0 грн
0
€EUR
12 днів

ЦЕ - ОДИН З БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

КиївУжгород – Братислава – Левоча – замок Списький Град – Грац – Клагенфурт – замок Гохостервіц – Целль-ам-Зеє – ІнсбрукЗальцбург – Зальцкаммергут (Санкт-Вольфганг – Гальштат – Бад-Ішль) – Відень – долина Вахау (Кремс – Дюрнштайн – Мельк) – БудапештМішкольц-ТапольцаУжгородКиїв

Опис туру

У цю казкову альпійську країну, більшість площі якої займають величні гори, приїжджають не лише покататися на лижах. В Австрії дивовижним чином поєднуються природна краса і безліч унікальних історичних пам'яток. Багатовікова історія дозволила сконцентрувати на невеликій території таку кількість пам'яток, що сьогодні Австрія усипана пам'ятками старовини, немов рясно розшите перлами полотно – замки та імператорські резиденції, палаци й мавзолеї, красиві церкви і стародавні абатства, в обрамленні прекрасних озер і високих піків – застигла музика століть під звуки великого Моцарта...

Запрошуємо Вас у подорож Австрією! На Вас чекає розкішний королівський Відень, музична столиця Зальцбург, де жив і творив геній Вольфганг Амадей, а також Зальцкаммергут, Інсбрук, Целль-ам-Зеє, Клагенфурт, Мельк, Грац.

У Вас також буде можливість побувати в Словаччині та Угорщині, познайомитися з іншими  дунайськими столицями під час оглядових екскурсій. І, звичайно ж, багато вільного часу для самостійних прогулянок і шопінгу!

Гід - Романенко Олександр! 

У вартість входить
9 ночей у готелях;
22
Харчування – сніданки в готелях;
Проїзд на комфортабельному автобусі за вказаним маршрутом;
22
Екскурсії, зазначені в маршруті;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Віза за потреби;
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки та додаткові екскурсі,;
22
Проїзд потягом у купейних вагонах Київ–Ужгород–Київ;
22
Податок на проживання в інших містах.
22
ЦЕ - ОДИН З БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Ужгород – Братислава – Левоча – замок Списький Град – Грац – Клагенфурт – замок Гохостервіц – Целль-ам-Зеє – Інсбрук – Зальцбург – Зальцкаммергут (Санкт-Вольфганг – Гальштат – Бад-Ішль) – Відень – долина Вахау (Кремс – Дюрнштайн – Мельк) – Будапешт – Мішкольц-Тапольца – Ужгород – Київ
День 1
Київ – Ужгород

Виїзд із Києва в Ужгород потягом.

День 2
Ужгород – Братислава – Левоча – замок Списький Град

Прибуття в Ужгород (за розкладом).

Переїзд у Братиславу. По дорозі – відвідування казкового містечка ремісників Левоча з оглядом собору Святого Якова і найбільшого в світі (!) церковного вівтаря, фотосесія на тлі феєричного стародавнього замку Списький Град.

Прибуття в Братиславу – «таємну перлину на Дунаї».

Розміщення в готелі.

Для охочих – прогулянка по вечірньому місту і вечеря в одному з ресторанів з традиційною словацькою кухнею.

Повернення в готель. Ночівля.

День 3
Братислава – Грац – Клагенфурт

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд до міста Грац. Оглядова пішохідна екскурсія по місту, під час якої Ви побачите палац Аттемс, Двір герцога, Ратушу, величну будівлю арсеналу, Грацький замок, кафедральний собор, церкву Святої Катерини і грандіозний мавзолей імператора Фердинанда.

Ви зможете піднятися швидкісним ліфтом (вартість підйому – 1,5 євро) на Замкову гору і помилуватися незабутньою панорамою Старого міста, а також насолодитися смачними стравами штирійської кухні.

Вільний час.

Переїзд у місто Клагенфурт. Ознайомча пішохідна екскурсія по місту з оглядом кумедних фонтанів «Рибак», «Дракон» та «Старий мудрець», Старої та Нової ратуші, колони Святої Трійці і древнього міського будинку «У золотого гусака», розкішного палацу федерального уряду і церкви Святого Егідія.

Вільний час. Ви зможете пройтися по магазинах, відвідати відомий парк шедеврів світової архітектури в мініатюрі «Мінімундус» і долучитися до кулінарних традицій Карінтії.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 4
Клагенфурт – замок Гохостервіц – Целль-ам-Зеє – Інсбрук

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд до міста Інсбрук. По дорозі відвідування красивого альпійського замку Гохостервіц (вартість вхідного квитка разом з проїздом на фунікулері – 20 євро), а також чарівного курортного містечка в Альпах – Целль-ам-Зеє.

Ознайомча пішохідна екскурсія по Інсбруку з оглядом палацового саду, імператорської резиденції Хофбург, церкви «Чорних людей біля порожнього гроба», «Золотого даху» – легендарного символу міста, церкви Святого Якова, палацу Фуггерів-Таксісів і Тріумфальної арки.

