10 435 грн
279
€EUR
7 днів

КиївЧернівці – Сучава – Воронець – Сігішоара – Б’єртан – Сібіу – Брашов – Пояна-Брашов – Бран – Сіная – Бухарест – Бакеу – Сучава – ЧернівціКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

Феєрія запрошує Вас провести неймовірні канікули в гостях у легендарного румунського графа – Дракули!

Влад Цепеш або граф Дракула – особистість неординарна. Для одних він "кровожерливий вампір", для інших – справжній національний герой, який зробив багато добра на благо своєї батьківщини. У Трансильванії, у красивому містичному замку Бран, Ви дізнаєтеся, чи мав рацію ірландський письменник Брем Стокер, який нагородив графа званням вампіра.

Ми склали цей тур так, щоб якомога повніше показати Вам справжню Трансильванію, пройтися реальними і вигаданими "місцями проживання" легендарного Дракули й історичного Цепеша – а заодно познайомити Вас із культурою Румунії, її непростою історією і навчити Вас розрізняти, де закінчуються міфи і починається реальна, неймовірно красива самобутня Румунія.

Усі екскурсії входять у вартість туру!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
22
Проживання в готелях 3-4* на базі сніданків;
22
Супровід гіда за маршрутом;
Оглядові екскурсії, вказані в програмі.
22
У вартість не входить
Залізничні квитки на поїзд №117/118 Київ – Чернівці – Київ;
22
Страхування;
22
Усі вхідні квитки*;
22
Особисті витрати.

Київ – Чернівці – Сучава – Воронець – Сігішоара – Б’єртан – Сібіу – Брашов – Пояна-Брашов – Бран – Сіная – Бухарест – Бакеу – Сучава – Чернівці – Київ
День 1, неділя
Київ - Чернівці

Виїзд з Києва до Чернівців потягом №117К о 20:05

День 2, понеділок
Чернівці - Сучава - Сігішоара

Прибуття в місто Чернівці поїздом №117К о 7:57 ранку.

Посадка туристів в автобус, переїзд до міста Сучава. Зустріч з гідом в Сучаві.

Сучава – казково прекрасне місто, одне з найстаріших у Румунії, колишня резиденція молдавських князів і румунського митрополита. Її історія тісно пов'язана з Руссю-Україною. Навіть назва має слов'янське коріння – за назвою річки, яка починається («сочиться») в Україні. Тут народився Петро Могила. Одна з головних визначних пам'яток – тронна фортеця XIV століття, побудована за наказом молдавського князя Петра Першого Мушата. Містячись на високому пагорбі, фортеця дозволяла пильнувати всі навколишні території Сучави.

Огляд Сучавської тронної фортеці, відвідування монастиря Святого Іоанна Нового. Далі переїзд до монастиря Воронець, відвідування розписного монастиря Воронець (вхідний квиток 2 євро)*.

Переїзд у Сігішоару.  Розміщення у готелі KORONA 4*/IMPERIAL 3 *.  

Ночівля.

День 3, вівторок
Сігішоара - Сібіу - Б'єртан - Брашов – Пояна-Брашов

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія по Сігішоаре.

Сігішоара – справжня "батьківщина" Дракули, центр угорсько-трансильванської культури. Саме тут проживав, будучи у вигнанні, реальний опальний володар Валахії (він же – міфічний вампір) Влад "Дракула" – Цепеш. Історична частина Сігішоари включає в себе пагорб, оточений фортечною стіною, і вузенькі колоритні вулички всередині з соборами і палацами знаті.

Переїзд у Б’єртан.

Мальовниче село Б’єртан – одне з семи саксонських сіл Трансильванії, внесених до списку об'єктів ЮНЕСКО (саксонські села в Трансильванії з'явилися в XII столітті, коли королі Угорщини поселили тут німецьких колоністів).

Тут час немов зупинився. Вози, запряжені кіньми, місцеві жителі й досі йдуть торгувати на мощену центральну площу. І над усім цим піднімається укріплена церква XV століття, неприступні стіни якої свого часу служили захистом від турецьких набігів.

Цікавий факт: протягом довгих століть у Б’єртані функціонувала добровільно-примусова "в'язниця" для подружжя, яке побажало розлучитися. Ви побачите будиночок, де місцевий єпископ замикав подружні пари: тут усе "одне на двох" – 1 подушка, 1 стілець, 1 ліжко... Ефективність такого ув'язнення "для примирення" підтверджує той факт, що за 300 років у Б’єртані було зафіксовано лише один випадок розлучення.

Відвідування фортифікаційної церкви Б’єртан (вхідний квиток 6 євро)*, далі переїзд у найстаріше місто Трансильванії – місто Сібіу. Екскурсія по історичній частині Сібіу. Вільний час.

