплату:

Туристи, в залежності від прильоту / вильоту в / з Делі, за додаткову плату можуть замовити додаткову ніч / додатковий трансфер / або організувати додаткову екскурсію по Делі з кваліфікованим гідом

Додаткова вартість (USD)
Готель Транспорт
Бюджетна кат Стандартна катег. Делюкс категорія доп. трансфер Доп. екскурсія з гідом
SGL DBL TPL SGL DBL TPL SGL DBL TPL 1-2 люд. 3-4 люд. 1-2 люд. 3-4 люд.
50 60 65 70 90 105 120 130 150 25 30 75 100
Додаткова інформація

Додаткові послуги, що входять у вартість:

 • Традиційне привітання в аеропорту з гірляндами;
 • Залізничні квитки АграВаранасі в кондиційованому вагоні (2AC або 3AC, залежить від наявності);
 • Катання на човні;
 • Катання на велосипедній рикші;
 • Wi-Fi під час туру;
 • Доступ до програми на мобільному додатку;
 • Бахіли для відвідування релігійних установ;
 • Хустка для покриття голови під час відвідування сикхського храму;
 • Карта Індії від компанії;
 • Щоденник і ручка для запису спогадів про тур;
 • Обмін валют;
 • Всі штатні податки / парковки / платні дороги.

Політ: ВаранасіДелі оплачується додатково, 200-300 доларів на одну людину.

Увага! Тур засновано на польотах, які здійснюються в п'ятницю о 20:55 з Києва і прибувають у Делі в суботу о 6:20. Туристам буде надано груповий трансфер. Час реєстрації / виселення в готелях – 12:00, номер бронюється з дня вильоту.

Ukraine International Friday Flight PS–391 @ 2055 – 0620 (+1) Hrs

Зверніть увагу, що більшість готелів в Індії не класифіковано за міжнародним стандартом. Бюджетна категорія готелів спеціально розроблена для забезпечення прийнятної вартості і для того, щоб зробити поїздку доступною для бюджетного туриста.

Дати проведення туру: щотижня кожної п'ятниці з 28.09.2018 до 20.09.2019.

Доплати на свята:

Дівалі (07.11.2018): 15 доларів з людини (включає свічки, феєрверки, індійські солодощі тощо, щоб відсвяткувати Дівалі).

Доплата на новорічні та різдвяні дати – 150 доларів з людини.

Холі (21.03.2019): 15 доларів з людини (включає індійське плаття, фарби тощо, щоб грати в Холі).

Вартість додаткових екскурсій:

Делі: Heritage Walk At Old Delhi With Metro Ride – прогулянка Старим Делі з поїздкою на метро, 60 доларів з особи (мінімум 2 особи).

Прогулянка Старим Делі (Шахджаханабад). Мета цієї прогулянки – дослідити історію міста Шахджаханабад (сьогоднішній Старий Делі або Пурани Діллі). Маршрут зосереджено в районі вулиці Чандні Чоук, яка була головним бульваром 17-го століття і досі залишається такою. Дуже цікаво спостерігати, як у місті поєднуються сучасність та вишукана старовинна архітектура. Побачена екзотика переповнить Вас емоціями, а Ваші Facebook та Instagram ряснітимуть яскравими фотографіями. Також у Вас буде можливість побачити процес приготування масала (чаю по-індійськи).

Відстань: близько 2 км.

Час початку екскурсії з готелю: 5:45.

Час повернення в готель: 8:45.

Маршрут: готель – метро – Джама Масджид – Хавелі Дхарампура – Наугхара – Парантхевалі гали – Гурудвара Сис Ганджа – Лал Джайн Мандір – Храм Гаурі Шанкар – станція метро Лал Кіла – готель.

Джайпур – поїздка в етнічне село Чокі Дхані: 60 доларів з особи (мінімум 2 особи).