Вільний час.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 5
Інсбрук – Зальцбург

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Зальцбург. По дорозі можливе відвідування оригінального музею «Кришталеві світи Сваровськи».

Пішохідна ознайомча екскурсія по Зальцбургу з оглядом розкішного барокового саду і палацу Мірабель, величного древнього замку Хоензальцбург, Великого і Малого палацу фестивалів, дивовижного кафедрального собору, будинку народження Моцарта й інших визначних пам'яток.

Вільний час. Ви зможете піднятися на високу фортецю Хоензальцбург і помилуватися чудовою панорамою міста, відвідати дуже цікаві музеї, придбати знамениті шоколадні цукерки «Моцарт».

Розміщення в готелі.

Увечері охочі зможуть відвідати найвідоміший в Австрії трактир «Августінерброй» з дуже смачним монастирським пивом.

Повернення в готель. Ночівля.

День 6
Зальцбург – Зальцкаммергут (Санкт-Вольфганг – Гальштат – Бад-Ішль)

Сніданок. Вільний час.

Для охочих – пропонується автобусна екскурсія в казковий озерний край Зальцкаммергут (вартість – 45 євро).

Ви відвідаєте живописне містечко Санкт-Вольфганг на березі однойменного блискучого озера, чарівне старовинне селище Гальштат, що перебуває під охороною ЮНЕСКО, а також відомий бальнеологічний курорт Бад-Ішль – улюблене місце відпочинку австрійських монархів.

Охочі зможуть насолодитися чарівним смаком озерної форелі, приготовленої на грилі, а також кращими тістечками й кавою в імператорській кондитерській «Цаунер».

Повернення в Зальцбург. Вільний час.

Ночівля.

День 7
Зальцбрук – Відень

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд до Відня.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по місту: Ви побачите найвідоміші пам'ятки австрійської столиці – будинок Хундертвассера, палац Бельведер, Державну оперу, будівлю австрійського парламенту, Палацовий театр, Університет, Нову ратушу, а також безліч чудових музеїв, парків і галерей.

Під час прогулянки по старій частині міста Ви помилуєтеся імператорською резиденцією Хофбург, церквою августинців, колоною Святої Трійці, а також відвідаєте головну австрійську святиню – величний готичний собор Святого Штефана.

Вільний час.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 8
Відень

Сніданок.

Вільний день у Відні. (Увага! У цей день пересування по місту на громадському транспорті!).

Ви зможете відвідати відомі музеї та виставки, піти на концерт класичної музики, насолодитися неповторною атмосферою численних віденських кав'ярень і кондитерських.

Можна також відвідати знаменитий палацово-парковий ансамбль Шенбрунн з оглядом розкішних імператорських апартаментів, Каретний двір імператора, побачити найдавніший і найкрасивіший у Європі зоопарк і популярний парк розваг Пратер із запаморочливими атракціонами та старовинним гігантським колесом огляду, а також долучитися до традиційної віденської кухні в ресторані «Швайцерхоф».

Повернення в готель. Ночівля.

День 9
Відень – долина Вахау (Кремс – Дюрнштайн – Мельк)

Сніданок.

Вільний час у Відні.

Для охочих пропонується захоплююча автобусна екскурсія в долину Вахау – чудову історичну місцевість, яку часто називають «колискою Австрії» (вартість – 55 євро).

Долина Вахау в закруті Дунаю – це воістину райські за своєю красою місця, повні загадок і відкриттів, що дбайливо зберігають безцінні історичні реліквії.

У рамках екскурсії Ви побачите казкові міста Кремс і Дюрнштайн, відвідаєте надзвичайно красиве древнє абатство Мельк з його дивовижними садами і парками, а також прекрасний старовинний замок Шаллабург.

На Вас чекає маса незабутніх яскравих вражень: уздовж швидких вод Дунаю соковита смарагдова зелень високих гір змінюється пишною рослинністю оброблених полів, доглянутих виноградників і квітучих абрикосових садів; мальовничі середньовічні міста чергуються з неприступними готичними замками; звивисті гірські дороги то спускаються до річки, то тікають угору, гублячись серед скель.

Повернення до Відня.

Вільний час. Ночівля.

День 10
Відень – Будапешт

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Будапешт.

Екскурсія по місту з оглядом Королівського палацу, церкви Матяша, Рибальського бастіону, а також парламенту Угорщини, Цитаделі, церкви Святого Іштвана, пам'яток проспекту Андраші, площі Героїв, замку Вадахуняд.

Розміщення в готелі. Вільний час.

Для охочих – вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю «Легенди Дунаю» (вартість – 17 євро).

Повернення в готель. Ночівля.

День 11
Будапешт – Мішкольц – Тапольца – Ужгород

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Чоп/Ужгород. По дорозі – відвідування унікальних купалень з термальною водою в скельних гротах у місті Мішкольц-Тапольца.

Посадка на поїзд.

День 12
Київ

Прибуття до Києва поїздом (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: natalia.p@feeria.ua