Сібіу – культурна столиця Європи, центр трансильванських саксонців і головне місто "Семи Цитаделей". Історичний центр Сібіу поділений на Верхнє і Нижнє місто. Головною святинею є собор Святої Марії. У центральній частині Сібіу розташовується відомий по всьому світу музей Брукенталя з колекцією з одного мільйона (!) експонатів…

Переїзд у Брашов. Знайомство з містом Брашов, де ми відвідаємо основні визначні пам'ятки міста. Вільний час.

Тут починається справжня Трансильванія: порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснуто горами у вузькій долині, у ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста – будинки з черепичними дахами, вузькі вулички і приголомшливі краєвиди з навколишніх гір.

Переїзд у Пояну-Брашов. Розміщення в готелі CROCUS 4*.

Ночівля.

День 4, середа
Пояна-Брашов - Бран - Сіная - Бухарест

Сніданок у готелі. Переїзд у Бран.

Бран – найбільш туристичне місце в Румунії. Тисячі туристів прямують сюди в пошуках гострих відчуттів – адже легенди свідчать, що король вампірів, містичний граф Дракула, мешкав саме в замку Брана.

Звісно, ніхто поки не довів, що в Брані живуть вампіри, та й реальний прообраз Дракули – румунський граф Влад Цепеш – був тут лише проїздом. Але людська фантазія набагато сильніша від історичних довідок: раз люди вирішили, що це замок Дракули, значить, так тому і бути. У середині 20 століття в Румунію потягнулися фанати Брема Стокера, який придумав того самого Дракулу. Вони шукали замок, описаний у романі. Їм сподобався Бран – замок був дуже схожий. Так граф Дракула знайшов свою резиденцію. А Френсіс Коппола виділив гроші на реставрацію Брана, коли знімав тут свою версію «Дракули».

Інтерес до об'єкта активно підтримується: замок із 14 століття залишається практично у своєму первозданному вигляді, ночами поруч із ним лунають дивні крики, а вранці виразно пахне кров'ю.

Екскурсія в замок Бран (Дракули) (вхідний квиток 10 євро)*. Після відвідин замку Бран туристам буде надано можливість відвідати найбільший сувенірний ринок країни, де серед стандартних сувенірів (чашечки, тарілочки, магнітики...) кожен зможе придбати собі унікальний сир у ялиновій корі.

Далі переїзд у Синаю, відвідування Палацу Пелеш (вхідний квиток 9 євро)*.

Пелеш – найбільш вражаючий за розкішшю і красою замок Румунії й один із найкрасивіших у Європі. Колишню резиденцію румунських монархів було оснащено всіма технічними новинками минулого століття: телефонним зв'язком, кінотеатром, двома ліфтами, центральним опаленням. А ще це був перший повністю електрифікований замок у Європі.

Переїзд у Бухарест. Оглядова екскурсія по Бухаресту, де ми проїдемо основними площами і вулицями Бухареста. Також ми прогуляємося по історичному центру столиці – району Ліпцкань.

Поселення в готель 3*. Ночівля.

День 5, четвер
Бухарест - Бакеу

Сніданок у готелі.

Бухарест – місто історії та парків. Історія тут на кожному кроці: від середньовічних руїн, старих церков і паризьких будинків до комуністичної забудови, Парламентського палацу і сучасних хмарочосів-«скелець».

Зверніть увагу на Curtea Domneasca – Королівський двір, який у XV столітті служив резиденцією Влада Цепеша – того самого Дракули. І обов'язково зробіть селфі з бюстом Дракули – безцінний подарунок собі на пам'ять!

Palatul Parlamentului/Casa Poporului – Парламентський палац, друга за величиною у світі адміністративна будівля (на першому місці – Пентагон). За часів комуністичного диктатора Чаушеску для його будівництва було зруйновано старовинний район Uranus у центрі Бухареста і витрачено просто гігантські кошти. У 90-ті, після падіння режиму, румуни вирішили не руйнувати палац, а завершити те, що починав Чаушеску: добудувати монстра було дешевше.

Зараз тут засідає парламент, проводяться офіційні заходи, частину приміщень орендують компанії для своїх офісів, а також тут гуляють туристи.

Екскурсія до Палацу Парламенту (вхідний квиток 10 євро)*. Далі ми відвідаємо Президентський палац Котрочень (вхідний квиток 9 євро)*. Вільний час.

Переїзд у місто Бакеу.

Розміщення в готелі DECEBAL 3*. Ночівля.

День 6, п'ятниця
Бакеу - Сучава – Чернівці

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у місто Сучава. Шопінг у великому торговому центрі. Переїзд в місто Чернівці. 

Виїзд із Чернівців до Києва поїздом №118Ш о 19:46.

День 7, субота
Чернівці - Київ

Прибуття до Києва потягом №118Ш у 8:06 ранку.

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Ирина, дата: 27.05.2019

Добрый день. Кто будет гид в туре "На каникулы к Дракуле"

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Кузьменко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 119
  • e-mail: tk@feeria.ua