Раджастанське фольклорне село Чокі Дхані є дзеркалом культури Раджастану з 1989 року, тут туристи зможуть познайомитися з побутом місцевих жителів. Село займає площу 10 акрів мальовничої сільської території. Традиційні хатини древніх часів повертають туристів на багато років назад, даючи насолодитися затишком села тих часів. Тут кожен вечір влаштовують різноманітні свята, що показують багату і яскраву культурну спадщину Раджастану. Саме музика й танці протягом усього вечора є одними з головних визначних пам'яток села.

Місцеві народні артисти відродили декоративно-прикладне мистецтво, яке було популярне в Чокі Дхані в давні часи. Також у селі регулярно влаштовують магічні шоу, лялькові вистави та дійства, що ще більше заворожує відвідувачів. Доставлять задоволення також штучні ліси зі звуками тварин, катання на човнах, конях, верблюдах, слонах.

Агра – вечірнє шоу Мохаббатте Тадж: Silver / Gold / Platinum Class – 40/50/60 доларів з особи.

Вистава відбувається в культурно-розважальному центрі Агри Калакріті. Театральне дійство, що розповідає про історію виникнення архітектурного дива Тадж Махал "Мохаббате Тадж", – це красива сага любові. У виставі йдеться про легендарне кохання царського подружжя; яскраві костюми, пісні й танці заворожують, а на сцені з'являється найбільша в світі копія Тадж Махалу. Шоу показує історію кохання імператора Шаха Джахана і Мумтаз Махал, а також історію створення Тадж Махалу.

Кхаджурахо – Національний парк Панна. Вартість вхідних квитків + транспорт + англомовний гід у Національний парк Панна для 1-6 туристів – 150 доларів.

Регіон, відомий своїми алмазами, також є батьківщиною деяких із кращих різновидів дикої природи в Індії. У 1994 році парк було оголошено тигровим заповідником. Слід зазначити, що до 2009 року всіх тигрів у парку було знищено в результаті браконьєрства в змові з посадовими особами департаменту лісового господарства. До кінця 2011 року в парку оселилося п'ять тигрів і близько 10 дитинчат до 2 років, які перебувають у заповіднику під регулярним наглядом департаменту лісового господарства, і зараз їх 24.

Варанасі: 30 доларів з особи (мінімум 2 особи).

Варіант 1: Форт Рамнагар – фортеця і палац 17-го століття, де все дихає історією, і досі мешкає неофіційний махараджа Варанасі. У форті є музей, у якому представлено велику колекцію зброї, бойових возів, старих авто, астрологічний годинник, мисливські трофеї, паланкіни, сідла, меблі тощо.

Варіант 2: Сільський тур – відвідування села Варанасі. Знайомство з сільським життям Індії, як люди проводять час у полі та сільському господарстві. Також Ви побачите там корівник (гаушала) на масивній території.

Варіант 3: Пішохідна екскурсія по Варанасі. У цьому турі ми організуємо прогулянку з гідом у старій частині міста, по знаменитих вузьких вуличках (галле). Тут ми не можемо користуватися транспортними засобами, тож будемо використовувати велосипедну рикшу.

Увага:

У храмах необхідно роззуватися і покривати голову, мати шкарпетки і хустку.

Перед Днем Республіки Індії (26 січня), орієнтовно за тиждень у місці проходження параду (Ворота Індії / Президентський палац) блокуються проїзні дороги з метою підготовки до свята.

У день свята Холі екскурсію буде розпочато після обіду, тому що через фестиваль фарб міські дороги і пам'ятки можуть бути закриті. Також люди можуть кидати фарби на автомобілі, що проїжджають повз, і самих туристів.

Під час свята Навратрі в жовтні / листопаді і березні / квітні на 9-10 днів катання на слонах у Джайпурі припиняється.

Зверніть також увагу, що в святкові дні в Індії спостерігається велике скупчення народу в храмах, у зв'язку з чим іноді виникає необхідність скасування їхнього відвідування з метою безпеки.

З 1 грудня по 31 січня через туман літак може бути затримано. Це поза нашим контролем. Тому ми рекомендуємо взяти додаткову ніч у Делі, щоб не пропустити міжнародний рейс.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Алла Безверха
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 118
 • e-mail: alla@feeria.ua