Категорія
Розповіді про мандри

Лижі на ногах, окуляри на очах, тепла шапка на голові, а над головою – небесна блакить! Під ногами – білосніжна гладь, залита сонячним світлом, а крижане повітря навколо очищує думки, як ніщо інше. Що може бути краще морозного зимового дня, ніж лижі?

Пропонуємо Вам вибірку найкращих гірськолижних турів Феєрії!

Цінуймо й насолоджуймося рідним! Перлини карпатського гірськолижного відпочинку

Екскурсійно-гірськолижний тур в Карпати — пригода довжиною у 4 насичені дні, протягом яких Ви пізнаєте чарівність українського Прикарпаття. Всього за трохи більше, ніж вікенд, Ви відвідаєте Івано-Франківськ, Ворохту, Татарів, Яремче, Косів, Мигово, Буковель, Верховину й Ільці. Екскурсії захопливими історичними місцями, повна релаксація й оздоровлення у лікувально-оздоровчому комплексі, частування у справжній західноукраїнській колибі й, звісно ж, довгоочікуване катання на лижах, санях, сноубордах перемішаються у калейдоскопі незабутніх вражень!

Грузинська гостинність

Якщо все ж хочеться побувати закордоном на новорічні свята, радимо зупинити погляд на нашій сусідці Грузії. У турі Грузинська казка — Новий рік в Тбілісі відпочинок на відомому гірськолижному курорті Бакуріані поєднано з екскурсіями грузинською столицею Тбілісі, відвіданням курорту Боржомі й ознайомленням із багатьма історичними пам'ятками, розташованими переважно у гірській місцевості. Зустріти Новий рік по-грузинськи абсолютно незабутньо можна в турі Новорічний вікенд і Новий рік у Санташвілі. Відчуйте безпосередність та тепло гостинної Грузії, якого ніколи не буває мало, навіть морозної зими!

Казкові Татри кличуть!

Кажуть, найліпший час для відвідання Словаччини — зима! Засніжені шпилі дахів у містах додають вулицям деякого романтичного настрою й затишку, проте найяскравіші враження чекають на нас в горах. Саме тут, на висоті словацьких Татр, у турі Сяйнисті Татри, серед кришталево-чистого повітря й сліпуче-білих снігових заметів можна сповна віддатися чарівності мальовничих краєвидів, активним зимовим розвагам курорту Татранська Ломниця, захопливості історичних цінностей міст Кошице та Попрад, повній релаксації у термальних басейнах Врбов.

Три країни, три долини, шість повних днів катання на лижах!

Зима в Європі — не лише затишні міста, але й гірськолижні курорти. Тур Група 1 в Три Долини. Париж, Мілан, Турин — це відвідання курортів й насолода гірськими краєвидами Франції, Італії й Швейцарії протягом однієї мандрівки! Розпочавшись у романтичному й дивовижному нічному Парижі, Ваша пригода продовжиться відвіданням Бону й Ліону. А найвидатніша частина туру пройде на знаменитому курорті Мерібель, звідки можна буде також дістатися й незабутньо провести час на схилах Куршевелю та Валь-Торанс. Останнім акордом в мелодії туру стане подорож до Турина, який називають маленьким Парижем в Італії, й Мілану — столиці світової моди, на вулицях якої сучасне органічно поєднується зі старовинним.

Зимові схили Італії

Почніть новий рік зі знайомства з Італією! Гірськолижний тур у Доломітові Альпи. Проживання у Валь-ді-Фасса (Кампітелло-ді-Фасса) — шанс відпочити на одному з найвідоміших італійських гірськолижних курортів, що поєднує в собі неймовірні гірські краєвиди, схили гори Мармолада — найвищої точки Доломітових Альп, лижні траси серед долин Валь Гардена (Ортизеї), Альта Бадія, Валь-ді-Фасса (Канацеї). До того ж, цей тур охоплює відвідання прекрасного Мілану!

Гори та сніги Франції!

Французькі гори славляться курортом Валь Сені, 125 кілометрів лижних трас якого запрошують до зимових розваг відвідувачів різного рівня підготовки: від новачків до професіоналів! Феєрія пропонує Гірськолижний тур з Ігорем Захаренком до французьких Альп через Мілан, у якому на Вас чекають 6 сонячних днів, повних активного відпочинку, проведення незабутнього часу у Валь-Сені й можливості виїзду на курорт Три долини. Приємний бонус — час для прогулянок Міланом.

Додати новий коментар

comment